Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα πιο προτείνεται καλύτερα Ndrive η Sygic?? και σαν πληρέστερη, σωστότερη και updated χαρτογράφηση για Ελλάδα ποιο έχει??

 

το IGO υπάρχει κανονικά για android? διαβάζω ότι είναι καλο αλλα όταν πήγα στην επίσημη σελίδα το έχει μονο για iphone έχω μπερδευτεί μέχρι τώρα είχα στο nokia n8 τους nokia maps και ήμους ευχαριστημένος εδώ με το optimus 2x δεν ξέρω τι να κάνω καμια βοήθεια??

 

Το ndrive ξέχασε το, δεν ανανεώνεται ούτε το πρόγραμμα ούτε ο χάρτης. Το sygic ανανεώνεται συχνά. Οι χάρτες είναι teleatlas (tomtom πλέον) οπότε είναι καλοί. Βέβαια πολλοί παραπονιούνται για τις δρομολογήσεις του. Το igo δεν υπάρχει νόμιμα διαθέσιμο. Δες και το navigon και το don't panic. Τώρα τελευταία βγήκε και το copilot και το automapa.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μου προτεινε καποιος το applanet

το κατεβαζεις και μετα προτεινει δωρεαν εφαρμογες..

 

το εχει βαλει κανεις? φυσικα εκτος μαρκετ

Link to comment
Share on other sites

επειδη κανω καθημερινα ταξιδια με το αυτοκινητο θα ηθελα να σημειωνω τα λιτρα λεφτα και καταναλωσεις.. ξερετε καποια καλη εφαρμογη?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

επειδη κανω καθημερινα ταξιδια με το αυτοκινητο θα ηθελα να σημειωνω τα λιτρα λεφτα και καταναλωσεις.. ξερετε καποια καλη εφαρμογη?

 

Χρησιμοποιω για αρκετό καιρό το My Cars και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

παιδιά που μπορώ να βρω το Veetle?

https://market.android.com/details?id=com.veetle.android.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52ZWV0bGUuYW5kcm9pZC5saXRlIl0.

είναι free στο market απλά γράφει ότι δεν το υποστηρίζει η συσκευή μου , μπορεί να μου πει κάποιος κάποιο site για να το κατεβάσω?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά που μπορώ να βρω το Veetle?

https://market.android.com/details?id=com.veetle.android.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52ZWV0bGUuYW5kcm9pZC5saXRlIl0.

είναι free στο market απλά γράφει ότι δεν το υποστηρίζει η συσκευή μου , μπορεί να μου πει κάποιος κάποιο site για να το κατεβάσω?

Ευχαριστώ!

Μάλλον δεν το υποστηρίζει η συσκευή σου, γιατί εγώ μπορώ να το κατεβάσω και να το εγκαταστήσω χωρίς πρόβλημα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδιά που μπορώ να βρω το Veetle?

https://market.android.com/details?id=com.veetle.android.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52ZWV0bGUuYW5kcm9pZC5saXRlIl0.

είναι free στο market απλά γράφει ότι δεν το υποστηρίζει η συσκευή μου , μπορεί να μου πει κάποιος κάποιο site για να το κατεβάσω?

Ευχαριστώ!

 

Ψάξε στο net για Android Veetle apk και δοκίμασε εγκατάσταση.Το βρήκα σε apk και το ανέβασα στο RapidShare.... κατέβασε το..!

 

https://rapidshare.com/files/1046224570/veetle.com.apk

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω ενα ημερολογιο-αντζεντα γιατι αυτο που εχει η συσκευη μου δεν βολευει καθολου ουτε για υπενθιμησεις ουτε ως προς την εμφανιση
Link to comment
Share on other sites

επειδη κανω καθημερινα ταξιδια με το αυτοκινητο θα ηθελα να σημειωνω τα λιτρα λεφτα και καταναλωσεις.. ξερετε καποια καλη εφαρμογη?

aCar κορυφαιο

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω ενα ημερολογιο-αντζεντα γιατι αυτο που εχει η συσκευη μου δεν βολευει καθολου ουτε για υπενθιμησεις ουτε ως προς την εμφανιση

 

https://market.android.com/details?id=mikado.bizcalpro&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1pa2Fkby5iaXpjYWxwcm8iXQ..

Έχει και free έκδοση

Link to comment
Share on other sites

μου προτεινε καποιος το applanet

το κατεβαζεις και μετα προτεινει δωρεαν εφαρμογες..

 

το εχει βαλει κανεις? φυσικα εκτος μαρκετ

 

Φυσικά και μένεις μακριά!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια.. βρηκα αυτη την εφαρμογη

https://market.android.com/details?id=com.redhyppo.deep3d&feature=search_result

που κανει εφφε βαθους στην οθονη αλλα επιδη εχω ενα θεμα με την πιστωτικη... θελω να βρω κατι παρομοιο δωρεαν. εχει καπιο παρομοιο αλλα δεν αθηνει να βαλεις την δικια σου φωτο.

καμια βοηθεια?

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω ενα ημερολογιο-αντζεντα γιατι αυτο που εχει η συσκευη μου δεν βολευει καθολου ουτε για υπενθιμησεις ουτε ως προς την εμφανιση

 

Δοκίμασε και το calengoo φίλε μου. Είναι πολύ ελαφρύ και γρήγορο. Τα έχω δοκιμάσει όλα και κατέληξα σε αυτό. Βλέπεις και τα tasks και τα συγχρονίζεις με τη google. Έχει πολλές ρυθμίσεις. Δεν θυμάμαι αν έχει και free έκδοση όμως.

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα δεν παιζει το igo, τα δειχνει ποιο μικρα .. και εχω και το σκιν 800x600 (1280x800, 1024x600) Skin for iGOMyWay Mariupol All Screen Resolutions
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα.

Θελω να αγοράσω το don't panic. διάβασα όμως παλιότερα πως είναι προτιμότερο να το παρω εκτός μαρκετ..

Επειδή δεν θυμάμαι όμως από που να το παρω ακριβώς και για ποιο λόγο να μην το παρω από το μαρκετ μπορεί να βοηθήσει κάποιος εδώ ;

Sent from my SGII

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καποιο σημιωματαριο, περα απο το colour note, που να εχει περισσοτερες επιλογες στο widget;

Του colour note ειναι πολυ 'αδειο'...

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα στο κινητό μου το Sync και θέλω να περάσω κάποια POIS απο ένα site για να μου δίχνει τα βενζινάδικα με υγραέριο.

 

έβαλα το αρχείο με κατάληξη upi στον φάκελο maps

και το αρχείο bmp στον φάκελο icons

 

ανοίγω το aura αλλά τίποτα!

 

έχει περάσει κανεις στο aura POIs?

μπορεί να μου παραθέσει κάποιος ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ οδηγίες ??

 

pleaseeeeee!!!!!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα.

Θελω να αγοράσω το don't panic. διάβασα όμως παλιότερα πως είναι προτιμότερο να το παρω εκτός μαρκετ..

Επειδή δεν θυμάμαι όμως από που να το παρω ακριβώς και για ποιο λόγο να μην το παρω από το μαρκετ μπορεί να βοηθήσει κάποιος εδώ ;

Sent from my SGII

 

Καλησπερα μεσω ngi.gr απλα να ξερεις οτι το απαντητικο ναιλ με τις οδηγιες θα ερθει πρωι και ολες οι αναβαθμισεις θα γινονται μεσω προγραματος και οχι μαρξετ

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καποιο σημιωματαριο, περα απο το colour note, που να εχει περισσοτερες επιλογες στο widget;

Του colour note ειναι πολυ 'αδειο'...

 

evernote https://market.android.com/details?id=com.evernote&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ldmVybm90ZSJd

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μεσω ngi.gr απλα να ξερεις οτι το απαντητικο ναιλ με τις οδηγιες θα ερθει πρωι και ολες οι αναβαθμισεις θα γινονται μεσω προγραματος και οχι μαρξετ

 

οκ ευχαριστω για την απαντηση!

γιατι υπαρχει αυτη η διαφορα γνωριζει κανεις?

και γενικα ανανεώνονται οι χαρτες στο συγκεκριμενο προγραμμα η "αργουν"?

παντως λιγο που το δοκιμασα μου φανηκε παρα πολυ καλο..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή η οποία να μπλοκάρει τις εφαρμογές να συνδέονται στο internet ? πχ εφαρμογές τύπου για τον καιρο και τα λοιπά , και όταν συνδέομαι μέσο wifi τότε να κάνουν τις ενημερώσεις τους
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή η οποία να μπλοκάρει τις εφαρμογές να συνδέονται στο internet ? πχ εφαρμογές τύπου για τον καιρο και τα λοιπά , και όταν συνδέομαι μέσο wifi τότε να κάνουν τις ενημερώσεις τους

 

Το droidwall. Αν το ψάξεις θα το βρεις. Να μην ξεχνάς κάθε φορά που θα περνάς μια νέα εφαρμογή, να τσεκάρεις και την ρύθμισηαπό την εφαρμογή, αλλιώς δεν θα βλέπει ίντερνετ αν το χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...