Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, πριν από κανένα μήνα, είχαν βγάλει στα παιχνίδια της κατηγορίας "επιλογές συντακτών" του Google Play, ένα παιχνιδάκι με ένα χάρτινο ρομποτάκι που μάζευε κάτι κέρματα και χρυσές παραμάνες και πήδαγε στα κεφάλια κάτι τεράτων.. στυλ Mario.. Το έπαιζα, αλλά το έσβησα γιατί κόλλαγε σε ένα σημείο και τώρα παλεύω να θυμηθώ πως το έλεγαν αλλά μάταια.. Το γνωρίζει κανείς?? :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ρε παιδιά, πριν από κανένα μήνα, είχαν βγάλει στα παιχνίδια της κατηγορίας "επιλογές συντακτών" του Google Play, ένα παιχνιδάκι με ένα χάρτινο ρομποτάκι που μάζευε κάτι κέρματα και χρυσές παραμάνες και πήδαγε στα κεφάλια κάτι τεράτων.. στυλ Mario.. Το έπαιζα, αλλά το έσβησα γιατί κόλλαγε σε ένα σημείο και τώρα παλεύω να θυμηθώ πως το έλεγαν αλλά μάταια.. Το γνωρίζει κανείς?? :confused:

αφου το ειχες εγκαταστησει μεινει στο google play

θα πας στο play απο το πισι σου, κλικ στο "Οι εφαρμογές μου Android"

και θα το βρες στη λιστα των εφαρμογων "Άλλες εφαρμογές στη βιβλιοθήκη μου"

:)

Link to comment
Share on other sites

αφου το ειχες εγκαταστησει μεινει στο google play

θα πας στο play απο το πισι σου, κλικ στο "Οι εφαρμογές μου Android"

και θα το βρες στη λιστα των εφαρμογων "Άλλες εφαρμογές στη βιβλιοθήκη μου"

:)

 

Το γνωριζω αυτο.. Αλλα ηταν επι πληρωμη η συγκεκριμενη και την ειχα κατεβασει με "αλλον" τροπο.. Γι'αυτο και ρωταω, μπας και την ειχε εγκαταστησει κανενας αλλος.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το γνωριζω αυτο.. Αλλα ηταν επι πληρωμη η συγκεκριμενη και την ειχα κατεβασει με "αλλον" τροπο.. Γι'αυτο και ρωταω, μπας και την ειχε εγκαταστησει κανενας αλλος.. ;)

 

Ισως λες το Doodle Jump?Εχει διαφορα θεματα , και ενα μοιαζει με αυτο που λες

ΠΟλυ πορωτικο παιχνιδι παντως κατεβασε το!

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Ισως λες το Doodle Jump?Εχει διαφορα θεματα , και ενα μοιαζει με αυτο που λες

ΠΟλυ πορωτικο παιχνιδι παντως κατεβασε το!

 

Το γνωρίζω και αυτό.. Όντως πολύ καλό.. Ήταν σαν χάρτινο ρομποτάκι ο χαρακτήρας.. και μάλιστα μπορούσες να του αγοράσεις και γυαλιά ηλίου και ρούχα.. Πολύ καλό.. Κρίμα.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται έχει κυκλοφορήσει το humble android bundle 3.

Έχει αξιόλογα παιχνιδάκια και πρόσφατα συμπεριέλαβε και παιχνίδια από το επίσης καλό humble android bundle 1.

 

Όπως πάντα, πληρώνετε όσο θέλετε, ενώ παίρνετε τα παιχνίδια και για Windows, Mac και Linux. Με πάνω από $1 δίνει και κλειδιά για Steam, ενώ αν δώσετε πάνω από τον τρέχοντα μέσο όρο ξεκλειδώνουν επιπλέον παιχνίδια.

http://www.humblebundle.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ψήνομαι να αγοράσω το Asphalt 7 και επειδή μου κάνει εντύπωση που είναι τόσο χαμηλή (χωρίς να είναι σε κάποια έκπτωση) ήθελα να ρωτήσω, μήπως παίζει κανένα κόλπο και σε αναγκάζει να κάνεις άλλες, αναγκαστικές, αγορές μέσα από το παιχνίδι για να προχωρήσεις και απλά τα 0,79 είναι το δόλωμα για να το αγοράσεις?

Επίσης διαβάζω στα σχόλια για απαιτούμενη σύνδεση internet προκειμένου να ξεκινήσει το παιχνίδι.

Ισχύει σε κάθε εκκίνηση του παιχνιδιού ή όπως τα υπόλοιπα gameloft παιχνίδια θέλει κάθε περίπου 15 μέρες μια σύνδεση στο net για να τσεκάρει το licence? Γενικά δηλαδή offline τελείως παίζει καθόλου?

Ευχαριστώ.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ψήνομαι να αγοράσω το Asphalt 7 και επειδή μου κάνει εντύπωση που είναι τόσο χαμηλή (χωρίς να είναι σε κάποια έκπτωση) ήθελα να ρωτήσω, μήπως παίζει κανένα κόλπο και σε αναγκάζει να κάνεις άλλες, αναγκαστικές, αγορές μέσα από το παιχνίδι για να προχωρήσεις και απλά τα 0,79 είναι το δόλωμα για να το αγοράσεις?

Επίσης διαβάζω στα σχόλια για απαιτούμενη σύνδεση internet προκειμένου να ξεκινήσει το παιχνίδι.

Ισχύει σε κάθε εκκίνηση του παιχνιδιού ή όπως τα υπόλοιπα gameloft παιχνίδια θέλει κάθε περίπου 15 μέρες μια σύνδεση στο net για να τσεκάρει το licence? Γενικά δηλαδή offline τελείως παίζει καθόλου?

Ευχαριστώ.

 

Δεν έχει άλλες χρεώσεις.

Θέλει να είσαι συνδεδεμένος όμως για να παίξεις (δεν δοκίμασα να κλείσω καθόλου το ίντερνετ βέβαια).

Δεν τρώει πολλά mb. Τα 79 λεπτά τα τιμάει πάντως!

 

Άσχετο

Επίσης και το beautiful widgets τιμάει τα 69 λεπτά που κάνει τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ενημερώσω ότι τα offtopic μηνύματα σχετικά με τα applications για την απόκρυψη, μεταφέρθηκαν εδώ!
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα αξιόλογο mmorpg (πχ World of warcraft) χωρίς μηνιαία συνδρομή υπάρχει?
Link to comment
Share on other sites

Τρεχάτε!

Nova 3, gangstar rio, modern combat 3 στα 69 λεπτά το καθένα!

 

Για κάποιο λόγο όμως το mc3 δεν είναι συμβατό με to s3..

Θα δοκιμάσω από το hox :)

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω και αυτό.. Όντως πολύ καλό.. Ήταν σαν χάρτινο ρομποτάκι ο χαρακτήρας.. και μάλιστα μπορούσες να του αγοράσεις και γυαλιά ηλίου και ρούχα.. Πολύ καλό.. Κρίμα.. :worry:

 

μηπως λες το Mr Legs? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.something.mrlegs&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zb21ldGhpbmcubXJsZWdzIl0.

Link to comment
Share on other sites

 

Το βρηκα παιδια το παιχνιδακι.. Λεγεται Paper Monsters, αλλα δεν το βλεπω πια στο Google Play.. Για λεπτομερειες δειτε Εδω.. Πολυ καλο παιχνιδακι.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα παιδια το παιχνιδακι.. Λεγεται Paper Monsters, αλλα δεν το βλεπω πια στο Google Play.. Για λεπτομερειες δειτε Εδω.. Πολυ καλο παιχνιδακι.. ;)

 

Θυμίζει Mario και έψαχνα η το mario το ίδιο ή κάτι παραπλήσιο οπότε σ'ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Θυμίζει Mario και έψαχνα η το mario το ίδιο ή κάτι παραπλήσιο οπότε σ'ευχαριστω!

 

Το μαριο το ιδιο μπορείς να το παιξεις και μεσω emulator. :-)

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειπατε emulators.Μπορειτε να μου πειτε πως δουλευει η ολη φαση;;

Δεν εχω ασχοληθει καθολου με παιχνιδια στο Android αλλα θα θελα να αναβιωσω λιγο τις παλιες καλες εποχες με κανα mario,sonic,street fighter.

Για πειτε λιγο διαδικασια (αληθεια υπαρχει δυνατοτητα να κρατανε σκορ, να εχουν pause και λοιπα;; )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το μαριο το ιδιο μπορείς να το παιξεις και μεσω emulator. :-)

 

Το βρηκα σε emulator αλλά όχι το παλιό, βρήκα του Nintendo64 το 3D και κάηκε ο εγκέφαλος μου :-P

 

@konstantinoslp Δυστυχώς εγώ το είχα σταματήσει γιατί αν θυμάμαι καλά δεν είχα βρει πως να κρατάω τα saves, κατά τ'αλλα απλά περνάς ένα emulator app κατεβάζεις τα παιχνίδια για το συγκεκριμένο emulator από Google, τα τρεχεις και παίζεις.. Έχει από game boy μέχρι ps1 αν θυμάμαι καλά.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

@konstantinoslp Δυστυχώς εγώ το είχα σταματήσει γιατί αν θυμάμαι καλά δεν είχα βρει πως να κρατάω τα saves, κατά τ'αλλα απλά περνάς ένα emulator app κατεβάζεις τα παιχνίδια για το συγκεκριμένο emulator από Google, τα τρεχεις και παίζεις.. Έχει από game boy μέχρι ps1 αν θυμάμαι καλά.

 

Κατι τετοιο ειχα διαβασει και εγω γιαυτο μαλλον ειχα παρατησει την ολη φαση...Ισχυει για ολα τα emulators/παιχνιδια;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βρούμε πουθενά το .apk της τελευταίας έκδοσης (1.2.) αυτού του παιχνιδιού;

 

Δωρεάν είναι αλλά για κάποιο λόγο δεν το θεωρούν συμβατό με το Sensation... η προηγούμενη έκδοση που δοκίμασα όμως δούλευε άριστα. Καταραμένη ΕΑ...

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Τρεχάτε!

Nova 3, gangstar rio, modern combat 3 στα 69 λεπτά το καθένα!

 

Για κάποιο λόγο όμως το mc3 δεν είναι συμβατό με to s3..

Θα δοκιμάσω από το hox :)

 

Και στο note δεν παίζει το mc3

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Aν και δεν είμαι γενικώς του παιχνιδιού στα κινητά, παίζω καμιά φορά απλά παιχνιδάκια κι έχω κολλήσει τελευταία με το memory duel. Kαι μάλιστα το έχουν φτιάξει παιδιά από το forum μας (περισσότερα εδώ)...
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Third Blade και Inotia 3 εδώ, για τους fans των hack'n'slash rpg (το πρώτο με έμφαση στο hack'n'slash, το 2ο πιο ισορροπημένο). Δωρεάν και τα 2. Έχει βγει και Inotia 4 τώρα πρόσφατα, δεν το έπαιξα (ακόμα)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...