Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλακα κανετε ε;

 

Ψαξατε στο market για rss και δεν σας εβγαλε τίποτα; :blink:

 

Δε με καταλάβατε... Δε λέω να κατεβάσεις app από market. Έχει ήδη φορτωμένη εφαρμογή το Desire "Ειδήσεις" λέγεται και βάζεις URL από την οποία κατεβάζει ειδήσεις. Το θέμα είναι ότι δεν παίρνει τις διευθύνσεις με τίποτα.

 

Με την εφαρμογή NewsRob από το market, όλα γίνονται μια χαρά :D

MI 10T / EU 13.0,9

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτό με το κόλπο το έχετε τσεκάρει? Εννοώ, έχετε δει ότι πριν δεν έφτανε στο 100%? Γιατί λίγο μπακαλίστικο μου φαίνεται.... Μπορείς δηλαδή να το κάνεις οποιαδήποτε στιγμή, ακόμη και μετά τις πρώτες φορτίσεις? :worry:

Και ποια widgets είναι τα προτεινόμενα για να βλέπεις την φόρτιση σε ποσοστο %?

 

Και τελευταία ερώτηση... Επειδή κλείνω την κεραία του κινητού κάθε βράδυ και την ξανανοίγω το πρωϊ (airplane mode) ξέρει κανείς κανένα προγραμμα, για να το βάλω να γίνεται αυτόματα συγκεκριμένες ώρες κάθε μέρα?

 

εντιτ: thx in advance :)

 

Απάντηση στον εαυτό μου:

Εγκαθιστώντας το batterytime lite και φορτίζοντας το κινητό ανοιχτό, βλέπω ότι ενώ έχει φτάσει στο 90%, δεν ανάβει ακόμη πράσινο λαμπάκι. Μήπως τελικά είναι μούφα το όλο κολπάκι με τη φόρτιση?

Έχετε διαπιστώσει κάτι διαφορετικό ή εγώ κάπου μπερδεύομαι???

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή NewsRob από το market, όλα γίνονται μια χαρά :D
Photo δεν βγαζει σε καθε αρθρο...? Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση στον εαυτό μου:

Εγκαθιστώντας το batterytime lite και φορτίζοντας το κινητό ανοιχτό, βλέπω ότι ενώ έχει φτάσει στο 90%, δεν ανάβει ακόμη πράσινο λαμπάκι. Μήπως τελικά είναι μούφα το όλο κολπάκι με τη φόρτιση?

Έχετε διαπιστώσει κάτι διαφορετικό ή εγώ κάπου μπερδεύομαι???

 

Μα ούτε και εμένα γίνεται αυτό....Ο Nikos S3 το έχει αναφέρει νομίζω....

Εμένα στο 100% ανάβει το λαμπάκι πράσινο.

Στο 99% είναι πορτοκαλί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να μου πείτε ένα πρόγραμμα να κάνει backup τα αρχεία μου έτσι (μηνύματα κυρίως γιατί τις επαφές τις έχει η google, καθώς και τα προγράμματα που έχω εγκαταστήσει), ώστε να κάνω root την συσκευή και μετά να περάσω ένα custom rom.

 

Επιπλέον, εάν θελήσω στο μέλλον να κάνω unroot ξέρετε ποια ruu πρέπει να έχω στον υπολογιστή κατεβασμένη για να φαίνεται ολοκαίνουργιο;

 

Τέλος μπορώ να ξαναβάλω ελληνικό keyboard? Τώρα μου δουλεύουν όλα ρολόι και δεν θέλω να χάσω βασικά τα ελληνικά (ειδικά στο speed dial)

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας κλικ στο εικονίδιο που έχει από μόνο του μου βγάζει επιλογή αν θα ανοίξει της HTC ή το Dialer one, δεν μπορώ να καταλάβω ποια συντόμευση χρησιμοποιεί, το μόνο που μπορώ είναι να βάλω συντόμευση να ανοίγει το ένα από τα 2 προγράμματα και όχι να με ρωτάει.

 

 

κρατας πατημενο το εικονιδιο, οχι απλα το πατας και σε αφηνει να ορισεις αλλη εφαρμογη και στη συνεχεια αλλο εικονιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης επειδή σιχαίνομαι την apple θέλω να πιστεύω ότι έχει βάλει τα χεράκια της. Όλο και κάποιον υπουργό έχει πληρώσει για να τρενάρει τις διαδικασίες....

Δε νομίζω ότι η Apple θα έμπαινε σε μία τέτοια διαδικασία για μία αγορά όπως η Ελλάδα. Όπως δε νομίζω ότι θα έκανε κάτι τέτοιο, ασχέτως αν δεν την πάω ούτε εγώ ως εταιρεία.

 

Παιδιά μέχρι στιγμής δεν έχω βρει τρόπο να χειρίζομαι εύκολα τον τηλεφωνικό κατάλογο. Έχω δοκιμάσει από το "Τηλέφωνο" κάτω κάτω, από την εφαρμοφή "Πρόσωπα", από το φάκελο "Τηλέφωνα" αλλά όλα έχουν από κάποιο μειονέκτημα που το καθιστούν δύσχρηστο. Έχει βρει κανένας εύχρηστο τηλεφωνικό κατάλογο;

Αν θες να πάρεις τηλέφωνο απλώς άνοιξε την εφαρμογή του τηλεφώνου και άρχισε να πληκτρολογείς το όνομα που θες. Αν θες να ψάξεις μια επαφή για να την πειράξεις, απλώς άνοιξε τα "πρόσωπα" και πάτα το κουμπάκι της αναζήτησης στο κινητό και βρες αυτό που θες. Πόσο πιο απλό μπορεί να γίνει; ;)

 

6. Έφτιαξα το φάκελο /sdcard/media/audio/ringtones και έβαλα εκεί μέσα ένα .mp3 όμως δεν το βλέπω να εμφανίζεται στους διαθέσιμους ήχους κλήσης. Έτσι δεν υποτίθεται πως γίνεται;

Νομίζω ότι έτσι γίνεται, όμως αντί να κάνεις αυτή τη διαδικασία μπορείς απλά να βάλεις τον ASTRO File Manager και να πας από εκεί να βρεις το mp3 σου όπου και να ναι και να το ορίσεις ως ringtone... Εγώ αυτό έχω κάνει και έχω βάλει ένα mp3 που δεν είναι σε κάνενα φάκελο media ή κάτι τέτοιο.

 

υγ Το περνω απο Vodafone ελπιζω να μην δω τιποτα Vf Live και αλλες κοκκινες σαχλαμαρες οπως logo κλπ...

Δεν έχει κάνει αντίστοιχη χαζομάρα η Vodafone, από ότι έχω δει... Ευτυχώς, δηλαδή, γιατί με τις λαλακίες της όχι μόνο κάνει άσχημες και branded τις συσκευές, αλλά καθυστερεί και στα updates (ιδίως η ελληνική Vodafone κάνει 5-6 μήνες σε σχέση με την αγγλική) και γενκώς είναι βλακεία. Αλλά νομίζω στο Desire δεν παίζει τέτοιο θέμα...

 

Για το ζήτημα του Touch, στην αρχή θα δυσκολευτείς λίγο, αλλά μετά θα το συνηθίσεις. Το touch γενικώς είναι πολύ πιο εύχρηστο για διάφορες εργασίες, όμως υπάρχουν περιπτώσεις που η αίσθηση των κουμπιών δεν αντικαθίσταται (όταν κάνεις κάποια δουλειά, όταν θες να πατήσεις "στα τυφλά", σε κανά παιχνιδάκι κλπ.). Γενικώς, όμως, είναι πολύ καλύτερη εμπειρία το touch.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, διάβασα το εξής κουλό εδώ...

 

Με λίγα λόγια, οτι τα desire που θα βγαίνουν απο εδώ και πέρα, θα έχουν άλλο τύπ οθόνης (S-LCD)...

 

Παίζει να γίνει κάτι τέτοιο; δλδ, το δικό μου desire θα έχει άλλη οθόνη απο αυτή που θα έχει κάποιου που θα το πάρει σε έναν μήνα;

 

Θα μπορώ εγώ να την αλλάξω;

θα ανεβασεις τη νεα εκδοση του ρουφιανου; :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να μου πείτε ένα πρόγραμμα να κάνει backup τα αρχεία μου έτσι (μηνύματα κυρίως γιατί τις επαφές τις έχει η google, καθώς και τα προγράμματα που έχω εγκαταστήσει), ώστε να κάνω root την συσκευή και μετά να περάσω ένα custom rom.

!

 

 

το sprite backup (paid εφαρμογη) ειναι το καλυτερο απ'ολα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω κάνα μισάωρο και δε μπορώ να το βρω. Το μόνο που υπάρχει είναι το Google News αλλά δε συγχρονίζει με το κινητό. Μάλλον θα πρέπει να συμβιβαστούμε ότι δεν μπορείς να βάλεις RSS στο desire... :(

Τελικά μετά από 2 ώρες (!!!) κατάφερα να βάλω RSS FEED στην εφαρμογή "ειδήσεις" του Desire... Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό από τα νεύρα μου αλλά τουλάχιστον τα κατάφερα. Και χωρίς να χρειάζεται άλλη εφαρμογή από το Market. Άλλωστε το widget της custom εφαρμογής είναι μακράν το καλύτερο.

Αν ενδιαφέρει κάποιον για να μην παιδεύεται όπωε εγώ.

1) Κάνεις log in στο λογαριασμό του gmail, πας google κάνεις αναζήτηση "google reader" οπότε σε παει εκεί.

2) Ακριβώς κάτω από το σήμα (πάνω αριστερά) πατάς "add a subscription" και στη γραμμή που ανοίγει βάζεις το όνομα του site από το οποίο θες να λαμβάνεις ειδήσεις (π.χ in.gr, naftemporiki.gr, contra.gr)

3) Πας τέρμα κάτω στην αριστερή στήλη της αρχικής οθόνης του reader εκεί που λέει με με μκρά γράμματα "Manage subscriptions" και στην επόμενη οθόνη βλέπεις ακριβώς το url κάθε site που πρέπει να χρησιμοποιήσεις.

4) Τέλος πας στο κινητό Προγράμματα - Ειδήσεις - Προσθήκη ροών - Προσθήκη από url - Βάζεις τη διεύθυνση που σημείωσες από το προηγούμενο βήμα - Προσθήκη και ΤΕΛΟΣ...

Πολύ καλό είναι το widget αυτής της εφαρμογής. Δοκιμάστε το σε κάποια ελεύθερη οθόνη. Αυτά!

Edited by thouvou13

Device: HTC Bravo PVT1 amoled S-Off

ROM: SUPERNOVA Xtreme Official GB SENSE

Radio: 5.17.05.23

HBOOT: 6.93.1002

Recovery: CWM v4.0.1.4

Link to comment
Share on other sites

το sprite backup (paid εφαρμογη) ειναι το καλυτερο απ'ολα

 

Titanium Backup. Τα κανει ολα και συμφερει (free) εγω προσωπικα την αγορασα γιατι με βολεψε πολυ

 

Sent from my lunchbox using Tapatalk

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με facebook εχει συχρονισει κανεις τις επαφες του?

 

Οταν συχρονιζω μια επαφη με twitter μου βγαζει κανονικα την λιστα των επαφων μου....στο facebook δεν φορτωνει τιποτα λες και ειναι αδεια η λιστα παρολο που εχω κανει συχρονισμο με fb for htc sense.

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ, ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ TOPIC ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΓΙΑ ANDROID ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες σημερα το πρωι πηρα το desire μου και γω!!αλλα δε μπορω να εγκαταστησω το htc sync.:cry: διαλεγω την γλωσσα επειτα φωρτωνει την προετοιμασια και τοτε με πεταει εξω απτο preparing instalation βγαζοντας μ το παρακατω μνμ:

Windows ® Installer. V 4.5.6001.22159

 

msiexec /Option <υποχρεωτικές παράμετροι> [προαιρετικές παράμετροι]

 

Επιλογές εγκατάστασης

</package | /i> <Product.msi>

Εγκαθιστά ή ρυθμίζει το προϊόν

/a <Product.msi>

Εγκατάσταση διαχειριστή - Εγκαθιστά ένα προϊόν στο δίκτυο

/j<u|m> <Product.msi> [/t <Λίστα μεταβολών>] [/g <Αναγνωριστικό γλωσσάς>]

Κοινοποιεί ένα προϊόν - m σε όλους τους χρήστες, u στον τρέχων χρήστη

</uninstall | /x> <Product.msi | Κωδικός προϊόντος>

Απεγκατάσταση του προϊόντος

Επιλογές εμφάνισης

/quiet

Λειτουργία χωρίς μηνύματα

/passive

Χωρίς παρακολούθηση - γραμμή προόδου μόνο

/q[n|b|r|f]

Καθορισμός του επιπέδου του περιβάλλοντος εργασίας

n - χωρίς περιβάλλον εργασίας

b - βασικό περιβάλλον εργασίας

r - περιορισμένο περιβάλλον εργασίας

f - πλήρες περιβάλλον εργασίας (προεπιλογή)

/help

Πληροφορίες βοήθειας

Επιλογές επανεκκίνησης

/norestart

Να μην γίνει επανεκκίνηση με την ολοκλήρωση της εγκατάστασης

/promptrestart

Να ερωτηθεί ο χρήστης για επανεκκίνηση, εάν χρειάζεται

/forcerestart

Να γίνει επανεκκίνηση με την ολοκλήρωση της εγκατάστασης

Επιλογές Καταγραφής

/l[i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|x|+|!|*] <Αρχείο καταγραφής>

i - Μηνύματα κατάστασης

w - Προειδοποιήσεις

e - Όλα τα μηνύματα λάθους

a - Εκκίνηση ενεργειών

r - Εγγραφές συγκεκριμένων ενεργειών

u - Αιτήσεις χρήστη

c - Αρχικές παράμετροι περιβάλλοντος εργασίας

m - Πληροφορίες εξόδου χαμηλής μνήμης ή ανεπανόρθωτου σφάλματος

o - Μηνύματα εξάντλησης χώρου δίσκου

p - Ιδιότητες τερματικού

v - Λεπτομερής καταγραφή

x - Πρόσθετες πληροφορίες εντοπισμού σφαλμάτων

+ - Προσθήκη σε υπάρχον αρχείο καταγραφής

! - Εκκαθάριση αρχείου μετά από κάθε εγγραφή

* - Καταγραφή όλων των πληροφοριών, πλην των επιλογών v και x

/log <Αρχείο καταγραφής>

Ισοδύναμο με /l* <Αρχείο καταγραφής>

Επιλογές ενημέρωσης

/update <Update1.msp>[;Update2.msp]

Εφαρμογή ενημερώσεων

/uninstall <PatchCodeGuid>[;Update2.msp] /package <Product.msi | Κωδικός προϊόντος>

Κατάργηση ενημερώσεων για ένα προϊόν

Επιλογές επιδιόρθωσης

/f[p|e|c|m|s|o|d|a|u|v] <Product.msi | Κωδικός προϊόντος>

Επιδιόρθωση ενός προϊόντος

p - μόνο αν λείπει αρχείο

o - αν λείπει αρχείο ή υπάρχει παλαιότερη έκδοση (προεπιλογή)

e - αν λείπει αρχείο ή υπάρχει η ίδια ή παλαιότερη έκδοση

d - αν λείπει αρχείο ή υπάρχει διαφορετική έκδοση

c - αν λείπει αρχείο ή δεν συμφωνεί το άθροισμα ελέγχου (checksum)

a - επανεγκατάσταση όλων των αρχείων

u - όλες οι απαραίτητες εγγραφές μητρώου χρήστη (προεπιλογή)

m - όλες οι απαραίτητες εγγραφές μητρώου υπολογιστή (προεπιλογή)

s - όλες οι συντομεύσεις (προεπιλογή)

v - δημιουργεί νέο τοπικό αντίγραφο από την πηγή

Ρύθμιση δημόσιων ιδιοτήτων

[PROPERTY=PropertyValue]

 

Συμβουλευτείτε το Windows ® Installer SDK για περαιτέρω πληροφορίες για την

σύνταξη της γραμμής εντολών.

 

Πνευματικά δικαιώματα © Microsoft Corporation. Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Μέρος αυτού του λογισμικού βασίζεται στην εργασία του Independent JPEG Group.

 

τι να κανω?? οποιος ξερεις ας μ πει...

υ.γ.:εχω κλεισει κ το antivirus μου και ολα τα προγραμματα που τρεχω κατα τη διαρκεια της εγκαταστασης.

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει οτι το copilot το δινουν free. αλλα δε το βρισκω. ξερει κανεισ κατι???

 

Δεν ειναι free αλλα μπορεις να το βρεις -free- στα γνωστα μαγαζακια....

Link to comment
Share on other sites

Θα μας πει καποιος τι γινεται με το συγχρονισμο του facebook?

 

Απλά από χθες έπαψε να δουλεύει! Η HTC γνωρίζει το πρόβλημα και προσπαθεί να το λύσει σε συνεργασία με το facebook, αυτά προς το παρόν.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Με έχει ψήσει το τηλέφωνο αρκετά...

 

Να κάνω μια ερώτηση. Από τηλέφωνο γενικά πως πάει? Ποιότητα/ένταση σήματος/ομιλίας? Από ήχο ηχείου και ακουστικών, ένταση/ποιότητα?

Link to comment
Share on other sites

Έχει αξιοπρεπείς μουσικές δυνατότητες?

 

Με βλέπω να κάνω καμιά βόλτα αύριο να ξοδέψω την επιδότηση μου... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Έχει αξιοπρεπείς μουσικές δυνατότητες?

 

Με βλέπω να κάνω καμιά βόλτα αύριο να ξοδέψω την επιδότηση μου... :whistle:

 

στην μουσικη, τυπικη αναπαραγωγη να υπολογιζεις... οχι φοβερα πραγματα...

περιμενα παραπανω και απο τον music player αλλα και απο την ποιοτητα αναπαραγωγης..

εδω δεν εχει καν equalizer... γενικα αν δεν ακους «φανατικα» μουσικη θα σε καλυψει φανταζομαι...

Edited by jpsih
Link to comment
Share on other sites

στην μουσικη, τυπικη αναπαραγωγη να υπολογιζεις... οχι φοβερα πραγματα...

περιμενα παραπανω και απο τον music player αλλα και απο την ποιοτητα αναπαραγωγης..

εδω δεν εχει καν equalizer... γενικα αν δεν ακους «φανατικα» μουσικη θα σε καλυψει φανταζομαι...

Αυτά αφορούν τον player που έχει από μόνο του και τα ακουστικά που δίνει η HTC. Εγώ δοκίμασα με κάτι πολύ καλύτερα ακουστικά και η ποιότητα είναι πολύ καλή (δε θα πω τέλεια γιατί δεν το έχω δοκιμάσει εκτενώς). Equaliser θα βρεις αν κατεβάσεις άλλο player από το market (πχ. ASTRO player). Έτσι κι αλλιώς αυτός που έχει από μόνο του είναι περισσότερο "βιτρίνα" μουσικής, παρά πραγματικός player.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει.και 3 cube player ;)

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Τελικά μετά από 2 ώρες (!!!) κατάφερα να βάλω RSS FEED στην εφαρμογή "ειδήσεις" του Desire... Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό από τα νεύρα μου αλλά τουλάχιστον τα κατάφερα. Και χωρίς να χρειάζεται άλλη εφαρμογή από το Market. Άλλωστε το widget της custom εφαρμογής είναι μακράν το καλύτερο.

Αν ενδιαφέρει κάποιον για να μην παιδεύεται όπωε εγώ.

1) Κάνεις log in στο λογαριασμό του gmail, πας google κάνεις αναζήτηση "google reader" οπότε σε παει εκεί.

2) Ακριβώς κάτω από το σήμα (πάνω αριστερά) πατάς "add a subscription" και στη γραμμή που ανοίγει βάζεις το όνομα του site από το οποίο θες να λαμβάνεις ειδήσεις (π.χ in.gr, naftemporiki.gr, contra.gr)

3) Πας τέρμα κάτω στην αριστερή στήλη της αρχικής οθόνης του reader εκεί που λέει με με μκρά γράμματα "Manage subscriptions" και στην επόμενη οθόνη βλέπεις ακριβώς το url κάθε site που πρέπει να χρησιμοποιήσεις.

4) Τέλος πας στο κινητό Προγράμματα - Ειδήσεις - Προσθήκη ροών - Προσθήκη από url - Βάζεις τη διεύθυνση που σημείωσες από το προηγούμενο βήμα - Προσθήκη και ΤΕΛΟΣ...

Πολύ καλό είναι το widget αυτής της εφαρμογής. Δοκιμάστε το σε κάποια ελεύθερη οθόνη. Αυτά!

 

Καταρχάς ευχαριστουμε,γιατί όντως είναι λίγο εκνευριστικό. Το θέμα είναι εάν χρησιμοποιείς το.Google reader να σου διαβαζει αυτόματα τα subscriptions.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

ειπε ενας φιλος κατι που μου αρεσε κ θα ηθελα να ρωτησω αν ισχυει. πες οτι εχω μια αγγλικη αλα καρτ sim. θα μπορω να εχω κανονικη προσβαση στις paid εφαρμογες του market? γιατι αν ειναι ετσι θα πω στο ξαδερφακι μου στην αγγλια να μου στειλει ενα τετοιο πακετακι απλα για να μπορω να μπαινω να κατεβαζω τις εφαρμογες που θελω και θα ειμαι κομπλε χωρις root κ αλλα τετοια γιατι ακομα δεν θελ να μπω στην διαδικασια.το τηλεφωνακι μου δουλευει αριστα κ δεν θελω να μπω σε διαδικασιες..

(ασε που πιστευω οτι θα επρεπε να υπαρξει καποια στιγμη ενας ευκολος τροπος για την ROOT ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ οπως το jailbreak που εκανα στο παλιο iphone μου.κατεβαζεις το προγραμμα πατας το exe κ ολα γινονται μονα τους κ σε λιγοτερο απο 1 λεπτο εχεις ξεκλειδωμενη συσκευη.μην μου πειτε οτι δεν το εχει σκεφτει κανεις?)

Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

(ασε που πιστευω οτι θα επρεπε να υπαρξει καποια στιγμη ενας ευκολος τροπος για την ROOT ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ οπως το jailbreak που εκανα στο παλιο iphone μου.κατεβαζεις το προγραμμα πατας το exe κ ολα γινονται μονα τους κ σε λιγοτερο απο 1 λεπτο εχεις ξεκλειδωμενη συσκευη.μην μου πειτε οτι δεν το εχει σκεφτει κανεις?)

 

Έχει ειπωθεί πολλές φορές τις τελευταίες μέρες ότι το unrevoked κάνει και 1-click rooting.

Ορίστε και ένα tutorial:

http://rootmydroid.co.uk/guides/desire/howto-root-your-htc-desire/

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...