Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σύντομη ερώτηση γιατί λεω να το αγοράσω αύριο

 

1)τα bluetooth ακουστικά παίζουν κανονικά?

2)Το μοντέλο Desire A8181 είναι διαφορέτικο από το Desire

 

Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω πριν αγοράσω?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια σύντομη ερώτηση γιατί λεω να το αγοράσω αύριο

 

1)τα bluetooth ακουστικά παίζουν κανονικά?

2)Το μοντέλο Desire A8181 είναι διαφορέτικο από το Desire

 

Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω πριν αγοράσω?

 

Ολα τα Desire λεγονται Α8181 το μοντελο λεγετε ετσι...και ολα τα bluetouth παιζουν απροβληματιστα φιλε μου.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα Desire λεγονται Α8181 το μοντελο λεγετε ετσι...και ολα τα bluetouth παιζουν απροβληματιστα φιλε μου.... :)

 

Να σαι καλά! Αλήθεια τι προσφορά είχε ο Γερμανός? Ισχύει ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω unroot, πάρω το update και μετά ξανά κάνω root, θα χάσω τις εφαρμογές και τις ρυθμίσεις που εχω;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω χαθεί!!!!

Μια απλη ερώτηση θελω να κάνω...

Το παραλαμβάνω σήμερα.

Τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει ήδη, μπορώ να τις κάνω εγκατασταση?

Αν όχι, τι πρέπει να κάνω?

:help:

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω χαθεί!!!!

Μια απλη ερώτηση θελω να κάνω...

Το παραλαμβάνω σήμερα.

Τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει ήδη, μπορώ να τις κάνω εγκατασταση?

Αν όχι, τι πρέπει να κάνω?

:help:

 

Αν εννοεις οτι τις εχεια κατεβασει απο internet και τις εχεις στο pc , μολις το παρεις συνδεσε το με το καλωδιο να το δει ο υπολογιστης , στην καρτα φτιαξε ενα φακελο με ονομα πχ Apps και βαλτες εκει μεσα. Απο το market του κινητου αφου συνδεθεις με wifi κατεβασε τον astro file manager και μετα βρες τις εφαρμογες και εγκατεστησε τις.

 

Ακουγεται οτι βγαινει σημερα αναβαθμιση σε 2.2

 

Αν ειναι ετσι καλυτερα να κανεις την αναβαθμιση πρωτα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα Desire λεγονται Α8181 το μοντελο λεγετε ετσι...και ολα τα bluetouth παιζουν απροβληματιστα φιλε μου.... :)

 

Νομίζω πάντως ότι το έχω δει και ως G7...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο χτες το απογευμα που το πηρα οι εντυπωσεις μου ειναι ακρως θετικές.

Ακομα βεβαια δεν εχω δει πολλα πραγματα αλλα οι βασικες του λειτουργειες ειναι παρα πολυ καλες.

Σιγουρα θελω αρκετη ωρα ακομα να το φερω στα μετρα μου αλλα μια πρωτη ιδεα την εχω ηδη!

 

Αυτα που εχω να πω ειναι οτι ειναι φοβερη συσκευη πραγματικα!

Στιβαρη κατασκευη και πραγματικα πολυ λεπτο!

Απιστευτη οθωνη σε μεγεθος, χρωματα και φωτεινοτητα

Φοβερη ανταποκριση του touch (ακομα κι εγω που δισταζα σε ελαχιστα λεπτα με ειχε κερδισει, βεβαια θελω ακομα δουλιτσα αλλα so far so good!:cool:)

Καμερα μια χαρα υπερκαλυπτει του Ν95.

Μενου ευκολο και απιστευτα γρυγορο στη χρηση.

Ο προεγκατεστημενος internet explorer πραγματικα ειναι απιστευτα χρηστικος και γρυγορος

Σας συσκευη ειναι απιστευτα γρυγορο ακομα κι αν κανει 100 πραγματα ταυτοχρονα! (Αυτο θα πει multitasking!!!!)

Πολυ χρησιμες και ομορφες οι εφαρμογες και τα διαφορα widget.

Ακρως χρηστικο βρηκα και το optical trackball!

Στιγμα gps κλπ τα βρισκει αμεσως!

 

Το μονο αρνητικο που εχω βρει μεχρι στιγμης ειναι το ηχειο του που ειναι κυριολεκτικα της πλακας (αν συγκριθει και με τα σουπερ στερεοφωνικα του N95 αυτο μου κανει για φτηνοκατασταση) αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα οποτε ας ειναι. Δεν χαθηκε και ο κοσμος!:cool:

 

Γενικα ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη και αν πεσει κι αλλο η τιμη του πιστευω θα γινει αναρπαστο!

 

υγ. Απορεία: Εχω στην κυριολεξια ενα καρο φορτιστες Nokia κι επειδη χριειαζομαι τουλαχιστον σε 5-6 διαφορετικα σημεια (σπιτι-χωριο-γραφειο-αμαξια κλπ κλπ) υπαρχει κανενα βυσματακι απλός μετατροπέας απο το λεπτο κλασικο βυσμα της Nokia στο usb (micro?) του Desire?? Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις οτι τις εχεια κατεβασει απο internet και τις εχεις στο pc , μολις το παρεις συνδεσε το με το καλωδιο να το δει ο υπολογιστης , στην καρτα φτιαξε ενα φακελο με ονομα πχ Apps και βαλτες εκει μεσα. Απο το market του κινητου αφου συνδεθεις με wifi κατεβασε τον astro file manager και μετα βρες τις εφαρμογες και εγκατεστησε τις.

 

Ακουγεται οτι βγαινει σημερα αναβαθμιση σε 2.2

 

Αν ειναι ετσι καλυτερα να κανεις την αναβαθμιση πρωτα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Και το Astro το έχω κατεβάσει στο PC...

Εννοείτε πως θα περάσω πρώτα την 2.2...

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με τόσες custom froyo roms υπάρχει λόγος να βάλουμε την official...?

 

Παιδιά για να εξηγούμαστε: έχω δει παλαιότερο post του τύπου:

1. γιατί να μη βάλεις cooked rom. 5 λεπτά είναι

2. δεν βλέπεις την πραγματική δύναμη του κινητού σου

3. κλπ κλπ που εκφράζουν μία άποψη ότι εαν δεν κάνεις root, είναι σαν να μην έχεις κινητό.

Τα post αυτά δεν προσφέρουν τίποτα και -αισίως- έχουμε φτάσει τα 4000 post.

 

ΧΩΡΙΣ να έχω κάτι προσωπικό με οποιονδήποτε θα ήθελα να αναφέρω και την άλλη άποψη (σημ. είμαι sys. admin/ είχα windows mobile με cooked roms etc... δεν είμαι άσχετος).

 

Η άλλη άποψη είναι:

1. δουλεύω αρκετές ώρες, και αρκετές οικογενειακές υποχρεώσεις (οικογένεια κλπ κλπ)

2. έχω δώσει 500 ευρώ (δεν είχα επιδότηση :( ) για μια συσκευή και θέλω να παίζει

3. χρησιμοποιώ linux (το οποίο θέλει και αυτό το χρόνο του για να το φέρεις στα μέτρα σου)

4. το κινητό είναι αρκετά δυνατό από μόνο του.

5. βάζοντας cooked rom, μπορεί να συναντήσω τα προβήματα του τύπου βγάζει το χχ κόκκινο μήνυμα, να λείπει το ραδιόφωνο, να μου κολλάει στο τάδε σημείο της εγκατάστασης

6. Εαν γίνει κάτι πρέπει να περάσω παλι την άρχική ROM (έστω και εαν αυτό είναι ζήτημα 5-10 λεπτών)

 

εεε... δεν έχω τόσο χρόνο (σε αυτή τη φάση) για να ασχοληθώ. Ήδη έχω ασχοληθεί πολλές ώρες για να βρω τα κατάλληλα προγράμματα για εμένα. Όχι ότι δε μου άρεσε :p

 

Σημ. τα παραπάνω δεν αποτελούν "απάντηση" στο post που έγινε quote. Απλώς ήταν η αφορμή για να εκφράσω αυτά που σκέφτομαι βλέπωντας τόσα πολλα παρόμοια μηνύματα.

2. Εαν κάποιος θεωρεί ότι θίχτηκε, να μην το πάρει προσωπικά

3. και ξαναλέω... τα παραπάνω είναι απλά ένας αντίλογος για το λόγο που προτιμώ την official rom.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις κι άδικο...

Ειδικά με αυτή τη συσκευή που είναι τόσο εύχρηστη, θα πρέπει να σκεφτόμαστε περισσότερο πριν βάλουμε cooked rom.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Για τις ROM θα συμφωνήσω κι εγώ με τους blekos και keras. Προσωπικά μπορεί να μην ξέρω τίποτα περί Android αλλά επειδή έχω φλασάρει σε WM στο HD που είχα παλιά, το τηλέφωνο το είχα πάρει πέρσι σχεδόν τέτοια εποχή και φλάσαρα φέτος το Πάσχα. Και ο μόνος λόγος ήταν ότι βγήκε το HD2 του οποίου το Sense UI μου φαινόταν πολύ εντυπωσιακό.

 

Τώρα στο Desire δεν βρίσκω λόγο να φλασάρω, αφού ότι και να βάλω δεν πρόκειται να βρω κάτι πιο εκσυγχρονισμένο όπως τότε με το HD που υπήρχε το Sense UI του HD2. Και επίσης το τηλέφωνο δεν έχει κανένα πρόβλημα με κολλήματα και με την ταχύτητα. Άρα δεν αξίζει να ξαναπεράσω το άγχος της Cooked ROM τόσο γρήγορα. Στο HD είχα φλασάρει Πάσχα, γιατί τότε είχα ελεύθερο χρόνο (λόγω σχολείου), γιατί μπορεί να λέτε ότι η διαδικασία είναι 10 λεπτά και ουσιαστικά (στα WM τουλάχιστον) δεν έκανες τίποτα στον περισσότερο χρόνο γιατί έκανε εγκατάσταση η ROM, αλλά σίγουρα πρέπει να ρίξεις πολύ διάβασμα πριν που θέλει χρόνο από πριν γιατί πρέπει να κάνεις τα πάντα σωστά, για να μην έχουμε απρόοπτα και επίσης τρως χρόνο στα Back Up αν και το PIM μου είχε λύσει τα χέρια εδώ. Εκτός του χρόνου όμως προσωπικά εγώ τα 'χα παίξει από το άγχος όταν το έκανα, γιατί σε περίπτωση που κάτι στράβωνε σημαίνει ότι πήγαινε Αθήνα χωρίς εγγύηση και είχα να ακούσω μετά από τον πατέρα μου... Είχα και τη γκαντεμιά να μου κολλήσει στο 0% όταν άρχισε η εγκατάσταση ενώ όλα τα είχα κάνει σωστά, αλλά ευτυχώς το έκλεισα και το ξαναάρχισα από την αρχή χωρίς κανένα πρόβλημα (ειδικά εκεί λέω αυτό ήτανε...). Ευτυχώς όμως πέτυχα καλή ROM χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα και το Sense UI που πάντα ήθελα.

 

Sorry για το λίγο off-topic, αλλά θέλω να καταλήξω ότι είμαι της γνώμης να το σκεφτούμε πριν βάλουμε ROM. Εγώ μπορεί να βάλω αν κυκλοφορήσει Android 3.0 όπως ακούγετε και δεν πάρουμε επίσημη αναβάθμιση. Αφού για το Froyo θα πάρουμε, δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Ακουγεται οτι βγαινει σημερα αναβαθμιση σε 2.2

 

Αν ειναι ετσι καλυτερα να κανεις την αναβαθμιση πρωτα.

Αλήθεια είναι αυτό ?? Από που ??

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

την αναβαθμιση μπορουμε να την

κατεβασουμε και μεσο του τηλ??:O

θα χαθει τιποτα??

 

Η αναβάθμιση λογικά θα έρθει OTA (over the air) δηλαδή αν είσαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δίκτυο. Από εκεί και πέρα δε νομίζω να χάσουμε απολύτως τίποτα. Άλλωστε οι επαφές που είναι το σημαντικότερο υπάρχουν στην γούγλ. Τα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης (φωτό, τραγούδια κλπ) λογικό είναι να μείνουν άθικτα. Οπότε ντοντ γουόρι.

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο χτες το απογευμα που το πηρα οι εντυπωσεις μου ειναι ακρως θετικές.

Ακομα βεβαια δεν εχω δει πολλα πραγματα αλλα οι βασικες του λειτουργειες ειναι παρα πολυ καλες.

Σιγουρα θελω αρκετη ωρα ακομα να το φερω στα μετρα μου αλλα μια πρωτη ιδεα την εχω ηδη!

 

Αυτα που εχω να πω ειναι οτι ειναι φοβερη συσκευη πραγματικα!

Στιβαρη κατασκευη και πραγματικα πολυ λεπτο!

Απιστευτη οθωνη σε μεγεθος, χρωματα και φωτεινοτητα

Φοβερη ανταποκριση του touch (ακομα κι εγω που δισταζα σε ελαχιστα λεπτα με ειχε κερδισει, βεβαια θελω ακομα δουλιτσα αλλα so far so good!:cool:)

Καμερα μια χαρα υπερκαλυπτει του Ν95.

Μενου ευκολο και απιστευτα γρυγορο στη χρηση.

Ο προεγκατεστημενος internet explorer πραγματικα ειναι απιστευτα χρηστικος και γρυγορος

Σας συσκευη ειναι απιστευτα γρυγορο ακομα κι αν κανει 100 πραγματα ταυτοχρονα! (Αυτο θα πει multitasking!!!!)

Πολυ χρησιμες και ομορφες οι εφαρμογες και τα διαφορα widget.

Ακρως χρηστικο βρηκα και το optical trackball!

Στιγμα gps κλπ τα βρισκει αμεσως!

 

Το μονο αρνητικο που εχω βρει μεχρι στιγμης ειναι το ηχειο του που ειναι κυριολεκτικα της πλακας (αν συγκριθει και με τα σουπερ στερεοφωνικα του N95 αυτο μου κανει για φτηνοκατασταση) αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα οποτε ας ειναι. Δεν χαθηκε και ο κοσμος!:cool:

 

Γενικα ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη και αν πεσει κι αλλο η τιμη του πιστευω θα γινει αναρπαστο!

 

υγ. Απορεία: Εχω στην κυριολεξια ενα καρο φορτιστες Nokia κι επειδη χριειαζομαι τουλαχιστον σε 5-6 διαφορετικα σημεια (σπιτι-χωριο-γραφειο-αμαξια κλπ κλπ) υπαρχει κανενα βυσματακι απλός μετατροπέας απο το λεπτο κλασικο βυσμα της Nokia στο usb (micro?) του Desire?? Thanx!

 

Φιλε αγορασα απο ebay και εγω τετοιους μετατροπεις αλλα ξερεις ποιο ειναι το θεμα? Δεν δουλευουν ολοι οι φορτιστες της nokia σε HTC (θεμα ρεματος προφανως). Κανε ομως μια προσπαθεια και εσυ μια και ειναι τοσο φθηνοι που αξιζει να δοκιμασεις:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να εξηγούμαστε: έχω δει παλαιότερο post του τύπου:

1. γιατί να μη βάλεις cooked rom. 5 λεπτά είναι

2. δεν βλέπεις την πραγματική δύναμη του κινητού σου

3. κλπ κλπ που εκφράζουν μία άποψη ότι εαν δεν κάνεις root, είναι σαν να μην έχεις κινητό.

Τα post αυτά δεν προσφέρουν τίποτα και -αισίως- έχουμε φτάσει τα 4000 post.

 

ΧΩΡΙΣ να έχω κάτι προσωπικό με οποιονδήποτε θα ήθελα να αναφέρω και την άλλη άποψη (σημ. είμαι sys. admin/ είχα windows mobile με cooked roms etc... δεν είμαι άσχετος).

 

Η άλλη άποψη είναι:

1. δουλεύω αρκετές ώρες, και αρκετές οικογενειακές υποχρεώσεις (οικογένεια κλπ κλπ)

2. έχω δώσει 500 ευρώ (δεν είχα επιδότηση :( ) για μια συσκευή και θέλω να παίζει

3. χρησιμοποιώ linux (το οποίο θέλει και αυτό το χρόνο του για να το φέρεις στα μέτρα σου)

4. το κινητό είναι αρκετά δυνατό από μόνο του.

5. βάζοντας cooked rom, μπορεί να συναντήσω τα προβήματα του τύπου βγάζει το χχ κόκκινο μήνυμα, να λείπει το ραδιόφωνο, να μου κολλάει στο τάδε σημείο της εγκατάστασης

6. Εαν γίνει κάτι πρέπει να περάσω παλι την άρχική ROM (έστω και εαν αυτό είναι ζήτημα 5-10 λεπτών)

 

εεε... δεν έχω τόσο χρόνο (σε αυτή τη φάση) για να ασχοληθώ. Ήδη έχω ασχοληθεί πολλές ώρες για να βρω τα κατάλληλα προγράμματα για εμένα. Όχι ότι δε μου άρεσε :p

 

Σημ. τα παραπάνω δεν αποτελούν "απάντηση" στο post που έγινε quote. Απλώς ήταν η αφορμή για να εκφράσω αυτά που σκέφτομαι βλέπωντας τόσα πολλα παρόμοια μηνύματα.

2. Εαν κάποιος θεωρεί ότι θίχτηκε, να μην το πάρει προσωπικά

3. και ξαναλέω... τα παραπάνω είναι απλά ένας αντίλογος για το λόγο που προτιμώ την official rom.

 

+1

σε αυτό το κινητό δεν εχει κανένα απολύτως νόημα να το πειράξεις... Ειναι ήδη πανίσχυρο και πληρέστατο. Το Froyo είναι επίσης πολυ κοντά... οποτε και θα λυθει ο περιορισμος στον αποθηκευτικο χώρο... λίγο υπομονή. Οτιδήποτε αλλο ειναι απλά pointless...

Ασε που δεν αξίζει να βγαίνεις εκτος εγγυησης... για να κερδίσεις τι?

Link to comment
Share on other sites

1) Παιδια ειχα το κινητο να φορτιζει απο τις 02:00 μεχρι τις 09:00 σημερα το πρωι και ηταν στο 91% μολις το εβγαλα. Προχθες παλι το εβγαλα μετα απο πολυωρη φορτιση και ηταν στο 100% και σε 30 δευτερα επεσε παλι στο (σημαδιακο ειναι;) 91%. Εχω κανει 2 φορες το τρικ με την μπαταρια αλλα γενικα πεφτει πολυ γρηγορα η μπαταρια.

Θυμαμαι που λεγατε οτι με ''σκληρη χρηση'' φτανει για μια μερα η μπαταρια αλλα εμενα φτανει μιση. Λετε να εχω προβλημα ; Και αν ναι, στις ποσε μερες ο Γερμανος στο αλλαζει ο ιδιος απο το καταστημα με ενα καινουριο;

 

2) Αν δεν κανω root το τηλεφωνο μπορω να δω τις εφαρμογες ολες στο μαρκετ ; Και γενικα να περασω κατι σπασμενο ; Γιατι ακουω οτι δεν χρειαζεται να κανουμε root τωρα που ερχεται και η 2.2 και θελω πολυ να το αποφυγω.

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

1) Παιδια ειχα το κινητο να φορτιζει απο τις 02:00 μεχρι τις 09:00 σημερα το πρωι και ηταν στο 91% μολις το εβγαλα. Προχθες παλι το εβγαλα μετα απο πολυωρη φορτιση και ηταν στο 100% και σε 30 δευτερα επεσε παλι στο (σημαδιακο ειναι;) 91%. Εχω κανει 2 φορες το τρικ με την μπαταρια αλλα γενικα πεφτει πολυ γρηγορα η μπαταρια.

Θυμαμαι που λεγατε οτι με ''σκληρη χρηση'' φτανει για μια μερα η μπαταρια αλλα εμενα φτανει μιση. Λετε να εχω προβλημα ; Και αν ναι, στις ποσε μερες ο Γερμανος στο αλλαζει ο ιδιος απο το καταστημα με ενα καινουριο;

 

2) Αν δεν κανω root το τηλεφωνο μπορω να δω τις εφαρμογες ολες στο μαρκετ ; Και γενικα να περασω κατι σπασμενο ; Γιατι ακουω οτι δεν χρειαζεται να κανουμε root τωρα που ερχεται και η 2.2 και θελω πολυ να το αποφυγω.

 

1.Θα σου προτεινα να απενεργοποιησεις το gps αν το εχεις ανοιχτο.Ειδα τεραστια διαφορα με την μπαταρια.

 

2. Φυσικα και βλεπεις το market χωρις root. Απαλ δεν μπορεις να αγορασεις τις μη δωρεαν εφαρμογες που εχει.

Εφαρμογες τις κατεβαζεις στο pc και τις αντιγραφεις στην καρτα και τις εγκαθιστας απο εκει.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εσείς που λέτε να μην κάνετε root στο κινητό, να υποθέσω ότι δεν έχετε δει τι σημαίνει rooted συσκευή; Σωστά; Προσωπικά θα συμφωνήσω εν μέρη με όσα λέτε για την πληρότητα ή την ταχύτητα της συσκευής αλλά αν δεν δείτε rooted Desire δεν μπορείτε να το απαξιώνεται. Αυτή είναι η δύναμη του ανοικτού λογισμικού να μπορείς να κάνεις ότι θέλεις με τη συσκευή σου.

Σχετικά τώρα με το φίλο που γράφει ότι φοβόταν μην κάψει το HD του θέλω να του πω ότι τα τελευταία 2 χρόνια εχω κάνει άπειρα flashαρίσματα σε wm συσκευές και καμία δεν κάηκε, απλά θέλει προσοχή και να ακολουθούμε τις οδηγίες. Τώρα με το Desire η αλήθεια είναι ότι δεν flashάρω συχνά γιατί με καλύπτει η custom Rom του modaco και απλά περιμένω την official για να πάρει ο Paul τα αρχεία και να μας δώσει μια custom Rom βασισμένη στην official κι όχι σε κάποιο leak.

Αυτα από μένα και sorry για το μακροσκελές post.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.έχω εδώ και λίγες μέρες το desire και σήμερα παρατήρησα ότι όταν γυρνάω το κινητό σε landscape και θέλω να το επαναφέρω σε κανονική θέση αυτό δεν το κάνει.δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα ή έτσι δουλεύει το τηλέφωνο.συγνώμη αν έχει ξαναγίνει η ερώτηση αλλά είναι πολλές οι σελίδες και δεν μπόρεσα να τις διαβάσω όλες.

 

Για κάνε ένα calibration στο G Sensor

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...