Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με procapture μπορεις να εχεις hdr με 20ΜΡ , βγαζει λιγο καλυτερα φωτο.

οχι τιποτα τρομερο διοτι εχω βαλει 4-5 εφαρμογες καμερας και δεν καταφερα να αποφασισω ποια βγαζει καλυτερα.

 

τα mp ειναι το τελευταιο που με νοιαζει..γενικα στα 8 εχω πολυ καλες φωτο, ομως θα ηθελα να εχω προσβαση στο iso, χρονο κλειστρου και εκθεση ταυτοχρονα! ή εστω στα 2 πρωτα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχουμε καμια εφαρμογη που να δειχνει την οθονη αναποδα και αντιστροφα σαν καθρεπτη ?

Το θελω για να κανω το κινητο προτζεκτορα

http://www.businessinsider.com/build-iphone-projector-10-dollars-2015-5#ooid=hxMTBodDpPVqwtWuPpYXQkLtnsoVcxrU

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καμια εφαρμογη που να δειχνει την οθονη αναποδα και αντιστροφα σαν καθρεπτη ?

Το θελω για να κανω το κινητο προτζεκτορα

http://www.businessinsider.com/build-iphone-projector-10-dollars-2015-5#ooid=hxMTBodDpPVqwtWuPpYXQkLtnsoVcxrU

 

Για hud το θες, στο αμάξι;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τρελo κολημα με εφαρμογη για να φτιαχνετε τις δικες σας μουσικες επιτυχιες σε δευτερολεπτα

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magix.android.mmjam&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Εχετε να προτεινετε καποια εφαρμφογη για να κατεβαζουμε MP3;;

Επισης θα ηθελα αν ξερετε καποια εφαρμογη για ληψη φωτογραφιων να κανει πιο εντονα τα χρωματα και να βελτιωνει καπωσ την ποιοτητα τησ φωτογραφιασ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Εχετε να προτεινετε καποια εφαρμφογη για να κατεβαζουμε MP3;;

Επισης θα ηθελα αν ξερετε καποια εφαρμογη για ληψη φωτογραφιων να κανει πιο εντονα τα χρωματα και να βελτιωνει καπωσ την ποιοτητα τησ φωτογραφιασ.

Για mp3 MHN ψάχνεις για εφαρμογή !! δόξα το θεό υπάρχουν τα torrent...από εκεί έχεις μπορείς να κατεβάσεις ότι θέλεις! (δεν υπάρχει κάτι πολύ καλό και αξιόπιστο!!)

μπορείς να κατεβάσεις από YouTube με tubemate ...

Link to comment
Share on other sites

Για mp3 MHN ψάχνεις για εφαρμογή !! δόξα το θεό υπάρχουν τα torrent...από εκεί έχεις μπορείς να κατεβάσεις ότι θέλεις! (δεν υπάρχει κάτι πολύ καλό και αξιόπιστο!!)

μπορείς να κατεβάσεις από YouTube με tubemate ...

ευχαριστω φιλε. το tubemate που μπορω να το βρω?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλημέρα σε όλους

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να παίζει τα τραγούδια που έχω αποθηκευμένα χωρίς κενά (μιξαρισμένα) και συγχρόνως σε τυχαία σειρά (random) ?

Ευχαριστώ

Μιχάλης

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να παίζει τα τραγούδια που έχω αποθηκευμένα χωρίς κενά (μιξαρισμένα) και συγχρόνως σε τυχαία σειρά (random) ?

Ευχαριστώ

Μιχάλης

 

JetAudio Plus...αψογο...

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να προτείνει κάποια εφαρμογή για να αλλάζω όνομα στα τραγούδια?

Δοκίμασα το Mp3 tag editor και 1-2 παρόμοια αλλά μου βγάζουν πως η έκδοση του android που εχω (4.4.4) δεν επιτρέπει την αλλαγή ονομάτων στα τραγούδια...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να προτείνει κάποια εφαρμογή για να αλλάζω όνομα στα τραγούδια?

Δοκίμασα το Mp3 tag editor και 1-2 παρόμοια αλλά μου βγάζουν πως η έκδοση του android που εχω (4.4.4) δεν επιτρέπει την αλλαγή ονομάτων στα τραγούδια...

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ADnet

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και αυτό και μου βγάζει μήνυμα πως δεν λειτουργεί γιατί η συσκευή μου είναι rooted...
Link to comment
Share on other sites

Και μένα rooted είναι, μου βγάζει ένα μήνυμα για το ad blocker και πατάω no go away και δουλεύει κανονικά..
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογή για φωτογραφίες με ζουμ που να μπαίνει Ημερομηνία

Τι προτείνετε ;

 

open camera

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ψάχνω μια εφαρμογή για δημιουργία ringtones. Επίσης εφαρμογές για κατέβασμα από το το youtube και μετατροπή αυτού του αρχείου σε mp3
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που γράφει βίντεο απεριοριστης διάρκειας; (μέχρι να τελειώσει ο χώρος ή η μπαταρία)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.εχετε να προτεινετε καμια εφαρμογη για ληψη φωτογραφιων να μην εχει φιλτρα εφε απλη εφαρμογη που να βγαζει φωτογραφιες σε καλη ποιοτητα επισης θελω και ενα music player εαν εχετε καποιον στο μυαλο σας που να βελτιωνει καπωσ την ποιοτητα του ηχου.ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.εχετε να προτεινετε καμια εφαρμογη για ληψη φωτογραφιων να μην εχει φιλτρα εφε απλη εφαρμογη που να βγαζει φωτογραφιες σε καλη ποιοτητα επισης θελω και ενα music player εαν εχετε καποιον στο μυαλο σας που να βελτιωνει καπωσ την ποιοτητα του ηχου.ευχαριστω προκαταβολικα

 

Αυτα που εχω και γω..Α Better Camera η Snap Camera και player Jet Audio Plus...:)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται, σήμερα δίνει δωρεάν το app of the day την εφαρμογή [ATTACH]63147[/ATTACH] αξίας 30€ Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μπορείς να επεξεργαστείς μια φωτογραφία όπως η παρακατω; Να μπορείς να αφήσεις έγχρωμα κάποια σημεία, και ασπρόμαυρο το υπόλοιπο.

 

[ATTACH]63327[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...