Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κι εγω μολις γυρισα απο πλαισιο mall.ειχα παει να το δω ηδη σε νοκια αλλα δεν μου εφτανε.το ειχαν συνδεδεμενο σε tv με hdmi.

καλα μιλαμε ολα τα λεφτα να παιζεισ need for speed και να το βλεπεις στην τηλεοραση.λες και επαιζα play stasion htan.

το κινητο τα σπαει με ολη την εννοια της λεξεως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ειδα και εγω εδω στα Ιωαννινα σε καταστημα Νοκια care (στο αλσος) και ηταν το πρασινο! Μου ειπε οτι εχει 550ευρω! Γελασα και εφυγα! Καλα και μονο που ειδα οτι ηταν πρασινο δεν κοιταξα καν product code! Μετα πηγα σε ενα Νοκια store και εκει μου ειπαν οτι δεν υπαρχει ακομα και η τιμη ειναι 519ευρω κ οτι τοσο εχει γιατι αυτοι συνεργαζονται και με κοσμοτε! Κλασικη περιπτωση βλαβης!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος επιβεβαιώσει ότι η Vodafone θα το δώσει ως Live, ας κάνει τον κόπο να ενημερώσει για να κανονίσουμε οι συνδρομητές της τον τρόπο αγοράς.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος επιβεβαιώσει ότι η Vodafone θα το δώσει ως Live, ας κάνει τον κόπο να ενημερώσει για να κανονίσουμε οι συνδρομητές της τον τρόπο αγοράς.

Δεν υπάρχει πλέον λόγος να πάρεις κινητό με επιδότηση. Μετατρέπεις την επιδότηση σε έκπτωση στο πάγιο και το παίρνεις από αλλού. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πλέον λόγος να πάρεις κινητό με επιδότηση. Μετατρέπεις την επιδότηση σε έκπτωση στο πάγιο και το παίρνεις από αλλού. ;)

 

Ναι, έχεις απόλυτο δίκιο.Με μία εξαίρεση: αν έχεις συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πλέον λόγος να πάρεις κινητό με επιδότηση. Μετατρέπεις την επιδότηση σε έκπτωση στο πάγιο και το παίρνεις από αλλού. ;)

 

οταν λες απο αλλου?πως?

Link to comment
Share on other sites

οταν λες απο αλλου?πως?

 

Από οποιοδήποτε άλλο κατάστημα (online ή... offline) στην κανονική τιμή του. Αφού η επιδότηση θα έχει αντικατασταθεί από την έκπτωση στο πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

Από οποιοδήποτε άλλο κατάστημα (online ή... offline) στην κανονική τιμή του. Αφού η επιδότηση θα έχει αντικατασταθεί από την έκπτωση στο πάγιο.

 

ε ναι ομως πρεπει να σκασεις το 500αρικο ετσι οπως λες..αν ο αλλος εχει μια βαρβατη επιδοτηση γιατι να μην συμπληρωσει τη διαφορα και να το παρει..?

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ομως πρεπει να σκασεις το 500αρικο ετσι οπως λες..αν ο αλλος εχει μια βαρβατη επιδοτηση γιατι να μην συμπληρωσει τη διαφορα και να το παρει..?

 

Ακριβώς. 504€ επιδότηση απο Vodafone και το παρήγγειλα απο Πλαίσιο. 5€ και το Ν8 στο χέρι. Βέβαια αυτό με την παραεισαγωγή και κατα την παραλαβή τσεκάρισμα του ΙΜΕΙ θα τα προσέξω. Τα ιδανικά στοιχεία συσκευής ποιά είναι? Τι θα πρέπει να ακούσω απο Νοκια care αν τους δώσω ΙΜΕΙ?????

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ομως πρεπει να σκασεις το 500αρικο ετσι οπως λες..αν ο αλλος εχει μια βαρβατη επιδοτηση γιατι να μην συμπληρωσει τη διαφορα και να το παρει..?

 

Καμμία αντίρρηση. Απλώς αν πολλαπλασιάσεις την έκπτωση στη πάγια ( Χ12μήνες ), αυτή ισούται με τη βαρβάτη σου επιδότηση. Οπότε, διαλέγεις και παίρνεις. Είναι σίγουρα ένας τρόπος να γλυτώσεις τις Live (ή παρόμοιες) συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. 504€ επιδότηση απο Vodafone και το παρήγγειλα απο Πλαίσιο. 5€ και το Ν8 στο χέρι. Βέβαια αυτό με την παραεισαγωγή και κατα την παραλαβή τσεκάρισμα του ΙΜΕΙ θα τα προσέξω. Τα ιδανικά στοιχεία συσκευής ποιά είναι? Τι θα πρέπει να ακούσω απο Νοκια care αν τους δώσω ΙΜΕΙ?????

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: Symbian^3 Platform FAQ

Περί παράλληλων εισαγωγών

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ομως πρεπει να σκασεις το 500αρικο ετσι οπως λες..αν ο αλλος εχει μια βαρβατη επιδοτηση γιατι να μην συμπληρωσει τη διαφορα και να το παρει..?

Γιατί ό,τι επιδότηση και να έχεις μπορείς να τη μετατρέψεις σε έκπτωση στο πάγιο. Τις βαρβάτες επιδοτήσεις ξέχνα τες, μα τελείωσαν. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Για σας θα ήθελα να μου πει κάποιος από τα άτομα που έχουν πάρει το κινητό αν δημιουργείται το εξής πρόβλημα όταν έχετε βάλει μια φωτογραφία σε κάποια επαφή για να εμφανίζεται όταν σας καλή κας σαν ήχο κλήσης έχετε κάποιο mp3 όταν σας καλή η συγκεκριμένη επαφή ξεκινα παίζει ο ήχος και με το που βγαίνει η φωτογραφία διακόπτεται ο ήχος περίπου για 1 δευτερόλεπτο και ξεκινα πάλι?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Για σας θα ήθελα να μου πει κάποιος από τα άτομα που έχουν πάρει το κινητό αν δημιουργείται το εξής πρόβλημα όταν έχετε βάλει μια φωτογραφία σε κάποια επαφή για να εμφανίζεται όταν σας καλή κας σαν ήχο κλήσης έχετε κάποιο mp3 όταν σας καλή η συγκεκριμένη επαφή ξεκινα παίζει ο ήχος και με το που βγαίνει η φωτογραφία διακόπτεται ο ήχος περίπου για 1 δευτερόλεπτο και ξεκινα πάλι?

 

Ποσο μεγαλη ειναι η φωτο που εχεις διαλεξει?

Ασχετο:

Ποσο μεγαλη (σε μεγεθος στην οθονη) εμφανιζεται η φωτο οταν σε καλουν?

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγγνώμη γιατί δεν το ανέφερα το κινητό δεν το έχω εγώ αλλα το πήρε ένας φίλος μου φωτογραφία έχει τραβήξει από την κάμερα του κινητού αλλα έχει περάσει μέσα και φωτογραφίες από το η97 και το κάνει σε όλες απλά θέλω να μάθω αν το πρόβλημα το έχει η συγκεκριμένη συσκευή η όλες

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Το είδα χθες στο Πλαίσιο της Παλαιών Πατρών Γερμανού Θεσσαλονίκης. Βρίσκονταν δύο πωλητές της Νόκια και το παρουσίαζαν. Είναι πολύ όμορφο, δεμένο, το είχαν συνδεδεμένο με τηλεόραση μέσω HDMI και ήταν φανταστική η εικόνα του. Στο Πλαίσιο θα κυκλοφορήσει την 1η του Δεκέμβρη. Οι πωλητές μου είπαν ότι δεν θα υπάρξουν παραεισαγωγές μετά από ερώτησή μου, εξάλλου μου είπαν ότι γι' αυτό και άργησε τόσο κι ότι από εδώ και στο εξής η Νόκια Ελλάδος θα προσέχει πολύ με τις παραεισαγωγές. Όταν ρώτησα την τιμή μου είπαν οι πωλητές ότι θα είναι στα 490 ευρώ, ενώ το Πλαίσιο το δείχνει 519 ευρώ. Δεν ξέρω τι θα ισχύσει. Ίδωμεν. Πάντως το κινητάκι είναι πολύ γρήγορο, ακαριαίο θα έλεγα. Η οθόνη του δεν έχει να ζηλέψει πολλά από τις super amoled της Samsung, εξάλλου η οθόνη του είναι της Samsung σε συνεργασία με τη Νόκια. Μου είπαν επίσης ότι δε θα έχει τα γνωστά bugs των Nseries συσκευών κι ότι βγαίνει στην αγορά μετά από πολλή μελέτη ώστε να μην έχει τα γνωστά προβλήματα που είχαν στο λογισμικό τους όλες οι νέες συσκευές symbian. Αυτά, νομίζω ότι ήταν πολύ κατατοπιστικοί οι πωλητές της Νόκια. Δεν έχουμε παρά να περιμένουμε να κυκλοφορήσει στην αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετικά αυτά. Για να δούμε τι θα ισχύει όμως όταν με το καλό κυκλοφορήσει αρκετά.Μια ερώτηση προς αυτούς που το έχουν ήδη. Στο βίντεο ο ήχος ακούγεται καλά? Στο Ν95 μου ακούγεται καλά ενώ στο Σάτιο είναι αδύναμος και δεν θα ήθελα να ξανασυναντήσω αυτό το πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

παντως απο δευτερα πιστευω οτι θα γινει χαμος μολις κυκλοφορησει. ειμαστε ολοι τοσο φτιαγμενοι να το παρουμε που θα τρεξουμε. εγω παντως θα τρεξω
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη ενημέρωση Διαθεσιμότητας από Ligicom προς τα Nocia Cere

NOKIA SMARTPHONE N8-00 DARK GREY ..............Αναμένεται 30/12

NOKIA SMARTPHONE N8-00 GREEN .....................Παραλαβή τέλη Δεκέμβρη

NOKIA SMARTPHONE N8-00 SILVER WHITE ........ Παραλαβή τέλη Δεκέμβρη

 

 

Edited by antheod
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη ενημέρωση Διαθεσιμότητας από Ligicom προς τα Nocia Cere

NOKIA SMARTPHONE N8-00 DARK GREY ..............Αναμένεται 30/12

NOKIA SMARTPHONE N8-00 GREEN .....................Παραλαβή τέλη Δεκέμβρη

NOKIA SMARTPHONE N8-00 SILVER WHITE ........ Παραλαβή τέλη Δεκέμβρη

 

 

 

τι λες ρε φιλε? ενα μηνα πισω παλι?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία τι μου λέτε!!Έγω μένω Παρίσι και περίμενω πως και πως να βγεί στην Ελλάδα για μου το στείλουν απο Nokia Care που το έχω παραγγείλει!!!Φάντουσου ειμαι απο τους πρώτους που το παρέγγειλε τον Απρίλιο!!!!Ελπίζω να βγεί πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλύτερο απο το Ν97 που είχα!Ιδιαίτερα αυτο το ρημαδεμενο το GPS!Λίγες ημέρες υπομονη παιδια!
Link to comment
Share on other sites

εάν το DARK GREY είναι το μαύρο μάλλον εκτός αν έχουν κάνει λάθος στο (30/12) και είναι (30/11) ...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

εάν το DARK GREY είναι το μαύρο μάλλον εκτός αν έχουν κάνει λάθος στο (30/12) και είναι (30/11) ...

 

η ειδηση ειναι μουφα!!! μολις μιλησε με κεντρικα nocia care της περιοχης μου (κεντρο αθηνας) και το τηλεφωνο θα υπαρχει στα καταστηματα στις 1/12 και στα 3 χρωματα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην τσιμπάτε από την ποπαριά που γράφει ο καθένας. 29/11 ξεκινάει η διάθεση, έχει βγει επίσημη ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...