Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον βαζω το account του πατερα μου στο μηλο μου , κανω authenticate στο φορητο μου παταω transfer apps αλλα και παλι τιποτα , τι κανω λαθος ? μου ζηταει να του βαλω κατι ψηφια απο την πιστωτικη για να μπορω να αγορασω αλλα εγω δεν θελω να αγορασω κατι εφαρμογες θελω να παρω απο κει , κανεις καμια ιδεα ? :(

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπον βαζω το account του πατερα μου στο μηλο μου , κανω authenticate στο φορητο μου παταω transfer apps αλλα και παλι τιποτα , τι κανω λαθος ? μου ζηταει να του βαλω κατι ψηφια απο την πιστωτικη για να μπορω να αγορασω αλλα εγω δεν θελω να αγορασω κατι εφαρμογες θελω να παρω απο κει , κανεις καμια ιδεα ? :(

Προφανώς ειναι το secure code ,όλες οι πιστωτικές έχουν,ρωτά τον πατέρα σου ποια ειναι και θα σου πει.Λογικά εφόσον τα έχεις ξανα κατεβάσει,δεν προκειτε να σε ξαναχρεωσει.δοκίμασε με μια φτηνή εφαρμογή ,αν σου έρθει απόδειξη πληρωμής στο email που έχεις δηλώσει στην κάρτα τότε την πληρωσες.

Προσωπικά νομίζω Ότι δεν θα πληρώσεις κάτι.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να το κανω απο τον υπολογιστη του πατερα μου ενω βρισκω το navigon και του παταω να το εγκαταστησει και μου δειχνει οτι εχει μπει παταω apply και μετα disconnect αλλα τζιφος αφαντο το navigon

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κατεβασεις μια φτηνή εφαρμογή από το δικό σου pc με το acc του πατέρα σου,μια που την έχει κι αυτός στο δικό του iPhone.Μετά βλέπεις το navigon των 100€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται κατά την κλήση να φαίνεται η εικόνα του καλούμενου δεξιά πάνω σε μικρογραφία; Είναι κάποιο συγκεκριμένο app;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται κατά την κλήση να φαίνεται η εικόνα του καλούμενου δεξιά πάνω σε μικρογραφία; Είναι κάποιο συγκεκριμένο app;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Νομιζω δηλωνεις τη φωτο οτι τη θες να ειναι για καποια επαφη, και θα φαινεται αυτοματα. Εκτος αν εχει καποια ρυθμιση στις ρυθμισεις τηλεφωνου...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω δηλωνεις τη φωτο οτι τη θες να ειναι για καποια επαφη, και θα φαινεται αυτοματα. Εκτος αν εχει καποια ρυθμιση στις ρυθμισεις τηλεφωνου...

Eπειδή το έψαξα λιγάκι παραπάνω υπάρχει μια μικρή αλλά ουσιώδης διαφορά στο θεματάκι αυτό...

 

Αν προσθέσετε φώτο μέσω του iphone, τότε θα φαίνεται η τεράστια φώτο κατά την κλήση...

 

Αν προσθέσετε φώτο στις επαφές του outlook και συγχρονίσετε μετά από itunes, τότε θα φαίνεται δεξιά πάνω η μικρή...

 

Here are the ways you can change the picture sizes:

 

Big Picture: Apply a picture to your contact on your iPhone from your Camera Roll.

 

Small Picture: Apply a picture to your contact on your computer in whatever program you sync your contacts from/to, i.e., Windows Address Book, Mobile Me, Microsoft Outlook, etc.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κατεβασεις μια φτηνή εφαρμογή από το δικό σου pc με το acc του πατέρα σου,μια που την έχει κι αυτός στο δικό του iPhone.Μετά βλέπεις το navigon των 100€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Οκ αυτο θα κανω μαλλον

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 4 και τα στερεοφωνικά ακουστικά MW600 της Sony Ericsson.

 

Τα ακουστικά δουλεύαν μια χαρά με το 3GS, από τότε που πήρα το 4 έχουν τρελαθεί τελείως. Δείχνουν φωνητικό έλεγχο όταν το τηλέφωνο είναι idle, αποσυνδέονται μόνα τους και άλλα παράξενα.

 

Έχει κανείς άλλος τον συγκεκριμένο συνδυασμό;

 

Φιλε μου και εγω μια απο τα ιδια μια φορα καταφερα να ακουσω μουσικη μεσω μπλε δοντιου και αλλα κουλα που εχω παρατηρησει

 

 

Γενικά φαίνεται ότι έχει κάποια ΨιλοΘεματάκια με το Bluetooth. Κι εγώ έχω συχνά Disconnects στο αυτοκίνητο (CD500 σε Opel Insignia). Πάντως, στο What's New της 4.0.2 λέει Fix: Bluetooth Connectivity issues και γι' αυτό πεθαίνω να τη δοκιμάσω ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα παλι..:P θελω να κανω update στο 3gs της αδερφης μου θα χαθουν αυτα που εχει μεσα παιχνιδια εφαρμογες φωτο κτλ??
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα παλι..:P θελω να κανω update στο 3gs της αδερφης μου θα χαθουν αυτα που εχει μεσα παιχνιδια εφαρμογες φωτο κτλ??

Εχει κανει jailbreak;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

οχιιιι!!!!

Αν θυμαμαι καλα, εχει το itunes επιλογη να κανεις back up ολων οσων εχεις και οταν τελειωσεις να κανει restore.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα, εχει το itunes επιλογη να κανεις back up ολων οσων εχεις και οταν τελειωσεις να κανει restore.

οκκκκ σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

οκκκκ σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!;)

Τιποτα!!!!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται κατά την κλήση να φαίνεται η εικόνα του καλούμενου δεξιά πάνω σε μικρογραφία; Είναι κάποιο συγκεκριμένο app;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πρέπει να περάσεις την φωτογραφία αυτού που θέλεις μέσω outlook και να κανείς sync. Αν περάσεις την εικόνα απευθείας μέσω κινητού θα στην εμφανίζει σε ολόκληρη την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,το navigon δουλευει με χρεωση?

ειναι ο καλυτερος χαρτης?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρεώνει τώρα εάν είναι το καλύτερο αυτό για να το κρίνεις πρέπει να δοκιμασεις και τις άλλες εφαρμογές...
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρεώνει τώρα εάν είναι το καλύτερο αυτό για να το κρίνεις πρέπει να δοκιμασεις και τις άλλες εφαρμογές...

 

Μα το θεμα ειναι οτι δεν προσπαθει να κρινει αλλα ρωταει αν ειναι το καλυτερο. Ας του απαντησει καποιος που εχει δοκιμασει και αλλους χαρτες

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα απο αυτα που εχω διαβασει σε περιοδικα τεχνολογικου περιερχομενου εχουν δοκιμασει ολα τα προγραμματα πλοηγησης και εχουν καταληξει στο ναβιγκον .

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Να συγκρινω navigon με αλλο app για navigation στο iphone δε μπορω μιας και ειναι το μοναδικο που εχω δοκιμασει και εχω αυτη τη στιγμη. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι πολυ καλυτερο απ το κανονικο μου gps που ειχα σκασει και 260 για να το παρω. Δεν υστερει απολυτως σε τιποτα. Ανεπυφυλακτα λοιπον
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,το navigon δουλευει με χρεωση?

ειναι ο καλυτερος χαρτης?

 

Το Navigon φυσικά και δεν χρεώνει τίποτα επιπλέον ενώ έχει αυτή τη στιγμή τους καλύτερους και πλέον ενημερωμένους χάρτες ειδικά για Ελλάδα. Δυστυχώς ή ευτυχώς μέχρι σήμερα καμία άλλη εφαρμογή του AppStore δεν πλησιάζει ούτε στο ελάχιστο την ποιότητα τόσο των χαρτών του Navigon όσο και την πληθώρα των καλά ενημερωμένων POIs του.

 

Μιλώντας γενικά φίλε Ταξιδιώτη, αν κάποιος σήμερα ψάχνει για turn-to-turn navigation στο iPhone δεν πρόκειται να βρει καλύτερο από το Navigon ούτε ως χάρτες ούτε γενικότερα ως εφαρμογή. Ειδικά μάλιστα σε επίπεδο χαρτών, οι υπόλοιπες εφαρμογές συγκρινόμενες μαζί του είναι απλά απογοητευτικές.

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Να συγκρινω navigon με αλλο app για navigation στο iphone δε μπορω μιας και ειναι το μοναδικο που εχω δοκιμασει και εχω αυτη τη στιγμη. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι πολυ καλυτερο απ το κανονικο μου gps που ειχα σκασει και 260 για να το παρω. Δεν υστερει απολυτως σε τιποτα. Ανεπυφυλακτα λοιπον

 

+1 κι απο μένα! :up:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμή έχω και του φίλου μου το iPhone και σε φουλ φωτεινοτητα το δικό μου Είναι πιο φωτεινό.

 

Το σήμα Είναι το ίδιο σε ισχύ και στα 2.

 

Και επίσης είμαστε στο ίδιο ασύρματο και δεν κάνει facetime. Γιατί; Ξέρει κανείς;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εχω στην συσκευη μου navigon-igo-copilot κατα την προσωπικη μου γνωμη αυτη ειναι και η σειρα,με το navigon καλυτερο,για καποιον αλλον ισως ειναι καλυτερη αλλη εφαρμογη,αυτο ειναι υποκειμενικο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...