Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους,

τρεις ερωτησουλες απλες:

1)πως θα αφαιρεθει η δονηση απο το πληκρολογιο και απο τα νουμερα στον dialer;

2)χθες του περασα μια ταινια μορφης mp4 (ηταν divx και μεσω του format factory εκανα convertion) και δεν την επαιζε ο ενσωματωμενος player και ακουγοταν μονο ο ηχος,τι μπορει να φταιει;

3)εχετε να μου προτεινεται καποιο καλο προγραμμα σημειωσεων διοτι χθες εβαλα το AKnotepad και δεν μου τις διαβαζε ουτε τις εβρισκε

(οι σημειωσεις ειναι σε μορφη .pwi και της ειχα δημιουργησει στο προηγουμενο ομνια 2 μου...)

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια καλημερα.εκανα χθες reset επειδει αντιμετωπιζα καποιο προβληματακι με τι νετ.ειχα μεσα ενα προγραμματακι το οποιο ηταν κατι αντοιστοιχο του itrack.ακουγε το τηλ καποιο μουσικο κομματι η το σφυριζες ρυθμικα και σου ελεγε ποιο κομματι ειναι.

Λεγοταν SOUND.... καπως, αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.Μηπως μπορει καποιοσ να με βοηθησει δινοντας μου την ονομασια του?Ευχαριτω.

Εγώ για αυτή τη δουλειά έχω το Shazam.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.εκανα χθες reset επειδει αντιμετωπιζα καποιο προβληματακι με τι νετ.ειχα μεσα ενα προγραμματακι το οποιο ηταν κατι αντοιστοιχο του itrack.ακουγε το τηλ καποιο μουσικο κομματι η το σφυριζες ρυθμικα και σου ελεγε ποιο κομματι ειναι.

Λεγοταν SOUND.... καπως, αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.Μηπως μπορει καποιοσ να με βοηθησει δινοντας μου την ονομασια του?Ευχαριτω.

 

sound hound!

Link to comment
Share on other sites

mms σε vodafone πως παιρνουμε ρε παιδια?

 

με αυτες τις ρυθμισεις που κυκλοφορουν καθε φορα που παω να κανω download καποιο mms μου κλεινει το internet, δεν το κατεβαζει και για να ξαναμπω internet θελει reset

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους,

τρεις ερωτησουλες απλες:

1)πως θα αφαιρεθει η δονηση απο το πληκρολογιο και απο τα νουμερα στον dialer;

Settings, language and keyboard

κάπου εκεί είναι λογικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος που εχει κανει root το κινητο σε Mac μπορει να βοηθησει γιατι εχω προσπαθησει με διαφορους οδηγους και δεν πετυχαινει

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αυτό που ακούγεται ότι όσες συσκευές παραδίδονται από τον Ιούλιο δεν θα εχουν amoled οθόνη ισχύει τελικά ? :shock:

Αν ναι, αυτό που με καίει είναι πώς μπορώ να διαπιστώσω όταν μου ερθει το κινητό (Δευτέρα) αν εχει ή όχι amoled οθόνη ?? :this:

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Settings, language and keyboard

κάπου εκεί είναι λογικά

σε ευχαριστω πολυ:):)...αυτο ηταν..

αναμενω και τις υπολοιπες απαντησεις...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ:):)...αυτο ηταν..

αναμενω και τις υπολοιπες απαντησεις...

 

Καλό είναι να κάνουμε και ένα google search πάντως. Εδώ σε κάθε σελίδα έχουν γεμίσει 10 ερωτήσεις με μια απάντηση..

Λίγο που έψαξα για το pwi μάλλον είναι φορμάτ του omnia μόνο. Βρες έναν converter και άλλαξε τες.

 

Όσον αφορά το xvid, κάποιο codec δεν θα παίζει. Ψάξε το και αυτό στο ίντερνετ. Δες τι αρχεία παίζει και ίσως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που στα μετατρέπει έτσι ώστε να παίζονται αμέσως στο desire.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αυτό που ακούγεται ότι όσες συσκευές παραδίδονται από τον Ιούλιο δεν θα εχουν amoled οθόνη ισχύει τελικά ? :shock:

Αν ναι, αυτό που με καίει είναι πώς μπορώ να διαπιστώσω όταν μου ερθει το κινητό (Δευτέρα) αν εχει ή όχι amoled οθόνη ?? :this:

το γραφει στο κουτι απο τη πισω μερια φιλε μου

 

  • Display: 3.7-inch AMOLED touch-sensitive screen

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.εκανα χθες reset επειδει αντιμετωπιζα καποιο προβληματακι με τι νετ.ειχα μεσα ενα προγραμματακι το οποιο ηταν κατι αντοιστοιχο του itrack.ακουγε το τηλ καποιο μουσικο κομματι η το σφυριζες ρυθμικα και σου ελεγε ποιο κομματι ειναι.

Λεγοταν SOUND.... καπως, αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.Μηπως μπορει καποιοσ να με βοηθησει δινοντας μου την ονομασια του?Ευχαριτω.

 

midomi soundhound

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αυτό που ακούγεται ότι όσες συσκευές παραδίδονται από τον Ιούλιο δεν θα εχουν amoled οθόνη ισχύει τελικά ? :shock:

Αν ναι, αυτό που με καίει είναι πώς μπορώ να διαπιστώσω όταν μου ερθει το κινητό (Δευτέρα) αν εχει ή όχι amoled οθόνη ?? :this:

 

δεν νομιζω παντως σε καμια περιπτωση να μην εχει amoled...

Link to comment
Share on other sites

Σε φυλλάδιο του Γερμανού που είδα το έχει προσφορά 400ευρώ.

 

 

είναι σίγουρο????

 

γιατί αν είναι έτσι να πάω τώρα να το πάρω

 

στο site πάντως το έχει 499 όπως όλοι

Link to comment
Share on other sites

Σε φυλλάδιο του Γερμανού που είδα το έχει προσφορά 400ευρώ.

τι λες ρε φιλε σοβαρα...;;;;;;

χθες το πηρα απο γερμανο 499€:mad::mad::mad:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Το φυλλάδιο έλεγε 11/7 εως τέλη Αυγούστου αν θυμάμαι καλά. Από 500 στο έδινε προσφορά 400 για αγορά με μετρητά.. Στα Νέα το βρήκα το φυλλάδιο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην μπερδεύεστε, μπορεί να λένε 400 ευρώ, 350 και δε ξερω κι εγω τι αλλο αλλά να σε υποχρεώνουν να μπεις σε ενα συμβόλαιο με πάγιο καμιά 100αρα ευρώ.. οπότε κοιτάτε για σκέτες συσκευές.
Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Ε αμα ειναι ετσι τοτε...κριμα..μολις χθες το πηρα:(:(

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

παίδες έχουμε κανένα link για την τιμή αυτή στο γερμανό? γιατί στο site δεν λέει κάτι.

ακόμα ξέρει κανείς αν ισχύει για όλα τα καταστήματα ή μόνο σε μερικά?

 

ακόμα ξέρουμε αν θα είναι Ελληνικά ή παραεισαγωγή?

Edited by kollatos

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει αυτο το τηλεφωνο θα γινει αναρπαστο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

παίδες έχουμε κανένα link για την τιμή αυτή στο γερμανό? γιατί στο site δεν λέει κάτι.

ακόμα ξέρει κανείς αν ισχύει για όλα τα καταστήματα ή μόνο σε μερικά?

 

ακόμα ξέρουμε αν θα είναι Ελληνικά ή παραεισαγωγή?

 

απο τη στιγμη που στο site της HTC υπαρχει ως επισημο καταστημα λιανικης πωλησης ο γερμανος, το κινητο θα ναι ελληνικο (αυτο λεει η λογικη - αν και με παραξευνευει η τοσο χαμηλη τιμη, κατι που σου φερνει στο μυαλο την περιπτωση παραεισαγωγης...)

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που στο site της HTC υπαρχει ως επισημο καταστημα λιανικης πωλησης ο γερμανος, το κινητο θα ναι ελληνικο (αυτο λεει η λογικη - αν και με παραξευνευει η τοσο χαμηλη τιμη, κατι που σου φερνει στο μυαλο την περιπτωση παραεισαγωγης...)

 

απλά το λέω επειδή στο παρελθόν έχουν ακουστεί μερικές τέτοιες περιπτώσεις για τον Γερμανό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε παιδια αλλα τοσο χαμηλα να πεσει η τιμη του και τοσο γρηγορα......για ενα απο τα καλυτερα τηλεφωνα μεχρι στιγμης..μου φαινεται παραξενο...παντως για εμας που το εχουμε ηδη ειναι τραγικη ειρωνεια...για μενα τουλαχιστον που το παρελαβα μολις χθες...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...