Jump to content

[Επίσημο] Nokia C2-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ενημερωσω οτι το κινητο φημολογειται πως μεσα απριλιου θα κυκλοφορησει στην ινδια. Οσοι πιστοι ετοιμαστειτε για ebay . Εγω προσωπικα θα παω σε samsung dual sim καθως απο ινδια θα μου βγει ο κουκος αηδονι..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 192
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Απλη παρουσιαση κανει δεν αναφερει πουθενα ημερομηνια κυκλοφοριας. Ουτε καν στο επισημο site υπαρχει σαν "συντομα κοντα σας".
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι σίγουρο ότι θα έρθει στην Ευρώπη :( κρίμα και σκεφτόμουν να το πάρω...
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε στο site της Nokia το www.nokia.gr/products/phones/nokia-x1-01 με dual SIM τελικά ... το C2-00 δεν φαίνεται κάπου ακόμα νομίζω .... υπομονή ............................
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ανακοινώθηκε στο site της Nokia το www.nokia.gr/products/phones/nokia-x1-01 με dual SIM τελικά ... το C2-00 δεν φαίνεται κάπου ακόμα νομίζω .... υπομονή ............................

 

μακάρι να έρθει στην ελλάδα δείχνει πολύ καλό. Όσο για το χ1 από όσο είχα διαβάσει δεν ίντερνετ; αληθεύει;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Όντως και εγώ πιστεύω πως το C2 αξίζει ...... το άλλο είναι εντελώς "γυμνό" ρε γμτ .....
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Όντως και εγώ πιστεύω πως το C2 αξίζει ...... το άλλο είναι εντελώς "γυμνό" ρε γμτ .....

 

εγώ που είχα πάει στο κατάστημα νοκια στο αγρίνιο να ρωτήσω πότε θα φέρουνε κινητό με διπλή σημ και μου είπανε για το χ1-01 ότι το περιμένουνε αρχές ιουνίου και γενικότερα μέχρι το τέλος του καλοκαιριού θα έχει έρθει έτσι μου είπε. Της είπα ότι στο σκρουντζ.gr το έχουνε 180€ και μου λέει τι ; ναι τις λέω , μου απαντάει εμείς ξέρουμε ότι θα έχει γύρω στα 55€! Ότι νάναι.... Ούτε αυτοί δεν ξέρουνε πότε θα έρθει καλά γιατί αργούνε τόσο;

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αύριο αν προλάβω θα πάρω ένα τηλέφωνο να ρωτήσω και εγώ να δούμε μήπως μπορούμε να μάθουμε περισσότερα :-)
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Να ένα user manual και πληροφορίες που βρήκα http://www.nokia.ae/support-en/support-en/c2-00
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλά τέλη καλοκαιριού το βλέπω και αν... και το c2-03 Οκτώβριο.. αργούν πολύ

 

νοκια :rocket:

 

τουλάχιστον έρχεται η αναβάθμιση το 5800 :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!! μίλησες μαζί τους τι εννοούν "κατόπιν παραγγελίας" ?

εννοώ χρόνους αναμονής κλπ κλπ κλπ .......

Edited by greg1982
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

γραφει αναμένεται παραλαβή 31/07 δηλαδή από τότε θα μπορούμε να το παραγγείλουμε. δεν μίλησα, απλά κ σε άλλα προιόντα που εγραφε το ίδιο κ τα ειχα παραγγειλει μου ήρθαν 2-3 μερες μετα.
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη με τα κινητα του ησοπ! Ειχα παρει απο κει ενα νοκια και οταν χρειάστηκε το κινητο σερβις δεν με αναγνωριζαν τα καταστηματα της νοκια την εγγυηση γιατι ειναι απο παράλληλη εισαγωγη λέει.... οποτε αναγκαστηκα να το παω στο ησοπ για σερβις με αποτελεσμα να μαι ενα μηνα χωρις κινητο!
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

γραφει αναμένεται παραλαβή 31/07 δηλαδή από τότε θα μπορούμε να το παραγγείλουμε. δεν μίλησα, απλά κ σε άλλα προιόντα που εγραφε το ίδιο κ τα ειχα παραγγειλει μου ήρθαν 2-3 μερες μετα.

 

thx!!! ναι μίλησα και εγώ με φίλο που δουλεύει σε κατάστημα ΝΟΚΙΑ και μου είπε πως τέλος Ιουλίου περιμένουν παραλαβή και αυτοί ... οπότε ίσως καλύτερα να το περιμένουμε από εκεί μην έχουμε θέματα με την εγγύηση ...

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

και μένα μ αρέσει το τηλεφωνάκι αυτό αλλά είναι και το c2-03 που μου έχει μπει στο μυαλό, με την οθόνη αφής το browsing στο κινητό θα είναι πιο ευχάριστο..

 

Προσοχη με τα κινητα του ησοπ! Ειχα παρει απο κει ενα νοκια και οταν χρειάστηκε το κινητο σερβις δεν με αναγνωριζαν τα καταστηματα της νοκια την εγγυηση γιατι ειναι απο παράλληλη εισαγωγη λέει.... οποτε αναγκαστηκα να το παω στο ησοπ για σερβις με αποτελεσμα να μαι ενα μηνα χωρις κινητο!

 

δεν ξέρω τι μπορεί να είχε συμβεί σε σένα αλλά επειδή πριν 2-3 χρόνια δούλευα στο eshop τα κινητά ήταν μια χαρά...

Edited by Spidergr
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι μπορεί να είχε συμβεί σε σένα αλλά επειδή πριν 2-3 χρόνια δούλευα στο eshop τα κινητά ήταν μια χαρά...

 

Τα κινητα απ το ησοπ δεν ειπα οτι ειναι για πεταμα απλα καποια απ αυτα που εμπορεύεται το ησοπ δε προορίζονται για την ελλαδα με αποτελεσμα να μην ισχυει η εγγυηση (αυτα εμαθα υστερα απο σχετικη ερευνα που εκανα)

ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω πάρει αρκετά κινητά από το e-shop και δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα με την εγγύησή τους.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Βρε αδέλφια μιλάμε μόνο για τα παραεισαγωγής τηλέφωνα που καμιά αντιπροσωπία δεν τα δέχεται για επισκευή σε εγγύηση ... μην τρωγόμαστε χωρίς λόγο (τώρα που αρχίζουν και οι ζέστες) :p
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Αν οι συσκευές προέρχονται από χώρα της Ε.Ε.(π.χ. Γερμανία, Ισπανία) τότε καλύπτονται κανονικά από εγγύηση στο κομμάτι του hardware. Δεν καλύπτονται στο κομμάτι software, δηλαδή για αναβαθμίσεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητα απ το ησοπ δεν ειπα οτι ειναι για πεταμα απλα καποια απ αυτα που εμπορεύεται το ησοπ δε προορίζονται για την ελλαδα με αποτελεσμα να μην ισχυει η εγγυηση (αυτα εμαθα υστερα απο σχετικη ερευνα που εκανα)

 

Από ότι φαίνεται έχεις μάθει λάθος μιας και η νόκια καλύπτει εγγύηση στην Ελλάδα από οποιαδήποτε χώρα της Ευρώπης και αν γίνει η εισαγωγή. Αυτό ισχύει για το hardware κομμάτι της συσκευής και κάτι το οποίο έχω κάνει είναι με 15 ευρώ μπορούσες να εξαγοράσεις και το software μέρος.

Παρόλα αυτά με το μια χαρα εννοώ ότι τα κινητά ήταν Ελληνικής αντιπροσωπίας.

Edited by Spidergr
Link to comment
Share on other sites

αδέλφια συγνώμη, μη με παρεξηγήσετε, αλλά εντάξει, καλό το eshop και το κάθε eshop αλλά φτάνει με αυτό, για το κινητό έχουμε κανένα νεότερο πέρα από αυτό για το τέλος του Ιουλίου??????
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

η αναμονή γι αυτό το κινητό μας έχει κάνει να τρωγόμαστε, ένα χρόνο έχει που περιμένουμε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...