Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και επανεκινηση κανω. Αυτο που παρατηρω ειναι πως ενω το apn internet ειναι τσεκαρισμενο με ενα πρασινο κυκλακι δεξια στο mms δεν υπαρχει κυκλακι.

Παραλογο μαλλον. Ελπιζω να βγαλω ακρη γιατι αν και γενικα δεν χρησιμοποιω mms επεσα στην περιπτωση που πρεπει να στειλω ενα και δεν μπορω.

φιλε για κοιταξε λιγο εδω http://magic-tips.blogspot.com/search/label/Wind

και πεσ μου αν δουλεψε .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια χαρα σε ολους ειμαι νεος κατοχος samsung galaxy ...

μπορει καποιος να με βοηθησει με την εγκατασταση των ρομς...

Υπαρχει καποιος που μπορει να τα κανει εναντι αμοιβης εδω στην αθηνα???

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ειναι προορισμενη για την Ελλαδα με Ευρωπαϊκη εγγυηση με Ελληνικα περασμενα, δωρο χαρτες και 16gb μνημη ,θα φερει 20 κομματια απ`τα οποια τα 15 ειναι ειδη πουλημενα ενα θα παρω εγω οποτε μενουν τεσσερα οποιος τυχερος.....

380-410?...με προβλημάτισες...Αυτό με τα 16GB έχει γύρω στα 600 έξω...δηλαδή θα το φέρει σε τιμή 200 ευρώ κάτω?...με νόμιμη απόδειξη φαντάζομαι, αυθεντική συσκευή και εγγύηση αποδεκτή εδώ...όπως ανάφερα πριν, μπορώ να το πάρω κι εγώ πολύ φθηνότερα από τα 500 που κοστίζει εδώ αυτό με τα 8GB, αλλά αν όλα είναι νόμιμα στην περίπτωση που αναφέρεις, θα προτιμούσα τη συσκευή με τα 16GB...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για το κινητό αυτό και σκέφτομαι να το πάρω με την προσφορά του γερμανού. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα πρώτα. Το σαρ του κινητού, αληθεύει ότι είναι 0.33 ή κάτι τέτοιο; Επίσης βασικό για μένα, γνωρίζετε αν είναι συμβατό με κάρτα 2in1 της κοσμοτέ, για να κάνω εναλλαγές σε 2 νούμερα; Γενικά εσείς που το έχετε ποια είναι τα μειονεκτήματα του; ξέρω ας πούμε ότι δεν έχει φλας αλλά δεν με νοιάζει γιατί δεν τραβάω πολλές φωτογραφίες, κάτι άλλο; είναι απλό στη χρήση ας πούμε; μέχρι τώρα έπαιζα με νοκια η έρικσον. Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για το κινητό αυτό και σκέφτομαι να το πάρω με την προσφορά του γερμανού. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα πρώτα. Το σαρ του κινητού, αληθεύει ότι είναι 0.33 ή κάτι τέτοιο; Επίσης βασικό για μένα, γνωρίζετε αν είναι συμβατό με κάρτα 2in1 της κοσμοτέ, για να κάνω εναλλαγές σε 2 νούμερα; Γενικά εσείς που το έχετε ποια είναι τα μειονεκτήματα του; ξέρω ας πούμε ότι δεν έχει φλας αλλά δεν με νοιάζει γιατί δεν τραβάω πολλές φωτογραφίες, κάτι άλλο; είναι απλό στη χρήση ας πούμε; μέχρι τώρα έπαιζα με νοκια η έρικσον. Σας ευχαριστώ

 

τι προσφορα εχει για λεγε....?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για το κινητό αυτό και σκέφτομαι να το πάρω με την προσφορά του γερμανού. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάποια πράγματα πρώτα. Το σαρ του κινητού, αληθεύει ότι είναι 0.33 ή κάτι τέτοιο; Επίσης βασικό για μένα, γνωρίζετε αν είναι συμβατό με κάρτα 2in1 της κοσμοτέ, για να κάνω εναλλαγές σε 2 νούμερα; Γενικά εσείς που το έχετε ποια είναι τα μειονεκτήματα του; ξέρω ας πούμε ότι δεν έχει φλας αλλά δεν με νοιάζει γιατί δεν τραβάω πολλές φωτογραφίες, κάτι άλλο

 

 

; είναι απλό στη χρήση ας πούμε; μέχρι τώρα έπαιζα με νοκια η έρικσον. Σας ευχαριστώ

Απλό είναι αλλά μην ξεχνάς ότι έχεις να μάθεις ένα νέο λειτουργικό.

χρειάζεται υπομονή και επιμονή.

 

Πως μπορουμε να δουμε τους μετρητες των κilobytes ωστε να μην ξεπερναμε το οριο

 

Κατέβασε από το market την εφαρμογή call meter.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα την εγκατασταση του kies συνδεω το τηλ... και δεν μπωρει να βρει τους drιvers MTP ( ετσι λεει στην εγκατασταση προγραμματων ) υπαρχει καμια λυση εστω να τους κατεβασω απο καπου
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να δουμε τους μετρητες των κilobytes ωστε να μην ξεπερναμε το οριο

 

Από το MARKET (εφαρμογή)

3G Watchdog

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης απο amazon.de,...αν η παραλαβη γινει χωρις υπογραφη,οπως σε καποιους αλλους,.....θα λειτουργησω καταλληλα.... :X
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης απο amazon.de,...αν η παραλαβη γινει χωρις υπογραφη,οπως σε καποιους αλλους,.....θα λειτουργησω καταλληλα.... :X

 

Σωστός...και καλά θα κάνεις

 

Αλλά πρόσεξε, υπογραφή πρέπει να πάρουν σε συστημένο. Αλλιώς σωστά το αφήνουν στο γραμματοκιβότιο.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης απο amazon.de,...αν η παραλαβη γινει χωρις υπογραφη,οπως σε καποιους αλλους,.....θα λειτουργησω καταλληλα.... :X

 

Εγώ είμαι στις τέσσερεις μέρες :angry:

Άντε να δούμε πότε θα βρουν το δρόμο.

Edited by verman
Μάνος
Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο θα το εχει αποκλειστικα ο γερμανος?ποτε θα ερθει και στη voda?

θα ειναι διαθεσιμο μετα τις 16 Αυγουστου στα 555 €

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.ch/d.aspx?i=199682

φτουυυυυυυυ μολις το ανακαλυψα 605 CHF = 438.88 EURO

και ακoμα περιμενουμε το amazon.de :mad::mad::mad:

βουρ και μην το ψαχνετε απο το αμαζον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το sar δεν το ξέρουμε;

 

Στο gsmarena http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php αναφέρει οτι έχει SAR : 0.24 W/kg (head) !

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

παιδες ειμαι και εγω εδω και δυο μερες κατοχος του γαλαξια.θα ηθελα να μου προτεινεται ενα καλο navigator για να δοκιμασω το gps της συσκευης μιας και ειμαι ακομα στο σταδιο της προσαρμογης της συσκευης στα μετρα μου.

 

 

p.s: κατι χαρτες δωρο απο γερμανο δεν εφτασαν ποτε στα χερια μου.θα ρωτησω τις επομενες μερες τι ακριβως γινεται με αθτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες ειμαι και εγω εδω και δυο μερες κατοχος του γαλαξια.θα ηθελα να μου προτεινεται ενα καλο navigator για να δοκιμασω το gps της συσκευης μιας και ειμαι ακομα στο σταδιο της προσαρμογης της συσκευης στα μετρα μου.

 

 

p.s: κατι χαρτες δωρο απο γερμανο δεν εφτασαν ποτε στα χερια μου.θα ρωτησω τις επομενες μερες τι ακριβως γινεται με αθτο το θεμα.

 

Για δοκιμή μόνο βάλε το Ndrive που το έχει στο market 7 ημέρες free.

 

Μετά για χρήση μόνο το navigon.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.ch/d.aspx?i=199682

φτουυυυυυυυ μολις το ανακαλυψα 605 CHF = 438.88 EURO

και ακoμα περιμενουμε το amazon.de :mad::mad::mad:

βουρ και μην το ψαχνετε απο το αμαζον

 

στέλνουν ελλάδα;

Edited by drlacan
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...