Jump to content

iOS 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστά σε αυτό το σκέλος της ερώτησης!!! :)

 

πρεπει να εχει επιλογη για συγχρονισμο με outlook μεσω itunes

 

Aν εσύ βάλεις μία καινούργια στο τηλ θα στην περάσει με το συγχρονισμό!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σωστά σε αυτό το σκέλος της ερώτησης!!! :)

 

πρεπει να εχει επιλογη για συγχρονισμο με outlook μεσω itunes

 

Aν εσύ βάλεις μία καινούργια στο τηλ θα στην περάσει με το συγχρονισμό!!!

σε ευχαριστω κι εσενα οπως και τον Κωστα για την βοηθεια σας.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω κι εσενα οπως και τον Κωστα για την βοηθεια σας.

Πάρη,

Εχε επίσης το οψην σου, αν ο αδελφός σου έχει τις επαφές του και στο google gmail contacts, μπορει να επιλέξει αντι συγχρονισμο με το outlook να συγχρονιζει με το google όπως κανεις εσυ στο Galaxy S.

 

Εγω αυτο κάνω και είμαι σίγουρος για τις επαφές μου αφου εκτός απο τον υπολογιστη και το iPhone, είναι αποθηκευμενες και στο gmail contacts.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πάρη,

Εχε επίσης το οψην σου, αν ο αδελφός σου έχει τις επαφές του και στο google gmail contacts, μπορει να επιλέξει αντι συγχρονισμο με το outlook να συγχρονιζει με το google όπως κανεις εσυ στο Galaxy S.

 

Εγω αυτο κάνω και είμαι σίγουρος για τις επαφές μου αφου εκτός απο τον υπολογιστη και το iPhone, είναι αποθηκευμενες και στο gmail contacts.

Kωστα αφου γινεται αυτο ειναι οτι καλυτερο!!Θα του τις ανεβασω εκει και θα ειναι ολα μια χαρα.

Του εκλεψαν το 3gs που ειχε και τρελαθηκε,περισσοτερο για τα τηλεφωνα,κατα τυχη που σκαλιζα τον συγχονισμο εχθες στο itune ειδα ενα μυνημα που ελεγε για τελευταιο συγχρονισμο στις 28/12 (κι αυτο μαλον εγω πρεπει να του το ειχα κανει καποια στιγμη τοτε,που επαιζα με το κινητο του,το πως τωρα..δεν θυμαμαι τιποτα) και καναμε restore τις περισσοτερες (ευτυχως!!!!)

Γι αυτο και θελω να του κανω επιπλεον backup.

Σε ευχαριστω και παλι

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα περασα στο Iphone το twitter κανω login και κολλαει στο Authorizing.. Το κατεβασα και απο το appstore και απο το Installus και κανει το ιδιο
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την ώρα, σε όσους δεν είχε αλλάξει, τελικά άλλαξε και ήρθε στην κανονική ώρα έχοντας την αυτόματη ρύθμιση.

Αυτό που κατάλαβα είναι ότι καθυστέρησε ακριβώς μια εβδομάδα. Δηλαδή, αντί να αλλάξει στις 27/3, άλλαξε χθες στις 3/4. Το γιατί, δεν το ξέρω.:ninja:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Κανω καποιο λαθος εγω στις ρυθμισεις; Δεν χρησιμοποιει κανεις σας τα ακουστικα; Η απλα δεν ενοχλει κανεναν, παρα μονο τον γεροπαραξενο(εμενα); Το βλεπω μονο εγω σαν bug, ενω ετσι ειναι το σωστο, οταν εχω τα ακουστικα( μιλαω παρα πολυ λογω δουλειας ) οι ηχοι κλησης ακουγονται και απο το εξωτερικο ηχειο αλλα οχι και οι ηχοι των μηνυματων με αποτελεσμα να βλεπω σημαντικα πραγματα 2-3 ωρες αργοτερα. Οταν τελειωνω με μια κληση, τυλιγω τα ακουστικα στο τηλεφωνο(ειναι χαζο το βαλε-βγαλε) και το βαζω στην τσεπη, πως ειναι δυνατον να ακουσεις ενα μυνημα μεσω των ακουστικων μεσα απο την τσεπη; Σορρυ για το τεραστιο του θεματος αλλα ηθελα να τα πω να ξαλαφρωσω:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Ξέρετε αν έχει βγεί κάποιο πρόγραμμα επιτέλους, ηχογράφησης κλήσης γιά το iphone;

 

Καλησπέρα φίλε. Κάτι τέτοιο θεωρώ πρακτικά αδύνατο να πραγματοποιηθεί καθώς αντιτίθεται στο νόμο περί απορρήτου των επικοινωνιών και από ότι αναλαμβάνεσαι δεν πρόκειται η apple να επιτρέψει την κυκλοφορία μίας αντίστοιχης εφαρμογής στο Appstore.

 

Για το ενδεχόμενο κυκλοφορίας στην JB κοινότητα μέσω του Cydia store δεν το αποκλείω εάν και το θεωρώ επίσης εξαιρετικά απίθανο. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει πρόγραμμα (για συσκευή χωρίς jb) για να κατεβάζει κανείς torrents;
iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις πριν λίγα λεπτά η Apple έδωσε σε κυκλοφορία την 4.3.2!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγα λεπτά η Apple έδωσε σε κυκλοφορία την 4.3.2!

 

Την έχεις κατεβάσει ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την έχεις κατεβάσει ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το σκεφτομαι!Βλεπεις ειναι jb και δεν θελω να το χασω!Ομως εχω σωσει τα shsh της 4.3.1 κι ετσι μαλλον θα τη δοκιμασω;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

βασικά όταν μια έκδοση γίνεται jb θέλουν να κλείσουν την τρύπα της, οπότε λογικό είναι!
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει τη λειρουργία hotspot, που έχουν οι εκδόσεις 4.3.Χ σε δίκτυο vodafone; Με πετάει στη σελίδα της vodafone, όταν συνδεθώ από υπολογιστή στο τηλέφωνο και μάλλον χρειάζεται να πληρώσω για να χρησιμοποιήσω το 3g του κινητού σε PC.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει τη λειρουργία hotspot, που έχουν οι εκδόσεις 4.3.Χ σε δίκτυο vodafone; Με πετάει στη σελίδα της vodafone, όταν συνδεθώ από υπολογιστή στο τηλέφωνο και μάλλον χρειάζεται να πληρώσω για να χρησιμοποιήσω το 3g του κινητού σε PC.:mad:

 

Ακριβώς. H vodafone απαιτεί έξτρα πακέτο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα σε Vodafone, δεν εμφανίζεται ΚΑΝ η επιλογή στα Settings ... Καμία ιδέα ?

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα σε Vodafone, δεν εμφανίζεται ΚΑΝ η επιλογή στα Settings ... Καμία ιδέα ?

 

Λογικά αν πας ρυθμίσεις/γενικά/δυκτιο θα σου το εμφανίσει κάτω χαμηλά αλλα μόλις πας να το ενεργοποιησεις θα σου πει ότι πρέπει να επικοινωνήσετε με την Vodafone.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εμ δεν το εμφανίζει ... :wacko:

 

Κάτω χαμηλά, μετά την περιαγωγή, έχει VPN και WiFi. Μόνο !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Εμ δεν το εμφανίζει ... :wacko:

 

Κάτω χαμηλά, μετά την περιαγωγή, έχει VPN και WiFi. Μόνο !

 

Εμένα είναι cosmote και είναι free αλλα και στην Αίγυπτο που δεν είναι free πάλι το εμφανίζει αλλα μόλις πας να το ενεργοποιησεις, σου λέει να επικοινωνήσετε με τον πάροχο.

http://tapa.tk/mu/b2937e6d-240f-7b0f.jpg

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω μια κάρτα Cosmote να το δοκιμάσω ... Τουλάχιστον να ξέρω αν φταίει η Vodafone ή εγώ ... κάποιο Tweak που έβαλα ας πούμε ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την κάρτα Cosmote και το εμφανίζει. Τελικά η Vodafone το κόβει !!!!!

 

Απίστευτο !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...