Jump to content

Σχολιασμός και νέα για τη πλατφόρμα Symbian


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά τα βάζεις στον φάκελο Music

 

Αν τα έβρισκα! Έκανα και ανανέωση του Music Player και δεν τα έφερνε, που άλλες φορές πήγαιναν από μόνα τους στο φάκελο "πρόσφατα".

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε καταλαβες, στην Rom του lagoskon ειναι ρυθμισμενο να κοιταει για τραγουδια ΜΟΝΟ σε συγκεκριμενους φακελους. Αν ειχες τα τραγουδια στον φακελο D:\Μουσικη ΔΕΝ θα τα εβρισκε, θα επρεπε να ειναι στον φακελο D:\Music

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ εύκολο, απλά κάνεις ότι λέει ο οδηγός.. Μόλις τελειώσεις θα λες "Α αυτό ήταν όλο;" :p

 

Bάζεις και φυτιλιές. :lol:

 

https://betalabs.nokia.com/trials/swype-for-symbian-2-0

 

Αυτή ήταν η επίσημη ανακοίνωση της Νοκια τον Γενάρη που μας πέρασε. Απέσυρε το Swype 2 και κράτησε μόνο την 1η έκδοση που έχει μόνο αγγλικά...

 

Όσο για το "κάπου", κατέβασα την τελευταία έκδοση 2.1 + το λεξικό για τα ελληνικά, που το εγκαθιστάς μετά... αν θέλεις στα στέλνω να τα δοκιμάσεις, χωρίς να χακάρεις την συσκευή...

 

Εντάξει, αν γίνεται το παραπάνω, κερνάω μπύρα! :D

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβες, στην Rom του lagoskon ειναι ρυθμισμενο να κοιταει για τραγουδια ΜΟΝΟ σε συγκεκριμενους φακελους. Αν ειχες τα τραγουδια στον φακελο D:\Μουσικη ΔΕΝ θα τα εβρισκε, θα επρεπε να ειναι στον φακελο D:\Music

 

Σε κανένα απ' αυτα δεν τα είχα! Τα είχα στη μνήμη Ε:\ στη μουσική βιβλιοθήκη του N8! Από τα 652 τραγούδια που είχα, ζήτημα να ήρθαν τα 150 μόνο! Δεν ξέρω βέβαια τι εννοείς D:\ Music. Τέτοιο φάκελο δεν έχει το Ν8! C:=τηλέφωνο E:= μαζική μνήμη και F:= Κάρτα μνήμης! Κάρτα μνήμης δεν είχα μέσα έτσι κι αλλιώς! Τα 14GB που έχει για χρήση δεν τα γέμισα ακόμα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τον Ε εννοω... Τα ειχες ολα στον ιδιο φακελο και εδειχνει τα 150 μονο;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πάντως δε μπορώ να μη σχολιάσω όσα διαπιστώνω το τελευταίο διάστημα με αφορμή την απέλπιδα αναζήτηση λύσεων που αφορούν λιγότερο το κινητό το δικό μου (Ν8, το οποίο έτσι κι αλλιώς έχω πλέον για δεύτερη συσκευή), αλλά πολύ περισσότερο το 701 του αδερφού μου (τον οποίο δεν έχω καταφέρει να ψήσω ακόμα να πάει προς Android μεριά ακόμα, να ησυχάσει το κεφάλι του), που το έχει για κύρια συσκευή και βλέπει μέρα με τη μέρα να χάνει δυνατότητες και λειτουργικότητα σε βασικά πράγματα. Φορμάρω το 701, φλασάρω ξανά τη Belle FP1, χάνεται η επιλογή "προσθήκη σε διαδρομή" στους χάρτες. Πρώτο πλήγμα, μιας και το GPS του χρειάζεται και του ήρθε ένα ψιλοσόκ να μην έχει αποθήκευση και επεξεργασία διαδρομών. Dropbox api πάπαλα. Αν φορμάρω το Ν8 μου, δε θα μου λειτουργεί το Cutebox, άρα θα χάσω άπαξ δια παντός το dropbox στο κινητό μου. Άρα ούτε να φορμάρω τη συσκευή μου δε με αφήνει εμμέσως. Κατάστημα OVI store σε λίγο καιρό πάπαλα, καθώς και τα λεφτά που έχουμε σκάσει για εφαρμογές.

Πόσο μίσος ρε σεις εκεί στη MS προς το Symbian, που μου την υπερασπίζεστε με θέρμη ορισμένοι παλιοί Sybian-όφιλοι εδώ μέσα. Άστο ρε αδερφέ το έρμο, να υπάρχει έστω και μισοπεθαμένο, να κάνει ο κόσμος τη στοιχειώδη δουλειά που θέλει να κάνει. Μην του δίνεις ρε διάολε τη χαριστική βολή. Πραγματικά απορώ, με τέτοια τεχνάσματα νομίζει κανένας εκεί στη MS ότι θα τραβήξουν κόσμο προς τα παράθυρα;;; Πραγματικά δε περίμενα αυτό το μίζερο φινάλε σε ένα τέτοιο θρυλικό λειτουργικό.

 

Απορώ τι άλλο μας επιφυλάσσουν οι της MS. Να αποφασίσουν μία ωραία πρωΐα να κάνουν κανένα remote wipe όλων των Symbian συσκευών που θα βρεθούν συνδεδεμένες οπουδήποτε στο internet, να έχουμε εγκεφαλικά και εμφράγματα. Τους πόρους και τις διασυνδέσεις για να κάνουν κάτι τέτοιο τους έχουν χαλαρά. Τους έχω ικανούς για όλα... :wacko:

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Symbian έχουμε, όχι android, οπότε μη φοβάσαι remote wipe :lol:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Symbian έχουμε, όχι android, οπότε μη φοβάσαι remote wipe :lol:

Αν υπήρχε τρόπος θα το έκαναν χαλαρά... Το Symbian ακόμη και έτσι το φοβούνται στην Μάικρο... Γιατί τα παράθυρα δεν έχουν φτάσει ακόμη όλες τις δυνατότητές του... Τα 8.1 κάτι πάνε να δείξουν, αλλά έχουν δρόμο ακόμη...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος το κυνηγούσε νομικά το θέμα της υποστήριξης θα έβρισκε δίκιο λέτε?

Όχι στη χώρα μας, σε κάποια σοβαρή χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος το κυνηγούσε νομικά το θέμα της υποστήριξης θα έβρισκε δίκιο λέτε?

Όχι στη χώρα μας, σε κάποια σοβαρή χώρα.

 

Τρίχες, στα end of user agreement θα έχουν καλυμμένο τον **** τους για κάθε ενδεχόμενο ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Λίγο με νοιάζουν τα περί υποστήριξης. Δεν περίμενα να μου δώσουν μέχρι τη συντέλεια του κόσμου. Το μίσος και τον υπόγειο πόλεμο δε μπορώ να χωνέψω. Άσε με να χρησιμοποιήσω όσα λιγοστά εργαλεία έχουν απομείνει και μην τα σκοτώνεις. :rtfm: Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αν υπήρχε τρόπος θα το έκαναν χαλαρά... Το Symbian ακόμη και έτσι το φοβούνται στην Μάικρο... Γιατί τα παράθυρα δεν έχουν φτάσει ακόμη όλες τις δυνατότητές του... Τα 8.1 κάτι πάνε να δείξουν, αλλά έχουν δρόμο ακόμη...

 

Τα 8.1 δεν έχουν ούτε καν τα βασικα του Symbian ακόμα!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Λίγο με νοιάζουν τα περί υποστήριξης. Δεν περίμενα να μου δώσουν μέχρι τη συντέλεια του κόσμου. Το μίσος και τον υπόγειο πόλεμο δε μπορώ να χωνέψω. Άσε με να χρησιμοποιήσω όσα λιγοστά εργαλεία έχουν απομείνει και μην τα σκοτώνεις. :rtfm:

 

Τα λεφτουδάκια μας όμως τα τσίμπησαν όταν μας υποσχέθηκαν τα βασικά .... Το χουμε πει ξανά, δεν πειράζει... Ας κάνει κίνηση να βγάλει ξανά κινητά... Θα πανηγυρίζουν με κάθε πώληση..

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Μισος και πολεμος επειδη σταματουν την υποστηριξη σε εφαρμογες και υπηρεσιες? Λογικο δεν ειναι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μισος και πολεμος επειδη σταματουν την υποστηριξη σε εφαρμογες και υπηρεσιες? Λογικο δεν ειναι?

 

Χρωστανε 2 χρονια ακομα ομως...

 

Και οι χαρτες εχουν να ανανεωθουν πανω απο χρονο:worry:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτουδάκια μας όμως τα τσίμπησαν όταν μας υποσχέθηκαν τα βασικά .... Το χουμε πει ξανά, δεν πειράζει... Ας κάνει κίνηση να βγάλει ξανά κινητά... Θα πανηγυρίζουν με κάθε πώληση..

 

Ακριβώς αυτη είναι η διαφορά που δεν γίνεται ευκολα αντιληπτή και δεν ξέρω το γιατί. Όπως σωστά γνωρίζεις, την υπόσχεση υποστήριξης κλπ την έδωσε και την οφείλει η Nokia. Δυστυχώς την αθέτησε και δεν ενδιαφέρθηκε καν να την εντάξει στους όρους συμφωνίας με την Ms. Παρόλα αυτά φταίει η κακιά Ms η οποια μπορεί όντως να είναι κακιά αλλα όχι στο συγκεκριμένο θέμα. Και μιλάμε για μίσος της Ms για το Symbian λες και είναι τοοοοσο ανόητοι ώστε να μη γνωρίζουν πως κλείνοντας το store ή σβήνοντας το Symbian δημιουργεί μόνο ορκισμένους εχθρούς όπως ο φίλος panosz75 και ενισχύει έτσι το android μιας και προς τα εκεί πάει η μεγάλη πλειοψηφία. Καλό είναι να βγάζουμε το άχτι μας αλλά να έχουμε τη στοιχειώδη όραση.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Symbian έχουμε, όχι android, οπότε μη φοβάσαι remote wipe :lol:

 

Ασε ρε προδότη που έτρεξες στο android μη χάσεις....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτη είναι η διαφορά που δεν γίνεται ευκολα αντιληπτή και δεν ξέρω το γιατί. Όπως σωστά γνωρίζεις, την υπόσχεση υποστήριξης κλπ την έδωσε και την οφείλει η Nokia. Δυστυχώς την αθέτησε και δεν ενδιαφέρθηκε καν να την εντάξει στους όρους συμφωνίας με την Ms. Παρόλα αυτά φταίει η κακιά Ms η οποια μπορεί όντως να είναι κακιά αλλα όχι στο συγκεκριμένο θέμα. Και μιλάμε για μίσος της Ms για το Symbian λες και είναι τοοοοσο ανόητοι ώστε να μη γνωρίζουν πως κλείνοντας το store ή σβήνοντας το Symbian δημιουργεί μόνο ορκισμένους εχθρούς όπως ο φίλος panosz75 και ενισχύει έτσι το android μιας και προς τα εκεί πάει η μεγάλη πλειοψηφία. Καλό είναι να βγάζουμε το άχτι μας αλλά να έχουμε τη στοιχειώδη όραση.....

Δεν είναι κακιά, ηλίθια είναι που το κάνει αυτό. Νομίζει ότι έτσι θα τους τσιμπήσει σαν πελάτες μάλλον. Εγώ που σκέφτομαι αγορά αντικαταστάτη του 1020, αυτά με ξενερώνουν τρελά. Και εφόσον η ms ανέλαβε την nokia (ας μη κρυβόμαστε) σε όλους τους τομείς όσων αφορά τα κινητά τηλέφωνα από το 2011 και μετά, πράττει όπως την συμφέρει αυτήν, με γνώμονα να ζημιώσει τους ανταγωνιστές (symbian, meego) ώστε να έχει έναν-δύο λιγότερους να αντιμετωπίσει.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτη είναι η διαφορά που δεν γίνεται ευκολα αντιληπτή και δεν ξέρω το γιατί. Όπως σωστά γνωρίζεις, την υπόσχεση υποστήριξης κλπ την έδωσε και την οφείλει η Nokia. Δυστυχώς την αθέτησε και δεν ενδιαφέρθηκε καν να την εντάξει στους όρους συμφωνίας με την Ms. Παρόλα αυτά φταίει η κακιά Ms η οποια μπορεί όντως να είναι κακιά αλλα όχι στο συγκεκριμένο θέμα. Και μιλάμε για μίσος της Ms για το Symbian λες και είναι τοοοοσο ανόητοι ώστε να μη γνωρίζουν πως κλείνοντας το store ή σβήνοντας το Symbian δημιουργεί μόνο ορκισμένους εχθρούς όπως ο φίλος panosz75 και ενισχύει έτσι το android μιας και προς τα εκεί πάει η μεγάλη πλειοψηφία. Καλό είναι να βγάζουμε το άχτι μας αλλά να έχουμε τη στοιχειώδη όραση.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ασε ρε προδότη που έτρεξες στο android μη χάσεις....:lol:

 

Και εγώ android έχω εδώ και χρόνια :p .. Μα το έχουμε πει πολλές φορές. Η MS δεν φταίει. Κοίταξε το συμφέρον της και καλά έκανε. Εγώ δεν εμπιστεύτηκα την MS, αλλά την nOKIA. Για αυτό και τους περιμένω στην γωνία για καινούργιες συσκευές :devil: . Windows Phone έχω προτείνει σε φίλους να πάρουν(απλά κανένα nokia :p )

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακιά, ηλίθια είναι που το κάνει αυτό. Νομίζει ότι έτσι θα τους τσιμπήσει σαν πελάτες μάλλον. Εγώ που σκέφτομαι αγορά αντικαταστάτη του 1020, αυτά με ξενερώνουν τρελά. Και εφόσον η ms ανέλαβε την nokia (ας μη κρυβόμαστε) σε όλους τους τομείς όσων αφορά τα κινητά τηλέφωνα από το 2011 και μετά, πράττει όπως την συμφέρει αυτήν, με γνώμονα να ζημιώσει τους ανταγωνιστές (symbian, meego) ώστε να έχει έναν-δύο λιγότερους να αντιμετωπίσει.

 

Μα αφού βλέπουν και το ξέρουν (οι αριθμοί δεν λένε ψέματα) πως όποιος φευγει απο το συμπιαν κατά πάσα πιθανότητα θα καταλήξει στο android, γιατι να σε διώξει μια ώρα αρχύτερα? Γιατι να μη σε κρατήσει στο Symbian μέχρι να γινουν πιο έτοιμα τα WP ώστε να έχει περισσότερες ελπίδες να σε προσελκύσει και για να μη το κάνει βίαια ώστε να την μισήσεις. Δεν έχει λογική και με το να λέμε πως είναι ηλίθιοι δεν αποδεικνύει πως έτσι έχουν τα πράγματα.

Γνώμη μου πάντα και προσπαθώ κι εγώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Υποθέσεις κάνουμε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, η Νόκια το παράτησε το λειτουργικό καιρό πριν την (επίσημη) συμφωνία! Πχ η εφαρμογή για τα ΜΜΜ μου σταμάτησε να λειτουργεί από αρχές του 13 ενώ δούλευε άψογα. Φυσικά στα παράθυρα δουλεύει μέχρι και σήμερα.

 

Δες πότε είχαμε ενημέρωση χαρτών για παράδειγμα ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μα αφού βλέπουν και το ξέρουν (οι αριθμοί δεν λένε ψέματα) πως όποιος φευγει απο το συμπιαν κατά πάσα πιθανότητα θα καταλήξει στο android, γιατι να σε διώξει μια ώρα αρχύτερα? Γιατι να μη σε κρατήσει στο Symbian μέχρι να γινουν πιο έτοιμα τα WP ώστε να έχει περισσότερες ελπίδες να σε προσελκύσει και για να μη το κάνει βίαια ώστε να την μισήσεις. Δεν έχει λογική και με το να λέμε πως είναι ηλίθιοι δεν αποδεικνύει πως έτσι έχουν τα πράγματα.

Γνώμη μου πάντα και προσπαθώ κι εγώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Υποθέσεις κάνουμε.

Δε το ήξεραν το 2011 και ούτε τώρα προφανώς θέλουν να το δούν. Στη microsoft είναι γνωστοί αλλαζώνες που δε παραδέχονται ποτέ τα λάθη τους, βλέπε windows 8 ui για desktops... Όπως και να έχει εγώ τους βρίζω, γιατί "κάνουν τη δουλειά τους". Η nokia μου φταίει, όπως είπε και ο SaintPetrouil. Αλλά μιας και δεν υπάρχει πια, βρίζω τη ms. Κάποιος πρέπει να τα ακούει.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ android έχω εδώ και χρόνια :p .. Μα το έχουμε πει πολλές φορές. Η MS δεν φταίει. Κοίταξε το συμφέρον της και καλά έκανε. Εγώ δεν εμπιστεύτηκα την MS, αλλά την nOKIA. Για αυτό και τους περιμένω στην γωνία για καινούργιες συσκευές :devil: . Windows Phone έχω προτείνει σε φίλους να πάρουν(απλά κανένα nokia :p )

 

Εγώ παλι, ως γνήσιο θύμα, παλι θα τους τα ξανακουμπήσω όταν βγάλει κάποια συσκευή. Τόσο βλακας.....:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε το ήξεραν το 2011 και ούτε τώρα προφανώς θέλουν να το δούν. Στη microsoft είναι γνωστοί αλλαζώνες που δε παραδέχονται ποτέ τα λάθη τους, βλέπε windows 8 ui για desktops... Όπως και να έχει εγώ τους βρίζω, γιατί "κάνουν τη δουλειά τους". Η nokia μου φταίει, όπως είπε και ο SaintPetrouil. Αλλά μιας και δεν υπάρχει πια, βρίζω τη ms. Κάποιος πρέπει να τα ακούει.:lol:

 

Σωστό και αυτό.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην εξαγορά, ποιος πιστεύετε ότι είχε το πάνω χέρι; Η Νοκια βυθιζόταν, δεν είχε πολύ χρόνο για διαπραγμετεύσεις. Και φυσικά θα δεχόταν σχεδόν κάθε όρο από τη Μάικροσοφτ. Εδώ δέχτηκε έναν πολύ βαρύ όρο, να μην ξαναφτιάξει κινητά για έναν χρόνο! Και να μην χρησιμοποιήσει το όνομά της πουθενά για αυτό το χρονικό διάστημα! Την υποστήριξη του symbian θα κοίταζε; Κι αν πρέπει να τα ακούσει κάποιος, αυτός είναι ο Έλοπας και τα τσιράκια του που τον στήριξαν στο συμβούλιο των μετόχων στη Νοκια. Αυτός είναι υπεύθυνος για όλα αυτά και φυσικά τα αφεντικά του στην Μάικρο. Οπότε, αν ξαναβγάλει η Νοκια κινητά, σαφώς και θα την στηρίξω πάλι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι κακιά, ηλίθια είναι που το κάνει αυτό. Νομίζει ότι έτσι θα τους τσιμπήσει σαν πελάτες μάλλον. Εγώ που σκέφτομαι αγορά αντικαταστάτη του 1020, αυτά με ξενερώνουν τρελά. Και εφόσον η ms ανέλαβε την nokia (ας μη κρυβόμαστε) σε όλους τους τομείς όσων αφορά τα κινητά τηλέφωνα από το 2011 και μετά, πράττει όπως την συμφέρει αυτήν, με γνώμονα να ζημιώσει τους ανταγωνιστές (symbian, meego) ώστε να έχει έναν-δύο λιγότερους να αντιμετωπίσει.

Μιας και ανέφερες το 1030, αν και όποτε έρθει θα είναι κατά πάσα πιθανότητα απλά μια βελτιωμένη έκδοση του 1020 και τίποτα παραπάνω. Ίσως λίγο πιο πολλά εικονοστοιχεία, περισσότερες επιλογές στα προγράμματα της κάμερας και λίγο πιο μεγάλος αισθητήρας στην καλύτερη περίπτωση. Τα μεγάλα καρούμπαλα ή οι καμπύλες δεν πουλάνε γενικά και το ξέρουν στη Μάικροσοφτ. Εκτός από κάτι τρελαμενους με την κάμερα σαν κι εμάς βέβαια! :p

 

Οπότε μόνο στην ανάκαμψη της Νοκια ελπίζω, ίσως και σε μια καλύτερη πορεία του Jolla στο μέλλον... Θα δούμε. Το 1030 αν έρθει πάντως θα είναι μέσα στο 15 λογικα, μαζί με τα phablets τύπου 1520 και 1320.

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Θα είχε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε επίσημες πωλήσεις 1020 vs 808 ακόμα και τώρα... :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Θα είχε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε επίσημες πωλήσεις 1020 vs 808 ακόμα και τώρα... :ninja:

 

Τώρα όμως δεν βγαίνει πλέον το 808! Ποιος ο λόγος;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...