Jump to content

Samsung C6112 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα ακόμα Dual SIM κινητό τηλέφωνο κυκλοφόρησε στην ελληνική αγορά. Ο λόγος για το C6112. Σχεδιαστικά νομίζω ότι είναι καλύτερο από το D880 αν και υστερεί λίγο σε δυνατότητες, εκ πρώτης τουλάχιστον όψης.

 

http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-c6112-1.jpg

 

 

Δείκτης SAR:

0.447 W/kg

Edited by gianpithio
Update
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι σαφως πιο ομορφο απ το D880..το οποιο αν θυμαμαι καλα δεν ειχε ταυτοχρονα ενεργοποιημενη την δευτερη καρτα και επρεπε να την κανεις εναλλαγη..αυτο τις εχει ταυτοχρονα ενεργες και τις 2?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παντως οι γνωμες των χρηστων απο το GSMARENA ειναι πολυ καλες και κανεις δεν εχει προβλημα
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Από gsmarena.com

 

 

Samsung C5212 is an excellent dual SIM mobile much much better than any China branded dual SIM mobile. If you are talking to person "A" on SIM1 and another person "B" is calling you on SIM2, then the other person "B" will get ringing tone on his mobile and you will get new phone call screen alongwith options to "Accept" or "Reject" the phone call. If you "Reject" the phone call, then other person "B" will get "Number is busy" audio message. If you "Accept" the phone call, then the second call of person "B" will be immediately connected and first call of person "A" will turn into "HOLD". The first person can't listen anything until you disconnect second call of person "B".
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σαφως πιο ομορφο απ το D880..το οποιο αν θυμαμαι καλα δεν ειχε ταυτοχρονα ενεργοποιημενη την δευτερη καρτα και επρεπε να την κανεις εναλλαγη..αυτο τις εχει ταυτοχρονα ενεργες και τις 2?

ειχε ταυτοχρονα και τις 2 σιμ ενεργες. πολυ καλο τηλεφωνο ειναι. το μονο κακο ειναι οτι ειχε προβλημα στο bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα, από βδομάδα θα το έχω στα χέρια μου.

 

σε τι τιμη και απο που το παρηγγειλες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνετε!! Έχει και ελληνικό μενου κανονικά??

 

Φυσικα και εχει ελληνικο μενου

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Όντας κάτοχος του D880 με μόνο παραπονο το bluetooth περιμένω τις εντυπώσεις σας από το C6212 πριν το αγοράσω:)

Βρηκα την υγειά μου εδω και ενα χρόνο με την ευκολία των 2 SIM και επειδη δεν με ενδιαφέρουν τρελές καμερες, windows mobile, wifi και ενα σωρό διαφορα χαρακτηριστικά που τα θεωρω περιττά για μένα σε ενα τηλεφωνο, το θεωρώ ιδανική επιλογη για καποιον που θέλει 2 τηλέφωνα και όχι 2 κινητους υπολογιστές ;)

Link to comment
Share on other sites

Όντας κάτοχος του D880 με μόνο παραπονο το bluetooth περιμένω τις εντυπώσεις σας από το C6212 πριν το αγοράσω:)

Βρηκα την υγειά μου εδω και ενα χρόνο με την ευκολία των 2 SIM και επειδη δεν με ενδιαφέρουν τρελές καμερες, windows mobile, wifi και ενα σωρό διαφορα χαρακτηριστικά που τα θεωρω περιττά για μένα σε ενα τηλεφωνο, το θεωρώ ιδανική επιλογη για καποιον που θέλει 2 τηλέφωνα και όχι 2 κινητους υπολογιστές ;)

 

Δεν εχω να προσθεσω τιποτα. Απολυτα σωστος

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Subscribed. Περιμένω αναλυτικά σχόλια για ένα οικονομικό dual sim κινητό

 

 

Παιζει και το c3212 πιο φτηνο και αξιοπρεπες.

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια απ' τη στιγμη που λεει:

"Οι δύο ενεργές γραμμές σε ένα τηλέφωνο σάς επιτρέπουν να έχετε εύκολη πρόσβαση σε όποια κάρτα SIM επιθυμείτε."

 

τοτε αυτο το πληκτρο σε τι χρησιμευει?

- Και χάρη στο ειδικό πλήκτρο εναλλαγής χρήσης SIM στο πλαϊνό μέρος, η μετάβαση από τη μία SIM στην άλλη γίνεται παιχνίδι

 

αφου κ οι δυο sim δουλεουν ταυτοχρονα.

Link to comment
Share on other sites

τοτε αυτο το πληκτρο σε τι χρησιμευει?

- Και χάρη στο ειδικό πλήκτρο εναλλαγής χρήσης SIM στο πλαϊνό μέρος, η μετάβαση από τη μία SIM στην άλλη γίνεται παιχνίδι

 

αφου κ οι δυο sim δουλεουν ταυτοχρονα.

 

Σωστα δουλευουν ταυτοχρονα αλλα η συσκευη πρεπει να ξερει απο ποια καρτα θα καλεσεις η θα στειλεις sms :ninja:

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα. Με καλύπτει άνετα. Να δω μόνο την διάρκεια της μπαταρίας.

 

και γω το πήρα σήμερα αλλά με ζορίζει πολύ.... βασικά θα έλεγα με ζαλίζει κ πονάνε τα ματια μου.... ειναι η αντίθεση της οθόνης που με ζαλίζει αφάνταστα!!!! αντί να ειναι απο πάνω προς τα κάτω, είναι δεξιά προς αριστερά... το παρατήρησες αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung C6112 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...