Jump to content

E-Banking


nucleogenesis
 Κοινοποίηση

Ποιάς τράπεζας χρησιμοποιείτε το e Banking ?  

213 members have voted

  1. 1. Ποιάς τράπεζας χρησιμοποιείτε το e Banking ?

    • Εθνική
      42
    • Alpha
      39
    • Eurobank
      41
    • Πειραιώς
      58
    • Εμπορική
      4
    • Αγροτική
      4
    • Κύπρου
      7
    • Citibank
      6
    • Άλλη
      9
    • Δεν χρησιμοποιώ e Banking
      3


Recommended Posts

Εγώ χρησιμοποιώ το e-banking της Eurobank χρόνια τώρα και η αλήθεια είναι ότι μετά την αναβάθμιση που του έκαναν έγινε δύσκολο και σπαζοκεφαλιά. Αλλά αν το συνηθίσεις τότε ανακαλύπτεις ότι δεν είναι δύσκολο. Ίσως σε κάποια πράγματα να είναι και ευκολότερο. Το μόνο πρόβλημα που δεν έχω ακόμα λύσει και με δυσκολεύει πολύ είναι ότι όταν κόβω

e-paravolo δεν αποθηκεύονται τα στοιχεία. Αυτό σημαίνει ότι όταν έχω να κόψω 4 παράβολα για το ίδιο άτομο αναγκάζομαι να γράψω 4 φορές τα ίδια πράγματα!!!

 

Εγω ψάχνω μέρες τώρα να βρω που τροποποιουνται τα alerts που έχω ορίσει και δεν το βρισκω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ χρησιμοποιώ το e-banking της Eurobank χρόνια τώρα και η αλήθεια είναι ότι μετά την αναβάθμιση που του έκαναν έγινε δύσκολο και σπαζοκεφαλιά. Αλλά αν το συνηθίσεις τότε ανακαλύπτεις ότι δεν είναι δύσκολο. Ίσως σε κάποια πράγματα να είναι και ευκολότερο. Το μόνο πρόβλημα που δεν έχω ακόμα λύσει και με δυσκολεύει πολύ είναι ότι όταν κόβω

 

e-paravolo δεν αποθηκεύονται τα στοιχεία. Αυτό σημαίνει ότι όταν έχω να κόψω 4 παράβολα για το ίδιο άτομο αναγκάζομαι να γράψω 4 φορές τα ίδια πράγματα!!!

Μια λύση είναι αφού συμπληρώσεις τα στοιχεία να κάνεις αποθήκευση συναλλαγής και μετά με ένα κουμπί στην κάνει επαναφορά με όλα τα στοιχεία ήδη περασμένα.

 

 

Εγω ψάχνω μέρες τώρα να βρω που τροποποιουνται τα alerts που έχω ορίσει και δεν το βρισκω
Από το e-banking, πάνω δεξιά στο προφίλ σου > ειδοποιήσεις > ρυθμίσεις ειδοποιήσεων
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχει καποιος eurobank εχω μια απορεια για μια συναλλαγη εχω λαβει σε στιγμιοτυπο οθονης την συναλλαγη. Απο eurobank σε εθνικη με μεταφορα, στην πειραιως και εθνικη π.χ. τείωνοντας γραφει ολοκληρωθηκε επιτυχως.
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Και στην Eurobank οταν κάνεις κάποια συναλλαγή και την επιβεβαιώνεις σου βγάζει ότι ολοκληρωθηκε.
Link to comment
Share on other sites

Και στην Eurobank οταν κάνεις κάποια συναλλαγή και την επιβεβαιώνεις σου βγάζει ότι ολοκληρωθηκε.

 

Εδω μπορώ να ανεβασω το screen shot να δεις;

Edited by trifos
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Εδω μπορώ να ανεβασω το screen shot να δεις
Φαίνεται η συναλλαγή στο ιστορικό;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το winbanking της Πειραιώς είναι το καλύτερο απ όλα για μένα

 

Για σένα....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Το πιο εύχρηστο είναι της Πειραιώς,

και αυτο υποκειμενικό ειναι

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αν και αρχικά δυσκολεύτηκα να συνηθίσω την καινούρια εμφάνιση κινήσεων στην Alpha Bank, τελικά μου αρέσει αφάνταστα πως εμφανίζει την ώρα εκτέλεσης της κάθε συναλλαγής!
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Γενικά όπως έχω δει τα E Banking των 4άρων μεγάλων τραπεζών έχει βελτιωθεί πλέον αισθητά!

Μου αρέσουν ιδιαίτερα της Eurobank και της Alpha.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πολυ φοβερη η επιλογη στην εθνικη τραπεζα που σου εμφανιζει το οριο των ανεπαφων συναλλαγων που εχεις να κανεις εως τα 150 ευρω αλλα υπαρχει και κουμπι που μπορεις να μηδενισεις το οριο ζητειται και κωδικος για να γινει .

1.jpg

image.jpg

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στην Εθνικη κολλαει το συστημα ακομα και μετα απο μια μερα ..Μπαινω βλεπω ποσο εχω στην καρτα (προπληρωμενη) παω να ψωνισω και δεν εχω το ποσο που μου εδειχνε με αποτελεσμα να μην αρκουν συχνα τα χρηματα Παταω τοτε στα αναλυτικα παθαινει ενα τουρλουμπουκι, βγαζει λευκη σελιδα , ξαναμπαινω και φτιαχνει.. δηλαδη μου δειχνει πως πραγματι εχω λιγοτερα μεσα αλλα ειχε κολλησει να δειχνει ποσο ειχα κανα δυο πληρωμες πριν

 

Ακομα κατι που κανανε τωρα ειναι πως σε πληρωμη λογαριασμου της wind (δεν γνωριζω αν και που αλλου) δεν στελνουν τον κωδικο ισχυρης ταυτοποιησης στο κιν τηλ ..(πληρωνεις απευθειας)

Πηρα την τραπεζα να ρωτησω και μου λενε ετσι κανουμε τωρα γιατι το σαιτ της wind αλλα και η ιδια η wind μας ειναι εμπιστη!!!

Edited by hesemesa
Link to comment
Share on other sites

Στην Εθνικη κολλαει το συστημα ακομα και μετα απο μια μερα ..Μπαινω βλεπω ποσο εχω στην καρτα (προπληρωμενη) παω να ψωνισω και δεν εχω το ποσο που μου εδειχνε με αποτελεσμα να μην αρκουν συχνα τα χρηματα Παταω τοτε στα αναλυτικα παθαινει ενα τουρλουμπουκι, βγαζει λευκη σελιδα , ξαναμπαινω και φτιαχνει.. δηλαδη μου δειχνει πως πραγματι εχω λιγοτερα μεσα αλλα ειχε κολλησει να δειχνει ποσο ειχα κανα δυο πληρωμες πριν

 

Ακομα κατι που κανανε τωρα ειναι πως σε πληρωμη λογαριασμου της wind (δεν γνωριζω αν και που αλλου) δεν στελνουν τον κωδικο ισχυρης ταυτοποιησης στο κιν τηλ ..(πληρωνεις απευθειας)

Πηρα την τραπεζα να ρωτησω και μου λενε ετσι κανουμε τωρα γιατι το σαιτ της wind αλλα και η ιδια η wind μας ειναι εμπιστη!!!

 

Καλά δεν βγάζεις άκρη με την ισχυρή ταυτοποίηση ποτέ εφαρμόζεται και ποτέ όχι. Τι πόσο πλήρωσες ? Κάτω από 30 ευρώ? .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν βγάζεις άκρη με την ισχυρή ταυτοποίηση ποτέ εφαρμόζεται και ποτέ όχι. Τι πόσο πλήρωσες ? Κάτω από 30 ευρώ? .

Ναι κατω Για το VDSL 25 και το δεκαρικο στο κινητο σε αλλη φαση

 

Που ρωτησα παντως απο ποτε εχει αρχισει να ισχυει αυτο μου ειπε εδω και κανα μηνα (καπου δυο εως τωρα) ενω μου ηρθε και ενα e-mail με την πληροφορια καπου κρυμμενη σε ενα κατεβατο που σιγα μην το διαβαζα!..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...