Jump to content

Cosmote internet on the phone! internet για όλους!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 403
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις ενεργοποίησα τη προσφορα! Apn internet και όλα καλα! Αν τελειώσουν τα mb αδειάζει η κάρτα? Edited by ermis1975
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα τη προσφορα! Apn internet και όλα καλα! Αν τελειώσουν τα mb αδειάζει η κάρτα?

 

Nαι συνεχίζει να τραβάει απ την κάρτα σου. Κανονικά ειδοποιεί όταν τελειώνουν τα mb σου νομίζω όταν φτάσεις στα 10mb ή όταν τελειώνει ο μήνας αλλά έχε το νου σου να το τσεκάρεις τακτικά γιατί τον περασμένο μήνα δεν μου έστειλαν sms ότι έληξε ο μήνας και χρέωνα την κάρτα μου ευτυχώς λίγο.:mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για γρηγορότερο internet υπάρχει κάρτα sim 3G??

Αυτή τη στιγμή έχω what's up κάρτα και το Internet μου αργεί λίγο....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για γρηγορότερο internet υπάρχει κάρτα sim 3G??

Αυτή τη στιγμή έχω what's up κάρτα και το Internet μου αργεί λίγο....

 

ναι υπαρχει 3γ καρτα και υποτιθεται πως παει πιο γρηγορα:)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για γρηγορότερο internet υπάρχει κάρτα sim 3G??

Αυτή τη στιγμή έχω what's up κάρτα και το Internet μου αργεί λίγο....

δεν έχει καμία διαφορά η κάρτα σημ τζάμπα θα πληρώσεις την αντικατάσταση κάρτασ σημ βαλε το κινητό σου στο 3G μόνο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η cosmote ξαναέβαλε τα 500 Mb με 5€...

Στέλνεις 500 στο 1333 για να τα ενεργοποιήσεις...

 

Sent from my ZTE Blade using Tapatalk

 

 

 

αυτο ισχυει και για τα καρτοσυμβόλαια?:confused:

Link to comment
Share on other sites

το ειδα αλλα τι γινεται εαν ληξη ο μηνας και δεν εχεις καταναλωσει ολα τα mb?υπαρχει περιπτωση να μεταφερθουν στον αλλο μηνα εαν ενεργοποιησεις και καινουριο πακετο?
Link to comment
Share on other sites

το ειδα αλλα τι γινεται εαν ληξη ο μηνας και δεν εχεις καταναλωσει ολα τα mb?υπαρχει περιπτωση να μεταφερθουν στον αλλο μηνα εαν ενεργοποιησεις και καινουριο πακετο?

 

Μεταφέρεται ναι

 

Sent from my ZTE Blade using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρεται ναι

 

Sent from my ZTE Blade using Tapatalk

 

απο το 13838 απαντησαν οτι χανονται μετα απο τις 30 μερες

 

Αν πριν την ημερομηνία λήξης βάλεις νέο πακέτο, οποιοδήποτε είναι αυτό, τα δωρεάν Mb του νέου πακέτου προστίθενται στα υπολειπόμενα του προηγούμενου πακέτου και όλα μαζί έχουν ως ημερομηνία λήξης την ημερομηνία του νέου πακέτου.

Τσεκαρισμένο.

Προσωπικά έχω υπόλοιπο 2Gb από ανανεώσεις που ξεκίνησαν από το καλοκαίρι και τις διατηρώ με μία απλή ανανέωση μία μέρα πριν την λήξη του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διευκρινισε αυτο η υπαλληλος καλο ακουγεται

 

Πρωτη φορα σκεφτομαι να ενεγοποιησω ιντερνετ στο κινητο εκτος απο wifi και εχω μερικες αποριες

1 συνδεεται με 3g ετσι?

2 γινεται να επιλεξω wifi ή 3g

3 τι πρεπει να προσεξω ωστε να μην χρεωνομαι οπως διαβαζω σε διαφορα forum ασκοπα και χωρις να το ξερω?

4 το gps χρεωνεται οταν ειναι ανοικτο

σορυ ισως φαινονται βλακειες αλλα δεν εχω ιδεα σχετικα με mobile internet

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Kyrillos' Rom 10
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα σκεφτομαι να ενεγοποιησω ιντερνετ στο κινητο εκτος απο wifi και εχω μερικες αποριες

1 συνδεεται με 3g ετσι?

2 γινεται να επιλεξω wifi ή 3g

3 τι πρεπει να προσεξω ωστε να μην χρεωνομαι οπως διαβαζω σε διαφορα forum ασκοπα και χωρις να το ξερω?

4 το gps χρεωνεται οταν ειναι ανοικτο

σορυ ισως φαινονται βλακειες αλλα δεν εχω ιδεα σχετικα με mobile internet

 

Ανάλογα τι συσκευή χρησιμοποιείς.

Θα πρέπει να προσέχεις να μην είναι συνδεδεμένο συνέχεια με το Internet διότι θα καταναλώνεις mb και θα ελαττώνεται πολύ γρήγορα η μπαταρία του κινητού σου.

Τι συσκευή θα χρησιμοποιήσεις?

Link to comment
Share on other sites

samsung galaxy 3

 

Ωραία κατέβασε από το Market την εφαρμογή APN ON-OFF και έτσι θα μπλοκάρεις εύκολα το internet.

Μπορείς βέβαια και χωρίς εφαρμογή μέσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου αλλά στην περίπτωση αυτή θα μπλοκάρονται και τα MMS που για να τα λαμβάνεις θα πρέπει να κάνεις άλλη διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

απο το 13838 απαντησαν οτι χανονται μετα απο τις 30 μερες

 

Kαμία σχέση. Απο το καλοκαίρι που ξεκίνησα να "συλλέγω" Mb, έχω φτάσει στα 4.6Gb και σε λίγο θα τα ανεβάσω κατα 1Gb...

Link to comment
Share on other sites

Eνεργοποιησα σημερα πρωτη φορα το πακετο με 500mb/5€ γινεται να βαλω και αλλο ωστε να το εχω για τους επομενους μηνες συντηρωντας το με τα πακετα πριν ληξει ο μηνας 60mb/3€?

αν γινεται θα βαλω 2-3 ακομα

Kyrillos' Rom 10
Link to comment
Share on other sites

Eνεργοποιησα σημερα πρωτη φορα το πακετο με 500mb/5€ γινεται να βαλω και αλλο ωστε να το εχω για τους επομενους μηνες συντηρωντας το με τα πακετα πριν ληξει ο μηνας 60mb/3€?

αν γινεται θα βαλω 2-3 ακομα

 

Γίνεται. Ολοι αυτό έχουμε κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Βρε ππαιδιά είπα να βάλω κι εγώ ένα 500άρι mb ακόμα και μου πέταξε ένα pop-up με τίτλο κωδικός ελέγχου ταυτότητας.. τι κωδικό βάζω εκεί;; Είχα ήδη internet έτσι αλλά πρέπει να κάνω κάτι με αυτό; Ή το ακυρώνω...;
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Βρε ππαιδιά είπα να βάλω κι εγώ ένα 500άρι mb ακόμα και μου πέταξε ένα pop-up με τίτλο κωδικός ελέγχου ταυτότητας.. τι κωδικό βάζω εκεί;; Είχα ήδη internet έτσι αλλά πρέπει να κάνω κάτι με αυτό; Ή το ακυρώνω...;

 

οταν εχω ενεργοποιησει ενα 500ρι ιντερνετ και το μηνυμα που πηρα για το υπολοιπο μου λεει οτι ληγει στις 29/3/11 ποτε πρεπει να βαλω νεο πακκετο για να μην χαθει οτι υπολοπο εχω στις 28/3 η στις 29/3

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χάνεις το υπόλοιπο φίλε μου... εγώ από πακέτα των 60 και με ένα των 500, έχω μαζέψει 890mb και όλο και ανεβαίνει το υπόλοιπο.. :P
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...