Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Θα συμφωνησω σε ολα, θα προσθεσω και ενα αλλο

https://market.android.com/details?id=com.frosteam.amtalee&feature=search_result

Υπαρχει και free εκδοση.

 

 

Το apparatus ειναι παρα πολυ καλο, και με ωραιο γραφικο περιβαλλον.

 

Θα συμφωνισω και εγω σε ολα τα παραπανω αλλα θα προσθεσω και το πολυ καλο Spaghetti Marshmallows https://market.android.com/details?id=com.fiffigt.spaghetti.full&feature=apps_topselling_paid

Σε οσους αρεσουν τα παιχνιδια με zombies αυτα ειναι ωραια https://market.android.com/details?id=com.MikaMobile.Zombieville&feature=search_result https://market.android.com/details?id=com.halfbrick.ageofzombies&feature=apps_topselling_paid

Παντος τωρα κλεινω ενα χρονο με android και τα παιχνιδια εχουν ανεβει πολυ σε επιπεδο τους τελευταιους μηνες.Θυμαμαι περυσι το καλοκαιρι στο market υπηρχαν μονο κατι βλακειες ενω φετος εχει πολυ δυνατα παιχνιδια.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Κατεβασα σημερα το cut the rope.

Εθιστικο παιχνιδακι αλλα νομιζω αρκετα laggy(κατα το ανοιγμα του παιχνιδιου) και ξεζουμιζει και την μπαταρια.

Ειμαι σε galaxy s,και το αγορασα κανονικα απτο market.

 

ΚΑποιος αλλος να επιβεβαιωσει?

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα σημερα το cut the rope.

Εθιστικο παιχνιδακι αλλα νομιζω αρκετα laggy(κατα το ανοιγμα του παιχνιδιου) και ξεζουμιζει και την μπαταρια.

Ειμαι σε galaxy s,και το αγορασα κανονικα απτο market.

 

ΚΑποιος αλλος να επιβεβαιωσει?

 

Για τη μπαταρια δεν θα το ελεγα, την τρωει οπως και αλλα παιχνιδια, δεν προσεξα καποια διαφορα. Τωρα αν ειναι laggy, μου εκανε και μενα κατι μικροκαθυστερησεις, πιο πολυ στις αλλαγες των επιπεδων, αλλα δεν το θεωρησα ενοχλητικο. Μεσα στο παιχνιδι ειναι ολα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

κατι σε strategy παιζει ? κατεβασα το paradise island.. αλλα εδ τρελαθηκα.. δεν μ αρεσε..

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

κατι σε strategy παιζει ? κατεβασα το paradise island.. αλλα εδ τρελαθηκα.. δεν μ αρεσε..

Δεν είναι strategy το Paradise.

Αν θες πραγματικό strategy κοιτάς για το Highborn που το έχω αναφέρει και πιο πάνω, αλλά εκτός market. ;)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

κατι σε strategy παιζει ? κατεβασα το paradise island.. αλλα εδ τρελαθηκα.. δεν μ αρεσε..

 

Σε strategy ισως να σου αρεσει το Robo defence. Και το Plants vs Zombies πολυ καλο, εχω κολλησει τελευταια. Θυμιζει τετοια κατηγορια, αλλα εχει ωραια γραφικα και gameplay. Και ειναι αρκετα ευχαριστο.

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια κολησω με το death worm και το GtRaceing........ (χ8) και ..... τα παιχνιδια τα συνηστω ανεπιφιλακτα. . . . . Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Σε strategy ισως να σου αρεσει το Robo defence. Και το Plants vs Zombies πολυ καλο, εχω κολλησει τελευταια. Θυμιζει τετοια κατηγορια, αλλα εχει ωραια γραφικα και gameplay. Και ειναι αρκετα ευχαριστο.

 

Μπορείς να δώσεις Link για το Plants Vs Zombies γιατί δεν το βρίσκω στο market?

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις Link για το Plants Vs Zombies γιατί δεν το βρίσκω στο market?

 

Την εχει το Amazon store, και πριν πολυ καιρο αν δεν κανω λαθος ηταν για μια μερα δωρεαν. Αν και κυκλοφορει και αλλου, πιστευω οτι αξιζει καποιος να πληρωσει για την συγκεκριμενη.

Link to comment
Share on other sites

Στο angry birds στην καινουρια πιστα "Mine and dine" λειτουργει κανονικα το 1ο επιπεδο ενω τα αλλα 2 γραφουν coming soon και ειναι κλειδομενα.Ποτε θα ξεκλειδωσουν???
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια που έχω εγώ στο κινητό μου αυτή τη στιγμή είναι :

 

Paper Toss :P

Guns & Glory , υπέροχο παιχνίδι στρατηγικής. Θεματολογία - άγρια δύση.

Robo Defence , στρατηγικής που ολοένα ανεβαίνει η δημοτικότητά του

Μοto XTreme , φοβερό. Όσοι θυμούνται το Elastomania...αυτό είναι!!

Τοwer of Clumps , εθιστικό Puzzle

Jewels, άλλο κλασσικό puzzle

ANgry Birds , ποιός δε το ξέρει :P

Link to comment
Share on other sites

Lane Splitter!

 

 

Α-πί-στε-υτο και δωρεάν παιχνίδι!

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα androids games εχουν ανεβει επιπεδο οπως iphone?η ειναι πολυ πισω?και περισσοτερω εννοω αν υπαρχουν games hd 3d κλπ οπως στο iphone και οχι games οπως puzzle αλλα prince of percia gangstar και τετοια:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια τα androids games εχουν ανεβει επιπεδο οπως iphone?η ειναι πολυ πισω?και περισσοτερω εννοω αν υπαρχουν games hd 3d κλπ οπως στο iphone και οχι games οπως puzzle αλλα prince of percia gangstar και τετοια:)

 

υπαρχουν αρκετα hd games αλλα νομιζω πως ακομα δεν εχει φτασει το επιπεδο του app store....σιγουρα ομως δεν θα αργησει να γινει και αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια πιοσ μπορει να προτινει παιχνιδα γιατο ζτε racer

 

Αν θέλεις γράψε κανονικά ελληνικά όπως όλοι μας, είναι κρίμα να μας βγαίνουν τα μάτια για να καταλάβουμε τι θέλεις να πεις σε μόλις μισή γραμμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Την εχει το Amazon store, και πριν πολυ καιρο αν δεν κανω λαθος ηταν για μια μερα δωρεαν. Αν και κυκλοφορει και αλλου, πιστευω οτι αξιζει καποιος να πληρωσει για την συγκεκριμενη.

 

 

Όντως πολύ ωραίο παιχνιδάκι!!Κολλάς και μετά από ένα σημείο γίνεται και αρκετά δυσκολούτσικο!

Ένα ακόμη παιχνίδι που μου έκανε εντύπωση και έχω κολλήσει είναι το old offender/Escape from jail

https://market.android.com/details?id=com.izumi.old_offender&feature=search_result

 

Φοβερό....έχω κολλήσει σε ένα σημείο τώρα και ψάχνω μπας και βρω άκρη!;)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ ωραίο παιχνιδάκι!!Κολλάς και μετά από ένα σημείο γίνεται και αρκετά δυσκολούτσικο!

Ένα ακόμη παιχνίδι που μου έκανε εντύπωση και έχω κολλήσει είναι το old offender/Escape from jail

https://market.android.com/details?id=com.izumi.old_offender&feature=search_result

 

Φοβερό....έχω κολλήσει σε ένα σημείο τώρα και ψάχνω μπας και βρω άκρη!;)

 

Πολυ ωραιο!Επαιξα ενα μισαωρο αλλα κολλησα εκει που βρισκεις το βιβλιο στο τραπεζι.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα σημερα τα Pro Evolution Soccer 2011, NFL 2011 , Assassins Creed και εντυπωσιαστηκα. Δεν περιμενα ενα κινητο να εχει τοσο ωραια παιχνιδια.

Επαιξα και Modern Combact 2 Black pegasus και δεν μου αρεσε πολυ κυριως λογω του οτι βρηκα δυσκολο τον χειρισμό.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Zenonia 3. Δωρεάν ψιλόRPG σε στυλ Zelda! Οι φαν, σπεύσατε..!

Άντε ρε Nintendo, βγάλε τα παιχνίδια σου για Android και iOS να καούμε ακόμα περισσότερο...

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια που έχω εγώ στο κινητό μου αυτή τη στιγμή είναι :

 

 

Μοto XTreme , φοβερό. Όσοι θυμούνται το Elastomania...αυτό είναι!!

 

αν σου αρεσε αυτο, το Trial Xtreme θα σου αρεσει πολυ περισσοτερο. Το καλυτερο στο ειδους του για μενα, το εχω αγορασει κανονικα και αξιζει και με το παραπανω.

 

 

Όντως πολύ ωραίο παιχνιδάκι!!Κολλάς και μετά από ένα σημείο γίνεται και αρκετά δυσκολούτσικο!

Ένα ακόμη παιχνίδι που μου έκανε εντύπωση και έχω κολλήσει είναι το old offender/Escape from jail

https://market.android.com/details?id=com.izumi.old_offender&feature=search_result

 

Φοβερό....έχω κολλήσει σε ένα σημείο τώρα και ψάχνω μπας και βρω άκρη!;)

 

 

Ναι κι εγω το εχω προχωρησει, και εχουν αρχισει τα ζορια, χαχα. Θελει σκεψη και το τι εφοδια θα επιλεξεις,γιατι ειναι πολλα, και οι θεσεις για να μπουν λιγες.

 

Ωραιο φαινεται το old offender, θυμιζει την σειρα απο το Mystigue. Αν ξερεις αλλα παρομοια, ή καποιος αλλος ας τα αναφερει!

Link to comment
Share on other sites

αν σου αρεσε αυτο, το Trial Xtreme θα σου αρεσει πολυ περισσοτερο. Το καλυτερο στο ειδους του για μενα, το εχω αγορασει κανονικα και αξιζει και με το παραπανω.

 

Ναι κι εγω το εχω προχωρησει, και εχουν αρχισει τα ζορια, χαχα. Θελει σκεψη και το τι εφοδια θα επιλεξεις,γιατι ειναι πολλα, και οι θεσεις για να μπουν λιγες.

 

Ωραιο φαινεται το old offender, θυμιζει την σειρα απο το Mystigue. Αν ξερεις αλλα παρομοια, ή καποιος αλλος ας τα αναφερει!

 

Βρε παλικάρια τι ακριβώς κάνουμε στο old offender|Escape from jail και πως να πει κάποιος για την πρώτη (πίστα) μπας και μπω στο νόημα:wacko: και το ξεκινήσω...!!!:lol: βρήκα το νόμισμα και το σκηνή και την οδοντόβουρτσα..... τώρα..???

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ ωραίο παιχνιδάκι!!Κολλάς και μετά από ένα σημείο γίνεται και αρκετά δυσκολούτσικο!

Ένα ακόμη παιχνίδι που μου έκανε εντύπωση και έχω κολλήσει είναι το old offender/Escape from jail

https://market.android.com/details?id=com.izumi.old_offender&feature=search_result

 

Φοβερό....έχω κολλήσει σε ένα σημείο τώρα και ψάχνω μπας και βρω άκρη!;)

 

Αν σου αρεσει αυτό το στυλ, κοιτα και τα Infernus 1 και 2 και το Grisly Manor.Τα γουσταρω πολύ αυτά του τυπου και τα τερματιζω πολύ γρήγορα.

 

Sent from Nook Color on Cm7 Nightly 129 @1.350Mhz

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικάρια τι ακριβώς κάνουμε στο old offender|Escape from jail και πως να πει κάποιος για την πρώτη (πίστα) μπας και μπω στο νόημα:wacko: και το ξεκινήσω...!!!:lol: βρήκα το νόμισμα και το σκηνή και την οδοντόβουρτσα..... τώρα..???

 

Θα σου δωσω μια βοηθεια.Επελεξε το νομισμα και κοιτα κατω απο το κρεβατι και μετα...

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...