Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δοκίμασα σε Nexus7. Υποστηρίζει τρεις τίτλους προς το παρόν μεταξύ των οποίων το MotoGP, το οποίο τυχαίνει να έχω.

Σσσσσσσσσσσσσσέρνεται!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...που μπορω να βρω hd android games για galaxy s3..απο τα καλα παιχνιδια εννοω..?

 

Στο https://play.google.com

 

Σπασμένα/παράνομα δεν θα βρεις εδωμέσα

Link to comment
Share on other sites

αναφέρθηκε εδώ -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=348211&page=8

ότι:

Η Sony εγκαινίασε σήμερα το δικό της κατάστημα εφαρμογών PlayStation Mobile

http://www.avclub.gr/forum/showthread.php/99981-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1-Sony-PlayStation-Mobile

Νομίζω ότι σε αυτό το θέμα ταιριαζει καλύτερα!

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Rovio Angry Birds Star Wars

http://www.gannett-cdn.com/media/USATODAY/GenericImages/2012/10/08/angry-birds-star-wars-splash_wide-4_3_r560.jpg?f061b7ce9937c38b702e6f308816ac2a14e2a4ec

 

Angry Birds Star Wars (Χωρίς Χρέωση)

Angry Birds Star Wars HD (2,69 €)

Link to comment
Share on other sites

Νέο humble bundle for android.

Όπως πάντα, πληρώνετε όσο θέλετε, και παίρνετε τα παιχνιδάκια για όλες τις πλατφόρμες (android, windows, linux, mac). Σε καμιά εβδομάδα λογικά θα προσθέσουν κι άλλα στο ίδιο πακέτο, αλλά θα τα πάρουν και όσοι το έχουν ήδη αγοράσει.

 

Προσέξτε ότι για ορισμένα παιχνίδια πρέπει να ξεπεράσετε τον τρέχοντα μέσο όρο.

Σημ. Αυτή τη στιγμή αργεί να απαντήσει το site, γιατί έχει πλακώσει πολύς κόσμος :)

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε το παιχνίδι Space Defense στα κινητά της Nokia??

Τώρα και στο Android

tFkJhiPeujUD2bUQJXX7-DaAcsVGD4HvI5vc0GYN4dXAj6r6FoxC-wwqj4zJrpTirtg=h230

 

 

Classic Snake 2

06b-uaT2XfGMQj3O66thMzliJPDbHZ93l9FKSt859eJ3wAcaZfFZJW1lokKtI1h82i0=h230

Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

σε tablet γνωστου, ενα viewsonic με 2.3, βγαζει "don't support openGLES 2.0" προσπαθωντας να παιξει Hill Climb Racing, ενω το Flow Free απεικονιζεται καπως διαφορετικα, απ' οτι στο κινητο. με λιγα λογια, το ενα δεν παιζει καθολου, και το αλλο προσπαθει να παιξει. γινεται κατι ωστε να παιξουν και τα δυο κανονικα;
Link to comment
Share on other sites

αρχισα τα angry birds star wars και εγω..45 mb αλλα αξιζει

ωραιο αυτο με τα βραβεια και η βοηθειες...και με τα πουλια που πυροβολανε και σπανε με σπαθια..

10/10 για μενα:D

αν δεν εχετε χωρο στην συσκευη σας η δεν το υποστιριζει βαλτε τα κλαμματα:p:lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

αρχισα τα angry birds star wars και εγω..45 mb αλλα αξιζει

ωραιο αυτο με τα βραβεια και η βοηθειες...και με τα πουλια που πυροβολανε και σπανε με σπαθια..

10/10 για μενα:D

αν δεν εχετε χωρο στην συσκευη σας η δεν το υποστιριζει βαλτε τα κλαμματα:p:lol:

 

 

Αφού πάει στην sd, το είχα δοκιμάσει στο ace.

Τη σήμερον ημέρα που βρίσκεις 32αρες sd με 17€ και όλα τα κινητά με sd slot παίρνουν 32/64 + την εσωτερική τους, δεν νομίζω να απασχολούν κάποιον τα 45mb!

Εδώ βάζουμε 4-5 της προκοπής που πιάνουν 1,5-2gb το καθένα ;)

Link to comment
Share on other sites

εχω λιωσει το nsf most wanted στο note 2... ισως το καλυτερο στο ειδος του απο οσα εχω δοκιμασει

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εχω λιωσει το nsf most wanted στο note 2... ισως το καλυτερο στο ειδος του απο οσα εχω δοκιμασει

 

Πολυ καλο, και τελεια γραφικα.. αλλα αυτη η ΕΑ δεν λεει να φτιαξει ενα control της προκοπης με touch, δεν αρεσει σε ολους να κουνανε το κινητο δεξια αριστερα. Ειναι περιεργος ο χειρισμος σε αυτη την επιλογη,εκτος του οτι δεν πιανει το φρενο παντα δεν ξερω γιατι. Σε αυτο το κομματι η Gameloft υπερτερει, και ας εμεινε πισω πλεον το Asphalt 7.

Link to comment
Share on other sites

Αφού πάει στην sd, το είχα δοκιμάσει στο ace.

Τη σήμερον ημέρα που βρίσκεις 32αρες sd με 17€ και όλα τα κινητά με sd slot παίρνουν 32/64 + την εσωτερική τους, δεν νομίζω να απασχολούν κάποιον τα 45mb!

Εδώ βάζουμε 4-5 της προκοπής που πιάνουν 1,5-2gb το καθένα ;)

 

και εγω 16αρα εχω...ειναι κακο ομως να υπαρχουν βαρια παιχνιδια για την συσκευη?γιατι εχω 3 angry birds μεσα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και εγω 16αρα εχω...ειναι κακο ομως να υπαρχουν βαρια παιχνιδια για την συσκευη?γιατι εχω 3 angry birds μεσα

 

Ειναι βαρια τα angry birds? :wacko:

Εδω στο ταπινο μου ideos x5 εχω το lets golf το Modern Combat 2: Black Pegasus και το pes 2012 και δεν εχει βγαλει κιχ :O

Ολα ειναι θεμα ραμ και καλη διαχηρηση multitaskin, (η οπως λεγετε) γιατι με ενα overclock στην cpu εχεις λυσει αρκετα προβλημα, οσο αφορα την gpu ενταξει την ιδια φοραμε με το τηλ σου και σιγουρα δεν μπορουμε να παιξουμε ολα τα παιχνιδια αλλα τα ποιο πολλα ειναι συμβατα αλλα δεν μπορουμε να θεωρησουμε τα angry birds βαρια :p

Edited by arte1234566
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Ειναι βαρια τα angry birds? :wacko:

Εδω στο ταπινο μου ideos x5 εχω το lets golf το Modern Combat 2: Black Pegasus και το pes 2012 και δεν εχει βγαλει κιχ :O

Ολα ειναι θεμα ραμ και καλη διαχηρηση multitaskin, (η οπως λεγετε) γιατι με ενα overclock στην cpu εχεις λυσει αρκετα προβλημα, οσο αφορα την gpu ενταξει την ιδια φοραμε με το τηλ σου και σιγουρα δεν μπορουμε να παιξουμε ολα τα παιχνιδια αλλα τα ποιο πολλα ειναι συμβατα αλλα δεν μπορουμε να θεωρησουμε τα angry birds βαρια :p

 

ααα ενταξει...αρα συνεχιζουμε κατεβασμα

απλα λογο μεγεθους μου φαινονται οτι ειναι βαρια..πχ με το lg optimus l3 το wars δεν ειναι συμβατο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ααα ενταξει...αρα συνεχιζουμε κατεβασμα

απλα λογο μεγεθους μου φαινονται οτι ειναι βαρια..πχ με το lg optimus l3 το wars δεν ειναι συμβατο

 

 

Υποτιμας πολυ το κινητο σου το l3 εχει αμα θυμαμαι καλα 800mhz επεξεργαστη και adreno 200 gpu εσυ εχεις στο neo v 1ghz επεξεργαστη και το συμαντικοτερο andreno 205 gpu και πολλες φορες το μαρκετ κανει λαθος στα παιχνιδια τα τρια προηγουμενα που σου ειπα δεν ταιριαζαν συμφωνα με το μαρκετ στην συσκευη μου και αναγκαστηκα να κανω ενα mod μεσω του xda που φενοταν το κινητο μου σαν Desire s htc

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Να ρωτήσω ρε παιδιά... Ψάχνω παιχνίδια στο στυλ του Dungeon Hunter 2( Action-RPG δηλαδή)... Μέχρι στιγμής μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον το Bard's Tale και το Heroes call, αλλά έχει ξεκλείδωτο μόνο έναν char(warrior)... Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μερικά??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Edit: Μόλις δοκίμασα το Heroes Call και είναι σε στυλ point and click, οπότε τρώει ψιλοάκυρο

Edited by manosf23
CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα σας λέω,παίξτε need for speed most wanted και θα σταματήσετε να παίζετε όλα τα άλλα games που υπάρχουν!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καποιο παιχνιδι στη φιλοσοφια του Stupid Zombies? Το οποιο μολις τωρα ειδα πως βγηκε και sequel :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameresort.sz2google&feature=search_result

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Υποτιμας πολυ το κινητο σου το l3 εχει αμα θυμαμαι καλα 800mhz επεξεργαστη και adreno 200 gpu εσυ εχεις στο neo v 1ghz επεξεργαστη και το συμαντικοτερο andreno 205 gpu και πολλες φορες το μαρκετ κανει λαθος στα παιχνιδια τα τρια προηγουμενα που σου ειπα δεν ταιριαζαν συμφωνα με το μαρκετ στην συσκευη μου και αναγκαστηκα να κανω ενα mod μεσω του xda που φενοταν το κινητο μου σαν Desire s htc

 

δεν το υποτιμαω..ισα ισα το αγαπαω:D

απλα δεν ειχα ξανα τοσο καλη συσκευη οσο να ξερω τα ορια της..

θα κατσω να βαλω και ενα μεγαλο παιχνιδι να δω πως παει

 

το l3 το εχω λειτουργησει μηνα και ισως παραπανω και μου φανηκε πολυ καλοο και δεν περιμενα να μην ειναι συμβατο με τα angry birds..προσπαθησα να το βαλω μεσω apk απο το δικο μου αλλα οταν το εγκατεστησα δεν ανοιγε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το google play δεν υποστηριζει για αγορες την prepaid

της τραπεζας κυπρου?

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...