Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το ανεφερα κ εχεις δικιο ειμαι καμμενος απο εφορια κ eurobank:dizzy:

Κ φυσικα αποδεχομαι την ιατρικη επιστημονικη εξηγηση κ δεν πιστευω σε καμια μορα

Βασικα δεν το ειχα ακουσει ποτε μου δεν το συζητησα ποτε μου

Αν ηταν θα το εβλεπα πριν 20 χρονια που επινα οτι πινοτανε κ οι morbid angel κ οι deicide ηταν τα ακουσματα μου(ακομα ειναι βασικα)

Η σκια ολα αυτα ολα θα ειναι αποκυημα φαντασιας το μονο που με εβαλε σε σκεψεις ειναι το γαβγισμα κ η τρομαρα του λαμπραντορ μου.

Τελος παντων αυτη η μορα μου εκανε κακο εντελει απο τοτε που ειπα στην γυναικα μου τι εγινε εχει παρει τα παιδια στο κρεββατι κ δεν παει μονη ουτε για πλυντηριο ουτε καν τουαλετα

Α ρε μορα (οχι ο Βαγγελης η γρια)

προφανως σε ειδε που φωναζες/ κουνιοσουν ισως ανησυχος στο κρεβατι...

ο βαγγελης ειναι μωρας :p

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο τοτε που ειπα στην γυναικα μου τι εγινε εχει παρει τα παιδια στο κρεββατι κ δεν παει μονη ουτε για πλυντηριο ουτε καν τουαλετα

Είστε λίγο υπερβολικοί. :p Δε χρειάζεται να φοβάστε τίποτα. Ήταν καθαρά δικό σου θέμα αυτό που έπαθες. Εξήγησε στους υπόλοιπους ότι δεν υπάρχει τίποτα απ' όλα αυτά και ότι ήταν απλά ένας εφιάλτης να ηρεμήσουν.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Η σκια ολα αυτα ολα θα ειναι αποκυημα φαντασιας το μονο που με εβαλε σε σκεψεις ειναι το γαβγισμα κ η τρομαρα του λαμπραντορ μου.

 

Πως θα ήταν ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου αν δεν αισθανόταν τους φόβους σου και τις ανησυχίες σου ??? :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ειχα παθει παρομοια φαση πριν κανενα 6μηνο, ειχα δει την μορφη της γιαγιας διπλα στο κρεβατι μου να μου λεει "Αντε σηκω, περασε η ωρα".Ευτυχως ηταν μερα, δεν ειχε σκοταδι.Η παραλυση κρατησε κανενα λεπτο.Μολις περασε η παραλυση και ξυπνησα τελειως, εξαφανιστηκε και η μορφη της γιαγιας μου.Υποθετω οτι ειδα την γιαγια μου διοτι με ξυπνουσε καθε μερα οταν επρεπε να παω σχολειο.Προφανως ο εγκεφαλος μου συνδυασε την υπνικη παραλυση με μνημες απο τα μαθητικα μου χρονια.
Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμης δεν ειχαμε αλλο περιστατικο.. αλλα ρε παιδια οχι δεν ειναι της φαντασιας μου. μην μου λετε κ εσεις αυτο που λεει κ αυτος. πρεπει καποιος να πιστεψει αυτα που βλεπω με τα ματια μου. δεν εχω λογο ουτε ορεξη να πλαθω ιστοριες..

 

Τελικά σταμάτησε το στόρυ με τις φωνές και τα κλάματα;

Γιατί εντάξει μπορεί απλά να σε τρολάρει,αλλά μπορεί να έχει και ψυχιατρικά προβλήματα το παιδί.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ένα όνειρο το οποίο του

βλέπω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου (περίπου τριών) μέχρι και σήμερα είναι αυτό: μια σκοτεινή μάζα, που καλύπτει το οπτικό μου πεδίο τελείως, μου μιλάει για διάφορα με ήρεμο τόνο, την ωρα που συστελεται και διαστελεται, διαλυοντας...ύλη. Είναι πολύ περίεργο όνειρο. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ποτέ δεν μου προκαλεί φόβο, νιώθω ότι είναι κάτι οικείο μου. Αυτό όμως που μου κάνει την μεγαλύτερη εντύπωση είναι τόσο η διάρκεια του ονείρου (μεγάλο δηλαδή) όσο και το γεγονός ότι ακόμα το βλέπω.... Καμία εξήγηση?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Τα μόρια που διαλύονται, στροβιλίζονται καθώς διασπώνται ή αποκόπτονται απλά;

Στροβιλιζονται.

 

Δεν καταλαβαίνω αν το λες για πλάκα λόγω κούρασης, συγχωρα με :p

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι όνειρο......

 

 

........ειναι ονειροξη!

 

Περα απο την πλακα εμενα μου εκανε εντυπωση με μελος που ειχε τον συγκατοικο που εκανε τα παλαβα κοιμισμενος..

 

Οσον αφορα μορες κτλπ θεωρω οτι ειναι παιχνιδια του μυαλου σε κατασταση υπνικης παραλυσης και σε συνδυασμο με ατομικα αγχη, φοβους, πιστευω και εμμονες ιδεες (χωρις παρεξηγηση)

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Στροβιλιζονται.

Σαν να βλέπω εσένα.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

οταν ειμουν μικρο ειχα και γω αναλογη εμπειρια.Ειμουν στο χωριο μου για το καλοκαιρι, και την επομενη θα πηγαινα με τους γονεις στην ουρανουπολη ..kαι ενω κοιμομουν πρεπει να ξυπνησα σε μια στιγμη ,αλλα ειμουν σε κατασταση υπνου παλι, οταν ακουσα να χτυπαει το κουδουνι και ακουσα τη φωνη του φιλου στη πορτα να ρωταει δυνατα αν ειμαι σπιτι, και η γιαγια μου <η οποια ΟΧΙ ζουσε ακομα, δεν ηταν στο χωριο αλλα στη πολη>ειπε οχι ο μανωλακης κοιμαται μεσα :X,

α ναι;;πειτε του οτι περασα...Ενταξει θα παω να του το πω:cry:

εγω ειχα στο μεταξυ μεινει κοκαλο και σκεφτομουν

ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ....:lol:

φυσικα οταν το πα στους δικους μου την αλλη μερα μου παν απλα οτι το φανταζομουν το ολο σκηνηκο.Απλα ηταν τοσο εντονο που μεχρι τωρα το σκεφτομαι και ακομα θυμαμαι την ουρανουπολη:lol:

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...