Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά επειδή μου την έχει πολύ άσχημα που το ξυπνητήρι δε λειτουργεί οταν το τηλέφωνο είναι κλειστό σκέπτομαι να το πουλήσω ΄(μόλις χτες το πήρα), ξέρει κανείς εφαρμογή για android που σε ειδοποιεί όταν το τηλέφνωο είνα κλειστό???? ευχαριστώ ιδιαιτέρως

μπορεις να εχεις το κινητο σε flight mode αντι για κλειστό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα αρχισεις να βλεπεις πτωση της μπαταριας μετα απο κανα χρονο και δεν πιστευω να κανει τοσο.ηδη εχουν βγει οδηγοι για να την αλλαξεις μονο σου και μπαταριες στο νετ,και στο σερβις δεν πιστευω να σε γδυσουν

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

θα αρχισεις να βλεπεις πτωση της μπαταριας μετα απο κανα χρονο και δεν πιστευω να κανει τοσο.ηδη εχουν βγει οδηγοι για να την αλλαξεις μονο σου και μπαταριες στο νετ,και στο σερβις δεν πιστευω να σε γδυσουν

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να κρατάει η μπαταρία 2-3 24ωρα με λογική χρήση (5-10 sms και 30 λεπτα ομιλία ημερησίως ισως και λιγο παραπάνω και λίγο μουσική.) . Δεν τρελαίνομαι με το ιντερνετ στο κινητό αλλα χρησιμοποιώ bluetooth ακουστικο.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

παιδια ΔΕΝ υπαρχει προβλημα με την παταρια.

γνωμη μου βεβαια!!

 

 

Φίλε μου πόσο σου κράτάει και με τι χρήση?Σόρρυ αν σας πρήζω με την μπαταρία αλλα έχω αυτην την στιγμή ένα κινητό που ακόμα και με μηδενική χρήση κρατάει 1,5 μέρα.Αν κάνω κανένα αστείο και δουλέψω wifi ή mp3 μισή μέρα κρατάει.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να κρατάει η μπαταρία 2-3 24ωρα με λογική χρήση (5-10 sms και 30 λεπτα ομιλία ημερησίως ισως και λιγο παραπάνω και λίγο μουσική.) . Δεν τρελαίνομαι με το ιντερνετ στο κινητό αλλα χρησιμοποιώ bluetooth ακουστικο.

Ε με τη χρηση που λες θα επρεπε να σου κραταει 3 μερουλες!

Link to comment
Share on other sites

ολα τα παιζει με τον αναλογο player

 

κατι ασχετο, εχεις βαλει το CoPilot και σου δουλευει κανονικα απο οτι ειδα στο ιπμαρτ, σωστα?

Επειδη εχω ΔΕΝ μπορω να γραψω γραμματα παρα μονο αριθμους, μηπως εχεις εγκαταστησει κανενα αλλο πληκτρολογιο και εαν ναι πιο ?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

και μια τελευταία ερώτηση και σόρρυ για την ενόχληση πρέπει ου υπότιτλοι να είναι ενσωματωμένοι; η μπορώ να είναι και σε ξεχωριστώ αρχείο srt???
Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο, εχεις βαλει το CoPilot και σου δουλευει κανονικα απο οτι ειδα στο ιπμαρτ, σωστα?

Επειδη εχω ΔΕΝ μπορω να γραψω γραμματα παρα μονο αριθμους, μηπως εχεις εγκαταστησει κανενα αλλο πληκτρολογιο και εαν ναι πιο ?

ναι εχω εγκαταστησει το slideit keyboard και τα ελληνικά του

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

και μια τελευταία ερώτηση και σόρρυ για την ενόχληση πρέπει ου υπότιτλοι να είναι ενσωματωμένοι; η μπορώ να είναι και σε ξεχωριστώ αρχείο srt???

 

Δηλαδή θα βλέπεις ταινία στην οθόνη του mini ?

Και επίσης με υπότιτλους..

lol..

Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε άμα τύχη σε κανένα ταξιδάκι.

 

Η οθόνη του mini δεν είναι από τις πιο καθαρές.. Θα τσακίσεις τα ματάκια σου..

Δεν στο προτείνω καθόλου έστω και σε ταξίδι γιατί θα φας και την μπαταρία σε χρόνο DT

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω εγκαταστησει το slideit keyboard και τα ελληνικά του

 

και που το βρισκουμε?

στο μαρκετ εχει μονο το Demo...

 

Δεχομαστε και ΡΜ...:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Ε με τη χρηση που λες θα επρεπε να σου κραταει 3 μερουλες!

 

 

Αυτό ρωτάω.Θα κρατάει τόσο?Το έχει δοκιμάσει κανένας να μου απαντήσει?

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

ακου να δεις φιλε μου

το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο καλο.

παρα μα παρα πολυ ομορφο. εχει gps για ωρα αναγκης.

wifi και τα λοιπα .

αλλα πρεπει να ξερεις γιατι το παιρνεις.

αν θες να δεις ταινιες σιγουρα θα βριζεις που το πηρες. απλα δεν κανει!!

αν θες ενα τηλεφωνο με πολυ καλο σημα και διαφορες αλλες λητουργιες τοτε ειναι οτι πρεπει.

αρκει βεβαια να μη σου την σπαει που θα θελει φορτιση καθε μια ή δυο μερες.

εμενα αυτο δεν με ενδιαφερει καθολου. εξαλλου εχω αλλαξει 100 κινητα και κανενα δεν με

κρατουσε παραπανω η παταρια.

 

και που το βρισκουμε?

στο μαρκετ εχει μονο το Demo...

 

Δεχομαστε και ΡΜ...

το demo εχω βαλει και ειναι μια χαρα

 

Αυτό ρωτάω.Θα κρατάει τόσο?Το έχει δοκιμάσει κανένας να μου απαντήσει?

φιλε 3 μερες δεν κραταει με τιποτα!!

εγω το φορτιζω καθε βραδυ. δεν το παιρνω το πρωι με 50% γιατι δεν ξερω ποσο θα το χρειαστω.

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πω δε το παίρνω για ταινίες εντάξει κάνα video clip όμως θα περάσω όσο για τη μπαταρία που λες εδώ το w995 που είχα άμα το χειριζόμουν πολύ το βράδυ ήθελε φόρτιση πιστεύω κάτι το ίδιο θα γίνεται και με αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Το 1.5-2 μέρες είναι το καλύτερο νούμερο..

Με normal χρήση πάντα..

Αν και το normal είναι σχετικό..

Αν παίζεις με τα menu κάθε 3 και λίγο έτσι για να τα μάθεις, τότε κοιτάς μια..

3 μέρες και αν σου κρατήσει μονο σε idle όλη την μέρα και σβηστή οθόνη

 

Η αλήθεια είναι πω δε το παίρνω για ταινίες εντάξει κάνα video clip όμως θα περάσω όσο για τη μπαταρία που λες εδώ το w995 που είχα άμα το χειριζόμουν πολύ το βράδυ ήθελε φόρτιση πιστεύω κάτι το ίδιο θα γίνεται και με αυτό.

 

Κανα video Clip παίζει να δεις "αξιοπρεπα"..

Πάντως η οθόνη είναι πολύ ενεργοβόρα και φαντάσου ότι σε εμενα είναι πάντα στο 40-50% στην ολική κατανάλωση της μπαταρίας μου.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το 1.5-2 μέρες είναι το καλύτερο νούμερο..

Με normal χρήση πάντα..

Αν και το normal είναι σχετικό..

Αν παίζεις με τα menu κάθε 3 και λίγο έτσι για να τα μάθεις, τότε κοιτάς μια..

3 μέρες και αν σου κρατήσει μονο σε idle όλη την μέρα και σβηστή οθόνη

 

και να υποθεσω ότι η αναβάθμιση λογισμικού σε 2.1 δεν θα βοηθήσει σε αυτόν τον τομέα.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...