Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα πήρα το iPhone4 από την COSMOTE.

Όλα καλά αλλά δεν μπορεί να κάνει update στην 4.02, έχει περασμένη την 4.01 από την apple.

Βγάζει σφάλμα δικτύου κ.λ.π.

Κάποια ιδέα;

 

τελικα εκανες αναβαθμιση?

Future Is What You Make Of It
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικα εκανες αναβαθμιση?

Όχι και πάω να σκάσω...

 

Εχεις την τελευταια εκδοση του iTunes στο PC σου?

Ναι, την τελευταία έχω.

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tα κομμάτια που έχουν παραληφθεί είναι ΠΟΛΛΑ! Δεν θα υπάρχει πρόβλημα διάθεσης (τουλάχιστον απο Vodafone μερια αν και νομιζω τις ιδιες ποσότητες παιρνουν και οι 2 εταιριες).

Αναμονη για την ημερα διάθεσης απο Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

πως ακριβως το αγορασες?αφου βγαινει την παρασκευη...αν παω και εγω θα μου το δωσουν η θα μου πουν ελα παρασκευη?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω:). Το πρόβλημα με το σήμα έχει διορθωθεί? Ο φίλος που το απέκτησε από την comote έχει πρόβλημα? Τί γίνεται με αυτό το θέμα?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω:). Το πρόβλημα με το σήμα έχει διορθωθεί? Ο φίλος που το απέκτησε από την comote έχει πρόβλημα? Τί γίνεται με αυτό το θέμα?

Ευχαριστώ

 

Τώρα που έπεσε η σκόνη των πρωτων ημερών δεν ασχολείται κανείς πια με το σήμα, οπότε μην σνησυχεις.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έπεσε η σκόνη των πρωτων ημερών δεν ασχολείται κανείς πια με το σήμα, οπότε μην σνησυχεις.

 

Αυτό ακριβώς! Ας δει ο καθένας αν του ταιριάζει τωρα κ ας ασχοληθούν οσοι θέλουν...Μέχρι να ανακοινωθεί η τιμή ηταν...τώρα θα περασουν 5-10 μερες ακόμα με γκρίνια λόγω τιμής κ πού μπορούμε να το βρούμε άμεσα κ μετά θα ασχοληθουμε σοβαρά οσοι το πάρουμε!

Πάντα έτσι γινεται! ;)

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς! Ας δει ο καθένας αν του ταιριάζει τωρα κ ας ασχοληθούν οσοι θέλουν...Μέχρι να ανακοινωθεί η τιμή ηταν...τώρα θα περασουν 5-10 μερες ακόμα με γκρίνια λόγω τιμής κ πού μπορούμε να το βρούμε άμεσα κ μετά θα ασχοληθουμε σοβαρά οσοι το πάρουμε!

Πάντα έτσι γινεται! ;)

 

Έχεις απόλυτο δίκιο, όμως εξακολουθεί να είναι απορίας άξιο και ψυχανάλυσης υποψήφιο το θέμα του συνδρόμου αντί-iPhone το οποίο οδηγεί αρκετές φορές έως και σε παραλήρημα σε συνδυασμό με παραμόρφωση της πραγματικότητας!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω:). Το πρόβλημα με το σήμα έχει διορθωθεί? Ο φίλος που το απέκτησε από την comote έχει πρόβλημα? Τί γίνεται με αυτό το θέμα?

Ευχαριστώ

Ένας συνάδελφος πήρε το iPhone 4 από Αμερική πριν 15 μέρες. Από την Δευτέρα που το "πειράζω" στο γραφείο δεν έχω παρατηρήσει τίποτα. Το έχω πιάσει με όποιο τρόπο γίνεται, ακόμα και στο επίμαχο σημείο, αλλά το σήμα δεν λέει να πέσει. Για μένα πρόβλημα με το σήμα απλά δεν υφίσταται.

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιζω να εξαντληθει πολυ γρηγορα. ;)

 

Δελτίο Τύπου Cosmote: Tο iPhone 4 κοντά σας την Παρασκευή 27 Αυγούστου

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Ένας συνάδελφος πήρε το iPhone 4 από Αμερική πριν 15 μέρες. Από την Δευτέρα που το "πειράζω" στο γραφείο δεν έχω παρατηρήσει τίποτα. Το έχω πιάσει με όποιο τρόπο γίνεται, ακόμα και στο επίμαχο σημείο, αλλά το σήμα δεν λέει να πέσει. Για μένα πρόβλημα με το σήμα απλά δεν υφίσταται.

 

Και έχεις απόλυτο δίκιο γιατί έτσι έχει συμβεί με όσους το έχουν πιάσει στα χέρια τους και όχι στο στόμα τους :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιζω να εξαντληθει πολυ γρηγορα. ;)

 

Δελτίο Τύπου Cosmote: Tο iPhone 4 κοντά σας την Παρασκευή 27 Αυγούστου

Μη σου πω οτι ηδη θα πρεπει να το θεωρεις εξαντλημενο....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο, όμως εξακολουθεί να είναι απορίας άξιο και ψυχανάλυσης υποψήφιο το θέμα του συνδρόμου αντί-iPhone το οποίο οδηγεί αρκετές φορές έως και σε παραλήρημα σε συνδυασμό με παραμόρφωση της πραγματικότητας!

 

Πάντα έτσι δε γινεται; Με θρησκείες με επιστήμες με φυλα με ταινιες με οτιδηποτε αναπτυσσεται... Με ο,τι δεν ασχολουμαστε απλά δε μας ενοχλεί ή αφορά πολύ!

Επίσης οι ψυχιατροι υποστηρίζουν,αναξαρτήτως σχολής, οτι όταν κάτι σε θυμωνει εξωτερικά πρέπει να το ψαξεις εσωτερικά! Κατι απο σενα υπάρχει στο θυμό σου...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο, όμως εξακολουθεί να είναι απορίας άξιο και ψυχανάλυσης υποψήφιο το θέμα του συνδρόμου αντί-iPhone το οποίο οδηγεί αρκετές φορές έως και σε παραλήρημα σε συνδυασμό με παραμόρφωση της πραγματικότητας!

 

Περίπου έτσι ήμουν και εγώ μέχρι που πήρα το ipad για άλλους λόγους και έπαθα σοκ και τώρα μάλλον θα πάρω το iphone 4, απλά περιμένω και να δω τι θα γίνει μετά τις 30 σεπτέμβρη που λένε (γιατί δίνουν θήκες μονο μέχρι 30 σεπτέμβρη?) αλλα περιμένω και τον Οκτώβρη που θα παω στο Παρίσι (Γαλλία μένω αυτό το διάστημα) να παω στο νέο apple store στην Opera που είναι απίστευτο σαν μουσείο να το πάρω από εκεί (ελπίζοντας ότι θα έχει). Όσοι φίλοι με δούλευαν που πήρα το ipad μετά από ένα demo με το ipad δεν μίλαγαν :) Όμως συνεχίζω να είμαι εναντίον αυτών που το περνούν μονο για την εμφάνιση. Εγώ έχω βάλει γύρο στις 80 εφαρμογές στο ipad και το δουλεύω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έπεσε η σκόνη των πρωτων ημερών δεν ασχολείται κανείς πια με το σήμα, οπότε μην σνησυχεις.

 

Αυτό ακριβώς! Ας δει ο καθένας αν του ταιριάζει τωρα κ ας ασχοληθούν οσοι θέλουν...Μέχρι να ανακοινωθεί η τιμή ηταν...τώρα θα περασουν 5-10 μερες ακόμα με γκρίνια λόγω τιμής κ πού μπορούμε να το βρούμε άμεσα κ μετά θα ασχοληθουμε σοβαρά οσοι το πάρουμε!

Πάντα έτσι γινεται! ;)

 

Έχεις απόλυτο δίκιο, όμως εξακολουθεί να είναι απορίας άξιο και ψυχανάλυσης υποψήφιο το θέμα του συνδρόμου αντί-iPhone το οποίο οδηγεί αρκετές φορές έως και σε παραλήρημα σε συνδυασμό με παραμόρφωση της πραγματικότητας!

 

Πάντα έτσι δε γινεται; Με θρησκείες με επιστήμες με φυλα με ταινιες με οτιδηποτε αναπτυσσεται... Με ο,τι δεν ασχολουμαστε απλά δε μας ενοχλεί ή αφορά πολύ!

Επίσης οι ψυχιατροι υποστηρίζουν,αναξαρτήτως σχολής, οτι όταν κάτι σε θυμωνει εξωτερικά πρέπει να το ψαξεις εσωτερικά! Κατι απο σενα υπάρχει στο θυμό σου...

 

"I think apple should start vetting who can buy their products, nothing too long, just a 5 min interview at the genius bar. I think the products are fairly cool and innovative. Judging by most of the comments on this forum, most of there consumer base is not."

 

:rolleyes:

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Περίπου έτσι ήμουν και εγώ μέχρι που πήρα το ipad για άλλους λόγους και έπαθα σοκ και τώρα μάλλον θα πάρω το iphone 4, απλά περιμένω και να δω τι θα γίνει μετά τις 30 σεπτέμβρη που λένε (γιατί δίνουν θήκες μονο μέχρι 30 σεπτέμβρη?) αλλα περιμένω και τον Οκτώβρη που θα παω στο Παρίσι (Γαλλία μένω αυτό το διάστημα) να παω στο νέο apple store στην Opera που είναι απίστευτο σαν μουσείο να το πάρω από εκεί (ελπίζοντας ότι θα έχει). Όσοι φίλοι με δούλευαν που πήρα το ipad μετά από ένα demo με το ipad δεν μίλαγαν :) Όμως συνεχίζω να είμαι εναντίον αυτών που το περνούν μονο για την εμφάνιση. Εγώ έχω βάλει γύρο στις 80 εφαρμογές στο ipad και το δουλεύω πολύ.

 

Έχεις δικιο Γιωργο, ομως κανένας πληθυσμός δεν είναι ομοιογενης και αν κάποιοι αγοράζουν ένα προϊόν για άλλους λόγους δεν φταίει το προϊόν ούτε όλοι οι υπόλοιποι. Αυτο δε συμβαινει με παρα πολλα προιοντα πολλων εταιρειων με ισχυρο brand equity. Εδώ αντιμετωπίζουμε μια στοχοποιηση ολου του πληθυσμού που οδηγεί σε συτη την ακατανόητη συμπλεγματικη συμπεριφορά η οποία όταν δεν είναι αδιαφορη είναι κουραστική

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Tα κομμάτια που έχουν παραληφθεί είναι ΠΟΛΛΑ! Δεν θα υπάρχει πρόβλημα διάθεσης (τουλάχιστον απο Vodafone μερια αν και νομιζω τις ιδιες ποσότητες παιρνουν και οι 2 εταιριες).

Αναμονη για την ημερα διάθεσης απο Vodafone.

 

Όλοι το αντίθετο λένε. Ο πρώτος είσαι που το λες αυτό.

Πληροφοριακά στο οτεσοπ Βέροιας ήρθε ο τεράστιος αριθμών των 2 συσκευών.:rolleyes:

Χειρότερα θα είναι τα πράγματα σε σχέση με το iphone3gs

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το αντίθετο λένε. Ο πρώτος είσαι που το λες αυτό.

Πληροφοριακά στο οτεσοπ Βέροιας ήρθε ο τεράστιος αριθμών των 2 συσκευών.:rolleyes:

Χειρότερα θα είναι τα πράγματα σε σχέση με το iphone3gs

 

lets w8 and see :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δικιο Γιωργο, ομως κανένας πληθυσμός δεν είναι ομοιογενης και αν κάποιοι αγοράζουν ένα προϊόν για άλλους λόγους δεν φταίει το προϊόν ούτε όλοι οι υπόλοιποι. Αυτο δε συμβαινει με παρα πολλα προιοντα πολλων εταιρειων με ισχυρο brand equity. Εδώ αντιμετωπίζουμε μια στοχοποιηση ολου του πληθυσμού που οδηγεί σε συτη την ακατανόητη συμπλεγματικη συμπεριφορά η οποία όταν δεν είναι αδιαφορη είναι κουραστική

 

Ναι καταλαβαίνω τι λες, αλλα εμενα θα με άφηνε αδιαφορώ αν είχα ένα. Λίγα άτομα ξέρω που δεν έχουν πει ποτε ότι θα ήθελαν να δοκιμάσουν ένα iphone.

Link to comment
Share on other sites

lets w8 and see :)

Το θεμα ειναι ποτε θα γινει και η ανακοινωση για τη διαθεση των οσων κομματιων εχει φερει... Ψυχολογικο πολεμο μας κανει;;;;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποτε θα γινει και η ανακοινωση για τη διαθεση των οσων κομματιων εχει φερει... Ψυχολογικο πολεμο μας κανει;;;;

 

οχι.marketing κανει.γιατι αν βγει η cosmote και πει <<εχουμε πολλα κομματια>>μπορει να καθησυχαστουμε και να μην παμε αμεσα για την αγορα ετσι ωστε να γλιτωσουμε το χαμο αν πει οτι εχει λιγα θα γινει πανικος.ετσι με το να μην ανακοινωνει ποσα κομματια θα διαθεσει κραταει το αγοραστικο κοινο σε μια εγρηγορση!

Future Is What You Make Of It
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μόλις μπήκα στο site της orange που έχω συμβόλαιο, τον Γενάρη είχα κάνει ανανέωση συμβολαίου που είχα πάρει το htc tattoo (147 euro :)) και μου λέει με βάση τους πόντους που έχεις παίρνεις το iphone 613 euro (αντί 629 euro) σιγά την έκπτωση όμως έχει προσφορα για 2 μήνες οποιος κάνει καινούριο συμβόλαιο η ανανέωση συμβολαίου -100 ευρώ οποτε πάει στα 513 ευρώ. Θα πάω κάποια μέρα να ρωτήσω αν δικαιούμαι και αν ναι το πήρα.
Link to comment
Share on other sites

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για νεα συμβολαια; Για επιδοτηση αραγε να ειναι πιο οικονομικο;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ένας συνάδελφος πήρε το iPhone 4 από Αμερική πριν 15 μέρες. Από την Δευτέρα που το "πειράζω" στο γραφείο δεν έχω παρατηρήσει τίποτα. Το έχω πιάσει με όποιο τρόπο γίνεται, ακόμα και στο επίμαχο σημείο, αλλά το σήμα δεν λέει να πέσει. Για μένα πρόβλημα με το σήμα απλά δεν υφίσταται.

πες το και στον Jobs να μη δινει τσαμπα θηκες το κοροιδο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...