Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σημερα ακυρωσα την προ-παραγγελια απο acn stores και κραταω την παραγγελια απο eshop

 

Λοιπον πηρα πισω την προκαταβολη κανονικα ενω μου ειπε οτι τους ενημερωσαν οτι την αλλη εβδομαδα μπορουν να το παραγγειλουν (χωρις να αποκλειω οτι μπορει να το ειπε απλα για να μην το ακυρωσω). Αυτο ομως που μου ρθε σαν κεραυνος ειναι πως ειπαν οτι το κινητο θα κανει 590 ευρω οταν ρθει! Αυτο με καθε επιφυλαξη απο μερια μου. Ετσι και αλλιως απο οτι καταλαβα απο οσα ειπαν καποια παιδια πιο πανω (και απο οσα ειδα και εγω) τα acn stores δεν εχουν καμμια σχεση με τη nokia πλεον και ειναι απλοι ιδιωτες με περιθωρια κερδους.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια σημερα ακυρωσα την προ-παραγγελια απο acn stores και κραταω την παραγγελια απο eshop

 

Λοιπον πηρα πισω την προκαταβολη κανονικα ενω μου ειπε οτι τους ενημερωσαν οτι την αλλη εβδομαδα μπορουν να το παραγγειλουν (χωρις να αποκλειω οτι μπορει να το ειπε απλα για να μην το ακυρωσω). Αυτο ομως που μου ρθε σαν κεραυνος ειναι πως ειπαν οτι το κινητο θα κανει 590 ευρω οταν ρθει! Αυτο με καθε επιφυλαξη απο μερια μου. Ετσι και αλλιως απο οτι καταλαβα απο οσα ειπαν καποια παιδια πιο πανω (και απο οσα ειδα και εγω) τα acn stores δεν εχουν καμμια σχεση με τη nokia πλεον και ειναι απλοι ιδιωτες με περιθωρια κερδους.

 

ρε φιλε μηπως σου ειπε 490? 590 δεν εχει πουθενα!!! μηπως να το παραγγειλες απο αθηνα με αντικαταβολη?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ομως που μου ρθε σαν κεραυνος ειναι πως ειπαν οτι το κινητο θα κανει 590 ευρω οταν ρθει!

 

Προσπαθούσε να σε τρομάξει.

Τέτοιες τακτικές μπορεί να έπιαναν παλαιότερα, αλλά με την ενημέρωση που υπάρχει πλέον δεν ιδρώνει το αυτί μας.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούσε να σε τρομάξει.

Τέτοιες τακτικές μπορεί να έπιαναν παλαιότερα, αλλά με την ενημέρωση που υπάρχει πλέον δεν ιδρώνει το αυτί μας.

 

το σκεφτηκα και εγω αυτο αλλα απο αυτους τους ιδιωτες ολα να τα περιμενεις.

 

ρε φιλε μηπως σου ειπε 490? 590 δεν εχει πουθενα!!! μηπως να το παραγγειλες απο αθηνα με αντικαταβολη?

 

590 ειπε φιλε καλα ακουσα! οταν το προ-παρηγγειλα ηταν στο 520 και ξαφνικα ανεβηκε 70 ευρω! lol. απο που να το παραγγειλω απο Αθηνα? η παραγγελια απο eshop ισχυει. μπορω να το δω και στο καταστημα εδω οταν ερθει και αν θελω να αρνηθω να το παρω. Οι προμηθευτες του eshop οπως μου ειπαν ειναι απορρητοι και δε τους αποκαλυπτουν. Αν καποιος εχει καποιο μεσο μεσα στο eshop ας βοηθησει μηπως μαθουμε τπτ περισσοτερο.

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

το σκεφτηκα και εγω αυτο αλλα απο αυτους τους ιδιωτες ολα να τα περιμενεις.

 

 

 

590 ειπε φιλε καλα ακουσα! οταν το προ-παρηγγειλα ηταν στο 520 και ξαφνικα ανεβηκε 70 ευρω! lol. απο που να το παραγγειλω απο Αθηνα? η παραγγελια απο eshop ισχυει. μπορω να το δω και στο καταστημα εδω οταν ερθει και αν θελω να αρνηθω να το παρω. Οι προμηθευτες του eshop οπως μου ειπαν ειναι απορρητοι και δε τους αποκαλυπτουν. Αν καποιος εχει καποιο μεσο μεσα στο eshop ας βοηθησει μηπως μαθουμε τπτ περισσοτερο.

 

μιλα με καποιο Nokia care και ρωτα αν μπορουν να στο στειλουνε. πιστευω οτι καποιος θα μπορει. να παρεις και σιγουρο μηχανημα και 520 οπως μου ειπε χτες το καταστημα στην αλεξανδρας

Link to comment
Share on other sites

μιλα με καποιο Nokia care και ρωτα αν μπορουν να στο στειλουνε. πιστευω οτι καποιος θα μπορει. να παρεις και σιγουρο μηχανημα και 520 οπως μου ειπε χτες το καταστημα στην αλεξανδρας

 

Ευχαριστω φιλε. Γινεται να στειλουν με αντικαταβολη ε? τλπ θα το σκεφτω αν κατι δε παει καλα με το eshop. Αλλωστε εχω πιστωση 340 ευρω στο eshop (και δεν εχω τπτ αλλο που να θελω να παρω απο εκει για να τα καλυψω) και απο θεμα εγγυησης το eshop με καλυπτει πληρως ακομα και παραεισαγωγη να ειναι.

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

μπορω να το δω και στο καταστημα εδω οταν ερθει και αν θελω να αρνηθω να το παρω.

 

Μην βιάζεσαι, γιατί όποιος βιάζεται.... :X

Εφόσον έχεις τέτοια δυνατότητα γιατί τρελαίνεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Ισως ενδιαφέρει πολλούς...

http://www.nokia.gr/NOKIA_GREECE_49/Campaigns/nokiacaresN8/index.html

 

Την dummy συκευη εχουν... οχι την κανονικη :(

 

Θελω να πιστευω ομως οτι οι Φιλανδοι, εχουν μια οργανωση, εχουν βρει και μαρκαρει τις χαλασμενες παρτιδες και αν σου χαλασει το κινητο, το βρισκουν στην αντιπροσωπεια και στο αλλάζουν χωρις ιστοριες του στυλ "το κτυπησες", "το ακουμπησες δυνατα στο τραπεζι" , "επαθε ψυξη απο το air condition" κτλ

Edited by SubeRip

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Την dummy συκευη εχουν... οχι την κανονικη :(

Και αυτοί?για στην νέα ιωνία το έχουν όντως dummy.Τότε ποιο είναι το νόημα της διαφήμισης αυτής?

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί?για στην νέα ιωνία το έχουν όντως dummy.Τότε ποιο είναι το νόημα της διαφήμισης αυτής?

 

τα μαγαζια που αναφερονται σε αυτη τη διαφημιση το εχουν αληθινο.

Link to comment
Share on other sites

Ή θα το έχουν σύντομα.

 

Κάτι άλλο που συζητήθηκε μερικές σελίδες πριν, όσες μέρες το έχω δεν έχω παρατηρήσει καμία φορά να ζεσταίνεται έστω και όταν το πιέζω με browsing, αναπαραγωγή μουσικής, βίντεο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Ή θα το έχουν σύντομα.

 

Κάτι άλλο που συζητήθηκε μερικές σελίδες πριν, όσες μέρες το έχω δεν έχω παρατηρήσει καμία φορά να ζεσταίνεται έστω και όταν το πιέζω με browsing, αναπαραγωγή μουσικής, βίντεο κτλ.

 

ρε παιδια δεν γινεται αλουμινενιο σωμα να υπερφορτωσει σε θερμοτητα ...ελεος πια μας κοροιδευουν. ασε που μια τετοια μπαταρια δεν εχει τη δυναμη να πυρκτωσει τιποτα. θα ειχαν καει λοες οι μικροσυσκευες. ελεος μας κοροιδεουν οι αντι νοκιανς. μη μασατε με χαζομαρες επιτελους

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μη βιαζόμαστε πολύ για να το αποκτήσουμε γρήγορα

Niklas Savander confirms that NOKIA N8 facing power issues

http://www.symbian-freak.com/news/010/11/niklas_savander_discusses_nokia_n8_quality.htm

Edited by vassar
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν γινεται αλουμινενιο σωμα να υπερφορτωσει σε θερμοτητα ...ελεος πια μας κοροιδευουν. ασε που μια τετοια μπαταρια δεν εχει τη δυναμη να πυρκτωσει τιποτα. θα ειχαν καει λοες οι μικροσυσκευες. ελεος μας κοροιδεουν οι αντι νοκιανς. μη μασατε με χαζομαρες επιτελους

Έτσι είναι και το ίδιο συμβαίνει με όλες τις best seller συσκευές. Θα ακούσουμε και άλλα.

 

Το θέμα είναι ότι η συσκευή μέχρι στιγμής λειτουργεί απροβλημάτιστα. Παρόλο που είναι η πρώτη συσκευή που φοράει το S^3 δεν έχω βρει το παραμικρό bug και αυτό είναι ασυνήθιστο (βρισκόμαστε ακόμα στην πρώτη έκδοση λογισμικού). Η Nokia με έχει εκπλήξει ευχάριστα στο θέμα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι διχασμενος. Να το παρω τωρα που εχω αναβαθμιση; Να περιμενω μηπως η Νοκια βγαλει κανενα Ν8-ΧΧ να αντικαταστησει το Ν8 που <<δεν βγηκε τοσο καλο>>; Εχει κανει τετοια στο παρελθον...
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι διχασμενος. Να το παρω τωρα που εχω αναβαθμιση; Να περιμενω μηπως η Νοκια βγαλει κανενα Ν8-ΧΧ να αντικαταστησει το Ν8 που <<δεν βγηκε τοσο καλο>>; Εχει κανει τετοια στο παρελθον...

 

Καλα το χουμε χασει εντελως.που ξερεις φιλε μου οτι δεν βγηκε καλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλα το χουμε χασει εντελως.που ξερεις φιλε μου οτι δεν βγηκε καλο?

 

Ο καθένας ότι να'ναι λέει. Αν δεν το θέλετε μην το πάρετε.

Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

Εχω εισαγωγικα στο δεν βγηκε καλο αν δεν προσεξες! Απλα μια σκεψη μου εξεφρασα δεν το εχασα κιολας. Συγγνωμη αν σας νευριασα παιδια απλα νομιζα οτι στο φορουμ μπορουμε να εκφραζουμε σκεψεις και αποψεις μην βριζετε κιολας. Συγγνωμη ξανα και ας σβηστει το ποστ. Edited by mpanos
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ας προσέξουμε λίγο τις εκφράσεις μας. Ο καθένας εκφράζει την άποψή του σύμφωνα με αυτά που ακούει και διαβάζει. Οι ενδιαφερόμενοι, σε λίγες μέρες θα κρατάνε την συσκευή στα χέρια τους και θα κρίνουν οι ίδιοι αν άξιζε η αναμονή της. Οπότε, υπομονή.
Link to comment
Share on other sites

Εχω εισαγωγικα στο δεν βγηκε καλο αν δεν προσεξες! Απλα μια σκεψη μου εξεφρασα δεν το εχασα κιολας. Συγγνωμη αν σας νευριασα παιδια απλα νομιζα οτι στο φορουμ μπορουμε να εκφραζουμε σκεψεις και αποψεις μην βριζετε κιολας. Συγγνωμη ξανα και ας σβηστει το ποστ.

 

φυσικα και ο καθενας ειναι εδω για να εκφραζει την αποψη του κατα κτριο λογο οταν αυτοι στηριζεται καπου.Και για να μην μου πεις οτι το παιζω εξυπνος να σου πω οτι ουτε εγω δεν το εχω στα χερια μου. Αυτο σημαινει οτι ουτε εγω εχω εκφρασει αποψη για το αν ειναι καλο η κακο. γτ απλουστατα δεν μπορω εφοσον δεν το εχω.

Αλλα εσυ που στηριζεις οτι δεν ειναι καλο και μεσα σε εισαγωγικα?

τελος παντων το σταματαω εδω εγω γτ δεν υπαρει κανενας λογος ουτε εχω κατι με κανεναν.απλα καμια φορα να προσεχουμε τι λεμε γτ μπενει και κοσμος που εδιαφερεται να αγορασει το κινητο και μπορει να παρασηρθει και να βγαλει λαθος νοημα για τη συσκευη.

 

παντα φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μη βιαζόμαστε πολύ για να το αποκτήσουμε γρήγορα

Niklas Savander confirms that NOKIA N8 facing power issues

http://www.symbian-freak.com/news/010/11/niklas_savander_discusses_nokia_n8_quality.htm

 

OK! Εσύ κάτσε και περίμενε φίλε μου! Πάντως, καλό είναι να μη μένεις στους τίτλους αλλα να προχωράς στο περιεχόμενο! Γιατί έτσι θα διάβαζες τι ακριβώς είπε ο Niklas Savander: ''...Nokia's head of sales Niklas Savander is stressing that only "a very small number" of users are affected with this problem now'':blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ας προσέξουμε λίγο τις εκφράσεις μας. Ο καθένας εκφράζει την άποψή του σύμφωνα με αυτά που ακούει και διαβάζει. Οι ενδιαφερόμενοι, σε λίγες μέρες θα κρατάνε την συσκευή στα χέρια τους και θα κρίνουν οι ίδιοι αν άξιζε η αναμονή της. Οπότε, υπομονή.

 

κατ ' αρχας δεν εβρισα γιατι αυτα που εγραψα δεν ξερει κανεις σας τι εννοουσα. οποτε η λογοκρισια του moderator δεκτη αλλα απροσεκτη!!! δευτερο απλα δεν μπορουμε να δημιουργουμε εντυπωσεις για κατι που δεν εχουμε δει εστω και σε εισαγωγικα. εγω θα ελεγα να μιλανε μονο οσοι το εχουν για εντυπωσεις και οχι οσοι ακουνε οτι κουταμαρα εχουν γραψει ολοι οι bloggers που τα παιρνουν. ολα οσα βγηκαν για το ν8 ειναι απο μη ευρωπαικες χωρες. γιατι? για σκεφτειτε το λιγο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγραψα αυτη την σκεψη μου σε εντελως φιλικο επιπεδο γιατι νοιωθω οτι εδω ειμαστε μια παρεα. Την γνωμη σας ηθελα να μαθω. Ενταξει ισως ηταν αστοχο αυτο που εγραψα απλα γνωριζω οτι η νοκια βγαζει πολλες φορες μοντελα κοντα σε επιτυχημενα (Ν95 - Ν95 8γκ)! Ειμαι πολυ καιρο μελος στο φορουμ και παντα διαβαζω και ενημερωνωμαι απο εδω και δεν νομιζω οτι αυτο που εγραψα προκαταβαλει καποιον. Για αλλη μια φορα συγγνωμη.-
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...