Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που το είδες αυτό το νούμερο; Στο άρθρο κάνει λόγο για ρεκόρ προπαραγγελιών αλλά, οπως αναφέρεται, η εταιρία δεν ανακοινώνει ακριβή νούμερα. Εκτός αν το έχεις διαβάσει από κάποια άλλη πηγή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Που το είδες αυτό το νούμερο; Στο άρθρο κάνει λόγο για ρεκόρ προπαραγγελιών αλλά, οπως αναφέρεται, η εταιρία δεν ανακοινώνει ακριβή νούμερα. Εκτός αν το έχεις διαβάσει από κάποια άλλη πηγή.

 

Οντως δεν αναφερει ακριβες νουμερο προπαραγγελιων απλα υποθετει οτι πολυ ευκολα θα φτασει τα 10εκ. πωλησεις πολυ συντομα.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω πολυ χαμηλη τιμη και γραφει ελληνικης αντιπροσωπειας εδω ww.armaoseshop.gr Μηπως ρωτησε κανενας αν υπαρχει εκει;
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Σημερα mr mobi πανεπιστημιου ειχε 2 ν8 ενα μαυρο ενα λαχανι στα 450 απλα ανοιγμενα κουτια ελαφρως δουλεμενα κ c7 μαυρο!!! μου κανε εντυπωση οτι ειχε c7.κ ρωτησα αυριο θα χει κ ν8 καινουργια χρωματα δεν ηξερε

 

Ανοιγμένα; Χωρίς παρεξήγηση, δεν θα αγόραζα τέτοια συσκευή με ανοιγμένο το κουτί...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ε βεβαια ανοιγμενα.......πως αλλιως θα περναγαν τα ελληνικα?:lol::lol::lol::p:rolleyes:

 

αφου ειναι παραεισαγωγη καραμπινατη

 

αα και το νου σας παιζει να κυκλοφορουν ηδη κινεζικες ''μαιμουδες''

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, λίγη υπομονή. Δέκα μερούλες έμειναν. Μην κάνετε βεβιασμένες κινήσεις. Θα έρθει στα Nokia Care και θα τα πάρουμε από εκεί που είναι εγγυημένα.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αυτές είναι οι πληροφορίες του product code σου

059D5B5: O2 Germany DE

 

Αυτή την φορά πέρασε το update; Σίγουρα ανοίγεις την εφαρμογή που σου είπα; Όχι από την ρυθμίσεις, έχει δικό του εικονίδιο.

 

έκανα ακριβώς ότι μου είπες αλλά πάλι τα ίδια!τι συμβαίνει;:confused:

Link to comment
Share on other sites

το product code του mirrorofsorrow είναι 0599762 ναι μεν από Γερμανία, αλλά είναι διαφορετικό από το δικό σου...

 

Μήπως επειδή το δικό σου είναι Ο2 branded γι' αυτό δεν παίρνει την αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγμένα; Χωρίς παρεξήγηση, δεν θα αγόραζα τέτοια συσκευή με ανοιγμένο το κουτί...

δεν το πουλαγε καινουργιο κ εκανα εγω λαθος στην τιμη γιατι ξαναπηγα να το δω σημερα ειναι ελαφρως μεταχειρισμενα κ τα δινει 400.κινεζικα δεν εχει το εν λογω καταστημα γιατι ψωνιζω απο εκει 7 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω πολυ χαμηλη τιμη και γραφει ελληνικης αντιπροσωπειας εδω ww.armaoseshop.gr Μηπως ρωτησε κανενας αν υπαρχει εκει;

 

NOKIA N8 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ (6 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ)

 

http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=347&category_id=11

 

Τιμή:από € 507.00 στα € 470.00 αληθεύει ?

 

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/confused.gif

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

NOKIA N8 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ (6 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ)

 

http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=347&category_id=11

 

Τιμή:από € 507.00 στα € 470.00 αληθεύει ?

 

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/confused.gif

Ο Αρμάος σε όλα τα κινητά που πουλάει γράφει Ελληνικής αντιπροσωπείας,τώρα τι εννοεί....ποιος ξέρει αλλά είναι σχεδόν σίγουρο πως τα Ν8 που πουλάει ΔΕΝ είναι "ελληνικά"..;)

Link to comment
Share on other sites

Ο Αρμάος σε όλα τα κινητά που πουλάει γράφει Ελληνικής αντιπροσωπείας,τώρα τι εννοεί....ποιος ξέρει αλλά είναι σχεδόν σίγουρο πως τα Ν8 που πουλάει ΔΕΝ είναι "ελληνικά"..;)

 

και μονο ασημι.

 

ρε παιδια τελικα αυτα τα acn stores ειναι σιγουρο οτι εχουν αυθεντικα ελληνικα Nokia? γιατι εχει και αλλες μαρκες κινητων μεσα.

 

Επισης εχει ακυρωσει ποτε κανεις προπαραγγελια? δινουν την προκαταβολη πισω?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα έχουν και μη ελληνικές συσκευές. Ειδικά στην περίπτωση του Ν8, το έχει πάρει ήδη ένας χρήστης και έγραψε λίγες σελίδες πίσω ότι ήταν παραεισαγωγής. Από την στιγμή που δεν έχουν έρθει επίσημα στην ελληνική αγορά, όποιος και να τα πουλάει, δεν θα είναι τα ελληνικά με τα product codes που αναφέρονται στο πρώτο ποστ του θέματος.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα έχουν και μη ελληνικές συσκευές. Ειδικά στην περίπτωση του Ν8, το έχει πάρει ήδη ένας χρήστης και έγραψε λίγες σελίδες πίσω ότι ήταν παραεισαγωγής. Από την στιγμή που δεν έχουν έρθει επίσημα στην ελληνική αγορά, όποιος και να τα πουλάει, δεν θα είναι τα ελληνικά με τα product codes που αναφέρονται στο πρώτο ποστ του θέματος.

 

φανταζομαι απαντησες για τον Αρμαο και οχι για τα acn stores ε?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

το δα χτες...ναι γυναικειο δυστυχως εγω δεν θα το παιρνα αλλα εγω παιρνω μονο μαυρο απο την αλλη οποτε δεν ειναι κ οτι πιο αντικειμενικο η γνωμη μου
Link to comment
Share on other sites

Μετα από επικοινωνία με NOKIA care....Από την πέμπτη θα υπάρχει στα καταστήματα για να το βλέπουμε Live και από 01 δεκ θα υπάρχει προς πώληση...!!!! :(
Link to comment
Share on other sites

Υπαρει λιστα με τα επισημα ACN stores ή οπως αλλιως λεγονται!?

Γιατι σε πολλα αοκμα υπαρχει η πινακιδα "Nokia" , μηπως εξεπιτηδες τυχαια ξεχασμενη?!

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Μετα από επικοινωνία με NOKIA care....Από την πέμπτη θα υπάρχει στα καταστήματα για να το βλέπουμε Live και από 01 δεκ θα υπάρχει προς πώληση...!!!! :(

το επιβεβαιώνω και εγώ αυτό μόλις πήρα τηλέφωνο σε nοkia και μου είπαν αρχές δεκέμβρη

Link to comment
Share on other sites

Μετα από επικοινωνία με NOKIA care....Από την πέμπτη θα υπάρχει στα καταστήματα για να το βλέπουμε Live και από 01 δεκ θα υπάρχει προς πώληση...!!!! :(

 

τελικα τον πιασανε το δεκεμβρη. Βλεπω παλι αν το ακυρωσω και να το παιρνω απ eshop που εχω και πιστωση. αν το εχουν Δεκεμβρη μπορει να ειναι και ελληνικο

 

ρε παιδια κανεις δε ξερει αν καποιος ακυρωσει την προ-παραγγελια απο acn stores αν σου δινουν πισω την προκαταβολη?

 

Υπαρει λιστα με τα επισημα ACN stores ή οπως αλλιως λεγονται!?

Γιατι σε πολλα αοκμα υπαρχει η πινακιδα "Nokia" , μηπως εξεπιτηδες τυχαια ξεχασμενη?!

 

http://www.alphacopy.gr/viewshopstaticpage.aspx?valueid=1521

 

πατα εκει που λεει Alpha Copy / ACN Stores πανω απο εκει που λεει newsletter. αυτο που το παρηγγειλα ειναι στη λιστα. Περιεργως στη βιτρινα εχει και xperia και αλλα για τα οποια αναλμβανουν και το service. εγω νομιζα ειναι αποκλεισιτκα Nokia

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους εγώ ξέρω να πω ότι ο καθένας στα nokia care λέει ότι θέλει και κανεις δεν ξέρει πραγματικά εσείς λέτε ότι τέλος δεκέμβρη εμενα μου λένε τέλος βδομάδας στους αγίους αναργύρους

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους εγώ ξέρω να πω ότι ο καθένας στα nokia care λέει ότι θέλει και κανεις δεν ξέρει πραγματικά εσείς λέτε ότι τέλος δεκέμβρη εμενα μου λένε τέλος βδομάδας στους αγίους αναργύρους

 

στη nokia Ελλαδας η χειροτερη εκδοχη ειναι συνηθως και η πιο αληθινη και απο οτι βλεπω πολυ επιβεβαιωση πεφτει. σκεψου το.

 

Μολις πηρα και εγω τηλεφωνο. Τελη του μηνος μου ειπαν και εμενα. Επισης οι λεγομενες προ-παραγγελιες ειναι οπως μου ειπαν <<ατοπες>> καθως δεν υπαρχουν κομματια στην Ελλαδα. Ευτυχως δινουν πισω την προκαταβολη. Τι νοημα εχει η προ-παραγγελια αφου οταν ερθει λογικα θα ρθουν μαζικα κομματια και μαλλον θα υπαρχουν εκεινο το καιρο σε πολλα μερη με δυνατοτητα να συγκρινουμε τιμες. Ειπαμε να προ-παραγγειλουμε να το παρουμε μια ωρα αρχυτερα

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...