Jump to content

Samsung B5722 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το τηλέφωνο δεν είναι συμβατό με το Samsung New PC Studio, και τώρα αναγκάζομαι να περάσω 313 επαφές χειροκίνητα....Και το χειρότερο απ' όλα είναι ότι ο υπολογιστής είναι στο γραφείο της μητέρας μου και δεν μπορώ να κάθομαι εκεί πολλή ώρα...

 

Edit: Πώς μπορώ να αλλάξω το όνομα της κάρτας sim;

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί δεν τις αντιγράφεις στην SIM και να τις περάσεις μετά στο κινητό;

 

Πηγαίνεις Μενού->Διαχείριση καρτών SIM->Εγγραφή κάρτας και πατάς πάνω στο εικονίδιο της SIM που θες να αλλάξεις...

Edited by TypeRS
Link to comment
Share on other sites

Οπως έγραψα σε προηγούμενο post, το έχω πουλήσει...

 

Το Πλαίσιο πουλάει το B5722 από το stockhouse, μόνο 153,75€, στη φθηνότερη τιμή της αγοράς.

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το τηλέφωνο δεν είναι συμβατό με το Samsung New PC Studio, και τώρα αναγκάζομαι να περάσω 313 επαφές χειροκίνητα....

 

Για δοκίμασε αυτό (το έχω δοκιμάσει με άλλα Samsung αλλά όχι με το B5722):

 

Εάν ανοίξεις τον PC studio και πάς Τηλεφωνικός Κατάλογος έχει μέσα όλες σου τις επαφές.

Επιλέγεις όλες τις επαφές, πάς Μενού – Εξαγωγή σε υπολογιστή, και αποθηκεύεις τις επαφές σου σε μορφή *.vcf.

Έτσι θα εξάγεις όλες τις επαφές σου σε ΟΝΟΜΑ.vcf.

Αποθηκεύεις όλα τα *.vcf στο κινητό σου (στην κάρτα μνήμης π.χ). Εάν πάς να ανοίξεις ένα οποιοδήποτε vcf απο το τηλέφωνο, λογικά θα σε ρωτήσει εάν θες να το κάνεις αποθήκευση στις επαφές του τηλεφώνου.

Εύχομαι να δουλέψει…! :happy:

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά έχει πρόβλημα και δεν πατιέται το επόμενο βήμα.

 

Το επόμενο βήμα ποιανού σημείου; :confused:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν ανοίγει αρχεία office και pdf και αν ναι, κολλάει ανοίγοντας τα; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μου κανε ενα τρελό το κινητό. Εχω περάσει μόλις 10 επαφές, αυτές που θα χρειαζόμουν να καλέσω το ΣΚ, και ενω καλώ κάποιον εμφανίζει στη λίστα το όνομά του, με το τηλέφωνο αλλουνού, οπότε στην πράξη καλώ άλλον.

Ισχύει το DOA για τέτοια θέματα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου το έχει κάνει ποτέ , τώρα για το αν ισχύει δεν έχω ιδέα.Λογικά θα ισχύει αφού έχει πρόβλημα το κινητό...
Link to comment
Share on other sites

Δε μου δεχτήκανε την αλλαγή συσκευής. Μου κάνανε μια αλλαγή firmware και δεν μου πήραν backup τα δεδομένα. Ευτυχώς που είχα τον τηλεφωνικό κατάλογο περασμένο στον υπολογιστή, αλλιώς δεν τον γλύτωνα το φόνο.

 

Ξέρει κάποιος πώς βγαίνει το screen saver; Το wallpaper τι μέγεθος πρέπει να έχει;

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

Δε μου δεχτήκανε την αλλαγή συσκευής. Μου κάνανε μια αλλαγή firmware και δεν μου πήραν backup τα δεδομένα. Ευτυχώς που είχα τον τηλεφωνικό κατάλογο περασμένο στον υπολογιστή, αλλιώς δεν τον γλύτωνα το φόνο.

 

Ξέρει κάποιος πώς βγαίνει το screen saver; Το wallpaper τι μέγεθος πρέπει να έχει;

 

to screen saver δεν το θυμάμαι καν , αλλά το wallpaper είναι 240x320

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

help:cry:

 

πως κανουμε ρυθμιση ημερομηνιας κ ωρας;;;θα σαλταρω:blink:

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

μενού -> ρυθμισεις -> ημερομηνία & ώρα

 

ε κι εγω απο κει προσπαθησα αλλα δεν ξερω γιατι αλλα δεν γινεται...

 

edit πως φαινεται ο ψαρας στα τηλ αφης.ηθελε δαχτυλο η φαση προς τα κατω...:lol:

Edited by satsok1979

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung B5722 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...