Jump to content

Cosmote internet on the phone! internet για όλους!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μένα μόλις μου ήρθε. Αν ισχύει διακοπτω την συνδεση άμεσα.

 

Είναι μέχρι το τέλος της χρονιάς όμως.

 

"Μοναδικη προσφορα για προσβαση στο ιντερνετ απο το κινητο σου 500ΜΒ για 1 μηνα μονο με 5 ευρω!

στειλε 500 στο 1333 εως 31/12/2010"

 

Πριν απο λιγο μου το εστειλε η κοσμοτε..

 

Βλέπω να κάνουμε την cosmote πλούσια:rolleyes:

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 403
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή μετά το τέλος του έτους δεν θα υπάρχει καθόλου η προσφορά ή π.χ. θα είναι ας πούμε με τα μισά MB??
Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά. Εμένα δεν μου ήρθε κάτι (οικογενειακό συμβόλαιο έχω με απεριόριστα 25 και myway 25) αλλά λογικά θα ισχύει για όλους (κάρτες και συμβόλαια), έτσι;
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα τα 5 gb περυσι τα οποια τα εκανα 100 mb γιατι δεν μου χρειαζοταν

και τωρα που ξαναχρειαζομαι παλι τα 5gb τα εχει καταργησει η cosmote ..μεχρι 300mb ..

υπαρχει καποια καρτα η οποια να προσφερει κανα δελεαστικο πακετο για ιντερνετ ; εστειλα 500 στο 1333 και μου ηρθε μηνυμα η υπηρεσια δεν ειναι διαθεσιμη

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μετά το τέλος του έτους δεν θα υπάρχει καθόλου η προσφορά ή π.χ. θα είναι ας πούμε με τα μισά MB??

Λογικα θα παει σε αυτο που ισχυε μεχρι τωρα.60 mb με 3 ευρω

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμένα δεν μου ήρθε μύνημα για 500 mb με 5 ευρω. δεν ισχύει για μένα δηλαδη;
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω λίγο καθότι ψιλοάσχετος:

 

Εχω vodafone samsung l760v καρτοκινητό http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/archived-mobile-phones-old/SGH-L760HBVVGR/index.idx?pagetype=prd_detail και μόλις ζήτησα φορητότητα σε what's up.

 

Εχω τη δυνατότητα για ιντερνετ μέσω της συσκευής μου; Μόνο wap;

 

Δεν μιλάω πολύ (έλάχιστα) και στο ιντερνετ θα θέλω email και ίσως αθηνόραμα κλπ περιστασιακά. Τι με συμφέρει ακριβώς να ενεργοποιήσω όσον αφορά το ιντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμένα δεν μου ήρθε μύνημα για 500 mb με 5 ευρω. δεν ισχύει για μένα δηλαδη;

 

Και σε μενα δεν ειχε ερθει αλλα το ενεργοποιησα κανονικα. Ειναι 3g και οχι wap.

Link to comment
Share on other sites

ρε μάγκες αν γνωρίζει κανείς η προσφορά είναι για ενεργοποίηση εως 31-12-2010 και όσοι την κάνουν θα έχουν και τον επόμενο χρόνο 500mb ανά 5 ευρώ ή όλα τελειώνουν εως 31-12-2010.
Link to comment
Share on other sites

ρε μάγκες αν γνωρίζει κανείς η προσφορά είναι για ενεργοποίηση εως 31-12-2010 και όσοι την κάνουν θα έχουν και τον επόμενο χρόνο 500mb ανά 5 ευρώ ή όλα τελειώνουν εως 31-12-2010.

 

Αν την ενεργοποιήσεις το πακέτο την 31-12-2010 θα έχεις τα δωρεάν Mb έως 31-1-2011.

Link to comment
Share on other sites

Αν την ενεργοποιήσεις το πακέτο την 31-12-2010 θα έχεις τα δωρεάν Mb έως 31-1-2011.

 

σε καμία περίπτωση δεν είναι δωρεάν 5 ευρώ στοιχίζουν και εννοείται πως είναι για 1 μήνα.

άλλο ρώτησα, αν θα ισχύσει δηλαδή για όλο το 2011 η προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

σε καμία περίπτωση δεν είναι δωρεάν 5 ευρώ στοιχίζουν και εννοείται πως είναι για 1 μήνα.

άλλο ρώτησα, αν θα ισχύσει δηλαδή για όλο το 2011 η προσφορά.

 

 

Μεχρι τελος δεκεμβριου θα ισχυει η συγκεκριμενη προσφορα

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα και καλα Χριστουγεννα!

Χθες πηγα στον Γερμανο για να βαλω ιντερνετ στο κινητο και με ειπαν οτι με το ενεργοποιησαν (300mb)

Μετα απο 5' ηρθε sms που εγραφε οτι θα λαβω οδηγιες στα επομενα sms αλλα αλλα sms δεν ηρθαν...

μηπως πρεπει να το ενεργοποιησω μεσω της συσκευης;

ερωτησεις απο νιουμπα στον συνδισμο νετ+κινητο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλα Χριστουγεννα!

Χθες πηγα στον Γερμανο για να βαλω ιντερνετ στο κινητο και με ειπαν οτι με το ενεργοποιησαν (300mb)

Μετα απο 5' ηρθε sms που εγραφε οτι θα λαβω οδηγιες στα επομενα sms αλλα αλλα sms δεν ηρθαν...

μηπως πρεπει να το ενεργοποιησω μεσω της συσκευης;

ερωτησεις απο νιουμπα στον συνδισμο νετ+κινητο

 

Δοκιμασε να μπεις αν δεν μπαινει παρε στο 13838 και πατα 9 να μιλησεις με εξυπηρετηση να σου στειλουν ρυθμισεις..

 

παιδιά εμένα δεν μου ήρθε μύνημα για 500 mb με 5 ευρω. δεν ισχύει για μένα δηλαδη;

 

ισχυει για ολους

Edited by moment_v
Χρησιμοποίησε την πολλαπλή παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να μπεις αν δεν μπαινει παρε στο 13838 και πατα 9 να μιλησεις με εξυπηρετηση να σου στειλουν ρυθμισεις..

 

Στάθη,όταν πέρασα την καινούρια ρομ,μετά το reboot με έβγαλε να επιλέξω τύπο σύνδεσης στο internet και επέλεξα μόνο wi-fi....Και αναρωτιέμαι μην έκανα χαζομάρα και δεν μπορώ να έχω 3g ιντερνετ τώρα.

 

Μου είχε έρθει μήνυμα ότι ο λογαριασμός μου έχει ενεργοποιηθεί(μου το είπε άλλωστε και η κοπέλα στον Γερμανό) αλλά όταν απενεργοποιήσω το wi-fi δεν έχω ιντερνετ.

 

Θα περιμένω και σήμερα μπας και έρθει κανένα sms με τις ρυθμίσεις και αν όχι,Δευτέρα πρωί πέρνω τηλέφωνο όπως με είπες;)

Link to comment
Share on other sites

αυτή η προσφορά 500ΜΒ για 5ε, ειναι για συμβόλαιο ή και για καρτοκινητά?

 

Ειναι για καρτοκινητα οχι για στμβολαια .Το ερωτημα το δικο μου ειναι αν ειναι και για καρτοσυμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν παω να πάρω ενα καρτοκινητο cosmote τι θα τους πώ για να πάρω τα 500MB με τα 5ε?

ή θα στείλω με SMS κάτι και θα το πάρει απο τα λεφτά που θα έχω βάλει ήδη?

Link to comment
Share on other sites

επίσης, 2η ερώτηση:

 

Η προσφορά ειναι για μια φορά μονο το ενεργοποιείς ή κάθε μήνα θα μπορώ να έχω 500MB με 5ε μέχρι το τέλος του 2011 ?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν παω να πάρω ενα καρτοκινητο cosmote τι θα τους πώ για να πάρω τα 500MB με τα 5ε?

ή θα στείλω με SMS κάτι και θα το πάρει απο τα λεφτά που θα έχω βάλει ήδη?

Στέλνεις 500 στο 1333 και αυτόματα σου δίνουν τα 500 mb και σου αφαιρούν 5€ απ την κάρτα σου.

επίσης, 2η ερώτηση:

 

Η προσφορά ειναι για μια φορά μονο το ενεργοποιείς ή κάθε μήνα θα μπορώ να έχω 500MB με 5ε μέχρι το τέλος του 2011 ?

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι τις 31/12/2010 (εκτός και αν άλλαξε κάτι και δεν το ξέρω) και τα 500mb που θα σου δώσουν μπορείς να τα ξοδέψεις μέσα σε ένα μήνα απο την μέρα που τα έβαλες.:)

Edited by stefanw595
Link to comment
Share on other sites

αρα ισχυει και για καρτοσυμβολαια

 

Μην παραπληροφορείς.. δεν είπα πουθενά πως έχω καρτοσυμβόλαιο. Απλό what's up έχω και απλά έγραψα πως το έκανα χθες για να τονίσω στο φίλο παραπάνω πως μέχρι χθες η υπηρεσία μπορούσε να ενεργοποιηθεί κανονικά.. τουλάχιστον σε μένα!

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...