Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτος απο την εφαρμογη facebook που ειναι εγκατεστημενη τοσο στο X10 το μεγαλο οσο και στο mini pro μου υπαρχει καποια αλλη για facebook? Γιατι διαβαζω τα σχολια για αυτην που εχει ηδη και δεν ειναι καλα. Λενε οτι εχει πολλα κολληματα. Δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα αλλα θελω να βαλω τωρα. Ποια να βαλω?

 

Sent from my SK17i using Tapatalk

 

Μην ακους τι λένε, ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του

Βάλε την μανίσια, και ΜΟΝΟ ΕΑΝ δεν αρέσει σε σένα, δοκίμασε και την FriendCaster

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταία βοήθεια.

Πως θα προσθέσω 40,50 δικές μου τοποθεσίες?

 

Για δικά σου pio το μόνο (κατά την γνώμη μου) που μπορεί να σου κάνει είναι το iGO. Εκεί κάνεις ότι θες και σε όσες κατηγορίες θες..!! το έχεις..???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ γιατί δεν το εμπιστεύεσαι; εδώ η Google έχει όλα μας τα στοιχεία...

 

unofficial HD2

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Αν μου πεις που κολλάς θα σε βοηθήσω. Πχ: δεν χρειάζεσαι login αλλα στέλνεις τον αρ. τηλεφώνου και σου στέλνουν ένα κωδικό με τον οποίο ενεργοποιείς την δωρεάν υπηρεσία που είναι η εξής: μιλάς με όσους είναι στον τηλεφωνικό σου κατάλογο με το ίδιο πρόγραμμα τσάμπα αν είστε σε WiFi με data χρεώση μέσω παροχου. Ερωτήσεις: ;

 

Edit: η ποιότητα ομιλίας εξαρτάται από το δίκτυο αλλα συνήθως είναι ανώτερη της συμβατικής, α! Και sms στέλνεις...

 

unofficial HD2

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω την εφαρμογη TrackID της sony ericsson?Δεν υπαρχει στο m

arket.Δωστε link αμα ειναι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Αν μου πεις που κολλάς θα σε βοηθήσω. Πχ: δεν χρειάζεσαι login αλλα στέλνεις τον αρ. τηλεφώνου και σου στέλνουν ένα κωδικό με τον οποίο ενεργοποιείς την δωρεάν υπηρεσία που είναι η εξής: μιλάς με όσους είναι στον τηλεφωνικό σου κατάλογο με το ίδιο πρόγραμμα τσάμπα αν είστε σε WiFi με data χρεώση μέσω παροχου. Ερωτήσεις: ;

 

Edit: η ποιότητα ομιλίας εξαρτάται από το δίκτυο αλλα συνήθως είναι ανώτερη της συμβατικής, α! Και sms στέλνεις...

 

unofficial HD2

 

χαχαχα..ουτε καν ερωτηση...ευχαριστω παρα πολυ...θα το δοκιμασω και θα πω τις εντυπωσεις μου..

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω την εφαρμογη TrackID της sony ericsson?Δεν υπαρχει στο m

arket.Δωστε link αμα ειναι ευκολο.

 

την ανεβαζω τωρα στο dropbox μου για να την παρεις! ;)

 

edit:

http://dl.dropbox.com/u/36034665/trackid.apk

Link to comment
Share on other sites

παιδες περασα το WallpaperWizardrii κ το μονο που θελω ειναι να επιλεξω το no scroll. το επιλεγω αλλα δεν αποθηκευετε η αλλαγη,με το που κλεινω την εφαρμογη ξαναπαει στο scroll.τι γινεται εχετε καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

μαγκες να ρωτησω κατι??μικρα αρχειακια .gif (κινουμενα) παιζουν ??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για δικά σου pio το μόνο (κατά την γνώμη μου) που μπορεί να σου κάνει είναι το iGO. Εκεί κάνεις ότι θες και σε όσες κατηγορίες θες..!! το έχεις..???

Και το igo και το tomtom και το ginius. To κύριο μου είναι το tomtom αλλά θα ήθελα όταν κάνω βόλτα με τα πόδια στο κέντρο της Αθήνας να έχω διάφορα μαγαζιά που εχω δει π.χ. στο food and the city.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχουν σπασει τα νευρα μου.. θελω μια εφαρμογη που να εχει widget και να βαζει postit στις οθονες μου.. απλα να γραφω και να προσαρμοζει το μεγεθος των γραμματων στο μεγεθος του widget.. ας ειναι και paid..

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχουν σπασει τα νευρα μου.. θελω μια εφαρμογη που να εχει widget και να βαζει postit στις οθονες μου.. απλα να γραφω και να προσαρμοζει το μεγεθος των γραμματων στο μεγεθος του widget.. ας ειναι και paid..

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Κάνε και ένα search στο market :)

https://market.android.com/details?id=com.movinapp.quicknote&feature=search_result

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

την ανεβαζω τωρα στο dropbox μου για να την παρεις! ;)

 

edit:

http://dl.dropbox.com/u/36034665/trackid.apk

 

Ευχαριστω,αλλα δεν μου δουλεψε τελικα.Βγαζει σφαλμα.Μαλλον φταιει το οτι εχω ρομ διαφορετικη απο την επισημη της SE.Ποια εφαρμογη music recognition ειναι καλυτερη για να την κατεβασω?Το soundhoun ή το shazam?Εχω διαβασει εξισου καλες κριτικες και βαθμολογιες και για τις 2.Ποια προτινετε?

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα app με το οποιο να μπορω να κανω printscreen το xperia mini pro μου , δεν ειναι rooted δεν εχω βρει τροπο να το κανω..

 

αν ξερετε καμια εφαρμογουλα πειτε μου

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

Στο NDRIVE οταν διαλέγουμε οδο, μας προτείνει σε πια περιοχή υπάρχει δλδ στην επιλογή , οδο <μακρυγιαννη> σε ρωτάει αν είναι στην ευκαρπία, καλαμαριά ή κεντρο.

Στο NAVIGON σε ρωτάει σε ποιο ταχυδρομικό κώδικα είναι η οδος, κατι που είναι αδύνατον να ξερεις.

Μήπως υπάρχει καποια επιλογη που δεν βρίσκω?

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να δημιουργηθεί ένα θεματικό (αν δεν υπάρχει) όπου ο καθένας με τις γνώσεις ή τις εμπειρίες που αποκτά, να αναφέρονται μέσα από τις σελίδες του ποιες είναι εκείνες οι εφαρμογές "οι κακογραμμένες" που δημιουργούν κάποια προβλήματα στα κινητά μας… είτε έχουν να κάνουν με την κατανάλωση της μπαταρίας, είτε οτιδήποτε άλλο που πρέπει να προσέξει ο υποψήφιος που σκάφτεται να την εγκαταστήσει (ή και αν μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα με κάποιες από τις ρυθμίσεις τους).

Φυσικά να αναφέρονται τα προβλήματα που δημιουργούν, όπως και ασυμβατότητες ή συγκρούσεις με κάποια άλλα προγράμματα κλπ.

Έτσι σιγά-σιγά θα εμπλουτιστεί μια βάση δεδομένων συγκεντρωμένη σ ένα θεματικό.

Edited by Vega-Thess
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα app με το οποιο να μπορω να κανω printscreen το xperia mini pro μου , δεν ειναι rooted δεν εχω βρει τροπο να το κανω..

 

αν ξερετε καμια εφαρμογουλα πειτε μου

 

Περιμενε την 2.3.4 που θα εχει αυτη την επιλογη απο τη μανα της..;)

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καμια καλή εφαρμογή για διάβασμα βιβλίων ξέρουμε;;

;)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε την 2.3.4 που θα εχει αυτη την επιλογη απο τη μανα της..;)

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

Που την έχει;

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καμια καλή εφαρμογή για διάβασμα βιβλίων ξέρουμε;;

;)

 

Εγώ χρησιμοποιώ το Aldiko και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...