Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτήσω, το dod games παίζει στις συσκεύες σας?

 

Δεν βρηκα πιο παιχνίδι εννοείς....στειλε link.

 

@ parafron4 όντως φοβερό παιχνιδάκι!!!!Το κατεβασα και εγω στο transformer μου.

Edited by petros11

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

να ρωτήσω, το dod games παίζει στις συσκεύες σας?

 

Ναι μόλις έπαιξα ναυμαχία! Αλλά δεν βολεύει και πολύ... Με ποιον broswer προσπαθείς να παίξεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μόλις έπαιξα ναυμαχία! Αλλά δεν βολεύει και πολύ... Με ποιον broswer προσπαθείς να παίξεις;

 

default 2.3.5 sgs

Link to comment
Share on other sites

default 2.3.5 sgs

 

Εγώ με default σε 2.3.4 παίζω κανονικά. Έχεις εγκαταστήσει αυτό φαντάζομαι έτσι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μόλις έπαιξα ναυμαχία! Αλλά δεν βολεύει και πολύ... Με ποιον broswer προσπαθείς να παίξεις;

 

 

 

ασχετο,αλλα επειδη ανεφερες τη ναυμαχια,πολυ καλο παιχνιδακι για ναυμαχια ειναι το naval clash https://market.android.com/details?id=northern.captain.seabattle

 

πολυ ωραιο!και επισης 3 επιλογες vs android, vs bluetooth, vs webman :happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου λετε καπιο παιχνιδι σε στηλ σαν και αυτο Earth And Legend
https://market.android.com/details?id=com.dvidearts.earthandlegend&feature=apps_topselling_paid_game#?t=W251bGwsMSwyLG51bGwsImNvbS5kdmlkZWFydHMuZWFydGhhbmRsZWdlbmQiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει κάποια στιγμή αν έχει όλες τις "πίστες" το κλασσικό pacman της namco. Μου είχατε πει ότι παίζει, κανονικά.

Εγώ εννοούσα κλασσικό αυτό, https://market.android.com/details?id=com.NamcoNetworks.MsPacManDemo

 

Και επί της ευκαιρίας στο Note κόβει το πάνω μέρος που είναι το σκορ και η βαθμολογία.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει κάποια στιγμή αν έχει όλες τις "πίστες" το κλασσικό pacman της namco. Μου είχατε πει ότι παίζει, κανονικά.

Εγώ εννοούσα κλασσικό αυτό, https://market.android.com/details?id=com.NamcoNetworks.MsPacManDemo

 

Και επί της ευκαιρίας στο Note κόβει το πάνω μέρος που είναι το σκορ και η βαθμολογία.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

μα το note ειναι αλλοκοτο απο πλευρας αναλυσης ..πολλα apps δεν παιζουν σωστα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος το blood and glory; Στο hd2 μου πάντως κολλάει και γονατίζει το τηλέφωνο. Το ram manager φαίνεται πως κάτι πάει να κάνει ενώ το auto killer memory optimazer δεν καταφέρνει τίποτα απολύτως. Βέβαια όλα αυτά είναι ημίμετρα και το hd2 δυστυχώς δείχνει την ηλικία του.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει κάποια στιγμή αν έχει όλες τις "πίστες" το κλασσικό pacman της namco. Μου είχατε πει ότι παίζει, κανονικά.

Εγώ εννοούσα κλασσικό αυτό, https://market.android.com/details?id=com.NamcoNetworks.MsPacManDemo

 

Και επί της ευκαιρίας στο Note κόβει το πάνω μέρος που είναι το σκορ και η βαθμολογία.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

 

στο λινκ που εδωσες λεει Ms. PAC-MAN Demo by Namco οποτε λογικα δεν θα εχει ολες τις πιστες

απο οτι ειδα το ολοκληρο ειναι με πληρωμη αλλα ας απαντησει και καποιος που το χει

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος το blood and glory; Στο hd2 μου πάντως κολλάει και γονατίζει το τηλέφωνο. Το ram manager φαίνεται πως κάτι πάει να κάνει ενώ το auto killer memory optimazer δεν καταφέρνει τίποτα απολύτως. Βέβαια όλα αυτά είναι ημίμετρα και το hd2 δυστυχώς δείχνει την ηλικία του.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Στο evo τρέχει απροβλημάτιστα!;)

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι καινουργιοσ στην παρεα θα ηθελα να ρωτησω αν θελω να κατεβασω τσαμπα παιχνιδια απο την gameloft π.χ πως θα το κανω?...στο μαρκετ δεν υπαρχουν καποια game δικα της που ψαχνω?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια επειδη ειμαι καινουργιοσ στην παρεα θα ηθελα να ρωτησω αν θελω να κατεβασω τσαμπα παιχνιδια απο την gameloft π.χ πως θα το κανω?...στο μαρκετ δεν υπαρχουν καποια game δικα της που ψαχνω?

 

Επειδή είσαι καινούργιος να σε ενημερώσω ότι στο παρόν forum δεν μας επιτρέπεται να ζητάμε/συζητάμε για παράνομο λογισμικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

στο λινκ που εδωσες λεει Ms. PAC-MAN Demo by Namco οποτε λογικα δεν θα εχει ολες τις πιστες

απο οτι ειδα το ολοκληρο ειναι με πληρωμη αλλα ας απαντησει και καποιος που το χει

 

Σωστά τα γράφεις!!

Όταν όμως πηγαινεις για πληρωμή ………τίποτα!!

 

Αν το δεις και αλλιώς στις free-trial-demo όταν σου την εμφανίζει στο market από κάτω σου έχει και την επί πληρωμή......

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος το blood and glory; Στο hd2 μου πάντως κολλάει και γονατίζει το τηλέφωνο. Το ram manager φαίνεται πως κάτι πάει να κάνει ενώ το auto killer memory optimazer δεν καταφέρνει τίποτα απολύτως. Βέβαια όλα αυτά είναι ημίμετρα και το hd2 δυστυχώς δείχνει την ηλικία του.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

στο HD2 είχα και εγώ πρόβλημα. στο Note παίζει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Guest alexmi900
παιδια καπια παιχνιδια στο zte racer μου κολανε ξερετε τη πρεπει να κανω?

 

δεν μπορεις να κανεις κατι.το κινητο σου εχει εναν σχετικα αργο επεξεργαστη και μικρη ραμ και για αυτο δεν μπορει να σηκωσει καποια παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το world of goo!

 

Φοβερό!!! Το μάρκετ το εμφανίζει σαν μη διαθέσιμο για την συσκευή μου αλλά από την ιστοσελίδα του παιχνιδιού κατέβασα το demo και παίζει κανονικότατα.

 

 

 

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Where's My Water?

 

αλλο ενα παιχνιδακι που εχω ξεσκισει στο iphone και θα το ξεσκισω και στο s2 :)

 

όντως πολύ ωραίο game! το προτείνω και γω:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε βγαινει το fruit ninja puss in boots για android? Απ' οτι ξερω βγηκε στο amazon app store αλλα ειναι μονο για usa..Στο market ποτε θα το βαλουν?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε βγαινει το fruit ninja puss in boots για android? Απ' οτι ξερω βγηκε στο amazon app store αλλα ειναι μονο για usa..Στο market ποτε θα το βαλουν?

 

Λίγο που έψαξα.. δεν υπάρχει τίποτα. Ούτε στο Amazon AppStore, ούτε στο Android Market.

Φαντάζομαι δεν θα αργήσει πολύ ακόμα να κυκλοφορήσει στο Android Market, οπότε λίγο υπομονή..

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου το εχει στο iphone εδω και δυο βδομαδες...θα τον ρωτησω

 

Edit: απο το instalous το ειχε κατεβασει τελικα...

Edited by Villis
Συνένωση συνεχόμενων post!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...