Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανεις δεν ξερει πως διορθωνεται η αυτοματη προσαρμογη φωτεινοτητας;;;;;;

 

εισαι σιγουρη οτι "φτιαχνεται?"

 

@minasc καπου ειχα ακουσει για το contact remover..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα χει σχέση λογικά με αυτό στις επαφές όταν πατάω να αποθηκεύσω μια νέα λέει αποθήκευση στις επαφές τηλεφώνου,google ,αυτά τα δύο μου τα δειχνε και παλιά) και SyncML sony ericsson..Τι βλακεία είναι αυτό ούτε που ξέρω με τη νεα αναβάθμιση μου το βγαλε..

εμενα με την 24 που εχω οταν παω να αποθηκευσω μια επαφη μου λεει επαφες τηλεφωνου ή google. Το SyncML που ειπες εμενα δεν το εμφανιζει.μηπως φτεει καποια εφαρμογη?

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Μπααα,το κίνηση δεδομένων δεν με ενοχλεί και δε θέλω να το χω ον!απλά ένα εκαθθάριση πατάς κ δε το ξαναβλέπεις!ενώ το άλλο είναι εκνευριστικό!!κάνει και ειδοποίηση και νομίζω κάθε φορά έχω μήνυμα και για να το κλείσεις πρέπει να πατήσεις πάνω του..εσενα αυτο με το συγχρονισμό δε στο βγάζει δηλαδή??μόνο εμένα το βγάζει?η απλά εσενα δεν σε ενοχλεί?

 

κ εμενα μου το εβγαζε παλαιοτερα κ μαλλον το βρηκα κατα τυχη-

λοιπον πας ρυθμισεις-λογαριασμοι κ συχρονισμος-πας κατω κατω κ απενεργοποιεις τις εφαρμογες σου με αριστερο κλικ αν θυμαμαι καλα...-δες κ ξαναπες μας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εμένα γιατί δεν μού βγάζει για ενημέρωση λογισμικού? Μού λέει ότι έχω το τελευταίο... Έχω το 2.0.2.Α.0.24
Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος στα μυνηματα πως αλλαζει guys??

 

 

μηνύματα/αριστερό πλήκτρο/ρυθμίσεις/ θα το βρεις εύκολα:D

Xperia X10 Mini Android 2.1 Rooted Iridium Rom by DaRk_dOg:superman:-- MiniCM beta 1 by (nobodyAtall)
Link to comment
Share on other sites

μηνύματα/αριστερό πλήκτρο/ρυθμίσεις/ θα το βρεις εύκολα:D

:lol::lol:Σωστα,ειχα ξεχασει οτι εχει και πληκτρο και εψαχνα μεσα στο μενου thx:D

και που βαζουμε τους ηχους για να τους βρισκει εκει μεσα?? lol

Edited by gboy
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

@minasc καπου ειχα ακουσει για το contact remover..

 

δηλαδη μονο με εξτρα προγραμμα γινεται να αφαιρεσει καποιος τις επαφες απο το τηλεφωνο. ελεγα πως θα υπηρχε καπου μια ρυθμιση και απλα δε την εβρισκα.

 

ευχαριστω konstantinoslp.

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα βλακεια, φορτωσα τις επαφες μου απο το backup που ειχα κανει στην sd μου, και τωρα καθε επαφη εχει περασμενα πανω της 2 φορες το καθε τηλεφωνο. πως γινεται να τις σβησω ολες ωστε να τις επαναφερω μετα απο το backup και να εμφανιζονται σωστα? δε βρηκα πουθενα επιλογη για μαζικη διαγραφη.

Youlou Address book... εχει τετοια επιλογη

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:Σωστα,ειχα ξεχασει οτι εχει και πληκτρο και εψαχνα μεσα στο μενου thx:D

και που βαζουμε τους ηχους για να τους βρισκει εκει μεσα?? lol

 

Media/audio/έχει τρεις φακέλους μέσα (alarms-ringtones-notifications)

βάζεις ότι θέλεις όπου θέλεις!!: και είσαι :superman:

Xperia X10 Mini Android 2.1 Rooted Iridium Rom by DaRk_dOg:superman:-- MiniCM beta 1 by (nobodyAtall)
Link to comment
Share on other sites

Media/audio/έχει τρεις φακέλους μέσα (alarms-ringtones-notifications)

βάζεις ότι θέλεις όπου θέλεις!!: και είσαι :superman:

 

ευχαριστω:D:D

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες επειδη σκεφτομαι να παω στην Q μια απο αυτες τις μερες με φορητοτητα,ξερει κανεις αν ειναι ευκολο να κανεις τις ρυθμισεις του ιντερνετ;η θα χω ψαξιμο;καποιος απο δω που να χει Q?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ από multirama (είχε μέσα την 2.1), 148 ευρώ.

Σε γενικές γραμμές καλό είναι. Αν εξαιρέσεις λίγο ότι λόγω της ανάλυσης της οθόνης, κάποια προγράμματα δεν είναι συμβατά (πχ Eurobank m-banking - θα μου λείψει), κατά τα άλλα και δεδομένης της τιμής του, μια χαρά είναι.

Σκεφτόμουν το LG Optimus ONE, αλλά στοιχίζει αρκετά παραπάνω.

Είχα επιθυμήσει ένα τόσο μικρό κινητό. Από εποχής Nokia γύρω στο 2002 είχα τέτοιο μέγεθος κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες επειδη σκεφτομαι να παω στην Q μια απο αυτες τις μερες με φορητοτητα,ξερει κανεις αν ειναι ευκολο να κανεις τις ρυθμισεις του ιντερνετ;η θα χω ψαξιμο;καποιος απο δω που να χει Q?

 

Κοίτα λίγο εδω νομίζω κάτι θα βρείς.:)

Edited by trap_1
Xperia X10 Mini Android 2.1 Rooted Iridium Rom by DaRk_dOg:superman:-- MiniCM beta 1 by (nobodyAtall)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες να ρωτησω κατι?επιτελους το εκανα ροοτ το κινητο του περασα το τιτανιουμ κ ολα οκ.περασα κ το launcher pro για να εχω ποιο ομορφο μενου αλλα κολλαει λιγο περισσοτερο!εκτος απ αυτο κανει μονο του επανεκκινηση που κ που!θα διορθωθει αυτο η.....???τι να κανω?να απεγκαταστησω κατι?εντω μεταξυ του εκανα κ ενημερωση νεου λογισμικου 2.1.1.Α.0.6 και εκδοση κερνελ 2.6.29 ειναι οκ??ας πει καποιος να μου φυγει η απορια!!καλη συνεχεια!!:)
Link to comment
Share on other sites

Youlou Address book... εχει τετοια επιλογη

 

ευχαριστω, θα το κοιταξω μολις φτιαξω το market μου, γιατι ουτε αυτο μου ανοιγει για την ωρα. :(

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες επειδη σκεφτομαι να παω στην Q μια απο αυτες τις μερες με φορητοτητα,ξερει κανεις αν ειναι ευκολο να κανεις τις ρυθμισεις του ιντερνετ;η θα χω ψαξιμο;καποιος απο δω που να χει Q?

 

Τα παίρνει κατευθεία από τη sim. Στη δική μου περίπτωση δε χρειάστηκε να ρυθμίσω κάτι.

Important things for a happy relationship:

 

1. It is important to find a woman that cooks and cleans.

2. It is important to find a woman that makes good money.

3. It is important to find a woman that likes to have sex.

4. It is important that these three women never meet.

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνει κατευθεία από τη sim. Στη δική μου περίπτωση δε χρειάστηκε να ρυθμίσω κάτι.

 

σκεφτομαι μηπως ειναι αναλογως το κινητο..γιατι στο mini πρεπει να τις περασεις χειροκινητα..

Εχει καλο σημα το ιντερνετ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το update service δεν βρίσκει καινούργια ενημέρωση.Εσείς από που κάνατε update βρε παιδιά?[Θα σκάσω.]
Truth is in your mind.Find it.Plzzz
Link to comment
Share on other sites

πχ Eurobank m-banking - θα μου λείψει

 

Εμενα με δουλευει το Eurobank banking.

 

Sent from my U20i using Tapatalk

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα βλακεια, φορτωσα τις επαφες μου απο το backup που ειχα κανει στην sd μου, και τωρα καθε επαφη εχει περασμενα πανω της 2 φορες το καθε τηλεφωνο. πως γινεται να τις σβησω ολες ωστε να τις επαναφερω μετα απο το backup και να εμφανιζονται σωστα? δε βρηκα πουθενα επιλογη για μαζικη διαγραφη.

 

Το update service δεν βρίσκει καινούργια ενημέρωση.Εσείς από που κάνατε update βρε παιδιά?[Θα σκάσω.]

 

Μπορεί να έχει σχέση με τον πάροχο. Κάποια στιγμή θα σου έρθει και εσένα.:)

Link to comment
Share on other sites

Βοηθειαααα..Λοιπον εκανα μια βλακεια..εκανα root το τηλεφωνο μου κ αρχισα να σβηνω..Μαλλον θα εσβησα κατι κ δε μπορω να μπω στις επαφες μου..Υπαρχουν ολες γιατι τις βλεπω στην εξυπνη αναζητηση κ στις τελευταιες κλησεις..(πρεπει μαλλον να σταματησω να παιζω με αυτο γιατι θα το διαλυσω το κακομοιρο)

Α,και δεν εχω κανει backup..

Link to comment
Share on other sites

Βοηθειαααα..Λοιπον εκανα μια βλακεια..εκανα root το τηλεφωνο μου κ αρχισα να σβηνω..Μαλλον θα εσβησα κατι κ δε μπορω να μπω στις επαφες μου..Υπαρχουν ολες γιατι τις βλεπω στην εξυπνη αναζητηση κ στις τελευταιες κλησεις..(πρεπει μαλλον να σταματησω να παιζω με αυτο γιατι θα το διαλυσω το κακομοιρο)

Α,και δεν εχω κανει backup..

 

Τι εννοείς; Δεν υπάρχει η εφαρμογή "επαφές" ή υπάρχει και σου κλείνει με το που πας να την ανοίξεις;

Αν υπάρχουν πολλά προβλήματα πάντως και θες να γυρίσεις πίσω στην εργοστασιακή κατάσταση, φλάσαρε με το SEUS.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...