Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ενημέρωση, η λίστα με τα επίσημα καταστήματα Nokia Care βρίσκεται εδώ. Μόνο στην συγκεκριμένη σελίδα θα βρείτε τα επίσημα καταστήματα Nokia Care, πουθενά αλλού.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στη nokia Ελλαδας η χειροτερη εκδοχη ειναι συνηθως και η πιο αληθινη και απο οτι βλεπω πολυ επιβεβαιωση πεφτει. σκεψου το.

 

Μολις πηρα και εγω τηλεφωνο. Τελη του μηνος μου ειπαν και εμενα. Επισης οι λεγομενες προ-παραγγελιες ειναι οπως μου ειπαν <<ατοπες>> καθως δεν υπαρχουν κομματια στην Ελλαδα. Ευτυχως δινουν πισω την προκαταβολη. Τι νοημα εχει η προ-παραγγελια αφου οταν ερθει λογικα θα ρθουν μαζικα κομματια και μαλλον θα υπαρχουν εκεινο το καιρο σε πολλα μερη με δυνατοτητα να συγκρινουμε τιμες. Ειπαμε να προ-παραγγειλουμε να το παρουμε μια ωρα αρχυτερα

 

Μα κοροϊδευόμαστε δηλαδή περνω εγώ μου λένε τέλος βδομάδας παίρνεις εσύ τέλος του μηνα πάμε καλά άντε τώρα μην τους πάρω και............από τα νεύρα μου που μας κοροϊδεύουν

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Για ενημέρωση, η λίστα με τα επίσημα καταστήματα Nokia Care βρίσκεται εδώ. Μόνο στην συγκεκριμένη σελίδα θα βρείτε τα επίσημα καταστήματα Nokia Care, πουθενά αλλού.

 

και στις πολεις που δεν εχει τι γινεται? τα acn stores τι ρολο παιζουν?

 

Μα κοροϊδευόμαστε δηλαδή περνω εγώ μου λένε τέλος βδομάδας παίρνεις εσύ τέλος του μηνα πάμε καλά άντε τώρα μην τους πάρω και............από τα νεύρα μου που μας κοροϊδεύουν

 

για ξαναπαρτους και πιεσε τους λιγο να σου πουν. μεχρι τωρα αλλωστε ξεραμε για 26 του μηνος. 5 μερουλες καθυστερηση στην Ελλαδα ειναι μεσα στο νερο.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Για ενημέρωση, η λίστα με τα επίσημα καταστήματα Nokia Care βρίσκεται εδώ. Μόνο στην συγκεκριμένη σελίδα θα βρείτε τα επίσημα καταστήματα Nokia Care, πουθενά αλλού.

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου !!!

Η Alpha Copy είναι ποια παρελθόν ...

Επίσημα κανένα NokiaCare δεν γνωρίζει πότε θα το έχουν.

Ακόμα δεν τους έχουν δώσει διαθεσιμότητα και κατά συνέπεια δεν μπορούν ούτε να παραγγείλουν ποσότητα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εδω και μερες σχεδον ολα τα μαγαζια νοκια μιλανε για 1/12. τωρα μια βδομαδα πανω κατω παιζει μην μασατε.
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι απαντησες για τον Αρμαο και οχι για τα acn stores ε?

Για όλα τα καταστήματα. και μην ξεγελιέσαι από το όνομα, όλα τα καταστήματα τύπου Nokia Store, ACN, Nokia Shop και πάει λέγοντας, δεν έχουν καμία σχέση πλέον με την επίσημη Nokia. Είναι απλά ιδιώτες που διατηρούν το όνομα για ευνόητους λόγους και αν πάρετε από εκεί το Ν8 τώρα, θα είναι παραεισαγωγής.

 

Επίσημα καταστήματα πλέον, μόνο τα Nokia Care.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό μακάρι να το φέρει πρώτα το πλαίσιο,multirama,wind και να το βάλουν στο ........ Τους τα nοkia care
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό μακάρι να το φέρει πρώτα το πλαίσιο,multirama,wind και να το βάλουν στο ........ Τους τα nοkia care

 

εχουμε και το γερμανο που τους εχει σταλει ενημερωση για διαθεσιμοτητα απο 23 εως τελος μηνα το μαυρο...

 

ποσο ακομα υπομονη??

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Nokia Αγ. Παρασκευης το οποιο δεν ειναι πλεον επισημο νοκια alpha copy γραφει και δεν ειναι στην επισιμη λιστα: Η κοπελα μου λεει την αλλη βδομαδα μαλλον χωρις να ξερει σε τι χρωματα κλπ. Ρωταω και τιμη και μου λεει γυρω στα 550 με 600 euro!!!!!:confused: Της λεω και γω τοσα πολλα; Εγω γυρω στα 5κατι ξερω και μου λεει ε ναι εκει περιπου.Δε ξερω αν θα πρεπει να γελαω η να κλαιω με την ασχετοσυνη τους :lol:. Εκτος και αν αναιβει η τιμη και την πατησουμε κατι που δε νομιζω.... Edited by Rayden1

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Aντι να γίνουν οργανωμένα event με επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας, κόσμο στα μαγαζιά, δημοσιότητα κλπ δε ξέρουν τι τους γίνεται. Η πιο κάκιστη προώθηση που θα μπορούσε να γίνει σε ένα προιόν που η Nokia έχει ποντάρει πολλά, αυτοί αντί να φέρουν πελάτες....διώχνουν.
Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω ότι η wind μου είπε πριν 1 εβδομάδα άφιξη 3 δεκέμβρη, η wind θα πάρει ασημί και την τιμή δεν την ξέρει μέχρι να έρθει. Επειδή θα το παρω με ανανέωση μου το κρατάει. Για να πω και γω ότι ξέρω, αυτάαααα.

Nokia user since 1997... nokia 3110 gsm 900

we forgive you for the loudspeaker.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Nokia Αγ. Παρασκευης το οποιο δεν ειναι πλεον επισημο νοκια alpha copy γραφει και δεν ειναι στην επισιμη λιστα: Η κοπελα μου λεει την αλλη βδομαδα μαλλον χωρις να ξερει σε τι χρωματα κλπ. Ρωταω και τιμη και μου λεει γυρω στα 550 με 600 euro!!!!!:confused: Της λεω και γω τοσα πολλα; Εγω γυρω στα 5κατι ξερω και μου λεει ε ναι εκει περιπου.Δε ξερω αν θα πρεπει να γελαω η να κλαιω με την ασχετοσυνη τους :lol:. Εκτος και αν αναιβει η τιμη και την πατησουμε κατι που δε νομιζω....

 

Αν ανεβη η τιμη τοτε θα το παραγγειλουμε απο UK , πολυ ευκολα, σε 3-4 μερες θα το εχουμε και με εγγυηση απο Νοκια... Δεν θα τους λυπηθουμε κιολας....

Βεβαια πρεπει να σκεφτουμε και οτι εχουμε 23% ΦΠΑ :(

 

Επισημο event? Σε χειροτερη μοιρα απο την κενυα μας εχουν!!

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Επισημο event? Σε χειροτερη μοιρα απο την κενυα μας εχουν!!

 

 

Αυτό δείχνει οτι κάποιοι στη Nokia Ηellas δε κάνουν καλά τη δουλειά τους ή απλά δε κάνουν τίποτα και πληρώνονται τσάμπα. Είναι δυνατόν μια χώρα σαν την Κένυα, που το κατα κεφαλήν ετήσιο εισόδημα είναι όσο ο μηνιαίος βασικός μισθός στην Ελλάδα, να είναι μπροστά σε διαθεσιμότητα;

Link to comment
Share on other sites

το product code του mirrorofsorrow είναι 0599762 ναι μεν από Γερμανία, αλλά είναι διαφορετικό από το δικό σου...

 

Μήπως επειδή το δικό σου είναι Ο2 branded γι' αυτό δεν παίρνει την αναβάθμιση;

 

και τώρα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

και τώρα;:confused:

 

λογικα θα πρεπει να περιμενεις μεχρι το product code σου να παρει την αναβαθμιση.που θα γινει λογικα καποια στιγμη η δεν ξερω αν γινεται να αλλαξεις product code αλλα χανεις την εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

και τώρα;:confused:

 

Tώρα περιμένεις μήπως κάποια στιγμή αναβαθμιστεί το NSS και μπορέσεις να αλλάξεις product code.

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα πρεπει να περιμενεις μεχρι το product code σου να παρει την αναβαθμιση.που θα γινει λογικα καποια στιγμη η δεν ξερω αν γινεται να αλλαξεις product code αλλα χανεις την εγγυηση.

 

μάλιστα...και πως θα μάθω πότε το product code μου θα έχει πάρει την αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα...και πως θα μάθω πότε το product code μου θα έχει πάρει την αναβάθμιση;

 

τακτικος ελεγχος στο NSU

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Tώρα περιμένεις μήπως κάποια στιγμή αναβαθμιστεί το NSS και μπορέσεις να αλλάξεις product code.

θα χασει την εγγυηση ετσι ομως....

 

μάλιστα...και πως θα μάθω πότε το product code μου θα έχει πάρει την αναβάθμιση;

 

κανοντας δοκιμες....

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα μπορείτε να καταλάβετε γιατί τα "έχωνα" σε Vodafone και Γερμανό/Cosmote πριν από κάποιες σελίδες...

 

Περιμένετε να δώσει και κάνα ui update στα μέσα του επόμενου χρόνου η Nokia στα πλαίσια των αναβαθμίσεων του symbian και τότε είναι που θα πέσει το μεγάλο γέλιο... Και αν δεν έχει βγει νέα έκδοση του NSS για να μπορεί κάποιος να το δουλέψει με το Ν8, θα πέσει ακόμα μεγαλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

θα χασει την εγγυηση ετσι ομως....

 

Θεωρητικά την έχει χάσει ήδη γιατί το τηλέφωνο φλασαρίστηκε απο μη εξουσιοδοτημένο τεχνικό και χωρίς το επίσημο Nokia Software Updater που είναι για τους χρήστες.

 

Κυριολεκτικά αν κάποια στιγμή αντιμετωπίσει κάποιο hardware πρόβλημα το πολύ να αλλάξει πάλι το product code στο αρχικό, κανείς δε θα καταλάβει τίποτα :X

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά την έχει χάσει ήδη γιατί το τηλέφωνο φλασαρίστηκε απο μη εξουσιοδοτημένο τεχνικό και χωρίς το επίσημο Nokia Software Updater που είναι για τους χρήστες.

 

Κυριολεκτικά αν κάποια στιγμή αντιμετωπίσει κάποιο hardware πρόβλημα το πολύ να αλλάξει πάλι το product code στο αρχικό, κανείς δε θα καταλάβει τίποτα :X

 

εχω την εντυπωση οτι δεν εχει φλασαριστει το τηλ στη φαση που ειναι.

απλα του εχει περαστει στο υπαρχων product code το πακετο των ελληνικων.

υποθετω ετσι.

 

και σκεφτομαι αν ισχυει αυτο που λες τοτε τι λενε ολα τα μαγαζια στο skroutz για τα 2 χρονια εγγυηση?γτ σε ολα τα μαγαζια εχουν ανοιχτει τα κουτια για να περαστουν ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/mobile/nokia-n8-greece-499-euro-5683/

 

επισημα 29 νοεμβριου 499€

 

Ελληνικο κανονικα η παραεισαγωγης;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...