Jump to content

[ROM] Omega ~ Leo ROM series [HD2+TMOBILE HD2][ELL+WWE+GER]


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιαννη θα την δοκιμασω τωρα :)

 

το μονο μου προβλημα σε ελληνικες δουλειες,ειναι τα καθεαυτου ελληνικα του interface:lol:

 

θα προσπαθησω να το συνηθισω,μιας και αν ειναι αξιολογη η δουλεια σου,να εισαι σιγουρος οτι θα εχεις αμεσα νεα μου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σου αγαπητε.

Περασα εδω και δυο μερες την Original 1.1 και το μονο που εχω να 'πω, ειναι πως εισαι πολυ καλος μαγειρας.Πριν τον λεοντα, ειχα το FLAME, και ειχα δικιμασει σχεδον ολες τις ROM που ειχαν στο XDA FLAMEUSER.Τετοια επιτυχια αγαπητε μου, δεν την περιμενα. Τελικα η Ελληνικη κουζινα ειναι μακραν η καλλυτερη!!!

ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Δεν εχω εντοπισει κατι που να μην μου αρεσει, δεδομενου, οτι μιλαμε για ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ δις.

 

Σάκη και εγώ σ ευχαριστώ που δοκίμασες την δουλειά μου.

 

 

Γιαννη θα την δοκιμασω τωρα :)

 

το μονο μου προβλημα σε ελληνικες δουλειες,ειναι τα καθεαυτου ελληνικα του interface:lol:

 

θα προσπαθήσω να το συνηθισω,μιας και αν ειναι αξιολογη η δουλεια σου,να εισαι σιγουρος οτι θα εχεις αμεσα νεα μου :)

 

Δημήτρη, πολύ ευχάριστα νέα,

η γνώμη σου είναι πολύ πολύτιμη!

Δεν κατάλαβα όμως τι εννοείς με το: καθε αυτου ελληνικα του interface :O:O

 

Στη σειρά Alpha έχεις επιλογή και για Ελληνική αλλα και Αγγλική εκδοσή.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν κατάλαβα όμως τι εννοείς με το: καθε αυτου ελληνικα του interface :O:O

 

Προφανώς εννοεί ότι δεν είναι fan του ελληνικού interface σε αυτές τις συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φίλε Γιάννη ακόμα δεν δοκίμασα το

φαγητό σου αλλά αν κρίνω από τους

προλαλήσαντες έχεις κάνει πολύ καλή

δουλιά και μπράβο σου. να είσαι σίγουρος

ότι σύντομα θα την δοκιμάσω . να σου κάνω

και μία πρόταση. γνώμη μου είναι να κάνεις

και μία ελληνική να μην είναι κοντά στην

official αλλά να έχει κάποια προγράμματα που

λίγο πολύ τα χρησιμοποιούν όλοι ( π.χ κάποια

ρομ σαν την artemis) . να είσαι καλά και συνέχισε

την πολύ καλή δουλιά σου

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

φίλε Γιάννη ακόμα δεν δοκίμασα το

φαγητό σου αλλά αν κρίνω από τους

προλαλήσαντες έχεις κάνει πολύ καλή

δουλιά και μπράβο σου. να είσαι σίγουρος

ότι σύντομα θα την δοκιμάσω . να σου κάνω

και μία πρόταση. γνώμη μου είναι να κάνεις

και μία ελληνική να μην είναι κοντά στην

official αλλά να έχει κάποια προγράμματα που

λίγο πολύ τα χρησιμοποιούν όλοι ( π.χ κάποια

ρομ σαν την artemis) . να είσαι καλά και συνέχισε

την πολύ καλή δουλιά σου

 

Έχεις δίκαιο και θα το κάνω, άπλα τα εχω πάρει με την σειρά.

Η Original πατάει στην γνήσια

Η Alpha έχει το τελευταίο built των WM 6.5

Η Omega σε WM 6.5.x τελευταίο built 23569 (η οποία είναι έτοιμη και την δοκιμάζω από το πρωί.)

Μετά θα ετοιμάσω μια έκδοση αρκετά παραμετροποιημενη σε WM 6.5.x για αρχη

 

Περιμένω την δοκιμή σου και σχόλια.

 

Αύριο φεύγω για επαγγελματικό ταξίδι και θα γυρίσω την πέμπτη βράδυ, ίσως μέχρι τότε να μην μπορέσω να μπω στον Internet.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Σάκη και εγώ σ ευχαριστώ που δοκίμασες την δουλειά μου.

 

 

 

 

Δημήτρη, πολύ ευχάριστα νέα,

η γνώμη σου είναι πολύ πολύτιμη!

Δεν κατάλαβα όμως τι εννοείς με το: καθε αυτου ελληνικα του interface :O:O

 

Στη σειρά Alpha έχεις επιλογή και για Ελληνική αλλα και Αγγλική εκδοσή.

 

Γιαννη ενοουσα ακριβως αυτο που ειπε ο Γιαννης,δεν μπορω να δουλεψω ευκολα pda με ελληνικο interface...

 

δοκιμασα τις ρομ και τις 2,και την ελληνικη και την αγγλικη :)

πολυ καλη δουλεια,πραγματικα!αν ξεκινησες με τις πρωτες δουλειες σου ετσι,φιλε μου εχεις πολυ μελλον :D

 

δυστυχως μετα απο την ενασχοληση μου με τις 6.5.χ και πιο πολυ με του energy,ειναι για μενα δυσκολο να γυρισω πισω στα 6.5...

εκανα και μια βολτα απο αρτεμις μερια οπως και απο αθηναιος,ολα αυτα σημερα :wacko:

 

ταλαιπωρια σκετη και μου θυμισε τις παλιες καλες εποχες του beta testing :rolleyes:

 

δεν μπορεσα να μεινω σε καμια και ειμαι ξανα στην 4μαιου energy...με μια μεγαλη διαφορα...αλλαγμενο pagepool και 1.66 hspl..και μου φαινεται οτι ειμαι σε πολυ καλο δρομο...πολλα προβληματα σε ολες τις ρομ που δοκιμασα μετα απο το hspl 2.08 τα συνδυαζω με αυτο και μονο το hspl...

μια τελευταια δοκιμη μονο θα κανω στο παλιο hspl,που ηταν και το πιο καλο μου φαινεται απο ολα:confused:

ουτε καν στην πολυ καλη 1.5.2 του kwbr δεν μπορεσα να κατσω....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ενοουσα ακριβως αυτο που ειπε ο Γιαννης,δεν μπορω να δουλεψω ευκολα pda με ελληνικο interface...

 

δοκιμασα τις ρομ και τις 2,και την ελληνικη και την αγγλικη :)

πολυ καλη δουλεια,πραγματικα!αν ξεκινησες με τις πρωτες δουλειες σου ετσι,φιλε μου εχεις πολυ μελλον :D

 

δυστυχως μετα απο την ενασχοληση μου με τις 6.5.χ και πιο πολυ με του energy,ειναι για μενα δυσκολο να γυρισω πισω στα 6.5...

εκανα και μια βολτα απο αρτεμις μερια οπως και απο αθηναιος,ολα αυτα σημερα :wacko:

 

ταλαιπωρια σκετη και μου θυμισε τις παλιες καλες εποχες του beta testing :rolleyes:

 

δεν μπορεσα να μεινω σε καμια και ειμαι ξανα στην 4μαιου energy...με μια μεγαλη διαφορα...αλλαγμενο pagepool και 1.66 hspl..και μου φαινεται οτι ειμαι σε πολυ καλο δρομο...πολλα προβληματα σε ολες τις ρομ που δοκιμασα μετα απο το hspl 2.08 τα συνδυαζω με αυτο και μονο το hspl...

μια τελευταια δοκιμη μονο θα κανω στο παλιο hspl,που ηταν και το πιο καλο μου φαινεται απο ολα:confused:

ουτε καν στην πολυ καλη 1.5.2 του kwbr δεν μπορεσα να κατσω....

 

 

Δημήτρη ευχαριστώ για την δοκιμή σου και στις 2 ρομ και για τα σχόλια.

Το καταλαβαίνω ότι για μερικούς είναι δύσκολη η επιστροφή σε 6.5 απο 6.5.x

Όπως είπα πιο πριν είναι έτοιμη και η δική μου WM 6.5.x έκδοση, θα την δοκιμάσω καλά και μετά θα σας την παρουσιάσω επίσημα.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγχαρητήρια για την δουλειά σου...έχω ήδη περάσει την Alpfa v.1 (ELL)

 

και έχω κάτι απορίες ...έως τώρα...

 

1)αυτή η έκδοση δεν πέρνει ελληνικό google maps?γιατί είδα στην original το έχεις περασμένο!

2) παρατήρησα ότι το φωτοκύτταρο που πενεργοποιούσε την οθόνη όταν μιλούσες ή έστω έκρυβες την οθόνη...δεν λειτουργεί...εκτός και αν κάνω εγώ κάτι λάθος...

3)επίσης τελειώνοντας και παρατηρώντας πόσο ωραία τα τακτοποίησες ανα κατηγορία όλα τα προγράμματα....αμέσως μετά τις πρώτες εγκαταστάσεις προγραμάτων που έκανα..παρατήρησα ότι, κατα το σύνηθες.., μπαίνουν χύμα αυτά μέσα...και όχι στους φακέλους που έφτιαξες....!ΠΩΣ μπορούμε να τα μεταφέρουμε αναλόγος κατηγορία,εμείς εκει?

Edited by vasilistherapy
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγχαρητήρια για την δουλειά σου...έχω ήδη περάσει την Alhpa v.1 (ELL)

 

και έχω κάτι απορίες ...έως τώρα...

 

1)αυτή η έκδοση δεν πέρνει ελληνικό google maps?γιατί είδα στην original το έχεις περασμένο!

2) παρατήρησα ότι το φωτοκύτταρο που απενεργοποιούσε την οθόνη όταν μιλούσες ή έστω έκρυβες την οθόνη...δεν λειτουργεί...εκτός και αν κάνω εγώ κάτι λάθος...

3)επίσης τελειώνοντας και παρατηρώντας πόσο ωραία τα τακτοποίησες ανα κατηγορία όλα τα προγράμματα....αμέσως μετά τις πρώτες εγκαταστάσεις προγραμάτων που έκανα..παρατήρησα ότι, κατα το σύνηθες.., μπαίνουν χύμα αυτά μέσα...και όχι στους φακέλους που έφτιαξες....!ΠΩΣ μπορούμε να τα μεταφέρουμε αναλόγος κατηγορία,εμείς εκει?

 

Καλημέρα,

 

Φλασσαρα την Alpha v1.0 ELL πριν λιγο για να μπορω να σου απαντησω

1. Εχει το Ελληνικο Google maps και δουλευει καλα στα Ελληνικα

2. Το φωτοκύτταρο που απενεργοποιεί την οθόνη οταν μιλάς στο τηλ δουλεύει κανονικά. Κανε μια κληση, βαλε μπροστα το χερι σου και η οθονη θα σβησει, βγαλε το χερι και θα ανοιξει και παλι.

 

3. Γίνεται και εύκολα.

Αν μπορεί κάποιος να πει στον φίλο μας πως,

γιατί ειμαι στο δρόμο για αεροδρόμιο :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!

Ας απαντησω εγω για τον Γιαννη μιας και δεν μπορει.

ανοιγεις τον file explorer η τον resco explorer και πηγαινεις στον φακελλο \windows\start menu\programs. αν εχεις Ελληνικο hd2 πηγαινεις στο \windows\start menu\προγραμματα.

εκει μεσα βρισκονται οι συντομευσεις χυμα που λες αλλα και οι υπολοιποι φακελλοι.

μπορεις να κανεις αποκοπη και επικολληση οποια συντομευση θελεις σε οποιον φακελλο θελεις.

μπορεις επισης να φτιαξεις και δικους σου φακελλους και να οργανωσεις τις συντομευσεις σου οπως αρεσει σε σενα.

 

καλημερα και παλι :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο ευχαριστώ για το γρήγορο feedback.

 

Για το

1. δεν εχω προβλημα μου δουλευει κανονικα, αλλα θα το δω παλι

2. μαλλον το ξεχασα :O

3. δεν εχω προβλημα μου δουλευει κανονικα, αλλα θα το δω παλι

4,δεν εχω προβλημα μου δουλευει κανονικα, αλλα θα το δω παλι

 

 

EDIT:

 

To tab των φωτογραφιών δουλεύει πολύ καλά το τρέλανα στις δοκιμές

Τα Regional Settings δουλεύουν και από το μενού του manila αλλά και από το system των WM.

Και ο opera είναι οκ με το πληκτρολόγιο.

 

Κάτι εχει γίνει Γιώργο και σου κόλλησαν όλα αυτά.

Έχω κανει 30 τουλάχιστον φλασσαρισματα και πλήρες στήσιμο με τα πάντα που εχω και δεν είδα πρόβλημα.

 

Κρατάω την ρομ αυτή και θα την δοκιμάζω συνεχεία να σιγουρευτούμε.

 

Τις ονομασίες στις ρυθμίσεις ήχου τις ξέχασα στα Ελληνικά,

Διόρθωσα την ROM και την ανέβασα:

http://rapidshare.com/files/385062269/indie_-Alpha-_series_v1.1_WWE.rar

 

Γιάννη δεν είδα το edit... κατά τύχη το πέτυχα ξανά!

Πιθανόν τότε τα προβλήματα σε μένα να κάνουν με κάποια από τα mods που χρησιμοποιώ, αλλά όπως έγραψα τα βάζω σε όλες τις ρομ που χρησιμοποιώ και μέχρι τώρα ποτέ δεν αντιμετώπισα κάτι ανάλογο!

 

Θα την ξαναδοκιμάσω χωρίς αυτά και θα επανέλθω! :)

 

Είμαι κι εγώ fan των αγγλικών εκδόσεων σαν τον Δημήτρη! :lol:

Σας το έχω ξαναπεί; :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

κατι τρεχει παιδια...χθες που ψαχούλευα την alpha να δω μην λειπει τιποτα και έστισα

το τηλ....είχα μπαταρία 80% και έπεσα για ύπνο βάζοντας και ένα ξυπνητήρι! τελικά σηκώθηκα μόνος μου με απορία.... Ειχε κλείσει απο μπαταρία το τηλέφωνο!!!!!!

τι έγινε??έχετε οι υπόλοιποι κανένα πρόβλημα στην διαχείριση και ζωή της?

κάτι μου λέει θα περάσω την Original...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως είχε μείνει κάποια εφαρμογή στο background μόνιμα ανοιχτή; Αυτό που αναφέρεις δεν είναι φυσιολογικό από μία rom.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κατι τρεχει παιδια...χθες που ψαχούλευα την alpha να δω μην λειπει τιποτα και έστισα

το τηλ....είχα μπαταρία 80% και έπεσα για ύπνο βάζοντας και ένα ξυπνητήρι! τελικά σηκώθηκα μόνος μου με απορία.... Ειχε κλείσει απο μπαταρία το τηλέφωνο!!!!!!

τι έγινε??έχετε οι υπόλοιποι κανένα πρόβλημα στην διαχείριση και ζωή της?

κάτι μου λέει θα περάσω την Original...

Οσο την χρησιμοποιούσα δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

ξέρω και εγω ρε παιδιά...απόρησα τόσο πολύ.....

θα την κρατήσω και σήμερα για να δώ πως θα πάει..και αναλόγος θα ΄δω....ελπίζω να είχε μείνει κάτι ανοιχτό...

αλλα και πάλι ανοιχτό να είχε μείνει...εγώ πάντα πατάω το κουμπί που σβήνει την οθόνη και λογικά αδρανοποιούνται όλα...έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αλλα και πάλι ανοιχτό να είχε μείνει...εγώ πάντα πατάω το κουμπί που σβήνει την οθόνη και λογικά αδρανοποιούνται όλα...έτσι δεν είναι?

 

Είναι πολλοί οι παράγοντες που μπορεί να το επηρεάσουν αυτό. Δεν είναι τόσο απλό. Ξαναδοκίμασε τη συσκευή γιατί μάλλον μου κάνει για τυχαίο περιστατικό αυτό που αντιμετώπισες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κατι τρεχει παιδια...χθες που ψαχούλευα την alpha να δω μην λειπει τιποτα και έστισα

το τηλ....είχα μπαταρία 80% και έπεσα για ύπνο βάζοντας και ένα ξυπνητήρι! τελικά σηκώθηκα μόνος μου με απορία.... Ειχε κλείσει απο μπαταρία το τηλέφωνο!!!!!!

τι έγινε??έχετε οι υπόλοιποι κανένα πρόβλημα στην διαχείριση και ζωή της?

κάτι μου λέει θα περάσω την Original...

 

Καλησπερα απο την Αθηνα!

 

Βασιλη το προβλημα σιγουρα δεν ειναι απο την ρομ,

ψαξε λιγο να το βρεις (τι προγραμματα εβαλες, τι ρυθμισεις κτλ)

γιατι οποια ρομ και να βαλεις ισως στο κανει παλι.

 

 

Γιάννη δεν είδα το edit... κατά τύχη το πέτυχα ξανά!

Πιθανόν τότε τα προβλήματα σε μένα να κάνουν με κάποια από τα mods που χρησιμοποιώ, αλλά όπως έγραψα τα βάζω σε όλες τις ρομ που χρησιμοποιώ και μέχρι τώρα ποτέ δεν αντιμετώπισα κάτι ανάλογο!

 

Θα την ξαναδοκιμάσω χωρίς αυτά και θα επανέλθω! :)

 

Είμαι κι εγώ fan των αγγλικών εκδόσεων σαν τον Δημήτρη! :lol:

Σας το έχω ξαναπεί; :p

 

Οκ Γιωργο,

αν μπορεις δοκιμασε την χωρις τα mod να δεις αν εχεις προβλημα

και μετα βαλε τα ολα,

εγω που δοκιμασα τα περισσοτερα δεν ειχα προβλημα.

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Γιαννη.

Ενας μαγειρας στο XDA FLAMEUSERS (o cotulla) αλαζε τα power drivers και καταφερνε να εχει καλλυτερη εξοικονομηση ενεργειας της μπαταριας.

Δεν ξερω αν σου ειναι δυσκολο να το δεις αυτο το θεμα.

Κατα τα αλλα η Original v1.1 πεταει!!!

Edited by sakisskoularikis

SE P800-910i, MIOA701, AIRIS T620, XDA FLAME, HTC HD2 AKA LEO ROM: indie : Dinik v:22

OMEGA BETA TESTER

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αγαπητε Γιαννη.

Ενας μαγειρας στο XDA FLAMEUSERS (o cotulla) αλαζε τα power drivers και καταφερνε να εχει καλλυτερη εξοικονομηση ενεργειας της μπαταριας.

Δεν ξερω αν σου ειναι δυσκολο να το δεις αυτο το θεμα.

Κατα τα αλλα η Original v1.1 πεταει!!!

 

Στο συγκεκριμένο forum που αναφέρεις συζητάνε αποκλειστικά για το παλιό καλό XDA Flame. Παρόλα αυτά... μπορείς να δώσεις ένα link για τι πράγμα μιλάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ'ολους

 

το Co0kie's Home Tab v1.7.1 μαζί προφανώς με τον ανάλογο CHTEditor. λειτουργέι στην Alpha?

 

Δουλευει κανονικα.

 

Για οσους δεν εχετε δοκιμασει την Alpha σας ενημερωνω οτι εχω δοκιμασει τα περισσοτερα γνωστα προγραμματα και ολα δουλευουν πολυ καλα.

 

Για οσους την δουλευουν θα ηθελα αν δουνε καποιο προβλημα να το αναφερουν

(αν και δεν το νομιζω :):lol::lol: )

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ'ολους

 

 

 

Δουλευει κανονικα.

 

Για οσους δεν εχετε δοκιμασει την Alpha σας ενημερωνω οτι εχω δοκιμασει τα περισσοτερα γνωστα προγραμματα και ολα δουλευουν πολυ καλα.

 

Για οσους την δουλευουν θα ηθελα αν δουνε καποιο προβλημα να το αναφερουν

(αν και δεν το νομιζω :):lol::lol: )

 

Γιάννη την 6.5.Χ θέλω!!! :lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

εγώ αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα αρκετά σοβαρό με την Alpha που εγκατέστησα...και δεν μπορώ να καταλάβω πώς οδηγήθηκα εκει!!

μετά το φλασάρισμά της προφανώς την έχω ξετινάξει....στις δοκιμές!!!

 

λοιπον...όλα λειτουργούν σχετικά καλά...αλλα τώρα ξαφνικά παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα!!

μόλις πάω στο tub τις μουσικής...τότε κολλάει το κινητό...η οθόνη μπλοκάρει και μου βγάζει το background του θέματος που έχω στο κλείδωμα...και βγάζει επάνω ότι κάνει εκκίνηση του htc sence.... και αφού το φορτώσει ξαναβγάζει την αρχική οθόνη με το ρολόι!!και πάει λέγοντας....κάθε φορά που πάω να ανοίξω την μουσικη με το κάτω tub!!!

 

σκέφτομαι να περάσω την original...για να χαλαρώσει λίγο η συσκευή μέχρι να περάσω την 6.5.x που μαγειρεύεις....εκτός και αν ξέρετε γιατί το κάνει αυτό!

 

(thanaso77 σου έχω στείλει ένα προσωπικό μήνυμα...απάντησέ μου σε παρακαλώ)

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ποιο πρόγραμμα δημιουργεί τα προβλήματα με το album φωτογραφιών κλπ!

Είναι το HQWallpaperPatch v1.22 - for Manila 2.5.2011 & 2012

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τρέχει!!! :(

Edited by EchiDNA
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...