Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Εμένα πάντως η μπαταρία χωρίς σχεδόν καθόλου χρήση βγάζει δε βγάζει 1.5 μέρα

Τα ξέρω αυτά φίλε.WiFi μπαίνω για να τσεκάρω εάν έχει update καμιά εφαρμογή.5-10 λεπτά το πολύ.Το 3g το έχω απενεργοποιήσει.Μόνο gsm.GPRS πάντα off γιατί αν θέλω να μπώ θα μπώ με wifi.Κανά 15 λεπτο να παίξω κανά παιχνιδάκι της πλάκας.Ομιλία είχα 14 λεπτά μόνο.

Κατά 99% φταίει το widget του ES Task Manager.Έκανε κάθε 10sec refresh.Από χθές που το έχω απενεργοποιήσει η μπαταρία είναι στο 91% και έχουν περάσει σχεδόν 7 ώρες με χρήση λίγο παραπάνω απο το κανονικό.Θα δώ πόσο θα κρατάσει και θα σας ενημερώσω εάν έφταιγε αυτό κατά 100%

 

Εdit:Μπορεί να μου πείς κάποιος τι είναι το "Προγραμματισμένες Κλήσεις" που βλέπω στις "Λεπτομέρεις χρήσης μπαταρίας"?Τα sms εννοεί η κάνω λάθος?

Μήπως κάποιο πρόγραμμα κολλάει; Από την αρχή που είχες το κινητό, αυτό γινόταν; Κοίταξέ το αν όλα είναι οκ με το πρόγραμμα που έκλεισες. Γενικά πάντως δεν ενδύκνειται η χρήση task managers στο android. Αυτό που ρωτάς για το "Προγραμματισμένες Κλήσεις". Πάτησε πάνω του και νομίζω εξηγεί τί είναι τί ;)

 

Να ρωτήσω κάτι ίσως off-topic.. Κινητό αντίστοιχο του Wildfire (κυρίως στο μέγεθος) με καλύτερη κάμερα και οθόνη, ποιο θα λέγατε ότι είναι;
Μάλλον καλύτερα να το ρωτήσεις στους διαξιφισμούς αυτό, γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν δοκιμάσει άλλα τηλέφωνα και να ξέρουν να σου απαντήσου. Πάντως το htc legend πχ είναι μικρό σχετικά και καλύτερο σε επεξεργαστή και οθόνη. Βέβαια και οι τιμές αλλάζουν. Kαι το galaxy spica είναι καλύτερο σε επεξεργαστή και ανάλυση...

 

Ειχα διαβασει στο forum οτι στο facebook δεν μπορεις να κανεις chat αλλα εμενα μια χαρα κανει

Με την εφαρμογή facebook λές, ή με το ίδιο το κινητό;

 

Ωραίες πληροφορίες βγάζει αυτός ο συνδιασμός..Ξέρεις κανέναν άλλο;

Έχω πετύχει διάφορους κωδικούς εδώ. Το αν δουλεύει κάτι η όχι δεν το έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω αν είναι όλα οκ ;)

 

που το βρισκουμξε αυτο φιλε μου?

εχω χαθει στο μαρκετ γμτ.

κατεβασα κ 2 εφαρμογες που μου αρεσαν αλλα δε βρισκω που την εχει εγκαταστησει.

ουφφφ

Πως χάθηκες στο μαρκετ; Αν θες να κάνεις αναζήτηση, πήγαινε πάνω δεξιά που έχει ένα μεγεθυντικό φακό και γράψε εκεί αυτό που ψάχνεις :)

 

Ψάχνω να αγοράσω το Wildfire σε άσπρο και δεν το βρίσκω πουθενά :(

Έχετε κάποια πρόταση?

Ίσως υπάρχει στο πλαίσιο ή στα public (για θεσ/νίκη μιλάω)

 

Παιδες κατεβασε το htc sync,κανονικα ανοιγει στο pc ηεφαρμογη αλλα δε μου αναγνωριζει το τηλ.

στο τηλεφωνο μου λεει οτι δεν υπαρχει η εφαρμογη htc sync στο pc ενω το εχω ανοιχτο...!καμια προταση?

Ενεργοποίησες τον εντοπισμό σφαλμάτων; (ρυθμίσεις->εφαρμογές->ανάπτυξη->εντοπισμός σφαλμάτων usb)

 

σιγα σιγα λυνω τα προβληματα, αν κ στο μαρκετ εχω χαθει..

μια απορια ακομα βρε παιδες.

μου βγαζει τις επαφες με πρωτο το μικρο ονομα κ μετα το επωνυμο.

μπορει να αλλαξει αυτο?

ξεκιναει ας πουμε απο τα Γ κ μου βγαζει ενα σωρο γιαννηδες γιωργηδες.

δεν μπορω να βρω τη σωστη ρυθμιση με τιποτα.

Xωρίς να το έχω δοκιμάσει, αν μπείς από τον υπολογιστή στο gmail και πας στις επαφές, πατώντας "περισσότερες ενέργειες" (πάνω αριστερά), έχει να διαλέξεις ταξινόμηση κατά όνομα/επίθετο. Δοκίμασε να το αλλάξεις από εκεί και μετά να κάνεις συγχρονισμό στο κινητό σου. Εκτός αν δεν είναι επαφές gmail, οπότε δεν ξέρω τί και πως...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας και εδώ. Είμαι κάτοχος του LG GT-540, το οποίο η LG μου έβγαλε αντικατάσταση διότι έχουν πρόβλημα με το δίκτυο της βόντα. Σκεφτόμουν το wildfire. Μπορείτε να μου πείτε τα συν και τα πλην του ως τηλέφωνο;

Έχω διαβάσει απογοητευτικά πράγματα για την οθόνη. Ισχύει;

Και γενικά άλλα μειονεκτήματα υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρίξε μια ματιά στα προηγούμενα post, γιαυτό υπάρχουν... για να πάρεις μια εικόνα. Ας μην επαναλαμβανόμαστε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου!

Για την οθόνη έχουν ακουστεί πολλά. Πήγαινε να το δεις από κοντά, γιατί μόνο εσύ θα ξέρεις αν θα σε πειράζει, ή όχι.. Προσωπικά αν και είχα κινητά με καλύτερη ανάλυση από αυτήν, δεν είχα κάποιο πρόβλημα με την οθόνη. Το θέμα της οθόνης είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα, γιατί αν και δεν έχω πρόβλημα, προκαλεί άλλα προβλήματα (όπως πχ τη μη εμφάνιση κάποιων εφαρμογών στο μάρκετ-λύνεται βέβαια με κάποια κόλπα). Κατά τ'άλλα δεν έχω κάποιο πρόβλημα προσωπικά. Πολλοί έχουν προβλήματα με το συγχρονισμό με το outlook πάντως ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

εννοω τις επαφες του τηλεφωνου.

τις εστειλα ολες απο το προηγουμενο κινητο μου, αλλά μου τις βγαζει με πρωτο το μικρο ον ομα κ μετα το επωνυμο.

επισης δεν ξερω πως θα κατεβασω το sync, κ επισης πως μπορω να συγχρονισω το outlook με το gmail.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου. Κι εγω αυτό εννοούσα για τις επαφές. Οι επαφές του gmail που είπα, είναι οι επαφές που εχω στο κινητό. Είχα περάσει στο gmail τις επαφές μου και απλά ρώτησα μήπως το έκανες κι εσυ. Το HTC sync, υπάρχει στη σελίδα της HTC για να το κατεβάσεις και όσο για το συγχρονισμό Outlook-gmail δεν έχω ασχοληθεί οπότε δεν ξέρω τίποτα, αλλά το πρώτο που σκέφτηκα είναι να κανείς εξαγωγή τα δεδομένα του outlook σε csv και μετά να το κανείς εισαγωγή στο gmail. Με ένα γρήγορο Google search, βρήκα αυτο google.com/support/forum/p/gmail/thread?tid=0a51a28ab366a8fd&hl=en

Ελπίζω να βοηθάει

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ελυσα τα θεματα με επαφες κτλ...Μια ερωτησουλα,οταν κανεις κληση σου εμφανιζει ενα πρασινο πραγματακι σαν ρομποτακι στην οθονη,υπαρχει επιλογη να βαλουμε κατι αλλο και που?

ευχαριστω για τις απαντησεις...

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους σας μια ερωτηση θελω να κανω αν μπορω να κανω κλησεις μεσω skype δεν το εχω βεβαια το κινητο αγορασει σκεφτομαι ομως να το αγορασω και με ενδιαφερει αυτο

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Αν και διαβάζω το φόρουμ μήνες σήμερα αποφάσισα να γίνω μέλος και να ποστάρω στο φόρουμ.Είμαι και εγώ κάτοχος του wildfire.Πολύ καλό κινητό και φυσικά τα αξίζει τα λεφτά του παρόλο που χάνει λίγο λόγω οθόνης.Αυτό που παρατήρησα εγώ είναι ότι όταν το κινητό μου είναι σε οριζόντια θέση (ακουμπισμένο σε κάποιο τραπέζι) το touch κάνει ότι να ναι.Δηλαδή αν είμαι σε κείμενο (word,pdf) αυξομειώνει την επιφάνεια ή αν είμαι σε κάποιο μενού διαλέγει τυχαία κάποια εφαρμογή.Αν έχει λίγη κλίση (δηλαδή στο χέρι μου) λειτουργεί άψογα.Μόνο σε τελείως οριζόντια θέση μου κάνει "νούμερα".Φυσικά και στο ξεκλείδωμα όταν πάω να σύρω προς τα κάτω πάει μέχρι την μέση της οθόνης και επιστρέφει πίσω.Σας έχει τύχει και σε εσάς ή εγώ ήμουν ο μόνος "τυχερός"?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι νεος κατοχος του wildfire ... πολυ καλο το κινητακι και γρηγορο. Εχω διαβασει ολο το topic του wildfire αλλα αυτο που αντιμετωπιζω δεν το εχω βρει καπου. Θελω να κανω συχγρονισμο του HTC sync με το outlook. Κατεβασα το το _HTC Wildfire_setup_3.0.5422.exe απο το site της HTC και αφου το εγκαθηστω κατω δεξια στο tray μου βγαζει το εικονιδιακη ενος κινητου. Αν κανω δεξι click μου βγαζει τρεις επιλογες (open, synchronize now & exit). Αν πατησω open κανει οτι παει να ανοιξει το προγραμμα και δεν ανοιγει ΠΟΤΕ. Η εντολη synchronize now δεν μου κανει τιποτα και το μονο που δουλευει σωστα ειναι το exit που αν το πατησω κλεινει την εφαρμογη και σβηνει και το εικονιδιο απο το tray.

Εχω κανει 4-5 φορες εγκατασταση και απεγκατασταση το _HTC Wildfire_setup_3.0.5422.exe το οποιο εχω κατεβασει 2 φορες και απο το ελληνικο site της HTC και το .com και μου κανει ακριβως το ιδιο ... Το λειτουργκο του Η/Υ ειναι windows XP pro SP3.

 

Στην ουσια δεν ανοιγει καθολου το προγραμμα της HTC ενω ειναι μια χαρα εγκατεστημενο χωρις προβληματα η κολληματα και βεβαια αν συνδεσω το wildfire λεει πως δεν βρισκει το HTC sync (εχω ενεργοποιησει τον εντοπισμό σφαλμάτων)

Ας με βοηθησει καποιος γιατι δεν ξερω τι αλλο να κανω για να τρεξει το HTC_sync

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν προβλημα με το sync να κατεβασουν την τελευταια εκδοση του myphone explorer. Δουλευει μια χαρα

 

Η HTC τα εχει κανει λιγο θαλασσα στο συγκεκριμενο θεμα μου φαινεται...

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

η λυση που βρηκα εγω, ειναι να καυτεβασετε το προγραμμα απο την αγγλικη σελιδα της HTC.

μου δουλεψε αψογα, εν αντιθεση με το αντιστοιχο απο το ελληνικο σαϊτ.

 

πρωτες μου αποψεις, ειναι οτι το τλφ ειναι αψογο σε ολα του.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έχει πάρει κανείς το μαύρο; Αυτό μου αρέσει περισσότερο.. Με φοβίζει λίγο η "πλάτη" του.. Μου αρέσει βέβαια και η αντίθεση που κάνει η glossy επιφάνεια του άσπρου με το ασημί, αλλά δεν..

 

Έχει κανείς καμμιά άλλη φωτο;

http://www.knowyourmobile.com/siteimage/scale/800/600/132385.png

 

Και κάτι ακόμα: με το Skype που απ' ότι διάβασα δεν υποστηρίζει την ανάλυση, υπάρχει εναλλακτική;

Link to comment
Share on other sites

Εμφανισιακα το κινητο ειναι πανεμορφο και ειναι και αρκετα ποιοτικο σαν συσκευη. Ομως θεωρω απαραδεκτη την αναλυση της οθονης και απαραδεκτη την ποιοτητα του βιντεο και της φωτογραφικης μηχανης. Θυμιζει περασμενες δεκαετιες.....

 

- Wildfire

http://www.youtube.com/watch?v=xc73vtRMfPE - Wave

 

Kαι LG optimus που ειναι και 100 ευρο φτηνοτερο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι κατοχοσ του hd2 πολυ καλο κινητο με πολλεσ δυνατοτητεσ αλλα μεγαλο οποτε σκεφτομαι με μια επιδοτηση που εχω σε μερικουσ μηνεσ να τσιμπησω το wildfire και ηθελα απο εσασ να ου πειτε αν εχει καποια αρνητικα και σασ παρακαλω να ειστε οσο πιο αντικειμενκοι γινετε για να με βοηθησετε γιατι μου εχου προτεινει το galaxy 3 αλλα ειμαι οπδοσ τησ htc ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους σας μια ερωτηση θελω να κανω αν μπορω να κανω κλησεις μεσω skype δεν το εχω βεβαια το κινητο αγορασει σκεφτομαι ομως να το αγορασω και με ενδιαφερει αυτο

ευχαριστω

Yπάρχει skype εφαρμογή για android, η οποία δεν υποστηρίζει (ακόμα) το κινητό μας. Ελπίζω να διορθωθεί αυτό στο μέλλον. Υπάρχει και η εφαρμογή nimbuzz, η οποία κάνει την ίδια δουλειά. 1-2 φορές που τη δοκίμασα για skype-to-skype κλήση, όλα καλά ήταν. Για το αν υποστηρίζει κλήσεις προς σταθερά, δε γνωρίζω αλλά όλο και κάποιος θα ξέρει εδώ.

 

Επιτελους ελυσα τα θεματα με επαφες κτλ...Μια ερωτησουλα,οταν κανεις κληση σου εμφανιζει ενα πρασινο πραγματακι σαν ρομποτακι στην οθονη,υπαρχει επιλογη να βαλουμε κατι αλλο και που?

ευχαριστω για τις απαντησεις...

Μπορείς να περάσεις τις φωτογραφίες των επαφών σου είτε μέσω gmail (άν είναι επαφές google) ή μέσω της εφαρμογής των επαφών στο κινητό. Δηλαδή αν πας πρόσωπα, διαλέξεις κάποια επαφή και πατήσεις επάνω της, αν κατέβεις κάτω κάτω, έχει την επεξεργασία επαφής. Αν πατήσεις εκεί, δίπλα στο όνομα της επαφής έχει ένα εικονίδιο με μια κάμερα. Πάτα εκεί και θα σε βάλει να διαλέξεις φωτογραφία :)

 

Καλησπέρα σε όλους.Αν και διαβάζω το φόρουμ μήνες σήμερα αποφάσισα να γίνω μέλος και να ποστάρω στο φόρουμ.Είμαι και εγώ κάτοχος του wildfire.Πολύ καλό κινητό και φυσικά τα αξίζει τα λεφτά του παρόλο που χάνει λίγο λόγω οθόνης.Αυτό που παρατήρησα εγώ είναι ότι όταν το κινητό μου είναι σε οριζόντια θέση (ακουμπισμένο σε κάποιο τραπέζι) το touch κάνει ότι να ναι.Δηλαδή αν είμαι σε κείμενο (word,pdf) αυξομειώνει την επιφάνεια ή αν είμαι σε κάποιο μενού διαλέγει τυχαία κάποια εφαρμογή.Αν έχει λίγη κλίση (δηλαδή στο χέρι μου) λειτουργεί άψογα.Μόνο σε τελείως οριζόντια θέση μου κάνει "νούμερα".Φυσικά και στο ξεκλείδωμα όταν πάω να σύρω προς τα κάτω πάει μέχρι την μέση της οθόνης και επιστρέφει πίσω.Σας έχει τύχει και σε εσάς ή εγώ ήμουν ο μόνος "τυχερός"?
Καλωσήρθες φίλε μου. Το έχω παρατηρήσει κι εγώ πρόσφατα σχετικά. Δε χρησιμοποιώ συνήθως το κινητό σε αυτή τη θέση, αλλά πρόσφατα το είχα αφήσει στο πάτωμα και προσπαθώντας να το ξεκλειδώσω είχα πρόβλημα :(

 

Παίδες, έχει πάρει κανείς το μαύρο; Αυτό μου αρέσει περισσότερο.. Με φοβίζει λίγο η "πλάτη" του.. Μου αρέσει βέβαια και η αντίθεση που κάνει η glossy επιφάνεια του άσπρου με το ασημί, αλλά δεν..

Έχει κανείς καμμιά άλλη φωτο;

Και κάτι ακόμα: με το Skype που απ' ότι διάβασα δεν υποστηρίζει την ανάλυση, υπάρχει εναλλακτική;

Για το skype, όπως έγραψα και παραπάνω, υπάρχει η εφαρμογή nimbuzz. Φωτογραφίες με το μαύρο, έχει κι εδώ αρκετές

 

Εμφανισιακα το κινητο ειναι πανεμορφο και ειναι και αρκετα ποιοτικο σαν συσκευη. Ομως θεωρω απαραδεκτη την αναλυση της οθονης και απαραδεκτη την ποιοτητα του βιντεο και της φωτογραφικης μηχανης. Θυμιζει περασμενες δεκαετιες.....

- Wildfire

http://www.youtube.com/watch?v=xc73vtRMfPE - Wave

Kαι LG optimus που ειναι και 100 ευρο φτηνοτερο

Κατ'αρχάς το wave μην το συγκρίνεις καν. Η samsung έβγαλε ένα κινητό χάρμα οφθαλμών σε χαρακτηριστικά σε πολύ χαμηλή τιμή, (ίσως; ) για να προωθήσει το λειτουργικό της. Τώρα γενικότερα, εξαρτάται από τις προτεραιότητες του καθενός... Εγώ πχ δε θα έπαιρνα το optimus... Αν θες φωτογραφική μηχανή καλή και ανάλυση, μάλλον πρέπει να κοιτάξεις σε άλλα κινητά.

 

καλησπερα ειμαι κατοχοσ του hd2 πολυ καλο κινητο με πολλεσ δυνατοτητεσ αλλα μεγαλο οποτε σκεφτομαι με μια επιδοτηση που εχω σε μερικουσ μηνεσ να τσιμπησω το wildfire και ηθελα απο εσασ να ου πειτε αν εχει καποια αρνητικα και σασ παρακαλω να ειστε οσο πιο αντικειμενκοι γινετε για να με βοηθησετε γιατι μου εχου προτεινει το galaxy 3 αλλα ειμαι οπδοσ τησ htc ευχαριστω

Λίγα μηνύματα πρίν έχει ρωτήσει κάποιος φίλος το ίδιο. Καμία σχέση το ένα κινητό με το άλλο πάντως. Σε καθημερινή χρήση δε νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα, αλλά γενικότερα είναι πολύ ανώτερο σε χαρακτηριστικά το hd2. Εγώ δε θα έπαιρνα το samsung. Το είχα ψάξει πριν και γενικότερα το wildfire έχει τα πάντα. Ράδιο και φακό τα θεωρούσα και αυτά σημαντικά. Προτίμησα να κάνω μια παραχώρηση στην ανάλυση της οθόνης και τον επεξεργαστή, γιατί έτσι κι αλλιώς δε με ενδιέφεραν και τα παιχνίδια. Κι επίσης προτιμώ και την υποστήριξη της htc στα κινητά σε σχέση με αυτή της samsung. Είναι και οι xda από πίσω (αν και δεν έχω δει ενα έχουν και το samsung)...

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έχει πάρει κανείς το μαύρο; Αυτό μου αρέσει περισσότερο.. Με φοβίζει λίγο η "πλάτη" του.. Μου αρέσει βέβαια και η αντίθεση που κάνει η glossy επιφάνεια του άσπρου με το ασημί, αλλά δεν..

 

Έχει κανείς καμμιά άλλη φωτο;

http://www.knowyourmobile.com/siteimage/scale/800/600/132385.png

 

Και κάτι ακόμα: με το Skype που απ' ότι διάβασα δεν υποστηρίζει την ανάλυση, υπάρχει εναλλακτική;

ΓΙΑ PHOTOS ΜΠΕΣ:http://www.google.gr/images?hl=el&q=htc+wildfire+black+photos&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=8yKvTKRhzPvgBrXtgZYG&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCcQsAQwAA

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στο gsmarena.com αναφερει για τη μπαταρια:

 

stand-by:up to 480h(2G)/up to 690h(3G)

talk time:up to 7h 20min(2G)/up to 8h 10min(3G)

 

ειναι δυνατον σε 3G λειτουργια να κραταει πιο πολυ..?

παντως εμενα μετα απο 3 πληρεις κυκλους φορτισης/αποφορτισης αρχισε να στρωνει..

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς, αυτές οι μετρήσεις γίνονται σε πλήρως ιδανικές συνθήκες. Δηλαδή full σήμα και χωρίς ανοιχτές εφαρμογές και τέτοια. Ίσως το 3g να ξοδεύει λιγότερο σαν σήμα (δε λέω να έχεις ενεργοποιημένα τα δεδομένα-απλά να πιάνεις σήμα 3g). Από την άλλη, πήγα στο gsmarena να τσεκάρω τυχαία κινητά. Διάλεξα στην τύχη sony ericsson και διαπίστωσα ότι τα android sony ericsson έχουν μεγαλύτερη αυτονομία σε 3g και μικρότερη σε 2g. Στα υπόλοιπα (μη android) κινητά, σε 3g είχε μικρότερη αυτονομία :blink::X
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς, αυτές οι μετρήσεις γίνονται σε πλήρως ιδανικές συνθήκες. Δηλαδή full σήμα και χωρίς ανοιχτές εφαρμογές και τέτοια. Ίσως το 3g να ξοδεύει λιγότερο σαν σήμα (δε λέω να έχεις ενεργοποιημένα τα δεδομένα-απλά να πιάνεις σήμα 3g). Από την άλλη, πήγα στο gsmarena να τσεκάρω τυχαία κινητά. Διάλεξα στην τύχη sony ericsson και διαπίστωσα ότι τα android sony ericsson έχουν μεγαλύτερη αυτονομία σε 3g και μικρότερη σε 2g. Στα υπόλοιπα (μη android) κινητά, σε 3g είχε μικρότερη αυτονομία :blink::X

 

το παρατηρησα κι αυτο..θες να πεις οτι το android σαν λειτουργικο συστημα κανει καλυτερη διαχειριση ενεργειας και καταναλωνει λιγοτερη μπαταρια σε 3G δικτυο?

Link to comment
Share on other sites

Χαχα θέλω να πω ότι δεν ξέρω τι μου γίνεται :p

Δεν μπορώ να το καταλάβω. Δε νομίζω να γίνεται αυτό, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και τί γίνεται. Μάλλον αυτό που πρέπει να μας νοιάζει δεν είναι τα νούμερα αλλά το πόσο μας κρατάει ανάλογα με τη χρήση. Τα νούμερα είναι για τις δημοσκοπήσεις :p

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω ότι οι συγκρίσεις συσκευών επιτρέπονται μόνο στο φόρουμ των διαξιφισμών.

 

Ας μείνουμε στο wildfire :-)

 

tapas, mapas, tapatalk

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ PHOTOS ΜΠΕΣ:http://www.google.gr/images?hl=el&q=htc+wildfire+black+photos&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=8yKvTKRhzPvgBrXtgZYG&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCcQsAQwAA

Ε, χαίρω πολύ.. Δε θέλω τις "εργοστασιακές", σε αυτές και η ανάλυση της οθόνης είναι άψογη..

Edited by DimBoud
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιες με τρομάζουν με το μαύρο:

 

http://www.electricpig.co.uk/wp-content/uploads/2010/05/htc-wildfire-hands-on-photos-4.jpg

http://www.electricpig.co.uk/wp-content/uploads/2010/05/htc-wildfire-hands-on-photos-7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε, χαίρω πολύ.. Δε θέλω τις "εργοστασιακές", σε αυτές και η ανάλυση της οθόνης είναι άψογη..

Ε δε διευκρίνησες κιόλας. Ίσως να κοιτάξεις κανένα βίντεο στο youtube;

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...