Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασες να το ανοίξεις χωρίς να έχεις μέσα κάρτα μνήμης?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι αλλα κ παλι δεν ανοιγει...επισης δεν φορτιζει.. Edited by bomber21

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τότε καλύτερα να το πας σε κάποιο Nokia Care να το κοιτάξουν και να σου πουν τι έχει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το πηγα γερμανο σημερα και σε 15 μερες πιστευω να το εχω πισω..

 

Ομάδα Διαχείρισης:Προσπάθησε να γράψεις με ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ λέξεις.

Edited by bomber21

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνεται η πρόβλεψη κειμένου όταν γράφουμε μήνυμα στα Ελληνικά; Στην εισαγωγή είδα ότι γίνεται στα Αγγλικά, αλλά στα Ελληνικά;;

 

Επίσης το όριο του μηνύματος είναι οι 50 λέξεις για Ελληνικά; Αν θέλω 160 χαρακτήρες πρέπει να γράψω αναγκαστικά στα Αγγλικά; Υπάρχει άλλος τρόπος;

 

 

Κατά τα άλλα είμαι πολύ ικανοποιημένος από την επιλογή μου, το συστήνω...

Πήγαινε στο μενού ενώ είσαι στην δημιουργία μηνύματος.->περισσότερα->ρυθμίσεις πρόβλεψης->Προβλεψη εισαγωγής κειμένου-> ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μια ερωτηση για το κινητο δεν παιζει you tybe τι πρεπει να κανω για να βλεπω τα βιντεακια?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ... εγώ έχω ένα που πήρα δώρο απο αγγλία ... και μου ζητάει κωδικό περιορισμού :S τι'ναι αυτό ρε παιδια??? καμιά ιδέα?και αν υπάρχει η ιδέα υπάρχει και λύση? :P Edited by nik7
Link to comment
Share on other sites

παιδιά λύση εβρέθει... πήρα τηλέφωνο την VODA UK και μου είπανε ότι είναι μπλοκαρισμένο απο την ίδια... τους λέω όμως ότι είμαι φοιτητής και ότι θέλω να το πάρω στην μαμά πατρίδα (Ελλάδα) και ότι δεν έχω λεφτά για άλλο τηλ και τέτοια (κλάψες κτλ... :) ) και μου λέει φυσικά... δώστε μου το ΙΜΕΙ σας και θα σας δώσω έναν κωδικό τύπου #pw+NUC+1# όπου NUC(Nokia unlock code - Restriction Code) είναι ένας 15ψήφιος που βγαίνει απο εταιρεία και κωδικό κινητού... το πέρασα και ΤΕΛΟΣ... είναι τσάμπα μην ψαρώνετε απο ιστοσελίδες που ζητάνε λεφτά κτλ... σύν του ότι υπάρχει και προγραμματάκι που καλύπτει τέτοιες δουλίτσες ;)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μια ερωτηση για το κινητο δεν παιζει you tybe τι πρεπει να κανω για να βλεπω τα βιντεακια?

 

Mέσω Opera παίζει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει καταφέρει κανείς να κάνει το E-mail να δουλέψει; Όταν πάω να κάνω add οποιοδήποτε λογαριασμό αν διαλέξω σύνδεση με wifi μου πετάει μετά από λίγα δευτερόλεπτα ένα μήνυμα "Απαιτείται έλεγχος ταυτότητας" και δεν γίνεται τίποτα, ενώ με GPRS κάνει καταρχάς αρκετή ώρα (υποτίθεται συνδέεται) και μετά μου βγάζει "Σφάλμα επικοινωνίας. Προσπαθήστε αργότερα". Αυτό το κάνει συνέχεια και μόνο στα emails. Κατά τα άλλα μπορώ και μπαίνω στο ίντερνετ από Όπερα και Κοινότητες... :(:( Edited by blackrazor
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει καταφέρει κανείς να κάνει το E-mail να δουλέψει; Όταν πάω να κάνω add οποιοδήποτε λογαριασμό αν διαλέξω σύνδεση με wifi μου πετάει μετά από λίγα δευτερόλεπτα ένα μήνυμα "Απαιτείται έλεγχος ταυτότητας" και δεν γίνεται τίποτα, ενώ με GPRS κάνει καταρχάς αρκετή ώρα (υποτίθεται συνδέεται) και μετά μου βγάζει "Σφάλμα επικοινωνίας. Προσπαθήστε αργότερα". Αυτό το κάνει συνέχεια και μόνο στα emails. Κατά τα άλλα μπορώ και μπαίνω στο ίντερνετ από Όπερα και Κοινότητες... :(:(

Ναι, εμένα μου δουλεύει με 3 λογαριασμούς μάλιστα. Yahoo, gmail, hotmail

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

πως μπορώ να μεταφέρω τις επαφές μου απο το Outlook 2003 στο Nokia C3;

 

(Θα το εχω στα χερια μου την Δευτερα και θελω να ξερω τον τροπο γιατι εχω παρα πολλες επαφες)

 

Ευχαριστω προκαταβολικα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω το κινητό περίπου 1 μήνα κ είμαι αρκετά ευχαριστιμένος... Μ παρουσιάζει όμως κάποια προβλήματα όταν μπάινει στο facebook και στα mail.Συγκεκριμένα δεν μπαίνει αρκετές φορές και μετά από ώρα μ βγάζει το μήνυμα communication error. Try again! Εγω χρεισιμοποιώ μόνο wifi. Μήπως γνωρίζει κάποιος τι θα μπορούσα ίσωσ ν κάνω? Ευχαριστω! Αλέξης...
Link to comment
Share on other sites

πηρα κι εγω το τηλεφωνο σημερα απο τη vodafone με επιδοτηση.

 

οταν παω να συνδεθω μεσω wifi αλλά και gprs στις κοινοτητες μου βγαζει κι εμενα communication error.

ξερουμε πως διορθωνεται;

μηπως ειναι bug?

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για το nokia pc suite,έχει επιλογή συγχρονισμού με outlook.

 

Σ'ευχαρστω για την πληροφορια φιλε ktsolkas :)

Μηπως γνωριζεις πια ειναι η τελευταια εκδοση του PC Suite ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

που μπορω να βρω τους συνδιασμους πληκτρων για να φανει το κρυφο μενου κλο για το κινητο αυτο?

θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαρστω για την πληροφορια φιλε ktsolkas :)

Μηπως γνωριζεις πια ειναι η τελευταια εκδοση του PC Suite ;

κατεβασε αυτην εδω

http://www.nokia.gr/support/software/pc-suite

και εισαι καλυμενος.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ενδιαφερονται για ιντερνετ ραδιο η παρακατω εφαρμογη λειτουργει μια χαρα στο c3.

 

http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-internet-radio-s40

 

Απο τις δυο εκδοσεις που υπαρχουν κατεβαζουμε αυτη που ειναι για το c3-01

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. εχω ενα προβλημα με το κινητο, συνδεεται στο ιντερνετ μεσω gprs και μου τρωει την καρτα. ξερω οτι το προβλημα αυτο το ειχαν και αλλοι και τελικα το λυσανε , εγω ομως δεν καταφερα να το λυσω. θα μπορουσε καποιος να μου πει πως μπορω να διαγραψω εντελως τις ρυθμισεις του gprs ωστε να μην μπορει να συνδεθει?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ότι και αν έχω κάνει βιντεάκια στο you tube δεν βλέπω. Μου βγάζει πάντα: καμμία απόκριση πύλης η κάτι τέτοιο. Έχω της wind την προσφορά με τα 500MB.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τα προβληματα επανηλθαν,παρα την αναβαθμιση.Εσβησα τα μητρωα των κλησεων μετα απο αρκετο καιρο (τουλαχιστον 1 μηνα) και καποιες κλησεις δεν σβηστηκαν.Προσπαθωντας να τις σβησω βγαζει μηνυμα "μη εγκυρη επιλογη".Μηπως τελικα ειναι καποιο bug;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...