Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποια εφαρμογη προτεινεται για βιντεο download απο το youtube?με ενδιαφερει να μπορει να κανει αποθηκευση και σε mp3

δοκιμασε το tubemate.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε το tubemate.

Tο δοκίμασα μόλις τώρα,αλλά όταν τα αποθηκεύω και επιλέγω αναπαραγωγή,είναι πολύ χαμηλή η ένταση του ήχου,ενώ την έχω ρυθμίσει στο τέρμα...τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος video player που να παιζει πολλες προεκτασεις,οπως wmv,avi,mpeg,3gp κτλ.?

 

ποιος ειναι ο καλυτερος player αυτη τη στιγμη?

 

edit:ακυρο,βρηκα

Edited by alphonso79
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος video player που να παιζει πολλες προεκτασεις,οπως wmv,avi,mpeg,3gp κτλ.?

 

ποιος ειναι ο καλυτερος player αυτη τη στιγμη?

 

edit:ακυρο,βρηκα

rock player.

Νομίζω ό,τι καλύτερο υπάρχει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

rock player.

Νομίζω ό,τι καλύτερο υπάρχει.

 

Εγώ προτιμώ τον Act 1. Δοκίμασε τον.. μου αρέσει γιατί κάνοντας swipe σε όλο τον κενό χώρο του βίντεο πας μπροστά/πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου προτεινετε τα καλα προγραμματα

για εικονες, μουσικη κ βιντεο για να τα δοκιμασω...???

Εχω το quickpic που μου φανηκε πολυ καλο.

Το mVideoPlayer

και το Zimly που παιζει μουσικη κ βιντεο αλλα μου φαινεται λιγο βαρυ...(εννοω με το που το εβαλα εκανε για πρωτη φορα reboot το κινητο μετα απο λιγο ενω βρισκομουν στην κυρια οθονη)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μπαινει ολοκληρη η φωτογραφια για φοντο και να μην την κανει crop και ζουμ????? παρακαλω βοηθηστε με!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ τον Act 1. Δοκίμασε τον.. μου αρέσει γιατί κάνοντας swipe σε όλο τον κενό χώρο του βίντεο πας μπροστά/πίσω.

Αυτοί οι players που προτείνετε παίζουν και υπότιτλους .srt .sub κτλ; Αν όχι υπάρχει κάποιος που να το κάνει; :)

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε το tubemate.

Tubemate τελος. Δεν το βρισκω πια στο μαρκετ. Υπαρχει κατι παρομοιο?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι players που προτείνετε παίζουν και υπότιτλους .srt .sub κτλ; Αν όχι υπάρχει κάποιος που να το κάνει; :)

Ο Rockplayer υποστηρίζει υποτίτλους. Εδώ και μήνες βλέπω βίντεο με srt υποτίτλους.

Tubemate τελος. Δεν το βρισκω πια στο μαρκετ. Υπαρχει κατι παρομοιο?

Έτσι ξαφνικά εξαφανίστηκαν όλοι οι Youtube Downloaders από το Market (ή τουλάχιστον όσοι ήξερα).

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ο Rockplayer υποστηρίζει υποτίτλους. Εδώ και μήνες βλέπω βίντεο με srt υποτίτλους.

 

Έτσι ξαφνικά εξαφανίστηκαν όλοι οι Youtube Downloaders από το Market (ή τουλάχιστον όσοι ήξερα).

tubemate ειναι μεσα.....

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

tubemate ειναι μεσα.....

Εγώ πάντως και τώρα που έψαξα και στο Market στο κινητό και στο market.android.com δεν υπήρχε. Βρήκα το link της εφαρμογής αλλά βλέπεις τι λέει. Στο Appbrain υπάρχει παρ όλα αυτά γιατί καθυστερούν πάντα να αφαιρέσουν κάποια εφαρμογή που αφαιρείται από το επίσημο Market.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως και τώρα που έψαξα και στο Market στο κινητό και στο market.android.com δεν υπήρχε. Βρήκα το link της εφαρμογής αλλά βλέπεις τι λέει. Στο Appbrain υπάρχει παρ όλα αυτά γιατί καθυστερούν πάντα να αφαιρέσουν κάποια εφαρμογή που αφαιρείται από το επίσημο Market.

Εγω πριν λιγο το κατεβασα απο το market!!!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

δοκιμαστε την Floating Image..ειναι μια φοβερη τρισδιατατη εφαρμογη προβολης φωτογραφιων...:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μου προτεινετε ενα music player ο οποιος να εχει ωραιο ηχο, αυτο με ενδιαφερει πιο πολυ.

 

Με το winamp εγινε τιποτα; Καταφερε κανεις απο τα μαγαζακια να τον κανει να παιξει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ το poweramp υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω να δείχνει το file name στα τραγούδια και όχι το title???
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου προτεινετε καμια εφαρμογη για μουσικη που να υποστηριζει wma? χρησιμοποιουσα το power amp αλλα τωρα μου ζηταει unlocker το οποιο πληρωνεις... :/
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Προσπαθώ να δω βίντεο στο youtube και μου βγάζει σφάλμα(sorry this video cannot be played) κάποια βοήθεια;

για δωσε περισοτερες πληροφοριες

τι κινητο εχεις?

τι εκδοση android εχεις (πχ 1.6)?

την εφαρμογη του youtube απο το market την εχεις κατεβασει?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να δω βίντεο στο youtube και μου βγάζει σφάλμα(sorry this video cannot be played) κάποια βοήθεια;

 

για δωσε περισοτερες πληροφοριες

τι κινητο εχεις?

τι εκδοση android εχεις (πχ 1.6)?

την εφαρμογη του youtube απο το market την εχεις κατεβασει?

οταν καποιος ανεβαζει ενα βιντεο στο youtube, στις ρυθμισεις για το εκαστοτε βιντεο, εχει και επιλογη να ενεργοποιηθουν τα views απο κινητες συσκευες. αν δεν το εχει τσεκαρει, τοτε το youtube ορθως πεταει αυτο το μηνυμα γιατι ο ιδιος ο uploader δεν ηθελε η ξεχασε να ενεργοποιησει την επιλογη αυτη.

αν μπεις απο υπολογιστη θα δεις οτι αυτο το βιντεο το βλεπεις κανονικα !!!!

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς καμία εφαρμογή για την κάμερα που να εχει την δυνατότητα να "τυπώνει" ημερομηνια λήψης επανω στην φωτογραφία (συνήθως κάτω δεξιά);

(όπως π.χ. κανει η εφαρμογη camera genious στο iphone).

Ή εστω να σώζει την φωτό με ονομα την ημερομηνία;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς καμία εφαρμογή για την κάμερα που να εχει την δυνατότητα να "τυπώνει" ημερομηνια λήψης επανω στην φωτογραφία (συνήθως κάτω δεξιά);

(όπως π.χ. κανει η εφαρμογη camera genious στο iphone).

Ή εστω να σώζει την φωτό με ονομα την ημερομηνία;

 

δΕΝ χρειάζεσαι πρόγραμμα.Στο desire τουλάχιστον,γ΄νεται με ρύθμιση από το μενού της φωτογραφικής..Ψάξτο λίγο.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...