Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν μια βδομάδα που ρώτησα στο Πλαίσιο είπαν πως δεν γνωρίζουν πότε θα κυκλοφορήσουν τα υπόλοιπα χρώματα.

Κριμα... :-( αρα ειμαι σε διλημμα...να το παρω στο χρωμα που κυλοφορει τωρα ή αξιζει να περιμενω την κυκλοφορια του λευκου?!?! Ελπιζω να ειναι συντομα ομως...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κριμα... :-( αρα ειμαι σε διλημμα...να το παρω στο χρωμα που κυλοφορει τωρα ή αξιζει να περιμενω την κυκλοφορια του λευκου?!?! Ελπιζω να ειναι συντομα ομως...

 

Προσωπικά αυτό το χρώμα μου αρέσει περισσότερο.

Πήγαινε να το δεις σε κάποιο κατάστημα για να δεις αν σου αρέσει αυτό το χρώμα, και γενικότερο το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αυτό το χρώμα μου αρέσει περισσότερο.

Πήγαινε να το δεις σε κάποιο κατάστημα για να δεις αν σου αρέσει αυτό το χρώμα, και γενικότερο το κινητό.

Ναι εχεις δικαιο...δε το εχω δει απο κοντα...απλα απτα βιντεακια και τις φωτογραφιες το λευκο μου φαινοταν πιο εντυπωσιακο :-) ενω το χρωμα που κυκλοφορει μου φαινεται πολυ συνηθισμενο-βαρετο...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ..ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ WILDFIRE ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΦΕ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ?ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ PLEASE..!
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ..ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ WILDFIRE ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΦΕ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ?ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ PLEASE..!

 

Τέσσερα μηνύματα πιο πάνω το είχα πει ξανά:

Πριν μια βδομάδα που ρώτησα στο Πλαίσιο είπαν πως δεν γνωρίζουν πότε θα κυκλοφορήσουν τα υπόλοιπα χρώματα.

 

Δικαιολογήσαι γιατί είσαι νέος. Καλωσόρισες στο φόρουμ. :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε απλως με εβγαλε στην πρωτη σελιδα κ ειμαι τοσο νευριασμενος σημερα που παω παντου κ μου λενε δεν το εχουμε παρα μονο σε καφε κ δεν ειδα καν..αν μαθεις φιλε στειλε μου στο ε-μαιλ κανε οτι θες δε ξερω θελω να το κανω δικο μου το εχω ερωτευτει..
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε απλως με εβγαλε στην πρωτη σελιδα κ ειμαι τοσο νευριασμενος σημερα που παω παντου κ μου λενε δεν το εχουμε παρα μονο σε καφε κ δεν ειδα καν..αν μαθεις φιλε στειλε μου στο ε-μαιλ κανε οτι θες δε ξερω θελω να το κανω δικο μου το εχω ερωτευτει..

 

χαχα, εντάξει.:) Θα ενημερώσω το φόρουμ μόλις βγουν τα άλλα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Πωωω.. Είναι τόσο τέλειο κινητό σε τόσο τέλεια τιμή. Το είδα από κοντά στο Saturn (269euro) και είναι τέλειο κατασκευαστικά, πανέμορφο και τρομερά γρήγορο.

 

ΌΜΩΣ η οθόνη του είναι απλά τραγική. Μου θύμισε τα Windows 3.11... Απλά χάλια. Αυτό και μόνο φτάνει να μην το αγοράσω. :(:(

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε mail από το e-shop (το είχα βάλει στη wishlist),

ότι το κινητό είναι & πάλι διαθέσιμο!

Ορμάτε!!!

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

1. Όσον αφορά τις θήκες που λέγαμε πριν τελικά βρήκα την παρακάτω (τη δερμάτινη εννοώ) στο Γερμανό και είναι πολύ καλή!!! Είναι ακριβώς στα μέτρα του κινητού και τραβώντας το λουράκι το κινητό σύρετε προς τα έξω έως τη μέση του μήκους του χωρίς κίνδυνο να πέσει ή να βγει. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα στους κατόχους! ;).

 

http://www.bugatti.de/products/mobile_phone_cases/?s=1

 

2. Λαμβάνω ειδοποιήσεις και για Gmail και από το mail client του κινητού!!! το email μου είναι ένα και είναι Gmail. Θέλω να λαμβάνω τα Mail μου όμως μόνο από το Mail client του κινητού!!! Πως γίνεται? κάτι έχω κάνει λάθος!!!

Edited by kapetanc
nokia 6150>nokia 6610>nokia 6610i>panasonic vs3>samsung d600>HTC Wildfire
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία να ρωτήσω υπάρχει εφαρμογή η οποία να δουλεύει όπως η εφαρμογή magi Call για WM?

 

Δηλαδή να φιλτράρει SMS και κλήσεις??

 

Γνωρίζει κάνεις παιδιά ???????

Knock knock!!! Who's there? ME I KILL YOU!!!!!

 

Xiaomi Pocophone f1

MIUI 11.0.5.0

Android 9 (Pie)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγω θα γίνω μέλος των Wildfireres σύντομα. Ελπίζω δλδ. Το εχω αγοράσει απο Πλαίσιο εδω και 4 μέρες αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Τους έχω πάρει και 2 φορές και με το που με συνδέανε με το τμήμα κινητής τηλεφωνίας μου κλείνανε την γραμμή μετά απο αρκετά λεπτά αναμονής. Τι παίζει με αυτούς? Στο site λέει πάλι Άμεσα Διαθέσιμο... Εχει γίνει λίγο μπέρδεμα με τη διαθεσιμότητα του γενικά ή είναι ιδέα μου; :worry:

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/HTC-Wildfire.htm

Chase your dreams.-
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να βγαλει σωστες φωτογραφιες απο το htc δειχνοντας μας την αναλυση -και πως φαινοντε οι εφαργμογες και καποιες φωτογραφιες απο το browser..

αμα ειχε 320*480 εστω στα 299 θα ηταν super Κινητο....

Link to comment
Share on other sites

αμα ειχε 320*480 εστω στα 299 θα ηταν super Κινητο....

 

Αμα ειχε αυτη την αναλυση θα κοστιζε 400 ευρω που εχει και το HD mini.

Link to comment
Share on other sites

γι αυτο δεν μου αρεσουν τετοιες εταιριες... γιατι το optimus με 320*480 κανει 210 €....

παραπανω απο 30 και πολλα λεω δεν εχει διαφορα μην πω επειδη δεν υπαρχουν 3.2 στα 240*320 βγαινουν πιο ακριβες για να τις φτιαξεις

μακρια.....

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη του optimus δεν ειναι capacitive και δεν εχει multitouch. Ολα μαζι με 269 ευρω δεν γινονται. Αμα τα θες ολα δινεις πανω απο 400.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εδω και λιγες μερες εχω και εγω το κινητο και μπορω να πω οτι ειμαι ικανοποιημενος και μαλιστα επειδη εχω και το χ-10 μινι αν εξαιρεσω την πολυ καλη εικονα της οθονης του μινι το 2,1 εναντι του 1,6 android μου φαινεται πιο user friendly.

Ενα απο τα θετικα επισης ειναι το bluetooth που επιτρεπει την ανταλλαγη αρχειων χωρις καποιο επιπλεον προγραμμα. Νομιζω σε καποια αλλα οπως και στο χ10 μινι ειναι μονο για εξαρτηματ ηχου και χρειαζεται το bluetooth file transfer. Τωρα για τους φιλους που θελουν να το προστατεψουν καθως ειδα ψαχνετε θηκη και ζελατινα, εγω πηρα απο καταστημα κοσμοτε μια θηκη δερματινη μαρκας celly με μαγνητικο κουμπωμα και το κινητο χωρις υπερβολη χωραει γαντι μεσα. Και για ζελατινα αγορασα απο πλαισιο αυτη για το htc touch hd και με λιγο ψαλιδισμα την ταιριαξα..

Αυτα τα λιγα ελπιζω να φανουν χρησιμα!

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και για ζελατινα αγορασα απο πλαισιο αυτη για το htc touch hd και με λιγο ψαλιδισμα την ταιριαξα..

 

Θα προτιμούσα κάποια από αυτές τις λύσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα κάποια από αυτές τις λύσεις.

 

οντως... ας οψεται που την εχω αδειασει την prepaid μου... :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

παίδες πιστεύω αξίζει τα λεφτά του τελικά.

το έχω δοκιμάσει κανα 2ωρο και όλα τζετ.

να σας ρωτήσω τα εξής για να μην εκπλαγώ στο τέλος.

 

για να μην δω τπτ χρεώσεις στον λογαριασμό μου αυτό που κάνω είναι να απενεργοποιήσω το ασύρματα δίκτυα το δίκτυα κινητής τηλεφωνίας σωστά ? (και το G πλέον στην οθόνη του κινητού δεν θα φαίνεται)

έτσι και αλλιώς όταν χρειάζεται κάποια ενήμερωση το κάνω μέσω wifi.

αυτό είναι μόνο έτσι ? ή εχουμε και κάτι ακόμα ?

 

παίδες τα αρχεία της sd για παράδειγμα που τα βρίσκω ? γιατί εγώ δεν την βλέπω πουθενά ... !

το κινητό χωρίς να έχω περάσει κάτι παραπάνω εκτός απο 2 mp3 έχει μνήμη στο τηλέφωνο 155mb ...

δλδ οι υπόλοιπες εφαρμογές πιάνουν

Ενσωματωμένη Μνήμη

512 MB - εφαρμογές = 155 mb ???

 

επίσης custom ringtone πώς περνάς ? εννοώ κάποιο mp3 για ήχο κλήσης... (έχω χάσει την μπάλα)

διέγραψα όπως κάνουμε scroll προς τα δεξιά το add contacts... http://1.bp.blogspot.com/_qix_uBP9u-8/TCdBUHg7RuI/AAAAAAAAAWQ/LIyoaQOKTaM/s1600/htc-wildfire-review-7-580x362.jpg (αυτό εννοώ...) πώς το εμφανίζω ξανά ?

 

σορρυ για το πρήξιμο αλλά κάθε αρχή κ δύσκολη λένε..xD πόσο μάλλον σε ανδροιδ !! φΦΣ

Edited by insiderGR
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά μπορώ να πω οτι είμαι κι εγώ ένας νέος κάτοχος της συσκευής.Δύο ερωτήσεις (καλά πολλές έχω αλλά....θα τις βρω) 1.το κινητό υποστηρίζει φωνητική κλήση?2.με το quickoffice που υπάρχει μέσα δεν μπορώ να επεξεργαστώ αρχεία?υπάρχει κάτι αλλό?Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Ένας πωλητής μου είπε ότι αν περάσω κάρτα 8GB το κινητό θα μου καταναλώνει πολύ μπαταρία :worry:

και ότι καλύτερα είναι να βάλω μια των 4GB!!! παίζει κάτι τέτοιο? έχετε ακούσει κάτι τέτοιο ξανά?

nokia 6150>nokia 6610>nokia 6610i>panasonic vs3>samsung d600>HTC Wildfire
Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαρτάται από την χωρητικότητα απ όσο ξέρω αλλα από το τι class ειναι.

 

Sent from my HTC Wildfire

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...