Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι κοινες θηκες(νομιζω πως πχ με τα bumper,δεν θα υπαρχει προβλημα) αν ενεργοποιησεις το flash και τραβηξεις φωτο κανει αντανακλαση το φλας στη θηκη και βγαινουν θολές ,ενω αν το απενεργοποιησεις βγαινουν πεντακαθαρες..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Μην ονειρευτείς καν να το πάρεις αν ψαχνεις για iphone απο αμερικη μην κοιτας καν αυτα τα μοντέλα που γραφουν οτι είναι verizon γιατι οι κεραιες τους δεν είναι συμβατές με σχεδόν κανένα μερος της Ευρώπης!!!!!!!!!!!!!! Μόνο μοντέλα AT&T

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

4.2.1 κ δεν κουνιεμαι καθολου Γιωργο!! ολα πανε σφαιρα κ σταθεροτατα!:)

 

χχαχαχααχ.... σταθερη αξια ο Ζαχαρακης!!!:)

by the way... ακομα να βγαλουν το JB ρε παιδι μου...:mad::mad::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδια βγηκε το untether jailbreak για την 4.3.3

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_win_0.9.6rc15.zip?attredirects=0&d=1

 

το βαζω αμεσως!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, να ρωτησω το multitasking gestures τι ακριβως ειναι???

 

Κάποιες έξτρα χειρονομίες που δόθηκαν στου developer μόνο(κανονικά :) ), για να εμφανίζεις το multitasking bar ή να βγαίνεις από την εφαρμογή ή να εναλλάσεις τις ανοιχτές εφαρμογές γρήγορα χωρίς την χρήση του home button αλλα με gestures με 4 ή 5 δάχτυλα

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να αλλάξω browser όχι ότι έχω πρόβλημα με το safari απλός δεν μου αποθηκεύονται οι κωδικοί απο τις σελίδες που θέλω ποιον προτείνετε εσείς καλύτερο για να βάλω ευχαριστώ !!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να αλλάξω browser όχι ότι έχω πρόβλημα με το safari απλός δεν μου αποθηκεύονται οι κωδικοί απο τις σελίδες που θέλω ποιον προτείνετε εσείς καλύτερο για να βάλω ευχαριστώ !!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

mercury :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να αλλάξω browser όχι ότι έχω πρόβλημα με το safari απλός δεν μου αποθηκεύονται οι κωδικοί απο τις σελίδες που θέλω ποιον προτείνετε εσείς καλύτερο για να βάλω ευχαριστώ !!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Perfect browser?

Το κυριότερο πρόβλημα του browser είναι ότι δεν προσαρμόζει το κείμενο στο μέγεθος της σελίδας, όταν κάνεις ζούμ. Μεγάλη ξενέρα και ισχύει για όλους τους browsers του Ios.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Καινούριος και εγώ με το iPhone 4..

Μου έβγαλε την νέα έκδοση 4.3.3 αλλά μου λέει οτι κάποια purchased items δεν έχουν μεταφερθεί από το κινητό στο itunes.

Αναφέρεται προφανώς στις εφαρμογές μου? (Έχουμε από κοινού έναν λογαριασμό στο app store με τον αδερφό μου γιατί εγώ δεν έχω πιστωτική, οπότε δεν έχω βάλει στο itunes μου τον λογαριασμό αυτό).

 

Με το πέρασμα της νέας έκδοσης χάνονται όσα έχω μέσα στην συσκευή?

 

Ευχαριστώ, Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

σίγουρο ειναι αυτο??

Ναι έβγαλε ανακοίνωση. Σε καταστήματα cosmote και Γερμανός

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να κάνω μια μάλλον χαζή ερώτηση....διαβάζω οτι αν δεν κάνεις το τηλέφωνο jailbreak δεν αξίζει ο κόπος να το πάρεις....τι ακριβώς είναι και που μπορώ να το διαβάσω γιατι δεν εχω καταλάβει τίποτα...και κατι τελευταίο της επαφές στο τηλέφωνο της περνάμε χειροκίνητα η υπάρχει τρόπος μέσο υπολογιστή;

σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, φοβερός browser!!:)

 

αν και χρησιμοποιω μονο σαφαρι Γιαννη,ειναι ο καλυτερος εναλλακτικος browser απο οσους εχω δοκιμασει στο μηλο :)

 

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να κάνω μια μάλλον χαζή ερώτηση....

1.διαβάζω οτι αν δεν κάνεις το τηλέφωνο jailbreak δεν αξίζει ο κόπος να το πάρεις....τι ακριβώς είναι και που μπορώ να το διαβάσω γιατι δεν εχω καταλάβει τίποτα...

2.και κατι τελευταίο της επαφές στο τηλέφωνο της περνάμε χειροκίνητα η υπάρχει τρόπος μέσο υπολογιστή;

σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

1.θα ανεβασω καποια videos σε λιγες ωρες για αυτην την απορια σου ;)

2. υπαρχουν πολλοι τροποι .πχ μεσω outlook,gmail,excell contacts(ο καλυτερος για μενα κ δεν τον αλλαζω με τπτ):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση παλικάρι....αφού γίνεται με το outlook η μεταφορά των επαφών είναι τέλεια.

Περιμένω τα βίντεο. ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση παλικάρι....αφού γίνεται με το outlook η μεταφορά των επαφών είναι τέλεια.

Περιμένω τα βίντεο. ευχαριστώ.

 

ανεβαινει ενα τωρα στον λογσμο μου στο youtube με μια μικρη απλη παρουσιαση..σε κανα τεταρτο λογικα θα ειναι διαθεσιμο.

 

θα φτιαξω καποια ακομη συντομα,που θα δειχνουν καποια tweaks αλλα και καποιο που θα δειχνει τι σημαινει real multitasking !

το μονο κακο ειναι οτι στα βιντεο δεν μπορει να αποτυπωθει πληρως η πραγματικη ταχυτητα της συσκευης μου οπως ειναι στημενη...:O

 

οσοι το εχουν δει απο κοντα θα το καταλαβουν αμεσως..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...