Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον το συνδεσα στο φορητο μου εκανα authenticate στο φορητο μου αλλα τωρα δεν βλεπω τις εφαρμογες που εχει παρει ο πατερασ μου

 

 

Λοιπον μπηκα στο αππ στορε και εχω βρει το ναβιγκον αλλα μου δινει μονο σαν επιλογη να το αγορασω . Εφοσον το εχω ηδη αγορασμενο με το ακκουντ του πατερα μου δεν πρεπει απλα να το κατεβασει στον υπολογιστη μου ? και οχι να το ξανα αγορασει ?

 

Γιατί δεν παίρνεις ολες τις εφαρμογές σε ένα cd, USB flash drive, DVD και να τις περάσεις στον δικό σου υπολογιστή από του πατέρα σου. Όλες σου οι εφαρμογές βρίσκονται στο μουσική-> iTunes-> mobile applications:)

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυριο θα το κανω απο το δικο του φορητο να ξεμπερδευω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!μια ερωτηση..πως μπορω να κατεβασω φωτογραφιεσ απο το facebook κ γενικα απο site που μπαινω απο το τηλεφωνο??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!μια ερωτηση..πως μπορω να κατεβασω φωτογραφιεσ απο το facebook κ γενικα απο site που μπαινω απο το τηλεφωνο??

Στο facebook, οταν βλεπεις μια φωτο, απλα κανε ενα ταπ επανω της να φυγουν τα γραμματα και να γεμισει η οθονη με τη φωτο, και μετα παρε ενα screenshot. Για site, οταν εισαι στο safari, απλα πατα παρατεταμενα με το δαχτυλο σου την εικονα και θα σου βγαλει παραθυρακι για το τι θες να κανεις.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Στο facebook, οταν βλεπεις μια φωτο, απλα κανε ενα ταπ επανω της να φυγουν τα γραμματα και να γεμισει η οθονη με τη φωτο, και μετα παρε ενα screenshot. Για site, οταν εισαι στο safari, απλα πατα παρατεταμενα με το δαχτυλο σου την εικονα και θα σου βγαλει παραθυρακι για το τι θες να κανεις.

 

τι εννοεις με το screenshot??:Oπαρεπιπτοντως δεν ρωταω για το δικο μου για ενα αλλο που εχω για το δικο μου θα μαθω απο τριτη τι θα γινει..:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις με το screenshot??:Oπαρεπιπτοντως δεν ρωταω για το δικο μου για ενα αλλο που εχω για το δικο μου θα μαθω απο τριτη τι θα γινει..:(:(:(

Screenshot= Ο,τι "βλεπει" εκεινη την ωρα η οθονη. Οποτε καλο ειναι να ειναι σκετη η εικονα. Για να παρεις screenshot, πατας μαζι τα 2 κουμπακια. Πρωτα το επανω και αμεσως το κατω.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Screenshot= Ο,τι "βλεπει" εκεινη την ωρα η οθονη. Οποτε καλο ειναι να ειναι σκετη η εικονα. Για να παρεις screenshot, πατας μαζι τα 2 κουμπακια. Πρωτα το επανω και αμεσως το κατω.

 

μην με βρισεις αλλα πια κουμπακια?:Osorry...:(:(

Link to comment
Share on other sites

μην με βρισεις αλλα πια κουμπακια?:Osorry...:(:(

Κοιτα... Συνολικα εχει 4 ολη η συσκευη και ενα για ηχο/αθορυβο. Αν δεν ειναι τα 2 πλαινα του ηχου, ποια μενουν;;;;;; :lol:

 

Δες εδω για να καταλαβεις καλυτερα.

Edited by Areian0s
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

sleep button+home button ταυτοχρονα= αποθηκευση της εικονας που ειναι εκεινη τη στιγμη στο ιphone...σε οποια εφαρμογη κι αν βρισκεσαι κοινως τη φωτογραφιζει και την αποθηκευει στις φωτογραφιες σου
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα... Συνολικα εχει 4 ολη η συσκευη και ενα για ηχο/αθορυβο. Αν δεν ειναι τα 2 πλαινα του ηχου, ποια μενουν;;;;;; :lol:

 

Δες εδω για να καταλαβεις καλυτερα.

 

λοιπον το καταλαβα χωρις να δω..:p:pμετα απο ωρα βεβαια!!:lol:σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το καταλαβα χωρις να δω..:p:pμετα απο ωρα βεβαια!!:lol:σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol: Θα βοηθησε και το σκονακι του BIANCOrossi:lol::lol:

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το συνδεσα στο φορητο μου εκανα authenticate στο φορητο μου αλλα τωρα δεν βλεπω τις εφαρμογες που εχει παρει ο πατερασ μου

 

 

Λοιπον μπηκα στο αππ στορε και εχω βρει το ναβιγκον αλλα μου δινει μονο σαν επιλογη να το αγορασω . Εφοσον το εχω ηδη αγορασμενο με το ακκουντ του πατερα μου δεν πρεπει απλα να το κατεβασει στον υπολογιστη μου ? και οχι να το ξανα αγορασει ?

 

Μέσα στο iTunes κάνε δεξί κλικ στο εικονίδιο του iPhone -> transfer purchases. Να έχεις βάλει και στο iPhone το account του πατέρα σου....

 

Παιδιά θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση,

 

Έχει κάποιος κόψει κάρτα sim 2in1 της cosmote και να του παίζουν και οι 2 γραμμές στο 4 όπως στο 3GS? Ξέρω πως ακόμα δεν έχουν βγεί κάρτες USIM 2in1 οπότε αν 'παίζει' είναι αρκετά χρήσιμο.:help:

 

Ευχαριστώ

 

Με κομμένη 2 σε 1 cosmote σε iPhone 4 όλα λειτουργούν μια χαρά.

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα το κανω απο το δικο του φορητο να ξεμπερδευω

 

Εάν η εφαρμογή που πας να κατεβάσεις είναι αγορασμένη, μπορεί να σου λέει buy αλλά στην πραγματικότητα δεν θα σε χρεώσει τίποτα και θα κατέβει ξανά. Προσοχή να είναι ακριβώς η ίδια γιατί το navigon έχει πολλές εκδόσεις. Αλλιώς κάνεις αυτό που σου ανέφερε ο φίλος και τις μεταφέρεις στο δικό σου laptop. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, μια ερώτηση, έχω κοινό account στο appstore με ενα φιλαρακι, με τον τροπο αυτο οτι αγοραζαμε το καναμε /2 για ακριβες εφαρμογες μας βολευε, τωρα θελει να πουλησει το κινητο του αλλα ο αλλος που θα το αγορασει μπορει να κρατησεις τις εφαρμογες που εχει το κινητο?

Φυσικα εννοειται οτι δεν θα του δωσουμε το account του παιδιου που θα το αγορασει, μπορει με καποιο τροπο να του εδινα το account να κανει sync στο pc του και μετα να εφτιαχνε δικο του account και να περνουσε μεσω sync τις εφαρμογες στο κινητο?

 

Γιατί δεν το "καθαρίζει",ο φίλος σου πριν το πουλήσει επαναφεροντας το στις εργοστασικες ρυθμίσεις(Restore και disconnect)?

Επιθυμείς να συνεχίσεις το συνεταιρισμό και με το νεο ιδιοκτήτη ή έχουν συμπεριληφθεί και οι εφαρμογες στη συμφωνία πώλησης του φίλου σου?

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω γιατι ψαχνοντας δεν βρηκα ακρη.Θελω να αγορασω ενα λευκο bumper αλλα δεν υπαρχουν πουθενα.Ρωτησα σε καταστηματα,ακομα και στο istorm αλλα αν φερουν θα φερουν μονο μαυρα.Απο εξωτερικο οτι site ξερω λευκο bumper δεν βρηκα.Ξερει κανεις που μπορω να παραγγειλω?

 

Στο free case program γιατι εχουν ρε γμτ μονο μαυρα.Δεν θελω να καταληξω σε μαυρο,ελεγα να παρω μια θηκη απο κει δωρεαν να την εχω επιπλεον.

 

ΥΓ:Μιλαω για τα original της apple,οχι διαφορα αλλα που κυκλοφορουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 4 και τα στερεοφωνικά ακουστικά MW600 της Sony Ericsson.

 

Τα ακουστικά δουλεύαν μια χαρά με το 3GS, από τότε που πήρα το 4 έχουν τρελαθεί τελείως. Δείχνουν φωνητικό έλεγχο όταν το τηλέφωνο είναι idle, αποσυνδέονται μόνα τους και άλλα παράξενα.

 

Έχει κανείς άλλος τον συγκεκριμένο συνδυασμό;

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Στο 4αρι εχεις την 4.1 ;

 

Ναι 4.1, never jb αν και φίλος με 4.0.1 και jb εει το ίδιο πρόβλημα!

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν μπορεις να κανεις και πολλα, εαν τα δοκιμασες και αλλου και κανουν τα ιδια.

 

Ισως να αλλαζες ...μαρκα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Με κομμένη 2 σε 1 cosmote σε iPhone 4 όλα λειτουργούν μια χαρά.

 

Ξεκινάω χειρουργείο!!!:thanks:

 

Άλλη μια ερώτηση,

 

Αν κ έψαξα στο google για τις διαφορές μεταξύ USIM και SIM εδώ, υπάρχει ουσιαστική διαφορά στην απόδοση του 4 μεταξύ της μιας κάρτας και της άλλης?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

screenshot, πατας το κουμπακι που κλεινει και το κεντρικο ταυτοχρονα , απο το 1o iphone ετσι γινεται

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω γιατι ψαχνοντας δεν βρηκα ακρη.Θελω να αγορασω ενα λευκο bumper αλλα δεν υπαρχουν πουθενα.Ρωτησα σε καταστηματα,ακομα και στο istorm αλλα αν φερουν θα φερουν μονο μαυρα.Απο εξωτερικο οτι site ξερω λευκο bumper δεν βρηκα.Ξερει κανεις που μπορω να παραγγειλω?

 

Στο free case program γιατι εχουν ρε γμτ μονο μαυρα.Δεν θελω να καταληξω σε μαυρο,ελεγα να παρω μια θηκη απο κει δωρεαν να την εχω επιπλεον.

 

ΥΓ:Μιλαω για τα original της apple,οχι διαφορα αλλα που κυκλοφορουν.

Δυστυχως δε νομιζω να βρεις. Μονο αν περιμενεις μετα τις 30 του μηνος που τελειωνει το προγραμμα της apple, και ισως στο δικο της online store να βγαλει διαθεσιμοτητα, οποτε αν εχεις καποιο φιλο στο εξωτερικο, να του πεις να στην αγορασει απο εκει. Αλλιως δες στο ebay μηπως εχει παρει κανενας αυθεντικη και την πουλαει.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 4 και τα στερεοφωνικά ακουστικά MW600 της Sony Ericsson.

 

Τα ακουστικά δουλεύαν μια χαρά με το 3GS, από τότε που πήρα το 4 έχουν τρελαθεί τελείως. Δείχνουν φωνητικό έλεγχο όταν το τηλέφωνο είναι idle, αποσυνδέονται μόνα τους και άλλα παράξενα.

 

Έχει κανείς άλλος τον συγκεκριμένο συνδυασμό;

 

 

 

Φιλε μου και εγω μια απο τα ιδια μια φορα καταφερα να ακουσω μουσικη μεσω μπλε δοντιου και αλλα κουλα που εχω παρατηρησει

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το "καθαρίζει",ο φίλος σου πριν το πουλήσει επαναφεροντας το στις εργοστασικες ρυθμίσεις(Restore και disconnect)?

Επιθυμείς να συνεχίσεις το συνεταιρισμό και με το νεο ιδιοκτήτη ή έχουν συμπεριληφθεί και οι εφαρμογες στη συμφωνία πώλησης του φίλου σου?

 

Το μόνο που θέλω ειναι να κρατησεις τα application στο pc του, και μετα να φτιαξει νεο account δικο του ο νεος ιδιοκτητης, οταν θα κανει sync θα περαστουν οι εφαρμογες?

Υπαρχει καποιος τροπος να παρει για παραδειγμα καποιος τα apps ενω εχει αλλο account?

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...