Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω ρε...θα δουμε πως θα δουλεψει.αν μου βρεις και μια για την μπαταρια να μπαινει πανω στο εικονιδιο θα εισαι ο καλυτερος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω ενα hands free απο se x10 pro και όταν το βάζω στι wildfire, δεν "δίνει" σωστο ήχο,εκτός αν παταω συνέχεια το κουμπί του hf... παιζει να υπάρχει καμία εφαρμογή που να λύνει αυτό το προβλημα;

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη να μου δειχνει την ταχυτητα με την οποια κινουμαι? (πχ. σε αυτοκινητο, στο μετρο κλπ)

Γενικα καλες εφαρμογες βασισμενες στο 'αξελερομετρο'?

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια είστε ευχαριστημένοι παιδιά; Σκέφτομαι κι εγώ να το αγοράσω (το Eastern Europe). Μόλις κατέβασα την trial έκδοση να την δοκιμάσω

το sygic το δούλεψα λίγο καιρό μέσα στην αθήνα και οι δρομολογήσεις του, να πω την αλήθεια δεν με βοήθησαν και πολύ. οι χάρτες του δεν είναι και πολύ καλά ενημερωμένοι και οι διαδρομές που σου προτείνει είναι λίγες φορές "μέσω Λαμίας"

Link to comment
Share on other sites

το sygic το δούλεψα λίγο καιρό μέσα στην αθήνα και οι δρομολογήσεις του, να πω την αλήθεια δεν με βοήθησαν και πολύ. οι χάρτες του δεν είναι και πολύ καλά ενημερωμένοι και οι διαδρομές που σου προτείνει είναι λίγες φορές "μέσω Λαμίας"

 

Κι εγω λιγο το εχω χρησιμοποιησει. Ενω του εχω βαλει να με πηγαινει απο τη συντομοτερη διαδρομη, απο με πηγε 'μεσω Λαμίας'.

Κριμα γιατι φαινεται αξιολογο λογισμικο.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη να μου δειχνει την ταχυτητα με την οποια κινουμαι? (πχ. σε αυτοκινητο, στο μετρο κλπ)

Γενικα καλες εφαρμογες βασισμενες στο 'αξελερομετρο'?

 

 

υπάρχει το Ulysse Speedometer. https://market.android.com/details?id=com.binarytoys.speedometer&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmJpbmFyeXRveXMuc3BlZWRvbWV0ZXIiXQ..

hi-124-10

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχεις την τελευταία έκδοση?

Αν όχι ενημέρωσε την. Διαφορετικά περίμενε το επόμενο update, λογικά θα περιλαμβάνονται. Έχω κάνει τη μετάφραση οπότε αν δεν έχει ήδη ενσωματωθεί θα γίνει σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα hands free απο se x10 pro και όταν το βάζω στι wildfire, δεν "δίνει" σωστο ήχο,εκτός αν παταω συνέχεια το κουμπί του hf... παιζει να υπάρχει καμία εφαρμογή που να λύνει αυτό το προβλημα;

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Mιας και είχα παρόμοιο πρόβλημα, απλά να ρωτήσω μήπως δεν "κούμπωσε" καλά το βύσμα. Γιατί είχα παρόμοιο πρόβλημα με άλλα ακουστικά, όπου ήθελε ιδιαίτερη πίεση για να κουμπώσει καλά ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε αν υπαρχει καμια εφαρμογη τυπου(black list) που οταν με καλουν να μπαινει το τηλ στο αθορυβο, και να μην φαινεται στον αλλο οτι το τηλεφωνο μου ειναι κατειλημενο,αλλα να καλει κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε αν υπαρχει καμια εφαρμογη τυπου(black list) που οταν με καλουν να μπαινει το τηλ στο αθορυβο, και να μην φαινεται στον αλλο οτι το τηλεφωνο μου ειναι κατειλημενο,αλλα να καλει κανονικα.

 

Root call blocker

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μολις πειρα το εν-τουτο κινητο και ψαχνω να βρω προγραμμα gps free.κατεβασα απο το μαρκετ το sygic αλλα δεν ειναι free ειναι trial.μπορειτε να βοηθησετε?

:!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε αν υπαρχει καμια εφαρμογη τυπου(black list) που οταν με καλουν να μπαινει το τηλ στο αθορυβο, και να μην φαινεται στον αλλο οτι το τηλεφωνο μου ειναι κατειλημενο,αλλα να καλει κανονικα.

 

δεν ξερω αν σε ενδιαφερει αλλα η στοκ εφαρμογη που εχει το κινητακι, οταν σε καλει ο αριθμος που εχεις ορισει, δεν του δινει καθολου γραμμη.Σαν να ειναι κλειστο το κινητο.Ετσι αποφευγεις κιολας να το ''σηκωσεις'' καταλαθος :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με προεγκατεστημένους-offline χάρτες και να είναι free!

Όλα τα γνωστά προγράμματα είναι επί πληρωμή και "πλάγιοι" τρόποι απόκτησής τους δεν επιτρέπονται να συζητώνται στο forum ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν σε ενδιαφερει αλλα η στοκ εφαρμογη που εχει το κινητακι, οταν σε καλει ο αριθμος που εχεις ορισει, δεν του δινει καθολου γραμμη.Σαν να ειναι κλειστο το κινητο.Ετσι αποφευγεις κιολας να το ''σηκωσεις'' καταλαθος :wink:

 

Ποια εφαρμογη ειναι αυτη;

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω δυο εφαρμογες:

1)για κλειδωμα φακελων κ αρχειων(δλδ για να ανοιχτουν να ζηταει η συσκευη κωδικο)

2)ενα καλο ξυπνητητι γιατι κοιμαμαι βαρια κ θελω να χτυπανε καμπανες διπλα μου...

οποιος ξερει κατι καλο ας μου παρακαλω

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω δυο εφαρμογες:

1)για κλειδωμα φακελων κ αρχειων(δλδ για να ανοιχτουν να ζηταει η συσκευη κωδικο)

/QUOTE]

 

smart app protector Free

κλειδώνει την εφαρμογή και ησυχάζεις.

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

Mιας και είχα παρόμοιο πρόβλημα, απλά να ρωτήσω μήπως δεν "κούμπωσε" καλά το βύσμα. Γιατί είχα παρόμοιο πρόβλημα με άλλα ακουστικά, όπου ήθελε ιδιαίτερη πίεση για να κουμπώσει καλά ;)

 

όχι.... δεν μπορώ να το κάνω να πάει πιο μέσα, εφαρμόζει μια χαρά! παίζει να είναι και θέμα hf γιατί και όταν το βάζω στο mp3 μου, το ίδιο πρόβλημα έχει, για να ακούσω κανονικά πρέπει να πατάω το κουμπι, απλά έλεγα μήπως εδώ παίζει καμια εφαρμογη :/

Link to comment
Share on other sites

στο μαρκετ παντως δεν τον βλεπω

 

Υπάρχει στο market αλλα μάλλον δε θεωρεί οτι είναι συμβατός με το κινητό σου. Δοκίμασε να ψάξεις χωρίς να κάνεις login απο το pc.

Δε χάνεις και τίποτα πάντως, συνεχίζει να είναι πάναργος.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες στο autokiller τι επιλογη να βαλω;;εχω βαλει strict.οι αλλες ειναι καλυτερες;

 

sent from Xperia mini proooooo! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!!.Υπαρχει καποια εφαρμογη που να σου δινει την δυνατοτητα να 'παρεις' φωτο μεσα απο ενα βιντεο σου?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...