Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Αγορασα το zombiesmash https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zynga.zombiesmash&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS56eW5nYS56b21iaWVzbWFzaCJd και μετα απο ενα κοκκινο backround που δειχνει με το σημα της zynga κολλαει σε μια μαυρη οθονη...Βεβαια απο μεσα ακουγεται κανονικα ο ηχος του παιχνιδιου σαν να παιζει κανονικα δλδ απλα δεν εχει εικονα!Φοραω android 4 σε xperia arc!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα καλό παιχνίδι για World War II υπάρχει, σε στυλ Medal of Honor? Ναι οκ, δεν είναι αυτά τα παχνίδια να παίζονται σε 4.2", αλλά όλο Angry Birds βαρέθηκα..! Για εκείνα τα 10-15' που περιμένεις υπομονετικά να περάσουν..

Thnx.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

internal ειναι η μνημη του κινητου δηλαδη?...γιατι εκει αποθηκευσα καταλαθος καποια μικρα data εφαρμογων μαλλον

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

internal ειναι η μνημη του κινητου δηλαδη?...γιατι εκει αποθηκευσα καταλαθος καποια μικρα data εφαρμογων μαλλον

 

Πάλι εγώ!:p:p

Internel είναι η εσωτερική μνήμη του κινητού, όπως λες! Ένα μικρό μέρος όμως των εφαρμογών, ακόμα και αν το μεταφέρεις στην sd, μένει στην εσωτερική μνήμη!

Link to comment
Share on other sites

Πάλι εγώ!:p:p

Internel είναι η εσωτερική μνήμη του κινητού, όπως λες! Ένα μικρό μέρος όμως των εφαρμογών, ακόμα και αν το μεταφέρεις στην sd, μένει στην εσωτερική μνήμη!

 

ααα...δυστιχως μου ζητησε μια εφαρμογη να αποθηκευσω το data της η στην εξωτερικη η στην εσωτερικη και πατησα εσωτερικη...και εχουν μειωθει καπως τα mb της εσωτερικης...μπορω να κανω κατι?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ααα...δυστιχως μου ζητησε μια εφαρμογη να αποθηκευσω το data της η στην εξωτερικη η στην εσωτερικη και πατησα εσωτερικη...και εχουν μειωθει καπως τα mb της εσωτερικης...μπορω να κανω κατι?

 

Χμμ. Η μόνη λύση που ξέρω είναι διαγραφή και επανεγκατάσταση. Αν ξέρει κάποιος άλλος κάποια λύση, ας προτείνει για να μην διαγράφεις πιο πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα παιχνίδι στο app store που έχει κάποια σήματα από μάρκες αυτοκινήτων, ρούχων, οργανισμών κλπ και πρέπει να βρεις το σωστό όνομα για να κερδίσεις κάποιους πόντους και να ξεκλειδώσεις το επόμενο επίπεδο. Υπάρχει κάτι τέτοιο στο android;

 

Κανείς που να ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να έδινες και κάποιο link, ώστε κάποιος να μπορεί να κρίνει αν ξέρει κάτι παρόμοιο ή όχι;
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει με την ξερή...είναι παιχνίδι που άμα αρχίσω δεν σταματάω εθισμός

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει με την ξερή...είναι παιχνίδι που άμα αρχίσω δεν σταματάω εθισμός

 

ναι και εμενα μου αρεσει την εχω 2 βδομαδες πανω και παιζω και εγω .

Link to comment
Share on other sites

fantasy defence https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sncompany.newtowergoogleglobal&feature=search_resulttower defence δωρεαν παιχνίδι με αρκετές καινοτομίες , και πολύ μεγάλο σε διάρκεια.
Link to comment
Share on other sites

 

Bravo...Καλοοοοοο......!!!!!!!!!!!!!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Scramble !!!!

Πολύ καλό παιχνίδι online. όποιος έχει ευχέρεια στα αγγλικά είναι σούπερ επιλογή.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zynga.scramble

 

Αν το βάλει κανείς μπορεί να με βρει ως antoniscupra

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Tελικά βρήκα το παιχνίδι που έψαχνα. Είναι το Logo Quiz. Δυστυχώς όμως μου άρεσε πιο πολύ στο iPhone..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παιζω εδω και καιρο το defender 2 και επαθα την εξης νηλα. Αλλαξα χτες ρομ στο τηλεφωνο (galaxy s 2) και επανεφερε μετα το φορματ που εκανα το παιχνοδι μαζι με τα data του με το titanium αλλα οταν πηγα να παιξω ενω στην αρχη εδειχνε οτι εχει τα save μολις πατησα start με αρχιζε απο το 0 level. Ξερει κανεις καποιον τροπο να επαναφερω τα save ή κατι τετοιο τελος παντων εχω στα αρχεια μου ενα nandroid kai ena titanium. και αν εχετε στα υποψην σας καποιον αλλο τροπο για back up των παιχνιδιων ευπροσδεκτος.
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παιζω εδω και καιρο το defender 2 και επαθα την εξης νηλα. Αλλαξα χτες ρομ στο τηλεφωνο (galaxy s 2) και επανεφερε μετα το φορματ που εκανα το παιχνοδι μαζι με τα data του με το titanium αλλα οταν πηγα να παιξω ενω στην αρχη εδειχνε οτι εχει τα save μολις πατησα start με αρχιζε απο το 0 level. Ξερει κανεις καποιον τροπο να επαναφερω τα save ή κατι τετοιο τελος παντων εχω στα αρχεια μου ενα nandroid kai ena titanium. και αν εχετε στα υποψην σας καποιον αλλο τροπο για back up των παιχνιδιων ευπροσδεκτος.

 

Είχεις ενημερώσει πρόσφατα το Backup στο T.B. ή το είχες δημιουργήσει παλιότερα; (Τότε δηλαδή που το παιχνίδι ήταν στο 0 Level)

Δεύτερη σκέψη μου είναι μήπως το συγκεκριμένο παιχνίδι αποθηκεύει τα saves του σε κάποιο άλλο φάκελο (π.χ external sd card), απ' όπου μπορείς να τα επαναφέρεις.

 

Edit: Επίσης έχω να προτείνω το Machinarioum.

Ειδικά σε συσκευές με μεγάλες οθόνες το παιχνίδι είναι απολαυστικό!

Edited by sotiris_rez

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

το backup το εκανα μερικα λεπτα πριν κανω format. τωρα αν τα αποθηκευει αλλου δεν το ξερω.

 

Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Δες στο φάκελο android/data/αν έχει μέσα κάποιο φάκελο με το όνομά του παιχνιδιού σου. Ίσως είναι αποθηκευμένα εκεί...

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...