Jump to content

Δοκιμασμένες Εφαρμογές για το Vivaz


dionysisrks
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα και συγνωμη

θα ηθελα λιγη βοηθεια (pm) για το που θα βρω και πως θα εγκαταστησω στο vivaz u5 το ndrive gps η καποιο αλλο χωρις χρεωση.

ψαχνω στο google, και για άλλες free εφαρμογές, αλλα τιποτα..

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια βοηθεια! το shell Μου λεει οτι εχει λαθος πιστοποιητικο οταν παω να το κανω εγκατασταση!τι κανω?
Link to comment
Share on other sites

που θα βρω screensavers οπως το aquarium που εχει το Vivaz? επισης αν μπορει καποιος να μου στειλει κανενα λινκ με παιχνιδια δοκιμασμενα σε vivaz θα ειμουν ευγνωμων
Link to comment
Share on other sites

Tρέχω κανονικά μαγειρεμένους ovi maps 3

Μάλιστα κάνει κανονικά update τους χάρτες και τις φωνές μέσω nokia map downloader :D:D:D:p

 

Οι χάρτες βέβαια δεν λένε πολλά αλλά έχει καλή πλοήγηση και απόκριση.

 

Επίσης έβαλα το Need for speed shift (για το Ν8:lol:!!!!!) Παίζει και στο δικό μας...

Απίστευτα γραφικά και gameplay αλλά με μερικές μαύρες οθόνες. Παρόλα αυτά φαίνεται η επεξεργαστική ισχύς του τηλεφώνου μας.

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μπαινω στο οvistore δίνω για τηλ το 5800 νουμερο τηλ +306974...... κάνω αποστολή εφαρμογής αλλά δεν έρχεται τίποτα, γιατί άραγε ??? Και μιλάμε για ώρες πολλές , όχι να περιμένω μερικά λεπτά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μπαινω στο οvistore δίνω για τηλ το 5800 νουμερο τηλ +306974...... κάνω αποστολή εφαρμογής αλλά δεν έρχεται τίποτα, γιατί άραγε ??? Και μιλάμε για ώρες πολλές , όχι να περιμένω μερικά λεπτά

 

Έχω κάνει το ίδιο εδώ και 1 μήνα και τίποτα...

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Tρέχω κανονικά μαγειρεμένους ovi maps 3

Μάλιστα κάνει κανονικά update τους χάρτες και τις φωνές μέσω nokia map downloader :D:D:D:p

 

Οι χάρτες βέβαια δεν λένε πολλά αλλά έχει καλή πλοήγηση και απόκριση.

 

Επίσης έβαλα το Need for speed shift (για το Ν8:lol:!!!!!) Παίζει και στο δικό μας...

Απίστευτα γραφικά και gameplay αλλά με μερικές μαύρες οθόνες. Παρόλα αυτά φαίνεται η επεξεργαστική ισχύς του τηλεφώνου μας.

 

Το έχω εγκαταστήσει και εγώ το NFS SHIFT για το Ν8, αλλά lagάρει κάθε 2 sec. Είμαι βέβαιος ότι δεν είναι θέμα δυνατοτήτων (το VIVAZ έχει καλύτερο hardware από το Ν8).

Το έχεις εγκαταστήσει πάνω σε Qt. Aν ναι. ποια version ή ακόμα καλύτερα δώσε ενα link γιατι πραγματικά μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Έχω το Vιvaz Pro.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εγκαταστήσει και εγώ το NFS SHIFT για το Ν8, αλλά lagάρει κάθε 2 sec. Είμαι βέβαιος ότι δεν είναι θέμα δυνατοτήτων (το VIVAZ έχει καλύτερο hardware από το Ν8).

Το έχεις εγκαταστήσει πάνω σε Qt. Aν ναι. ποια version ή ακόμα καλύτερα δώσε ενα link γιατι πραγματικά μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Έχω το Vιvaz Pro.

 

Tί σημαίνει το Qt?

Το τηλέφωνό μου αγοράστηκε Ιούνιο, είναι branded Cosmote, δουλεύει τέλεια χωρίς κολλήματα και φυσικά ΔΕΝ το έχω κάνει update ποτέ επίτηδες:lol::p

 

H version του παιχνιδιού είναι η 1.0.5 από το πιο γνωστό μαγαζάκι...

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καποιος να μου στείλει οδηγίες πώς μπορώ να εγκαταστήσω καποιο προγραμμα gps στο vivaz ? και ποιο είναι προτιμοτέρο? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

που θα βρω screensavers οπως το aquarium που εχει το Vivaz? επισης αν μπορει καποιος να μου στειλει κανενα λινκ με παιχνιδια δοκιμασμενα σε vivaz θα ειμουν ευγνωμων

 

Ρε παιδια το δικο μου Vivaz έχει μονο το flow! Δεν εχω βρει πουθενα aquarium ή κατι αλλο :(:(:( Πως γίνεται να τα βρω αυτα ? και γενικα πως αλλαζω wallpaper animated? αυτα ειναι *.swf οποτε δεν μπορώ να τα διαλέξω σαν εικονα φόντου. τι κανω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tί σημαίνει το Qt?

Το τηλέφωνό μου αγοράστηκε Ιούνιο, είναι branded Cosmote, δουλεύει τέλεια χωρίς κολλήματα και φυσικά ΔΕΝ το έχω κάνει update ποτέ επίτηδες:lol::p

 

H version του παιχνιδιού είναι η 1.0.5 από το πιο γνωστό μαγαζάκι...

 

Τι να πω! Κάποιοι άνθρωποι είναι απλα τυχεροί!

Το NFS δεν τρέχει καλά στο δικό μου. Χρησιμοποιώ την ίδια έκδοση (1.05).

 

Το Qt είναι μια πλατφόρμα πάνω στην οποία τρέχουν διάφορες εφάρμογές και παιχνίδια. Είναι το μέλλον του Symbian όπως λένε πολλοί (C++. PIPS κλπ).

 

Το γιατί δεν έχεις κάνει update δεν το κατάλαβα.

 

Θα βρω τι φταίει πού θα πάει.:angry:

 

Επίσης, δεν έχω ιδέα ποιο είναι το γνωστό μαγαζάκι, αλλά ακούγεται καλό. Αν μπορεί ας μου στείλει κάποιος ένα link στο mail.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. Ειμαι καινουργιος και θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να εγκαταστησω το NDrive v3.04 στο νεο μου vivaz. Aς με απαντηση καποιος. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδεια, αγορασα προκτες το Vivaz PRO. Προσπαθω να εγγαταστησω καπια παιχνιδια, και μου βαγαζει το εξις μηνημα: Limited By the certificate. Cannot Install. Δεν εχω ιδεα τη πρεπει να κανω! Γνοριζει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα πως θα μπορεσω να περασω την MobileShel διαβασα πιο κατω οτι κανουμε αλλα στιν σελιδα opda οταν παταω για το κλειδει μου βγαζει πληρωμη.

 

???????????

εχει καποιος καποια απαντηση ?

 

Το SPB weather είναι το καλύτερο πρόγραμμα που έχω βρεί για καιρό στο κινητό. Eίναι πιο αναλυτικό στις προβλέψεις από το weather widget του mobile shell και έχει και τέλεια γραφικά με την υδρόγειο και βάζουμε όσες πόλεις θέλουμε! Προσοχή μόνο γιατί στην υδρόγειο κατεβάζει πολλά δεδομένα και χρεώνει άσχημα μέσω 3g...

Aπό wifi όλα καλα΄!

Ο απλός καιρός για την πόλη μας πάντως είναι πανάλαφρο download με μέγεθος 20-30 kb τη φορά!

 

Μονο για 15 μέρες ειναι ελευθερο ? σορρυ αλλα καινουριος στο αθλημα:O

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά καταρχήν , έχω κατβάσει το spb shell αλλά δεν ξέρω πώς να το κάνω sign , έχω ήδη κατέβασει τα αρχεία ; cer & key απο το opda . Έψαξα παντού άλλα δεν μπόρεσα να βρω κανέναν οδηγό , όποιος ξέρει ας κάνει δημοσιεύση!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

-Γιάννης.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη χρονια :P ψαχνω να βρω ενα προγραμμα για να φενετε το κινητο μου απενεργοπιοιμενο σε καποιο αριθμο ...εχω βρει προγραμμα για να αποριπτει κλιση αλλα θελω να φενετε απενεργοπιοιμενο...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,παιζει καμια εφαρμογη ραδιοφωνου χωρις να χρειαζεσαι ακουστικα και χωρις να χρειαζεται να συνδεθεις στο ιντερνετ για να ακουσεις?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μήπως γνωρίζει κάποιος αν η εφαρμογή Facebook που υπάρχει εγκατεστημένη στη συσκευή λειτουργεί κανονικά? Κάνω κανονικά σύνδεση με όλα μου τα στοιχεία αλλά πάντα μου βγάζει πρόβλημα σύνδεσης.Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο? Το ίδιο συμβαίνει και στην εφαρμογή Youtube που είναι εγκατεστημένη.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το facebook έχει πρόβλημα. Όποτε πάω να συνδεθώ μου βγάζει αδύνατη η πλήρης λειτουργία και δεν συνδέεται. Το youtube λειτουργεί κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω το ιδιο προβλημα με το facebook. Να κανω format?
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω δωρεάν πρόγραμμα για gps στο vivaz? Είδα ότι κάποιος αναφέρει το ndrive αλλά στη σελίδα του που checkαρα γράφει ότι είναι με πληρωμή.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω δωρεάν πρόγραμμα για gps στο vivaz? Είδα ότι κάποιος αναφέρει το ndrive αλλά στη σελίδα του που checkαρα γράφει ότι είναι με πληρωμή.

 

δεν ειμαι με πληρωμη...κανε ενα googlarisma και θα το βρεις γρηγορα πιστευω!!

Edited by zxr

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποιο προγραμμα να παιζει divx/xvid το vivaz?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποιο προγραμμα να παιζει divx/xvid το vivaz?

 

Yπαρχει το LCG SmartMovie νομιζω,αλλα γιατι δεν τα μετατρεπεις σε .mp4 σε οτι ποιοτητα θελεις?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...