Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι οχι ιδιαιτερα σημαντικο αλλα δεν ξερω αν το κανει και σε αλλους .Μου το εκανε και το HD2.

 

Οταν καλω αριθμο cosmote μετα απο καθε μπιπ ακουγεται και αλλο ενα υποκοφο ιδιο.Εχω vodafone αλλα απο αλλες συσκευες με συνδεση vodafone στο σπιτι δεν παρατηρησει κατι τετοιο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα πάντως μου αποφορτίζεται πάρα πολύ γρήγορα και ανησυχώ. Θα περιμένω να δω το froyo μήπως αλλάξει τίποτα αλλιώς πάω για μπαταρία. Νομίζω είναι περίεργο πως το μεγαλύτερο μέρος της μπαταρίας το τρώει το android system. Νιώθω ότι τρέχει ο επεξεργαστής μόνος του χωρίς λόγο. Χθες με 4 τηλεφώνηματα του λεπτού, 5 σμσ και μισή ώρα παίξιμο και μισή wifi-3g, από 2 το μεσημέρι μέχρι 12 το βράδι έπεσε στο 20%
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου αποφορτίζεται πάρα πολύ γρήγορα και ανησυχώ. Θα περιμένω να δω το froyo μήπως αλλάξει τίποτα αλλιώς πάω για μπαταρία. Νομίζω είναι περίεργο πως το μεγαλύτερο μέρος της μπαταρίας το τρώει το android system. Νιώθω ότι τρέχει ο επεξεργαστής μόνος του χωρίς λόγο. Χθες με 4 τηλεφώνηματα του λεπτού, 5 σμσ και μισή ώρα παίξιμο και μισή wifi-3g, από 2 το μεσημέρι μέχρι 12 το βράδι έπεσε στο 20%

Θα έλεγα να συγκρίνεις το "Χρονο από τελ. εκκίνηση" με το "Χρονο αφύπνισης".

Link to comment
Share on other sites

Καινούριος στο φόρουμ να ρωτήσω κι εγώ κάτι για το φοβερό desire.

 

Υπάρχει κάτι ανάλογο σε application των σημειώσεων- notes -που είχαν τα windows mobile όπου μπορούσα την κλήση που απαντούσα εκείνη τη στιγμή να την κρατήσω σε προσωρινή σημείωση και να γράψω ας πούμε ένα ραντεβού σχετικό με αυτόν που μου κάνει την κλήση εκείνη τη στιγμή;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαινει αυτο παιδια ?

 

Λυπουμαστε

Υπηρξε μη αναμενομενη

διακοπη της διαδικασιας cm.

google.process.gapps

Προσπαθηστε αργοτερα

Αναγκαστικο κλεισιμο

 

Το παταω και συνεχιζει να δουλευει...

 

αυτο ειναι το λεγομενο Force Close :p

δεν ειναι τιποτα, εκτος αν το κανει συνεχεια, οποτε θα πρεπει να κοιταξεις τι εκανες πριν ξεκινησει.

 

 

 

Το προβλημα συνεχιζεται παιδια.....Καμμια αλλη ιδεα ? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, πως μπορεις να βαλεις το ρολοι του htc στο launcher pro? προσπαθησα αλλα δεν γινεται

 

μηπως εχεις παρατηρησει μικροτερη αυτονομια με τον launcher pro?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, απ' ό,τι καταλαβαίνω από εδώ να μαντάτα είναι κακα ε?

Δηλαδή για αναβάθμιση μέσα στον Αυγουστο το ξεχνάμε ?? :(

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να συγκρίνεις το "Χρονο από τελ. εκκίνηση" με το "Χρονο αφύπνισης".

τι ειναι το καθενα και ποιο πρεπει να ειναι μεγαλυτερο;;;;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το καθενα και ποιο πρεπει να ειναι μεγαλυτερο;;;;
To 1o είναι πότε άνοιξες το κινητό τελευταία φορα και το 2ο πόση ώρα μένει ανοιχτό. Ο 1ος χρόνος πρέπει να είναι αρκετά μεγαλύτερος από τον 2ο (εκτός και αν παίζεις με το κινητό όλοι μέρα). Αν είναι παρόμοιοι τότε κάποια εφαρμογή δεν αφήνει το κινητό να μπει σε αδράνεια και σου τρώει την μπαταρία.

 

 

Παιδιά, απ' ό,τι καταλαβαίνω από εδώ να μαντάτα είναι κακα ε?

Δηλαδή για αναβάθμιση μέσα στον Αυγουστο το ξεχνάμε ?? :(

Αυτό δεν το ξέραμε ήδη; Δεν πρέπει να απέχουμε και πολύ από το επίσημο update, αφού έγινε leaked η official froyo με sense (έστω και αν δεν είναι final έκδοση).
Link to comment
Share on other sites

To 1o είναι πότε άνοιξες το κινητό τελευταία φορα και το 2ο πόση ώρα μένει ανοιχτό. Ο 1ος χρόνος πρέπει να είναι αρκετά μεγαλύτερος από τον 2ο (εκτός και αν παίζεις με το κινητό όλοι μέρα). Αν είναι παρόμοιοι τότε κάποια εφαρμογή δεν αφήνει το κινητό να μπει σε αδράνεια και σου τρώει την μπαταρία.

πολυ χρησιμη αυτη η πληροφορια...σε ευχαριστω...οποτε μεχρι στιγμης τουλαχιστον δεν εχω κατι που να τρωει την μπαταρια ξαφνικα αφου ο πρωτος ειναι αρκετα μεγαλυτερος απο τον δευτερο....

σε ευχαριστω πολυ...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, απ' ό,τι καταλαβαίνω από εδώ να μαντάτα είναι κακα ε?

Δηλαδή για αναβάθμιση μέσα στον Αυγουστο το ξεχνάμε ?? :(

Θα σου πώ το Σεπτέμβριο...:p:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα συνεχιζεται παιδια.....Καμμια αλλη ιδεα ? Ευχαριστω.

ποια εφαρμογη στο κανει; λογικα μια θα ειναι ε;

 

παιδια βαλτε την εκδοση froyo με sense που βγηκε, δεν εχει να ζηλεψει τιποτα...ε και οοοταν βγει και επισημα την βαζετε κι αυτη.

πολυ χρησιμη αυτη η πληροφορια...σε ευχαριστω...οποτε μεχρι στιγμης τουλαχιστον δεν εχω κατι που να τρωει την μπαταρια ξαφνικα αφου ο πρωτος ειναι αρκετα μεγαλυτερος απο τον δευτερο....

σε ευχαριστω πολυ...

τα data τα εχεις κλειστα; εχει καπως να συνδεεται στο ιντερνετ το κινητο; κλειστα ολα. επισης αν εχεις task manager.
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα συνεχιζεται παιδια.....Καμμια αλλη ιδεα ? Ευχαριστω.

 

ποια εφαρμογη στο κανει; λογικα μια θα ειναι ε;

 

 

Δεν το κανει κατα την διαρκεια μιας εφαρμογης αλλα ενω ειναι το κινητο σε κατασταση αναμονης παω να ξεκλειδωσω την οθονη και βλεπω αυτο το μηνυμα.

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος τις εφαρμογές Documents to Go και QuickOffice Connect για Android; Είναι κάποια από τις 2 περισσότερο προτεινόμενη;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτη η προσφορα του γερμανου...θα μας τρελανει.το εχει παρει κανεις?μολις πηρα την γραμμη εξυπ.πελατων του γερμανου...και μου κανουν τον κινεζο.μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοια προσφορα!!ξερει κανεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτη η προσφορα του γερμανου...θα μας τρελανει.το εχει παρει κανεις?μολις πηρα την γραμμη εξυπ.πελατων του γερμανου...και μου κανουν τον κινεζο.μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοια προσφορα!!ξερει κανεις κατι?

 

Μόλις έκλεισα το τηλ μαζί τους και μου είπαν από 15/7 θα ισχύει η προσφορά.

[Το γράφει και στην σελίδα [στα πλάγια] που ανέβασε χρήστης μερικές σελίδες πιο πίσω]

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτη η προσφορα του γερμανου...θα μας τρελανει.το εχει παρει κανεις?μολις πηρα την γραμμη εξυπ.πελατων του γερμανου...και μου κανουν τον κινεζο.μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοια προσφορα!!ξερει κανεις κατι?

 

15/7 λεει οποτε την πεμπτη.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η δυνατοτητα οταν συνδεουμε τη συσκευη με τον υπολογιστη να μην φορτιζει;;;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, προσπαθώ κι εγώ να ενεργοποιήσω το Vodafone Mobile Internet αλλά δε μου λειτουργεί, παρότι οι ρυθμίσεις είναι περασμένες και (εξακριβωμένα) σωστές με τις αντίστοιχες που έχετε ποστάρει. Έχει κανείς ιδέα τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να συγκρίνεις το "Χρονο από τελ. εκκίνηση" με το "Χρονο αφύπνισης".

 

Εγώ με το αγγλικό μενού που το βρίσκω αυτό...;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η δυνατοτητα οταν συνδεουμε τη συσκευη με τον υπολογιστη να μην φορτιζει;;;

επισης, πως μπορουμε να αλλαξουμε το default wallpaper ωστε να μην αυτο το ξεθωριασμενο μαυρο...;;;;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όποιος το έχει πάρει το κινητό απο το Γερμανό (ή οπουδήποτε αλλού βασικά), και δεν έχουν περάσει 14 μέρες, μπορεί να το πάει πίσω με τη συσκευασία του, και να ζητήσει να κάνει υπαναχώρηση αγοράς. Είναι υποχρεωμένοι να σας δώσουν τα λεφτά πίσω.

 

Και μετά, το ξανααγοράζετε με τη χαμηλότερη τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...