Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ειχα εγκατεστημενο το AdFree και οταν εγκατεστησα το CYTA WPA Finder μου εμφανιζε το παρακατω μηνυμα... εκανα απεγκατασταση το AdFree αλλα συνεχιζει να μου εμφανιζει το μηνυμα... καμια ιδεα? Edited by giannisj5
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπαρχει καμια εναλλακτικη εφαρμογη για να βλεπω βιντεο απο youtube, εκτος απο την επισημη εφαρμογη του youtube?(μου κρασαρει λογω της rom)

Καπου ειχα διαβασει για youtube lite , αλλα οσο κι αν ψαχνω δεν το βρισκω στο play.

Υπαρχει καποια εναλλακτικη προταση, ή η μόνη επιλογη ειναι η αυθεντικη εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

Ισως θα μπορούσες να δεις αν αυτές οι σημειώσεις αποθηκεύονται σε κάποιο φάκελο στην εσωτερική ή εξωτερική κάρτα μνήμης και να τις δεις απο εκει,μήπως ειναι σε αναγνώαιμο φορματ.

 

Δυστυχώς δεν..

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση..Για να χρησιμοποιήσω το whatsapp με την κοσμοτε την κάρτα πρέπει να σβήσω την εφαρμογή και να την περάσω ξανά με τον ελληνικό αριθμό?Γιατί στο iPhone στις ρυθμίσεις της εφαρμογής που είδα έχει επιλογή για να αλλάξεις αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση..Για να χρησιμοποιήσω το whatsapp με την κοσμοτε την κάρτα πρέπει να σβήσω την εφαρμογή και να την περάσω ξανά με τον ελληνικό αριθμό?Γιατί στο iPhone στις ρυθμίσεις της εφαρμογής που είδα έχει επιλογή για να αλλάξεις αριθμό.

 

Παιδιά δεν μπορώ να βρω στο market τα παλιά παιχνίδια που υπήρχαν στα φλιπεράκια. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τίποτα τέτοιο; Στο iphone από ότι ξέρω υπήρχαν.

Link to comment
Share on other sites

Πώς λέγεται η εφαρμογή που σου βάζει όλη την φωτογραφία στην οθόνη; :)
Link to comment
Share on other sites

Πώς λέγεται η εφαρμογή που σου βάζει όλη την φωτογραφία στην οθόνη; :)

 

Full screen caller id

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

τι πρεπει να κανω για να εμφανιζονται στον music player οι φακελοι με τα τραγουδια μου οπως τους εχω περασει απο τον υπολογιστη? μηπως να κατεβασω αλλον player εκτος απο αυτον της συσκευης? αν ναι ποιον?

εχω το galaxy s2. ευχαριστω.

Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, Καλησπέρα..

Ειμαι πλεον σε aokp rom, resurrection remix 2.5.2.

Ειχα παει με titanium, backup για ολες τις εφαρμογές.. Ειχα κατι σημαντικες σημειωσεις στο Memo που εχει μεσα το s2 για σημειωσεις...

Τωρα αυτό στις aokp δεν δουλεύει.. Τι αλλο μπορω ν κάνω

Αν την εχεις παρει backup με το titanium δοκιμασες να την επαναφερεις με το titanium κ παλι?

Σε CM9 ετσι το καταφερα εγω.

Αλλιως αν εχεις nandroid backup αναγκαστικα αφου παρεις κ νεο backup επαναφερςις το παλιο, αντιγραφη/επικολληση σε ενα απλο .doc, επαναφορα του νεου nandroid κ εχεις κ τις σημειωσεις σου.

καλησπερα,

τι πρεπει να κανω για να εμφανιζονται στον music player οι φακελοι με τα τραγουδια μου οπως τους εχω περασει απο τον υπολογιστη? μηπως να κατεβασω αλλον player εκτος απο αυτον της συσκευης? αν ναι ποιον?

εχω το galaxy s2. ευχαριστω.

Πηγαινε στις ρυθμισεις του stock player, ψαξε αν θυμαμαι καλα καπου λεει προβολη, τικαρε το φακελοι.

Και ο stock και ολοι οι players εχουν τετοια επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρήσει κανείς το chat στην official app του facebook;Σε μένα μια δουλεύει και 10 όχι!!!
Link to comment
Share on other sites

To sms popup που λετε ειναι αλλη εφαρμογη μυνηματων ή απλα εχει αυτην την λειτουργια για εμφανιση στη lockscreen ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Full screen caller id

 

Οχι για την επαφη οταν σε παιρνει τηλεφωνο αλλα σαν ταπετσαρια:)

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρήσει κανείς το chat στην official app του facebook;Σε μένα μια δουλεύει και 10 όχι!!!

 

 

Βάλε το go chat να σωθείς!

Σαν το Facebook messenger κανένα. Πιστεύω ότι είναι το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Σαν το Facebook messenger κανένα. Πιστεύω ότι είναι το καλύτερο.

 

Ξερουμε πως βλεπουμε τις φωτο των φιλων μετα την τελευταια αναβαθμιση του facebook?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε πως βλεπουμε τις φωτο των φιλων μετα την τελευταια αναβαθμιση του facebook?:blink:

 

Στο Facebook messenger φαίνονται μια χαρά πάντως

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνω να τρέχει ένα πρόγραμμα κάθε φορά που ενεργοποιώ την συσκευή, δηλ. να "φορτώνει" το πρόγραμμα μόνο του ? (κάτι να το φορτώνω στον task manager ή ... - καινούργιος στο android). Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

To sms popup που λετε ειναι αλλη εφαρμογη μυνηματων ή απλα εχει αυτην την λειτουργια για εμφανιση στη lockscreen ?

 

Συνεργαζεται με την στοκ εφαρμογη και σου δινει την δυνατοτητα εμφανισης προεπισκοπησης κ.α. Δεν ειναι ξεχωριστη εφαρμογη μηνυματων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει εφαρμογή να μην κλείνει η οθόνη όταν μιλάω από το ηχείο;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχα εγκατεστημενο το AdFree και οταν εγκατεστησα το CYTA WPA Finder μου εμφανιζε το παρακατω μηνυμα... εκανα απεγκατασταση το AdFree αλλα συνεχιζει να μου εμφανιζει το μηνυμα... καμια ιδεα?

 

Το AdFree "πειράζει" το αρχείο hosts και μπλοκάρει κάποια διαφημιστικά site. Ίσως με την απεγκατάσταση, δεν επανέφερε το hosts στην αρχική του μορφή, οπότε βάλτο και κάνε restore και μετά κάντο uninstall ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Αν την εχεις παρει backup με το titanium δοκιμασες να την επαναφερεις με το titanium κ παλι?

Σε CM9 ετσι το καταφερα εγω.

Αλλιως αν εχεις nandroid backup αναγκαστικα αφου παρεις κ νεο backup επαναφερςις το παλιο, αντιγραφη/επικολληση σε ενα απλο .doc, επαναφορα του νεου nandroid κ εχεις κ τις σημειωσεις σου.

 

Πηγαινε στις ρυθμισεις του stock player, ψαξε αν θυμαμαι καλα καπου λεει προβολη, τικαρε το φακελοι.

Και ο stock και ολοι οι players εχουν τετοια επιλογη.

 

Εκανα restore τα παντα οταν εβαλα την resurrection αλλα πουθενα το memo... Και δεν παιζει να μην το εκανα backup γιατι τα εκανα σε batch..

Καταφερα να εγκατασησω το memo μεσω ενος mod που βρηκα με google apps μεσα.. Αλλα παλι το titanium δεν βγαζει τπτ.... :/

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εκανα restore τα παντα οταν εβαλα την resurrection αλλα πουθενα το memo... Και δεν παιζει να μην το εκανα backup γιατι τα εκανα σε batch..

Καταφερα να εγκατασησω το memo μεσω ενος mod που βρηκα με google apps μεσα.. Αλλα παλι το titanium δεν βγαζει τπτ.... :/

 

Αν κράτησες κ τα δεδομένα συστήματος και όχι μόνο εφαρμογές χρήστη έπρεπε να σου έχει την εφαρμογή "Σημειωσεις".

Link to comment
Share on other sites

καμια αλλη εφαρμογη για να παγωνει το ΜΑΡΚΕΤ υπαρχει γιατι η antTec manager δεν μου τρεχει καθολου

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...