Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

ΦΙΛΕ μου και σε εμένα ετσι δουλεύει δεν έχει text wrapping ....(βασικά νομίζω πως δεν δουλεύει πάνω από την 4.4.3)

και τον cm που έχω έτσι είναι ,νομίζω πως ο dolphin έχει text wrapping (αν θες να δοκιμάσεις ) ,εγώ δεν αλλάζω τον cm με κανέναν γρήγορος σωστός και με πολύ καλή αναπαραγωγή βίντεο που το δουλεύω πολύ.

ας με διορθώσει κάποιος που ξέρει καλύτερα...

 

φιλε δεν ειναι μονο το text wrapping ...Και ο chrome δεν εχει αλλα πλεον προσαρμόζει καθε σελιδα σωστα ...και στο νοτελι μας ..

καπου εχουν μεινει πισω ολοι αυτοι ..κατι δεν εχουν ανανεώσει ..και ο chrome ειχε τα ιδια θεματα και ο οπερα αλλα με τα τελευταια updates διόρθωσαν το θεμα ...το κειμενο προσαρμοζει σωστα ακομη και αν δεν υπαρχει text wrapping

 

είσαι ρουτ φαντάζομαι και σου δουλεύει η εγγραφή βίντεο με την εγχείρηση scr,ε;

 

ναι ρουτ παντα φιλε μου ...:)android χωρις ρουτ για μενα δεν υπαρχει

 

Φίλε μου άσχετο αλλά πες μας ποιο laouncher δουλεύεις και ποιο ημερολόγιο στα widget?

 

Nova και chronus ο καιρος και το ημερολογιο πανω :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν ειναι μονο το text wrapping ...Και ο chrome δεν εχει αλλα πλεον προσαρμόζει καθε σελιδα σωστα ...και στο νοτελι μας ..

καπου εχουν μεινει πισω ολοι αυτοι ..κατι δεν εχουν ανανεώσει ..και ο chrome ειχε τα ιδια θεματα και ο οπερα αλλα με τα τελευταια updates διόρθωσαν το θεμα ...το κειμενο προσαρμοζει σωστα ακομη και αν δεν υπαρχει text wrapping

 

 

 

ναι ρουτ παντα φιλε μου ...:)android χωρις ρουτ για μενα δεν υπαρχει

 

 

 

Nova και chronus ο καιρος και το ημερολογιο πανω :)

ο opera browser χρόνια ΈΧΕΙ text wrapping και μάλιστα το πιο γρήγορο από όλους!

 

πήγαινε με chrome στο newsit.gr στην αρχική σελίδα, κανε διπλό ταπ και εάν κάνει ζουμ είναι τόσο λίγο που δεν διαβάζονται τα γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

O Opera είναι κορυφή απλά θέλω κάτι που να συγχρονίζει με Firefox...
Link to comment
Share on other sites

νταξει απο χθες εχω παθει ζημια με τον Yandex!

και στο pc αλλα και στο κινητο ..

δεν υπαρχει μιλαμε ....!

και συγχρονίζει αν τον βαλεις στο Pc και με firefox ...

Link to comment
Share on other sites

νταξει απο χθες εχω παθει ζημια με τον Yandex!

και στο pc αλλα και στο κινητο ..

δεν υπαρχει μιλαμε ....!

και συγχρονίζει αν τον βαλεις στο Pc και με firefox ...

Στο κινητο το εχω αλλα δεν ηξερα για πισι!τωρα τον δοκιμαζω!

offtopic..... στο pc που ειναι το .exe του?δεν το βρισκω στα program files!

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Στο κινητο το εχω αλλα δεν ηξερα για πισι!τωρα τον δοκιμαζω!

offtopic..... στο pc που ειναι το .exe του?δεν το βρισκω στα program files!

 

 

 

http://browser.yandex.com/

Link to comment
Share on other sites

στο πισι λέω που είναι το exe! που είναι ο φάκελος εγκατάστασης! Δεν τον βρίσκω! στον υπολογιστή όχι στο κινητό.γι'αυτό έγραψα offtopic

Link to comment
Share on other sites

στο πισι λέω που είναι το exe! που είναι ο φάκελος εγκατάστασης! Δεν τον βρίσκω! στον υπολογιστή όχι στο κινητό.γι'αυτό έγραψα offtopic

 

Βρε φιλε στο link που σου εδωσα δεν το βγαζει?

με χαονεις τωρα....

αν οχι πες μου να στο ανεβασω ..

Link to comment
Share on other sites

Βρε φιλε στο link που σου εδωσα δεν το βγαζει?

με χαονεις τωρα....

αν οχι πες μου να στο ανεβασω ..

βρε ΑΦΟΎ τον εγκατέστησα, συγχρονισα ΔΕΝ βρίσκω τον φάκελο εγκατάστασης στον Windows explorer εννοώ!

Στα program files!

Link to comment
Share on other sites

βρε ΑΦΟΎ τον εγκατέστησα, συγχρονισα ΔΕΝ βρίσκω τον φάκελο εγκατάστασης στον Windows explorer εννοώ!

Στα program files!

 

Oppps τωρα καταλαβα τι εννοεις ..σορυ δεν καταλαβα πριν ...:p

 

οντως που ειναι ?:confused:

 

σε μενα φιλε μου βγαινει εδω ...

 

C:\Users\TO ONOMA TOY PC ΜΟΥ\AppData\Local\Yandex\YandexBrowser\

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Oppps τωρα καταλαβα τι εννοεις ..σορυ δεν καταλαβα πριν ...:p

 

οντως που ειναι ?:confused:

 

σε μενα φιλε μου βγαινει εδω ...

 

C:\Users\TO ONOMA TOY PC ΜΟΥ\AppData\Local\Yandex\YandexBrowser\

δεν θα έπρεπε να είναι στον φάκελο program files οεο;

Link to comment
Share on other sites

δεν θα έπρεπε να είναι στον φάκελο program files οεο;

 

λογικα ναι ...παιζει ομως τοσο ρολο αυτο? δεν ξερω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Παρακολουθώντας την κατανάλωση των εφαρμογών μου τις τελευταίες μέρες είδα με λύπη μου ότι τόσο ο Chrome όσο και το SwiftKey καταναλώνουν ένα μεγάλο ποσοστό της μπαταρίας και πολύ μεγαλύτερο συγκριτικά με άλλες αντίστοιχες εφαρμογές.

 

Έχετε κι εσείς παρόμοια κατανάλωση; Ποιες αντίστοιχες εφαρμογές θα προτείνατε που να μην υστερούν σε απόδοση αλλά να έχουν πολύ χαμηλότερη κατανάλωση;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Παρακολουθώντας την κατανάλωση των εφαρμογών μου τις τελευταίες μέρες είδα με λύπη μου ότι τόσο ο Chrome όσο και το SwiftKey καταναλώνουν ένα μεγάλο ποσοστό της μπαταρίας και πολύ μεγαλύτερο συγκριτικά με άλλες αντίστοιχες εφαρμογές.

 

Έχετε κι εσείς παρόμοια κατανάλωση; Ποιες αντίστοιχες εφαρμογές θα προτείνατε που να μην υστερούν σε απόδοση αλλά να έχουν πολύ χαμηλότερη κατανάλωση;

 

Boat browser και Swype χρησιμοποιώ εγώ. Δεν έχω δει κάτι ύποπτο σε κατανάλωση μπαταρίας.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καμιά βδομάδα έψαχνα κάποιον browser γρήγορο και βολικό σε 3g,όχι μόνο σε Wifi, να μην κολλαει,να μην κάνει μια ώρα να ξανανοίξει την προηγούμενη σελίδα όταν πατάω το πίσω, να μην παγώνει και να πρέπει να ξαναφορτωνω εγώ την σελίδα, και δοκίμασα για λίγο UC, CM, Boat, και yandex. Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα opera mini και Firefox. Με εξέπληξε ευχάριστα ο yandex. Με κάποιες μικρές λεπτομέρειες που υστερεί από άλλους,για μένα όχι άκρως σημαντικές, έγινε ο βασικός μου browser, ,τουλάχιστον μέχρι να με κουράσει κάτι και να ξαναδοκιμασω τους άλλους.

Όχι ότι βγάζω σκαρτους τους υπόλοιπους εννοείται, θα έμενα άνετα σε κάποιον από τους άλλους,αλλα ο yandex μου αφήνει μια καλύτερη εμπειρία χρήσης,τουλάχιστον στα 3-4 sites που μπαίνω καθημερινά και μπορώ να συγκρίνω καλά μόνο σε αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει τις τελευταίες μέρες με τον UC HD τόσο στο tablet όσο και στο κινητό. Υπάρχει ο uc για υπολογιστή και συγκεκριμένα για windows xp? Δεν μπορώ να βρω κάτι.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα Atlas web Browser! Μια χαρα ωραιος! Adblock εχει ελαφρυς και γρηγορος! Με βολεψε! Δοκιμαστε

 

μεγαλο πλεονεκτημα το adblock και με αγορα premium εχεις και διπλο παραθυρο.αγνωστος ακομα αλλα κορυφαιος browser

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μεγαλο πλεονεκτημα το adblock και με αγορα premium εχεις και διπλο παραθυρο.αγνωστος ακομα αλλα κορυφαιος browser

Ακριβως αυτο φιλε μου!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακος

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα Atlas web Browser! Μια χαρα ωραιος! Adblock εχει ελαφρυς και γρηγορος! Με βολεψε! Δοκιμαστε

 

Text wrapping?

Link to comment
Share on other sites

Text wrapping?

Μόλις τον δοκιμασα. Δυστυχώς δεν έχει.. Οπότε επιστροφή στον uc (που έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος) μέχρι νεοτέρας..

Link to comment
Share on other sites

Και μέχρι 4 καρτελες ανοιχτες :down:

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...