Jump to content

Samsung C6112 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη αν παω σε ενα καταστημα κοσμοτε και τους πω θελω να εχω φρογκ και συνδεση κοσμοτε μαζι? καπου ειχα ακουσει οτι με 15 ευρω γινεται.... δεν ειμαι σιγουρος ομως...

 

ναι γινεται κανονικα !!!

:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κλειδωμα του πληκτρολογιου ξερεις κανεις πως βγαινει ? Ειναι σπαστικο να κλειδωνει μολις κλεινει το καπακι...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το σπαστικο με αυτο το κινητο ειναι οτι οταν βγαζω την μια καρτα σιμ απο το σαμσουνγ και την βαζω στο παλιο μου νοκια κανει να βρει σημα 40 λεπτα περιπου και δεν λειτουργει καλα η καρτα για 4 ωρες δηλαδη δεχομαι κλησεις αλλα δεν ακουγετε η φωνη μου... επισης το ιδιο γινεται οταν την ξανα βαζω στο σαμσουνγ παλι το αντιστοιχο γινεται και με την δευτερη καρτα σιμ που εχω επισης στο σαμσουνγ οταν κανω την ιδια διαδικασια.... τωρα αυτο μονο σε μενα γινεται? η και σε εσας? για να δω μηπως εχει προβλημα το κινητο μου να το παω για σερβις????
Link to comment
Share on other sites

Guest firefighter
Πως μπορω να κανω ελεγχο ενημερωσης λογισμικου του κινητου.Το συνδεω με usb στο pcstudio και στο πεδιο ενημερωση της συσκευης η συσκευη δεν φαινεται.Επισης με το bluetooth τι γινεται βρε παιδια ,προσπαθησα να λαβω απο εναν φιλο αλλα τιποτα το μονο που καταφερα ειναι οταν επιβεβαιωνα την συσκευη με κωδικο στο δικο μου και αυτος στο δικο του καταφερα να μπω στην καρτα μνημης του και να του δω αλλα και να του παρω τις φωτογραφιες
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ξερει κανεις πως μπορω να βγαλω τα logo των εταιριων που βγαινουν μπροστα και μου χαλανε την φωτογραφια?

Μωλις πηρα το συγκεκριμενο κινητο και ειδη νιωθω οτι εφυγε ενα βαρος απο πανω μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορω να ενεργοποιησω της συντομευσεις???

Βασω στο σταυρο την συντομευση που θελω και αυτο δεν το κανει ξερει κανεις τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια μια ερωτηση. εσεις που το εχετε το κινητακι ο φορτιστης νοκια με το ψιλο βισμα κανει ? πχ ο φορτιστης του Ν 80
Link to comment
Share on other sites

το ξερω φιλαρακι αλλα ειμαι τελοιος ασχετος με samsung

γαι αυτο και ρωταω. Τελικα κανει η δεν κανει

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,επειδή θέλω να το πάρω το κινητό για τις 2 κάρτες sim που υποστηρίζει,κάποιος που το έχει μήπως μπορεί να μου πει 2-3 πραγματάκια,αν έχει φλας στην κάμερα,αν ο ήχος του είναι καλός στη μουσική,τι κάρτες μνήμης παίρνει και τι τύπο φορτιστή (αν μπορείτε δώστε μου τον κωδικό γιατί έχω κάποια SAMSUNG να δω αν ταιριάζει για δεύτερο) και το πιό βασικό αν κάνει κολλήματα ή έχει βγάλει κάποιο σοβαρό πρόβλημα,καταλαβαίνω ότι είναι ένα απλό κινητό αλλά για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρουν το CPS,WI-FI,3G και έχει 2 sim είναι μιά αξιοπρεπής λύση ή όχι; ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

παιδια για χαρα. το αγορασα το κινητακι αλλα διαπιστωσα οτι δεν εχει ουτε καλωδιο usb μεσα ουτε microcart.

ξερετε τι τιμες εχουν τα παραπανω. Α !!!! Και ο φορτιστης ποσο παει ?

Edited by skordasdim
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φυσικά και δουλεύει!Tο εχω δουλεψει με 12in1 και 16in1 αρκει την κάρτα να την βάλεις στην θέση της sim 1

Εντυπώσεις απο το κινητό?

 

Έχεις βάλει κλωνοποιημένη? Πόση ώρα κάνει να αλλάξει από τη μία στην άλλη από το ONLINE menu? Έχεις μήπως δοκιμάσει το ίδιο και σε κανένα D980 ή Β5722 ?

 

Ποιο μου προτείνετε από τα 3?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Πριν απο ένα μήνα πήρα το C6112 από γνωστή εταιρεία ηλεκτρικών (MM). Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριαστήμένος με την διάρκεια της μπαταρίας και με την ακουστικότητά του (αυτοί μου με καλούσαν δεν με άκουγαν δυνατά στην δεύτερη κάρτα).

Τελικά το πήγα πίσω την πρώτη βδομάδα και παρήγγειλα από το Gigabyte GSmart S1205 (από eshop του εξωτερικού) που με ανοικτά Wifi - ΒΤ κρατά χαλαρά 3 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω αγορασει το c 6112 ,πριν ειχα το μοντελο της ιδιας εταιριας D880 η απορια μου ειναι και αν καποιος φιλος μπορει να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ ειναι οτι δεν υποστυριζει εικονες και βιντεος οπως το παλιο μοντελο. Υπαρχει καποιο προγραμμα να μπορω να μετατρεπω εικονες & βιντεος για μπορω να τα βλεπω στο 6112?????:D:D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το πηρα κι εγω το κινητο κ εχω ενα προβλημα...με το που εβαλα την πρωτη sim μ εμφανισε sim1 cosmote1 και εναν αλλον αριθμο γνωστο μου αλλα οχι τον δικο μου..δηλαδη οχι τον αριθμο της sim..δν ξερω τι συμβαινει..
Link to comment
Share on other sites

Το έχω το κινητό 5 μήνες. Μιλάω αρκετά ειδικά από την δεύτερη SIM. Το κινητό κρατάει χαλαρά 4 και 5 μέρες. Με ακούν καθαρά.. Άλλωστε υπάρχει επιλογή κατά τη διάρκεια της κλήσης για καθαρότητα φωνής. Έχω βάλει και μια SD 4GB και ακούω και τα τραγούδια μου. Όχι τόσο καθαρά όσο θα ήθελα, αλλά δυνατά.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εδώ και λίγες μέρες έχω στη κατοχή μου το συγκεκριμένο τηλέφωνο, για εμένα είναι καταπληκτικό, πρώτη φορά έχω samsung και βλέπω ενα πολύ εύκολο μενού, εύκολη χρήση του για την επιλογή 2 καρτών, καθαρός ήχος, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος ;)
aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα προσφατα και πρεπει να πω οτι εχω βαλει στην ακρη το AINO και ασχολουμαι μονο με αυτο! Μια χαρα κινητο και απιστευτα βολικο το dual sim! Δε νομιζω να ξαναπαρω κινητο με 1 sim..
Link to comment
Share on other sites

εδώ και λίγες μέρες έχω στη κατοχή μου το συγκεκριμένο τηλέφωνο, για εμένα είναι καταπληκτικό, πρώτη φορά έχω samsung και βλέπω ενα πολύ εύκολο μενού, εύκολη χρήση του για την επιλογή 2 καρτών, καθαρός ήχος, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος ;)

 

μετά απο αρκετές μέρες χρήσεις η μπαταρία ανάλογα τη χρήση κρατάει 4-5 24ωρα :D

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει,για να αλλάζω sim πρέπει το κινητό να κάνει επανεκίνηση που μου κάνει το 6112; ή απλώς επιλέγω από την οθόνη αφής sim1-sim2; αυτό για μένα είναι βασικό γιατί το άλλο είναι κουραστικό αν εναλλάσεις γρήγορα κάρτες
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung C6112 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...