Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλημερα,μια ερωτηση.Ποιο απο τα υπαρχοντα προγραμματα gps δουλευει καλα στην συσκευη σας?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαλημερα,μια ερωτηση.Ποιο απο τα υπαρχοντα προγραμματα gps δουλευει καλα στην συσκευη σας?

 

NDrive :happy:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα,μια ερωτηση.Ποιο απο τα υπαρχοντα προγραμματα gps δουλευει καλα στην συσκευη σας?

 

Sygic 8.2.4 φουλ κομπλέ

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα μετα απο τις αλλαγες χρεωσεων της cosmote στο internet οτι καλο θα ηταν να απενεργοποιησουμε το a gps πως γινεται στο galaxy3 δεν βρηκα κατι οσο και αν εψαξα?
Kyrillos' Rom 10
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Τοποθεσία και Ασφάλεια - Χρήση Ασύρματων δικτύων

 

Ξετίκαρε την επλογή

Link to comment
Share on other sites

NDrive :happy:

 

Υπάρχει επίσης mod του iGO myway που δουλεύει πολύ καλά με την ανάλυση του i5800

 

Με το copilot live ειμαι πολυ ευχαριστημένος και απο "γραφικα" και σαν αποδοση σε αυτο που ζητας

 

Sygic 8.2.4 φουλ κομπλέ
Σας ευχαριστω παιδια,ρωτησα γιατι θελω να δω τι λειτουργει καλα στην συσκευη σας για να το βαλω σε φιλο.Φιλε AdeLaiN το copilot,προσωπικα,δεν στο προτεινω,εχει κατι κουλα το συγκεκριμενο που το καθιστα δυσχρηστο
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα προβλημα δεν μπορω να λαβω-στειλω mms απο vodafone ειναι ολα ενταξει .Οταν λαμβανω ενα mms μου ερχεται ενα μνμ που λεει τυπος ειδοποιηση μνμ πολυμεσων και γραφει ληψη .Απο εκει και περα τιποτα φανταζομαι κατι θα κανω λαθος στις ρυθμισεις του τηλεφωνου ,εαν μπορειτε help
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα προβλημα δεν μπορω να λαβω-στειλω mms απο vodafone ειναι ολα ενταξει .Οταν λαμβανω ενα mms μου ερχεται ενα μνμ που λεει τυπος ειδοποιηση μνμ πολυμεσων και γραφει ληψη .Απο εκει και περα τιποτα φανταζομαι κατι θα κανω λαθος στις ρυθμισεις του τηλεφωνου ,εαν μπορειτε help

Εχεις ενεργοποιησει το προφιλ ιντερνετ μεσα απο το κινητο σου?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα προβλημα δεν μπορω να λαβω-στειλω mms απο vodafone ειναι ολα ενταξει .Οταν λαμβανω ενα mms μου ερχεται ενα μνμ που λεει τυπος ειδοποιηση μνμ πολυμεσων και γραφει ληψη .Απο εκει και περα τιποτα φανταζομαι κατι θα κανω λαθος στις ρυθμισεις του τηλεφωνου ,εαν μπορειτε help
Πρεπει να εχεις κλειστα data,βγαζει το σηματακι με το G,H κλπ διπλα στην μπαρα της κεραιας?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά κατέβασα αυτό το Sygic αλλα μου εγραφε οτι το συγκεκριμένο κινητό δεν υποστηρίζει 3d γραφικα και δεν μου παιζει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σχετικά με προγράμματα για gps μιλάμε για trial εκδόσεις; free; η πληρωμένες;
Oλες αυτες οι εφαρμογες ειναι επι πληρωμη,απαγορευεται σε αυτο το forum να συζηταμε δημοσια για παρανομο λογισμικο ;) Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη αυριο-μεθαυριο θα το αγορασω το κινητο θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την φωτογταφικη μηχανη του.βγαζει καλα?ειδα οτι δεν εχει φλασ και αυτο δεν με πολυαπασχολει αλλα η καμερα του ειναι καλη?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη αυριο-μεθαυριο θα το αγορασω το κινητο θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την φωτογταφικη μηχανη του.βγαζει καλα?ειδα οτι δεν εχει φλασ και αυτο δεν με πολυαπασχολει αλλα η καμερα του ειναι καλη?

 

Με καλό φωτισμό βγάζει αξιοπρεπείς φωτογραφίες. Αν πας εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=276095&page=175 θα δεις κάποιες φωτογραφίες δικές μου που κάποιες είναι τραβηγμένες με το κινητό. Ακολούθησε το λινκ και οι φωτό "Μαγεία", "Κύκνος" και "Ασπρόμαυρο" είναι από το Ι5800. Δες και κρίνε μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Hi!!

Παιδιά, έχει κανείς αντιμετωπίσει αδικαιολόγητες χρεώσεις

(περίπου 1 λεπτό του Ευρώ / 10 λεπτά της ώρας)?

Έχω καρτοκινητό και διαπιστώνω ότι ανα 10' χάνεται 1 λεπτό του ευρώ ένω νομίζω ότι έχω απένεργοποιήσει όλες τις υπηρεσίες.. (a gps, διάφορα updates)..

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος..?

Τι μου ξεφεύγει..?

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει φιλε μου αλλα θα ηθελα αν εχεις την καλοσυνη να τραβηξεις μερικες και να μου δειξεις ισα ισα για να δω πως βγαζει,δεν με ενδιαφερει να ειναι και πολυ τελεια αλλα οχι και τελειως μαπα.οι φωτο που μου εδειξες μου αρεσαν...

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά κατέβασα αυτό το Sygic αλλα μου εγραφε οτι το συγκεκριμένο κινητό δεν υποστηρίζει 3d γραφικα και δεν μου παιζει

 

Και σε μένα το ίδιο. Όσοι το έχουν εγκαταστήσει έχουν κάνει κάτι διαφορετικό και τους έτρεξε ;

Link to comment
Share on other sites

Hi!!

Παιδιά, έχει κανείς αντιμετωπίσει αδικαιολόγητες χρεώσεις

(περίπου 1 λεπτό του Ευρώ / 10 λεπτά της ώρας)?

Έχω καρτοκινητό και διαπιστώνω ότι ανα 10' χάνεται 1 λεπτό του ευρώ ένω νομίζω ότι έχω απένεργοποιήσει όλες τις υπηρεσίες.. (a gps, διάφορα updates)..

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος..?

Τι μου ξεφεύγει..?

 

Βάλε το APNDroid και φρόντισε να επενεργοποιήσεις τα data.

Ενα κουμπί on/off είναι.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι, με το νέο firmware η εφαρμογές θα τρέχουν πιο γρήγορα από την 2.1 η το ίδιο? πχ το angry birds και κάποια αλλά κολλάνε πολύ, και είναι τελείως εκνευριστικό.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο. Όσοι το έχουν εγκαταστήσει έχουν κάνει κάτι διαφορετικό και τους έτρεξε ;

 

Παιδιά εγώ εχω το sygic mobile maps 10 (8.2.4) κ δουλεύει άψογα. Εσείς πια εκδοση εχετε βαλει; μηπως το aura?

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...