Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάντε το εξής:

Σε ένα καθρεφτη που θα βλέπετε το πρόσωπό σας, κάντε σκοτάδι και βάλτε ένα μικρό φωτισμό... πχ.ένα κεράκι. να είναι κοντά να βλέπετε το πρόσωπό σας καλά.

Κοιταχτείτε στα μάτια. Είναι δύσκολο και θέλει συγκέτρωση κ υπομονή αρκετή, περίπου κανά τεταρτάκι.

Μετά θα έχετε κ εσεις την δικιά σας ιστορία.

 

:!: Αν τρομάζετε εύκολα μην το επιχειρήσετε!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κοιταζομαστε ενα τεταρτο στον καθρεπτη και να τρομαξουμε; Τι θα δουμε; Κανα σπυρακι;:cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να κοιταζομαστε ενα τεταρτο στον καθρεπτη και να τρομαξουμε; Τι θα δουμε; Κανα σπυρακι;:cry:

 

Καλό :)

 

Αυτό που σας είπα παραπάνω είναι τρικ. Από την κούραση της συγκέντροσης στα μάτια σας, θα δείτε το πρόσωπό σας :X

Link to comment
Share on other sites

re paidaki mou......gine ligo pio safis.....!!!!!tha doume to prosopo mas.........??????????

pos...?

kai se parakalo pes mas an to ekanes esy ti aribws eides gia na kseroume ki emeis oi kakomiorides prin tin patisoume nixtiatika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

kai ws anafora an i empiria m itan deja vu egw pisteyw pos sigoura itan gt ola itan idia!!!

o tropos p me koitakse!i erwtisi eixe akribws tis idies lekseis kia genika olo to sko0niko itan tromaktika idio me to proigoumeno !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να είναι ίδιο σκηνικό αφού την πρώτη φορά ήσασταν στο σπίτι και τη δεύτερη στο πάρτι;
Link to comment
Share on other sites

re paidaki mou......gine ligo pio safis.....!!!!!tha doume to prosopo mas.........??????????

pos...?

kai se parakalo pes mas an to ekanes esy ti aribws eides gia na kseroume ki emeis oi kakomiorides prin tin patisoume nixtiatika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

kai ws anafora an i empiria m itan deja vu egw pisteyw pos sigoura itan gt ola itan idia!!!

o tropos p me koitakse!i erwtisi eixe akribws tis idies lekseis kia genika olo to sko0niko itan tromaktika idio me to proigoumeno !!!!!!!!

 

Αν μπορείς γράφε με Ελληνικά γιατί τα greeklish είναι πολύ δυσανάγνωστα και κουραστικά για τους υπολοίπους.Δες και τα 2 παρακάτω links για περαιτέρω βοήθεια:

http://www.typegreek.com/

http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp

 

Επίσης αν θες να προσθέσεις κάτι σε post που έχεις ήδη δημοσιεύσει να χρησιμοποιείς το κουμπί http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif αντί να κάνεις 2ο συνεχόμενο post. :)

Link to comment
Share on other sites

re paidaki mou......gine ligo pio safis.....!!!!!tha doume to prosopo mas.........??????????

pos...?

kai se parakalo pes mas an to ekanes esy ti aribws eides gia na kseroume ki emeis oi kakomiorides prin tin patisoume nixtiatika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Εξηγώ παραπάνω καλέ τι έκανα. Θα δεις το πρόσωπό σου γερασμένο κατα 30 χρόνια.Δε κάνω πλάκα:)

 

Όσο για την μαϊμού που λέει η τρελοπαρέα την καντολίζα την έπνιγα ευχαρίστως για να εξαφανίσω μια για πάντα τους χομο σαπιενς από την γη :mad:

Link to comment
Share on other sites

πεδια το εκανα και ειδα τον εαυτο μου γερο ΛΟΛ

λεο να το χανακανο με την κοπελια μου αυτη τη φορα να δο το αποτελεσμα χιχι

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

αμα το δοκιμασω στη γιαγια μου που ειναι 80 χρονων τι θα δω?

 

btw ο σκεφτομαι να δω πως θα ειμαι σε 30 χρονια:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω αμα το κανω και δεν δω τιποτα να ανησυχησω?:p

θα σημαινει οτι μεσα σε 30 χρονια δεν θα υπαρχω;;;:cry:

Link to comment
Share on other sites

αυτην ακριβως την απορια την ειχα κι εγω αλλα ευτυχως με προλαβε αλλος!αληθεια αμα συμβει αυτο τι θα σημαινει.......????........0_o....................!!!
Link to comment
Share on other sites

αμα το δοκιμασω στη γιαγια μου που ειναι 80 χρονων τι θα δω?

 

Σε τι θα μετενσαρκωθει ..

 

 

Εγω δε θα το κανω γιατι κανα τικ να νιωσω στη πλατη ... :rip:

Link to comment
Share on other sites

αυτην ακριβως την απορια την ειχα κι εγω αλλα ευτυχως με προλαβε αλλος!αληθεια αμα συμβει αυτο τι θα σημαινει.......????........0_o....................!!!

 

 

Οτι θα μείνεις νέα για πάνταααα :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχθές ξεκίνησα να διαβάζω το θέμα και μόλις τώρα τελειωσα.....:wacko::wacko:

και πάω για ύπνο λίγο χεσμένος:cry::cry:

ελπίζω να μην μου συμβεί τίποτα στον ύπνο:w00t::w00t:

Link to comment
Share on other sites

μη φοβασαι.....κι εγω καθε βραδυ ετσι πηγαινω για υπνο και πιστευω και ολοι μας εδωμεσα.....

χα χα χαααα...!!!!!!!!πιστευω αυτο να σε παρηγορησε λιγο..!

Link to comment
Share on other sites

μη φοβασαι.....κι εγω καθε βραδυ ετσι πηγαινω για υπνο και πιστευω και ολοι μας εδωμεσα.....

χα χα χαααα...!!!!!!!!πιστευω αυτο να σε παρηγορησε λιγο..!

 

Μαϊρού πόσων ετών είσαι και φοβάσαι έτσι;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι 15 αλλα εσυ γτ ρωτας?ειναι φυσιολογικο εαν διαβαζεις αυτες τισ ιστοριες μερικα βραδια να χαιζεσαι.......!!!
Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια

 

Για την ακρίβεια, τα σκυλιά αντιλαμβάνονται μεγαλύτερο φάσμα ηχητικών συχνοτήτων, ή με απλά λόγια, ακούνε ήχους που εμείς δεν μπορούμε ν'ακούσουμε.

Τώρα, από το γεγονός αυτό, μέχρι το να ισχυριστούμε ότι ο σκύλος διαισθάνθηκε ένα φάντασμα, υπάρχει μεγάλη απόσταση.

 

Τα σκυλια ακούνε υπόηχους, κ ορθα σε μεγαλύτερο φάσμα κ όχι ολα. Ο ηχος δεν είναι τιποτα αλλο από δόνηση που μεταδίδεται μέσω αέρα, κυμματα... Οταν κατι παλλεται με μικρή συχνότητα παραγει κύμματα απλά ο ανθρωπος δεν το ακουει, το ίδιο και και για πολυ υψηλή συχνότητα (υπερηχοι)

 

όντως έχει παρατηρηθεί σκυλιά να είναι ανησυχα πριν απο φυσική καταστροφή. όσον αφορά φαντασματα να με συγχωρέσετε, πιο κατω θα σας παραθεσω ενα κειμενο

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η ψυχή

Ψυχή είναι η ενέργεια που θέτει και διατηρεί σε λειτουργία και σε πνευματική δράση τον ανθρώπινο μηχανισμό, με παράλληλη εξέλιξη του ανθρώπινου πνεύματος. Συνήθως όταν λέμε ψυχή εννοούμε και πνεύμα. Ας δούμε τα πράγματα με τη σειρά. Για το πρώτο ζωντανό κύτταρο που δημιουργήθηκε στη Γη, η ψυχή ήρθε από τον εξωγενώς. Ηταν ακτινοβολία? κανείς δε ξέρει. Για οποιοδήποτε άλλο μεταγενέστερο κύτταρο η ψυχή-ενέργεια ήταν αφ ενός δεδομένη-κληρονομική και αφ ετέρου προστιθέμενη ακτινοβολία από το διάστημα.

 

[...]

 

Πηγή: http://www.koutouzis.gr/fantasmata.htm

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω.

Τα πνεύματα βρίσκοντε παντού, τρυγίρω μας, στο σπίτι, στη δουλειά.

Αν δεν τα ενοχλήσεις,δε σε πειράζουν ούτε αυτά, απλά περιφέροντε :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω.

Τα πνεύματα βρίσκοντε παντού, τρυγίρω μας, στο σπίτι, στη δουλειά.

Αν δεν τα ενοχλήσεις,δε σε πειράζουν ούτε αυτά, απλά περιφέροντε :)

 

:blink::blink::confused: θες να μη κοιμάμαι το βράδυ?:worry:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω.

Τα πνεύματα βρίσκοντε παντού, τρυγίρω μας, στο σπίτι, στη δουλειά.

Αν δεν τα ενοχλήσεις,δε σε πειράζουν ούτε αυτά, απλά περιφέροντε :)

 

Πώς μπορώ να ενοχλήσω κάτι που δεν υπάρχει;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...