Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι ταιριαζει η εισοδος usb?????δεν νομιζω να ταιριαζει για δες το καλυτερα πρωτα....νομιζω πως εχουν τελιως διαφορετικη θυρα

 

 

Ναι εχεις δικιο δεν το ειχα προσεξει!!!!

Xiaomi redmi note 8 pro 128gb perl white:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HTC Sync 3.0.5422 Released for Desire, Legend, Hero, Wildfire and Aria.

 

Download από εδώ.

 

Πηγή

Υπάρχει και επίσημος σύνδεσμος εδώ

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορεί δείχνει τις φωτογραφίες όπως και στα windows, δηλαδή φάκελο μέσα σε φάκελο (folder1/folder2/folder3)?

 

θα φτιάξεις ένα φάκελο για παράδειγμα photos (οχι μέσα στο dcim ή στο media) στην sd απλά εκέι που είναι και οι φάκελοι mp3 -media και όλοι οι υπόλοιποι. κτλ! και μεσα μπορείς να φτιάξεις όσους υποφάκελους θέλεις!! Αυτό όλο μπορείς να το κάνεις είτε απο το pc ή απο κάποιον file manager στο κινητο! οπότε όταν θα μπαίνεις στο γκάλερι θα βλέπεις όλους τους φακέλους όπως τους έφτιαξες!

HTC Rooted Desire

rom:<StarBurst 1.3.0....950gb internal memory:lol:

kernel:<2.6.32.15-leedroid_2.2f snq@drone#1

radio:<32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Link to comment
Share on other sites

Ο συγχρονισμός με το Facebook σας δουλεύει; Ενώ του λέω μέσα από τις ρυθμίσεις να συγχρονίσει το Facebook for HTC Sense οι φωτογραφίες στις επαφές παραμένουν οι παλιές και άτομα που έχω κάνει πρόσφατα add δεν φαίνονται στους φίλους στην εφαρμογη του Facebook.
Link to comment
Share on other sites

Ο συγχρονισμός με το Facebook σας δουλεύει; Ενώ του λέω μέσα από τις ρυθμίσεις να συγχρονίσει το Facebook for HTC Sense οι φωτογραφίες στις επαφές παραμένουν οι παλιές και άτομα που έχω κάνει πρόσφατα add δεν φαίνονται στους φίλους στην εφαρμογη του Facebook.

 

Εμενα δεν συγχρονίζονται οι φωτογραφίες όταν τις αλλάζουν οι χρήστες.

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ ένας ευτυχής κάτοχος πλέον (εδώ και λίγες μέρες) ένος Desire. Πραγματικά εξαιρετική συσκευή και πολύ ανώτερη (σε κάθε επίπεδο) από το N97 που αντικατέστησα με αυτό.

Το μόνο που έχω παρατηρήσει (μετά την αναβάθμιση σε Froyo) είναι ότι όταν επιλέγω εγγραφή video σε 720p και έπειτα αναπαράγω αυτό που έγραψα, κάνει πολλά σπασίματα. Το κάνει και σε άλλους αυτό; Αν το μεταφέρω σε εξωτερικό player και το δω στην tv (Full HD) θα το δω κανονικά;

Ευχαριστώ

Device: Samsung Galaxy S III 32GB

Device: Motorola XOOM 3G

Device: HTC Desire

Device: iPhone 4 16GB

Device: iPad Mini 16GB

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ ένας ευτυχής κάτοχος πλέον (εδώ και λίγες μέρες) ένος Desire. Πραγματικά εξαιρετική συσκευή και πολύ ανώτερη (σε κάθε επίπεδο) από το N97 που αντικατέστησα με αυτό.

Το μόνο που έχω παρατηρήσει (μετά την αναβάθμιση σε Froyo) είναι ότι όταν επιλέγω εγγραφή video σε 720p και έπειτα αναπαράγω αυτό που έγραψα, κάνει πολλά σπασίματα. Το κάνει και σε άλλους αυτό; Αν το μεταφέρω σε εξωτερικό player και το δω στην tv (Full HD) θα το δω κανονικά;

Ευχαριστώ

Σπασιματα θα εχεις , οταν το μεταφερεις στην τηλεοραση δεν θα εχεις κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Device: Samsung Galaxy S III 32GB

Device: Motorola XOOM 3G

Device: HTC Desire

Device: iPhone 4 16GB

Device: iPad Mini 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

να εισαι καλα απλα να ξερεις οτι χρειαζεται μεγαλη επεξεργαστικη ισχυς για τετοια πραγματα εστω και αν τα frames δεν ειναι φοβερα.

Link to comment
Share on other sites

α ξεχασα να ρωτησω ξερει κανεις πως μπορει να αποθηκευσει τα εισερχομενα μηνυματα???

 

 

αν θες backup στην κάρτα μνήμης εγώ χρησιμοποιώ τo sms backup του valentini

 

αλλάζω συχνά roms και μου έχει λύσει τα χεριά

Link to comment
Share on other sites

θα φτιάξεις ένα φάκελο για παράδειγμα photos (οχι μέσα στο dcim ή στο media) στην sd απλά εκέι που είναι και οι φάκελοι mp3 -media και όλοι οι υπόλοιποι. κτλ! και μεσα μπορείς να φτιάξεις όσους υποφάκελους θέλεις!! Αυτό όλο μπορείς να το κάνεις είτε απο το pc ή απο κάποιον file manager στο κινητο! οπότε όταν θα μπαίνεις στο γκάλερι θα βλέπεις όλους τους φακέλους όπως τους έφτιαξες!

 

Έτσι τα έχω βάλει αλλά δεν μου τα δείχνει σωστά. Για να σου δώσω ένα παράδειγμα, αντί να μου δείξει τον φάκελο "φωτο" και μέσα να περιέχει τον φάκελο "καλοκαιρι 2010", μου δείχνει και τους 2 φακέλους τον ένα δίπλα στον άλλο!

 

Άσε που δεν ταξινομεί αλφαβητικά τις φωτογραφίες και τις έχει μπερδεμένες!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι τα έχω βάλει αλλά δεν μου τα δείχνει σωστά. Για να σου δώσω ένα παράδειγμα, αντί να μου δείξει τον φάκελο "φωτο" και μέσα να περιέχει τον φάκελο "καλοκαιρι 2010", μου δείχνει και τους 2 φακέλους τον ένα δίπλα στον άλλο!

 

Άσε που δεν ταξινομεί αλφαβητικά τις φωτογραφίες και τις έχει μπερδεμένες!

με ημερομηνιες τα ταξινομει.

Link to comment
Share on other sites

Ο συγχρονισμός με το Facebook σας δουλεύει; Ενώ του λέω μέσα από τις ρυθμίσεις να συγχρονίσει το Facebook for HTC Sense οι φωτογραφίες στις επαφές παραμένουν οι παλιές και άτομα που έχω κάνει πρόσφατα add δεν φαίνονται στους φίλους στην εφαρμογη του Facebook.

 

αν δεν με απατα η μνημη μου πριν λιγο καιρο η ιδια η htc δηλωσε πως οντως υπαρχει καποιο προβλημα με το fb του sense...

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως εχει γινει παρα πολυ καλη δουλεια με το νεο HTC-Sync

Ολα περιποιημενα ,ομορφα , και πανω απο ολα HTC (Στο προηγουμενο ειχαν Photo το ανθρωπακι του Android..)

 

http://i33.tinypic.com/nq47r6.jpg

Και μια photo ,για ακομα μια φορα πρεπει να ειμαστε ευχαριστημενοι ! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εγκατεστησα το battery time lite μπορει καποιος να μου πει στα widgets τα σχηματακια που εχει μεσα που χρησημευουν οταν τα κανειw install?
Link to comment
Share on other sites

Το IMEI καλό είναι να μην φαίνεται, έτσι δεν είναι;

 

Τι εννοεις φιλε μου?Για να μην φευγουμε και εκτος θεματος ,παντως εχω σβησει 2-3 ψηφία ,οποτε μην ανησυχεις..

 

Εντος θεματος τωρα, το καινουργιο HTCSync δουλευει και χωρις να κανουμε Uninstall το παλιο , και αντιστροφα , οποτε οποιος θελει απλα να το δοκιμασει η να εχει και τους δυο απο οτι ειδα μπορει . :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις φιλε μου?Για να μην φευγουμε και εκτος θεματος ,παντως εχω σβησει 2-3 ψηφία ,οποτε μην ανησυχεις..

 

Εντος θεματος τωρα, το καινουργιο HTCSync δουλευει και χωρις να κανουμε Uninstall το παλιο , και αντιστροφα , οποτε οποιος θελει απλα να το δοκιμασει η να εχει και τους δυο απο οτι ειδα μπορει . :happy:

 

Η HTC στο site της προτείνει να απεγκαταστησεις το παλιό... Το ίδιο θα πρότεινα εγώ μιας και όταν βάζεις το καινούργιο επαναγκαθιστούνται drivers...

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΜΣΝ ΓΙΑ ΤΟ DESIRE?

 

Νομίζω είναι ο καλύτερος messenger client με υποστήριξη πολλών προγραμμάτων(live messenger, google talk, ICQ, yahoo κλπ...).

 

Υ.Γ. Please γράφε με μικρά γράμματα :)

http://www.trillian.im/get/android/

 

http://www.trillian.im/get/android/qrcode-trillianandroid.png

Edited by odigon
Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Έτσι τα έχω βάλει αλλά δεν μου τα δείχνει σωστά. Για να σου δώσω ένα παράδειγμα, αντί να μου δείξει τον φάκελο "φωτο" και μέσα να περιέχει τον φάκελο "καλοκαιρι 2010", μου δείχνει και τους 2 φακέλους τον ένα δίπλα στον άλλο!

 

Άσε που δεν ταξινομεί αλφαβητικά τις φωτογραφίες και τις έχει μπερδεμένες!

 

τον φάκελο photος δεν θα στον βγάλει θα σου βγάλει τους υποφακέλους που έχεις μέσα!λογικά αλλά δεν το έχω δοκιμάσει μέσα στους υπόλοιπους φακέλους μπορείς να κάνεις υποφάκελο! τον φάκελο photos τον φτιάχνεις για να τοποθετήσει στο γκαλερί τις φωτογραφίες που θα περάσεις στους υποφακέλους του photos!

HTC Rooted Desire

rom:<StarBurst 1.3.0....950gb internal memory:lol:

kernel:<2.6.32.15-leedroid_2.2f snq@drone#1

radio:<32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Link to comment
Share on other sites

τον φάκελο photος δεν θα στον βγάλει θα σου βγάλει τους υποφακέλους που έχεις μέσα!λογικά αλλά δεν το έχω δοκιμάσει μέσα στους υπόλοιπους φακέλους μπορείς να κάνεις υποφάκελο! τον φάκελο photos τον φτιάχνεις για να τοποθετήσει στο γκαλερί τις φωτογραφίες που θα περάσεις στους υποφακέλους του photos!

 

Δυστυχώς βάζει όλους τους υποφακέλους :(

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...