Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σβήνει η συσκευή και στην μέση εμφανίζεται μια μπάρα προόδου και γράφει "Ενημέρωση"...5-8 λεπτά αργότερα ανοίγει το κινητό μόνο του και αυτό ήταν(το έχω κάνει σε 5800,Ν97Μινι,Ν86.....κ.α. χωρίς κανένα πρόβλημα ποτε)...αφού η ΝΟΚΙΑ εδώ και λίγα χρόνια μας δίνει την δυνατότητα αυτή γιατί να παιδευόμαστε με καλώδια κλπ.(ανεξάρτητα του θέματος άλλου product code κλπ.)....:);)

 

εμ βλεπεις ειμαι ακομα με το n95 και δεν εχω γνωση του θεματος.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμ βλεπεις ειμαι ακομα με το n95 και δεν εχω γνωση του θεματος.

N95.....:lol::lol:,εσύ και ο άλλος με Ν82 εδω μέσα........:lol:,έχετε χάσει πολλά επεισόδια...;)

Link to comment
Share on other sites

N95.....:lol::lol:,εσύ και ο άλλος με Ν82 εδω μέσα........:lol:,έχετε χάσει πολλά επεισόδια...;)

 

δεν ειμαι απο αυτους που αγοραζουν καθε χρονο κινητο. Λιγα και καλα. Γιαυτο ειμαι σε αυτο το thread

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι απο αυτους που αγοραζουν καθε χρονο κινητο. Λιγα και καλα. Γιαυτο ειμαι σε αυτο το thread

 

Αστα να πανε φιλε και εγω ετσι ημουν αλλα τα τελευταια τρια χρονια εχω παρεκτραπει. Τωρα που εχω το n86 αν και απολυτα ευαριστημενος απο αυτο δε μπορω να αντισταθω στο επερχοενο n8. Ελπιζω τουλαχιστον αυτο να το κρατησω για περισσοτερο διαστημα, ετσι δειχνουν οι μεχρι τωρα ενδειξεις τουλαχιστον.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξαναγραφτεί, αλλά το πλαίσιο θα το έχει στις 2/12 στα 519€ αν δεν κάνω λάθος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξαναγραφτεί, αλλά το πλαίσιο θα το έχει στις 2/12 στα 519€ αν δεν κάνω λάθος.

 

Έχει ξαναγραφτεί μερικές σελίδες πιο πίσω. Έχεις κάποιο σχετικό link?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι απο αυτους που αγοραζουν καθε χρονο κινητο. Λιγα και καλα. Γιαυτο ειμαι σε αυτο το thread

 

ακριβως ετσι ειμαι και εγω με μια μικρη παρεκτροπη φετος που ειπα να δοκιμασω το android να δω πως ειναι.

τα κινητα μου απο το 2001 ενα ηταν το 3650 το n95 και το n8 που θα παρω τωρα. (το galaxy ειναι προσωρινο δεν θα το ειχα παρει αν δεν καθυστερουσε τοσο πολυ το n8)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξαναγραφτεί, αλλά το πλαίσιο θα το έχει στις 2/12 στα 519€ αν δεν κάνω λάθος.

 

Σε ολους τα ιδια μας λενε ;)

1/12 στις αποθηκες. 2/12 στα μαγαζια!

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

εαν ωραιο review

βεβαια ο τυπος οπως λεει βρισκει εξερετικο τον browser....τι να πειςςςςς

 

 

 

Έλα ρε συ, μην τον παίρνεις στα σοβαρά. Ούτε καν τι παίζει με το USB on-the-go δεν ήξερε ο άνθρωπος. Αφού τη θύρα USB την ονομάζει "proprietary". ;)

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ, μην τον παίρνεις στα σοβαρά. Ούτε καν τι παίζει με το USB on-the-go δεν ήξερε ο άνθρωπος. Αφού τη θύρα USB την ονομάζει "proprietary". ;)

 

Παιδια ξαναεγινε συντομα κοντα σας........

 

http://www.nokia.gr/products/phones

 

ελεος ομως

Link to comment
Share on other sites

Yep :lol: Το πήρα.....μαυράκι εξ Γερμανίας με φουλ Ελληνικά.

Είναι φανταστικό, τρομερή αίσθηση όταν το κρατάς.

Οθόνη με τέλεια απόκριση.

Είδα κάτι τρέιλερ που είχε μέσα και έπαθα πλάκα....

Link to comment
Share on other sites

Καλα ετσι και το κανουν οντως Δεκεμβρη θα τους παρει και θα τους σηκωσει μα το θεο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να το πάρεις και απο πάροχο, το φυλλάδιο της Wind αναφέρει τιμή 493€ χωρίς συμβόλαιο και φυσικά δεν τίθεται θέμα παραεισαγωγής (εκτός αν πάς σε κάνα μαγαζάκι που είnai συνεργατης)

.. Μαλλον και ενα Ν95 που ειχε παρει φιλος απο τα κεντρικα(Μαρουσι) ηταν παραεισαγωγη. 2ο φανταζομαι θα υπαρχει προβλημα με το να λειτουργεις το Ν8 κατο απο ηλιο.. Ειδικα αν φορας πολαριζε γυαλια ηλιου .. και ακομα χειροτερα αν περιστρεψεις το Ν8 σε lαndscape(εκει λογικα δεν θα φαινεται τιποτα..φανταζομαι)

Link to comment
Share on other sites

.. Μαλλον και ενα Ν95 που ειχε παρει φιλος απο τα κεντρικα(Μαρουσι) ηταν παραεισαγωγη. 2ο φανταζομαι θα υπαρχει προβλημα με το να λειτουργεις το Ν8 κατο απο ηλιο.. Ειδικα αν φορας πολαριζε γυαλια ηλιου .. και ακομα χειροτερα αν περιστρεψεις το Ν8 σε lαndscape(εκει λογικα δεν θα φαινεται τιποτα..φανταζομαι)

 

Για τις παραεισαγωγες και απο μεγαλες εταιρειες θα συμφωνησω.

Για τον ηλιο οπως εχουμε διαβασει σε παρα πολλα sites και reviews η οθονη του ειναι πολυ καλυτερη απο αλλες κατω απο τον ηλιο.βεβαια αυτο μενει να το διαπιστωσουμε και μονοι μας.

Αλλα καλο ειναι να μην κρινουμε κατι χωρις να το εχουμε δει κρινοντας το αρνητικα και βγαζοντας αυθαιρετα συμπερασματα,

 

Παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Παντος εγω παντα nokia fan ειμουνα

Αλλα Παλι ΔΕΝ εχει την αφη του iPhone!

 

:(

 

Συμφωνώ. Όμως το iphone δεν είναι τόσο ολοκληρωμένη συσκευή όσο το το n8. Γενικά θεωρώ το n8 όχι απαραίτητα το καλύτερο smartphone της αγοράς αλλά σίγουρα το πιο πλήρες γι'αυτό και θα το τιμήσω. Έταξει είμαι και φίλος της νοκια αλλά πριν μάθω για το επερχόμενο n8 είχα αρχίσει να σκέφτομαι να αλλάξοπιστησω με android αλλά φυσικά τώρα δεν τίθεται θέμα.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξαναεγινε συντομα κοντα σας........

 

http://www.nokia.gr/products/phones

 

ελεος ομως

 

Το είδα και σε φυλλάδιο του γερμανού. Υπομονή. Κοντά είναι. Περιμένω να δω σποτ στην τηλεόραση.

Λέτε ο αγιος βασίλης να έρθει γρηγορότερα;

 

Έχουμε καμία πηγή να μάθουμε πως πάνε οι πωλήσεις του ανά τον κόσμο, η ευρώπη;

Link to comment
Share on other sites

nokia care πειραια

470 και ξεκινανε σιγα σιγα να το φερνουνε λεει μεχρι τελος του μηνα θα το εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Το καλο που τους θελω , το καλο που του θελω εχω στειλει μαιλ σε ολα τα nokia shops και κανενα δεν μου εχει απαντησει αν ειναι δυνατον δεν ξερουν να διαβαζουν τα μαιλ τους ? ...

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

nokia care πειραια

470 και ξεκινανε σιγα σιγα να το φερνουνε λεει μεχρι τελος του μηνα θα το εχουν.

 

Οτι να'ναι λέει ο καθένας δε ξέρουν τι τους γίνεται! Ακόμα και ανάμεσα στα nokiashops βλέπουμε διάφορες! Ήμαρτον αυτό κάνει πολύ κακή αίσθηση σε μερικούς που σκέφτονται να το αγοράσουν,λογικά θα τα πάρουν και θ'αγοράσουν άλλο τηλέφωνο. Δεν είμαστε μόνο εμείς που θα το πάρουμε έτσι και αλλιώς. Δε μπορούν να το καταλάβουν εκεί στη νοκια;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Οτι να'ναι λέει ο καθένας δε ξέρουν τι τους γίνεται! Ακόμα και ανάμεσα στα nokiashops βλέπουμε διάφορες! Ήμαρτον αυτό κάνει πολύ κακή αίσθηση σε μερικούς που σκέφτονται να το αγοράσουν,λογικά θα τα πάρουν και θ'αγοράσουν άλλο τηλέφωνο. Δεν είμαστε μόνο εμείς που θα το πάρουμε έτσι και αλλιώς. Δε μπορούν να το καταλάβουν εκεί στη νοκια;

 

απο οσο εχω διαβασει το καθε νοκια shop επειδη ειναι franchise θα εχει την δικια του τιμη.

θα το δινει οσο θελει ο ιδιοκτητης του καταστηματος δηλαδη και δεν θα υπαρχει μια κοινη τιμη για ολα τα καταστηματα.

 

γιαυτο οποιος ρωταει παιρνει και διαφορετικη απαντηση οσο αναφορα την τιμη

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...