Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

λοιπόν νομίζω πως έβγαλα άκρη για το πρόβλημα σου...δοκίμασε να απεγκαταστήσεις το phone 2 Google από το κινητό σου και πες μου αν συνεχίσει να στο κάνει...;)

Ναι φίλε μου αυτό ήταν τελικά... Δεν μπορώ να το πιστεψω.

Το έβγαλα και ολα δουλεύουν ρολόι.

Thanks. :D

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου αυτό ήταν τελικά... Δεν μπορώ να το πιστεψω.

Το έβγαλα και ολα δουλεύουν ρολόι.

Thanks. :D

Sent from my note3

 

:lol::lol: ρε συ, μόλις μου το είπες το πέρασα κι εγώ και ξαφνικά άρχισε να μου κάνει ότι σου έκανε εσένα...και τρελάθηκα. Ευτυχώς που μου κοψε και το σκέφτηκα ότι μόλις το πέρασα ξεκίνησαν τα προβλήματα. Μια χαρά λοιπόν...;)

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: ρε συ, μόλις μου το είπες το πέρασα κι εγώ και ξαφνικά άρχισε να μου κάνει ότι σου έκανε εσένα...και τρελάθηκα. Ευτυχώς που μου κοψε και το σκέφτηκα ότι μόλις το πέρασα ξεκίνησαν τα προβλήματα. Μια χαρά λοιπόν...;)

Ρε συ εμένα κοντεψε να με λαλησει η βίδα :p

Δεν πήγαινε καν το μυαλό μου εκεί..

Ελπίζω πάντως να το διορθώσουν στο μέλλον γιατί είναι βολικό πρόγραμμα.

Τεσπα τέλος καλό όλα καλά.

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν και μάλλον την ξέρω την απάντηση.. κλείνοντας την τελευταία ανοιχτή καρτέλα στον chrome δεν γίνεται να κλείνει αυτόματα και ο browser?
Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε ο Chrome. Τι αίσχος αναβάθμιση είναι αυτή που έγινε? Αισθητικά και λειτουργικά. Υποβάθμιση είναι αυτή, όχι αναβάθμιση!!!

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε ο Chrome. Τι αίσχος αναβάθμιση είναι αυτή που έγινε? Αισθητικά και λειτουργικά. Υποβάθμιση είναι αυτή, όχι αναβάθμιση!!!

Εμένα πάλι μου φαίνεται πιο γρήγορος από ποτέ.

Άσε που ανοίγει πλέον σελίδες που πριν δεν τις άνοιγε σωστά.

Πχ σελίδες όπως το e radio gr στο κινητο μου δεν εστιαζαν ποτέ σωστά οριζόντια (έβγαιναν τα γράμματα πολύ μικρά και έπρεπε να γυρίσεις σε landscape για να τα διαβάσεις σωστά. τώρα δείχνει αυτό να διορθώθηκε.)

http://www.e-radio.gr/blog/post.asp?uid=29018

Ζουμαρει σωστά και όπως πρέπει.

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου φαίνεται πιο γρήγορος από ποτέ.

Άσε που ανοίγει πλέον σελίδες που πριν δεν τις άνοιγε σωστά.

Πχ σελίδες όπως το e radio gr στο κινητο μου δεν εστιαζαν ποτέ σωστά οριζόντια (έβγαιναν τα γράμματα πολύ μικρά και έπρεπε να γυρίσεις σε landscape για να τα διαβάσεις σωστά. τώρα δείχνει αυτό να διορθώθηκε.)

http://www.e-radio.gr/blog/post.asp?uid=29018

Ζουμαρει σωστά και όπως πρέπει.

Sent from my note3

text wrapping ομως δεν.... οσο ζουμαρω τα γραμματα φευγουν εξω απο την οθονη .δεν τα κανει wrap να μεινουν μεσα στην οθονη οσο ζουμαρεις!μονο ο opera browser (ειδικα) αλλα και καπως καλα ο dolphin το κανουν.χωρις αυτο σε κινητα ειναι κουραστικο το surfing

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν και μάλλον την ξέρω την απάντηση.. κλείνοντας την τελευταία ανοιχτή καρτέλα στον chrome δεν γίνεται να κλείνει αυτόματα και ο browser?

 

αυτο απ οσο ξερω γινεται στον aosp browser.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

text wrapping ομως δεν.... οσο ζουμαρω τα γραμματα φευγουν εξω απο την οθονη .δεν τα κανει wrap να μεινουν μεσα στην οθονη οσο ζουμαρεις!μονο ο opera browser (ειδικα) αλλα και καπως καλα ο dolphin το κανουν.χωρις αυτο σε κινητα ειναι κουραστικο το surfing

Text wrapping δεν εχει αλλά όταν προσαρμόζει σωστά το κείμενο με διπλό κλικ εγώ δεν το χρειάζομαι :D

Τεσπα όπως λες έχουμε άπειρες εναλλακτικές οπότε μικρό το κακό..

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Text wrapping δεν εχει αλλά όταν προσαρμόζει σωστά το κείμενο με διπλό κλικ εγώ δεν το χρειάζομαι :D

Τεσπα όπως λες έχουμε άπειρες εναλλακτικές οπότε μικρό το κακό..

Sent from my note3

την απάντηση αυτή την έστειλες από κινητό μέσω tapatalk;η από υπολογιστή; ρωτάω γιατί εάν την έστειλες από tapatalk πως έβαλες υπογραφή γιατί δεν το υποστηρίζει το myphone!

Link to comment
Share on other sites

την απάντηση αυτή την έστειλες από κινητό μέσω tapatalk;η από υπολογιστή; ρωτάω γιατί εάν την έστειλες από tapatalk πως έβαλες υπογραφή γιατί δεν το υποστηρίζει το myphone!

 

απο tapatalk μια χαρα το υποστηριζει. αν μπεις στο thread απο το tapatalk, θα δεις οτι εμφανιζεται ως υπογραφη.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Text wrapping δεν εχει αλλά όταν προσαρμόζει σωστά το κείμενο με διπλό κλικ εγώ δεν το χρειάζομαι :D

Τεσπα όπως λες έχουμε άπειρες εναλλακτικές οπότε μικρό το κακό..

Sent from my note3

ακριβώς αυτό...απ'την στιγμή που τα γράμματα τα έχει μεγαλωμένα απ'την αρχή, δεν υπάρχει λόγος για text wrapping...

άσχετο εμένα η υπογραφή μου φαίνεται στο tapatalk;;

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς αυτό...απ'την στιγμή που τα γράμματα τα έχει μεγαλωμένα απ'την αρχή, δεν υπάρχει λόγος για text wrapping...

άσχετο εμένα η υπογραφή μου φαίνεται στο tapatalk;;

Όχι φίλε δεν φαίνεται... Απλα εμένα μου έμεινε κουσούρι όταν σερφαρω από το tapatalk να την βάζω :p

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με τον dolphin. Δε μου ανοιγει βασικες σελιδες οπως google yahoo facebook. Μου εμφανιζει το μηνυμα να ελεγξω τη συνδεση δικτυου. Με αλλους browsers δεν εχω προβλημα. Μηπως ειναι καποια ρυθμιση ασφαλειας;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την αναβάθμιση του Chrome, στο YouTube δεν εξαφανίζεται η μπάρα που δείχνει την διάρκεια του video.. Έχει κανείς παρόμοιο θέμα? Nexus 5 με stock 4.4.4
Link to comment
Share on other sites

άσχετο αλλά εμένα δεν μου εμφανίζει την υπογραφή στο ταπαταλκ εδώ στο φόρουμ. ... περίερα πράγματα. . .
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την αναβάθμιση του Chrome, στο YouTube δεν εξαφανίζεται η μπάρα που δείχνει την διάρκεια του video.. Έχει κανείς παρόμοιο θέμα? Nexus 5 με stock 4.4.4

Σε εμένα έχει άλλο πρόβλημα. Όταν κάνω το βίντεο full screen δεν μπορώ να το πάω μπρος πίσω κτλ.

Παιδιά είπα και πιο πάνω την υπογραφή μου την βάζω εγώ χειροκίνητα όταν γράφω από tapatalk.

Μου έχει μείνει συνήθεια.... ☺

Sent from my note3

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα την εμφανίζει... Τσεκ ιτ άουτ [ATTACH]49505[/ATTACH]

 

 

Τι σου εμφανίζει ;

Σου λέει το γράφει μόνος του ο άνθρωπος ....

http://www.myphone.gr/forum/showpost.php?p=5603900

Link to comment
Share on other sites

Τι σου εμφανίζει ;

Σου λέει το γράφει μόνος του ο άνθρωπος ....

http://www.myphone.gr/forum/showpost.php?p=5603900

Τσέκαρε την εικόνα. Την υπογραφή την έχει με τα κλασικά μικρά πλάγια γράμματα που χρησιμοποιεί το tapatalk.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε την εικόνα. Την υπογραφή την έχει με τα κλασικά μικρά πλάγια γράμματα που χρησιμοποιεί το tapatalk.

Συνεννόηση οκαρίνα.. χαχα

 

Η υπογραφή εμφανίζεται σε όλους μας επειδή ο φίλος τη βάζει χειροκίνητα σε κάθε του ποστ, όχι επειδή την εμφανίζει το tapatalk αυτόματα από την αντίστοιχη επιλογή στις ρυθμίσεις του.! ;)

Link to comment
Share on other sites

Συνεννόηση οκαρίνα.. χαχα

 

Η υπογραφή εμφανίζεται σε όλους μας επειδή ο φίλος τη βάζει χειροκίνητα σε κάθε του ποστ, όχι επειδή την εμφανίζει το tapatalk αυτόματα από την αντίστοιχη επιλογή στις ρυθμίσεις του.! ;)

Δηλαδή το tapatalk αυτόματα κάνει την φράση αυτή υπογραφή? Μπερδεύτηκα :p

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το tapatalk αυτόματα κάνει την φράση αυτή υπογραφή? Μπερδεύτηκα :p

Στο tapatalk μπορείς να βάλεις μια υπογραφή που μπαίνει αυτόματα σε όσα forum υποστηρίζουν το tapatalk, αυτό βέβαια δεν συμβαίνει απόλυτα με το myphone γι'αυτό κι ο φίλος παραπάνω την βάζει χειροκίνητα σε κάθε ποστ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...