Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αδερφε,πως?? κατευθυνε με πλιζ!!!

λαβε υποψην οτι δεν εχει ονομα η οδος εκει. ειναι ενας δρομος καπου στο αεροδρομιο του μιλανου

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αδερφε,πως?? κατευθυνε με πλιζ!!!

λαβε υποψην οτι δεν εχει ονομα η οδος εκει. ειναι ενας δρομος καπου στο αεροδρομιο του μιλανου

 

Μην αγχώνεσαο.

Μόλις είσαι εκεί που θέλεις πάτα στην οθόνη. Μετα πάτα προορισμόσς και μετά στο κουμπί μενου και επιλογή αποθήκευση στα αγαπημένα, αφού δώσεις όνομα.

Μην αγχώνεσαι....είναι απλό.

Τι κινητό έχεις και τι δίκτυο να σου τηλεφωνήσω η μέσω σκαιπ......

Link to comment
Share on other sites

adeρφε ευχαριστω για ολα.

βρηκα ενα τροπο για πεςμου αν ειναι σωστος.

ειμαι στο χαρτη.παταω στις ρυθμισεις->πληροφοριες GPS->αποθηκευση θεσης.

δινω ενα ονομα.

και μετα μουτοχει βαλει στα favorites τη θεση αυτη.

 

για καντο και πεσμου,ειναι σωστο;

ευχαριστω

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

adeρφε ευχαριστω για ολα.

βρηκα ενα τροπο για πεςμου αν ειναι σωστος.

ειμαι στο χαρτη.παταω στις ρυθμισεις->πληροφοριες GPS->αποθηκευση θεσης.

δινω ενα ονομα.

και μετα μουτοχει βαλει στα favorites τη θεση αυτη.

 

για καντο και πεσμου,ειναι σωστο;

ευχαριστω

 

Σωστος....γίνεται κι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Google maps σε Android υπάρχει τρόπος να βάλω πολλές τοποθεσίες και να μου τα βάλει σε μια διαδρομή...αν οχι το Google maps αν ξέρετε κάποιο άλλο τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Google maps σε Android υπάρχει τρόπος να βάλω πολλές τοποθεσίες και να μου τα βάλει σε μια διαδρομή...αν οχι το Google maps αν ξέρετε κάποιο άλλο τρόπο.

 

Μην ξανασχοληθεις με το γκουγκλ μαπς. Δεν αξιζει.

Τωρα στο θεμα μας. Θελεις να τα βσζεις αυτοματα;

Η θελεις να φτιαχνεις μια διαδρομη με ενδιαμεσα σημεια;

Αν ναι το δευτερο, ολα τα λογισμικα πλοηγησης το κανουν.

Ξεκινωντας μια διαδρομη μπορεις να προσθεσεις ενδιαμεσα σημεια οπως και ν αλλαξεις τον τελικο προορισμο.

Και μπορεις να αποθηκευσεις τη διαδρομη, οπως και να την ξανατροποποιησεις.

Δοκιμασε το σιγκικ που εχει καλη προεπισκοπηση.

Απ τη στιγμη που διαλεγεις πολλα ενδιαμεσα σημεια, η αξια των καλων δρομολογησεων χανεται, επομενως δωσε σημασια στην ευκολια αυτου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το πρόγραμμα?

 

http://Www.Sygic.Com

 

Μάλιστα μου έβγαλε το πρόγραμμα ειδοποίηση για έκπτωση 25%.

Οπότε αν κάνεις ενδιαφέρεται για αγορά, είναι καλή εποχή.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο αξιόπιστο που να μπορώ να βρω χάρτη ελλάδας με max 20ευρώ?

δοκίμασα το trial της sygic και έμεινα ικανοποιημένος, αλλά δεν βρίσκω λόγο να δώσω 30-40ευρώ για να αγοράσω χάρτες από όλη την Ευρώπη (ή μέρος της), μιας και το θεωρώ απίθανο να τους χρειαστώ την επόμενη 5ετία!

κατέβασα το Mireo DON'T PANIC, το οποίο όμως οι χάρτες ειναι one time, σύμφωνα με την περιγραφη, δεν θα γινονται updates.

έχω βάλει και το navigon, με την προσφορά της cosmote αλλα δεν με τρέλανε το ui, κάτι δεν μου κάθισε καλά.. +ότι δεν έχει ελληνική φωνή-ή δεν την εμφανιζει σε εμένα ή δεν κάνω κάτι καλά

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο αξιόπιστο που να μπορώ να βρω χάρτη ελλάδας με max 20ευρώ?

δοκίμασα το trial της sygic και έμεινα ικανοποιημένος, αλλά δεν βρίσκω λόγο να δώσω 30-40ευρώ για να αγοράσω χάρτες από όλη την Ευρώπη (ή μέρος της), μιας και το θεωρώ απίθανο να τους χρειαστώ την επόμενη 5ετία!

κατέβασα το Mireo DON'T PANIC, το οποίο όμως οι χάρτες ειναι one time, σύμφωνα με την περιγραφη, δεν θα γινονται updates.

έχω βάλει και το navigon, με την προσφορά της cosmote αλλα δεν με τρέλανε το ui, κάτι δεν μου κάθισε καλά.. +ότι δεν έχει ελληνική φωνή-ή δεν την εμφανιζει σε εμένα ή δεν κάνω κάτι καλά

 

ndrive greece στα 15€ και δες και το copilot

Πρεπει να καταλαβουμε οτι με 15 και 20€ ειναι αδυνατον να δωσουν και εφορου ζωης αναβαθμισεις.Εταιριες ειναι οχι κοινωφελες ιδρυματα.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το Lenovo a789 κάνω εγκατάσταση το navigon το παίρνει κανονικά όταν πηγαίνω μέσω wi fi να κατεβάσω τους χάρτες με γράφει σφάλμα ελέγξτε τη σύνδεση στο δίκτυο, το wi fi είναι ανοικτό κανονικά, που είναι το πρόβλημα και δεν κατεβάζει τους χάρτες, στις ρυθμίσεις το να επιτρέπεται η εγκατάσταση εφαρμογών που δεν βρίσκονται στο play είναι τσεκαρισμένο
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το Lenovo a789 κάνω εγκατάσταση το navigon το παίρνει κανονικά όταν πηγαίνω μέσω wi fi να κατεβάσω τους χάρτες με γράφει σφάλμα ελέγξτε τη σύνδεση στο δίκτυο, το wi fi είναι ανοικτό κανονικά, που είναι το πρόβλημα και δεν κατεβάζει τους χάρτες, στις ρυθμίσεις το να επιτρέπεται η εγκατάσταση εφαρμογών που δεν βρίσκονται στο play είναι τσεκαρισμένο

 

Προφανως η εκδοση που αγορασες δεν ειναι καταλληλη?

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το Lenovo a789 κάνω εγκατάσταση το navigon το παίρνει κανονικά όταν πηγαίνω μέσω wi fi να κατεβάσω τους χάρτες με γράφει σφάλμα ελέγξτε τη σύνδεση στο δίκτυο, το wi fi είναι ανοικτό κανονικά, που είναι το πρόβλημα και δεν κατεβάζει τους χάρτες, στις ρυθμίσεις το να επιτρέπεται η εγκατάσταση εφαρμογών που δεν βρίσκονται στο play είναι τσεκαρισμένο

Οταν το ανοίγεις γαι πρώτη φορά πρέπει και το play να είναι ανοικτό για να γίνει ενεργοποιηση. Αν όλα είναι ανοικτά και δεν...δοκίμασε να κατεβάσεις χάρτες με το navigon fresh και να κάνεις μέσω αυτού την ενημέρωση.

Μήπως είναι δικαρτο το κινητό? Δεν δουλεύει στα δικαρτα το ναβιγκον

Link to comment
Share on other sites

Οταν το ανοίγεις γαι πρώτη φορά πρέπει και το play να είναι ανοικτό για να γίνει ενεργοποιηση. Αν όλα είναι ανοικτά και δεν...δοκίμασε να κατεβάσεις χάρτες με το navigon fresh και να κάνεις μέσω αυτού την ενημέρωση.

Μήπως είναι δικαρτο το κινητό? Δεν δουλεύει στα δικαρτα το ναβιγκον

 

Φίλε σε ευχαριστώ ναι το κινητο μου είναι δίκαρτο για αυτό φαίνεται δεν δουλεύει. το sygic και igo που έχω δουλεύουν κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε ευχαριστώ ναι το κινητο μου είναι δίκαρτο για αυτό φαίνεται δεν δουλεύει. το sygic και igo που έχω δουλεύουν κανονικά

 

το navigon δεν δουλευει σε δικαρτα!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

το navigon δεν δουλευει σε δικαρτα!!!!!!!!!!

 

παιδιά δείτε και το mls για Android καλούτσικο μου φαίνεται είναι λίγο ελειπες αλλά είναι αναβαθμισημο όπως λένε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Μπορει καποιος να μου πει ενα καλο προγραμμα GPS για android?? Εχω ακουσει για το Navigon καλα λογια αλλα δεν ξερω ακομα. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Μπορει καποιος να μου πει ενα καλο προγραμμα GPS για android?? Εχω ακουσει για το Navigon καλα λογια αλλα δεν ξερω ακομα. Ευχαριστω

 

navigon -και - igo primo

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Για sygic δεν υπάρχει σε ένα αρχείο όπως στο igo,poi για Ελλάδα με τον εκάστοτε χάρτη; Αυτά που έχει το πρόγραμμα είναι πολύ λίγα.Στο ελληνικό σάιτ του sygic λέει για 150.000 poi.Εμείς που το πήραμε από το μάρκετ δεν μπορούμε να έχουμε αυτά τα πολλά poi από το ελληνικό σάιτ του sygic; Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Για sygic δεν υπάρχει σε ένα αρχείο όπως στο igo,poi για Ελλάδα Μάικ με τον εκάστοτε χάρτη; Αυτά που έχει το πρόγραμμα είναι πολύ λίγα.Στο ελληνικό σάιτ του sygic λέει για 150.000 poi.Εμείς που το πήραμε από το μάρκετ δεν μπορούμε να έχουμε αυτά τα πολλά poi από το ελληνικό σάιτ του sygic;

 

 

Μπορείς να βάλεις ένα λινκ; Δεν βρήκα τα poi που αναφερεις.

Link to comment
Share on other sites

Sygic.gr

Δέκα χαρά κτηρες

 

Αναφέρει ότι 160.00 σημεία ενδιαφέροντος.

Πως είσαι σίγουρος ότι δεν θα τα έχεις κατεβάζοντας το από το play;

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρει ότι 160.00 σημεία ενδιαφέροντος.

Πως είσαι σίγουρος ότι δεν θα τα έχεις κατεβάζοντας το από το play;

 

Μα το έχω κατεβάσει και δεν έχουν καμία σχέση με του igo ας πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Μα το έχω κατεβάσει και δεν έχουν καμία σχέση με του igo ας πούμε.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουν σχέση με του Igo ή ότι δεν είναι 160.000;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...