Jump to content

iPad (1st gen - 2010)


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το dropbox το εγκαθιστούμε σε κάθε pc που θέλουμε να διαμοιράσουμε αρχεία. Μέσα από το dropbox του ipad μπορούμε να τρέξουμε το κάθε αρχείο με οποιοδήποτε πρόγραμμα θέλουμε

Για λεξικό πιστεύω τα πιό πλήρη ελληνο-χ είναι τα magenta που είνα υποτίθεται για iphone, αλλά με καλύπτουν και στο ipad.

ναι αλλά το dropbox έχει τον περιορισμό των 2gb.

 

μερικά πράγματα απο εναν εντελώς νέο στη φιλοσοφία της apple.

πραγματικά πολύ καλο λειτουργικό γρήγορο ευκολο κλπ. ωστόσο πολλοί περιορισμοί. για να μεταφέρω ένα φάκελο με υποφακελους κλπ έχω πάρει τρια προγράμματα το Documets to go, το ifiles και το dropbox. το καλύτερο θα ηταν το dropbox εαν δεν είχε τον περιορισμό των 2gb και αν δεν ήθελε οπωσδήποτε για να λειτουργήσει σύνδεση wifi. το ifiles καλό μεν αλλά δεν μπορείς να μεταφέρεις φάκελο με πολλούς υποφακέλους μέσα. το documents to go σου δίνει τη δυνατότητα μεταφοράς των πάντων αλλά όταν έχεις ένα path πολύ μεγάλο κρασαρει. όπως το κόβω μάλλον με το d2go θα λειτουργήσω εκτός και αν βρω κάτι άλλο πιο εύχρηστο και λειτουργικό και χωρις περιορισμούς όπως το dropbox.

 

 

EDIT: Τελικά ρε παιδιά ούτε με το Documents 2 go έβγαλα ακρη. κρασάρει το προγραμμα και δεν ξερω γιατι. ενω βάζω το φακελο κανονικα στον φακελο του documents to go οταν επιλεγω οκ σταματαει και με πεταει εκτος.

 

τπτ αλλο καμια αλλη λυση.

 

ευχαριστω.

Edited by perdikos2000
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση Μηνύματος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για να χρησιμοποιήσεις το AppStore πρέπει να κάνεις εγγραφή όπου μεταξύ άλλων απαραίτητος είναι και ο λογαριασμός μιας κάρτας (prepaid,πιστωτική ή gift..)

Έχεις τέτοια κάρτα φίλε μου;Αν όχι πρέπει να βγάλεις...

 

Βασικά, μπορείς να κάνεις register στο Apple App Store χωρίς καταχώρηση κάρτας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε το πρώτο review που κυκλοφόρησε για το iPad2 :)

 

http://rubyra1n.blogspot.com/2011/02/heres-ipad-2-reviewed-in-video.html

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγη βοηθεια χρειαζο0μαι κ μια σωστη συμβουλη σκεφτηκα να παρω ipad αλλα απο οτι εψαξα θα βγει σε κανα 2μηνο οχι ελλαδα αμερικη το θεμα ειναι αξιζει να παρω ipad τωρα κ τι γεινεται με το facetime στο ipad ειμαι ηδη κατοχοw iphone 4??????????????????????

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγη βοηθεια χρειαζο0μαι κ μια σωστη συμβουλη σκεφτηκα να παρω ipad αλλα απο οτι εψαξα θα βγει σε κανα 2μηνο οχι ελλαδα αμερικη το θεμα ειναι αξιζει να παρω ipad τωρα κ τι γεινεται με το facetime στο ipad ειμαι ηδη κατοχοw iphone 4??????????????????????

 

Το iPad 2 αν δεν έχεις κάποιον να σου το φέρει απο Αμερική, δεν νομίζω να μπορέσεις να το αποκτήσεις πριν το καλοκαίρι.

 

Απο την στιγμη που έχεις iphone4 μπορείς να κανείς θαυμάσια την δουλεια σου και με το ipad1 εκτος ισως απο το θέμα ram, οπου το νέο iPad θα υπερτερεί αισθητά.

 

Θα σου πρότεινα σαν καλύτερη λύση ένα καλομεταχειρισμενο ipad1

Θα το έχεις άμεσα και θα χάσεις ελάχιστα χρήματα αν αργότερα θελήσεις να το πουλησεις για να πάρεις το 2,

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

2 Μαρτιου ειναι το επίσημο event της Apple...

Η επίσημη παρουσίαση του iPad 2

 

http://iclarified.com/images/news/14032/48317/48317.jpg

 

It’s official: Apple has just started sending out invitations to the press for a media event to unveil the much awaited iPad 2. The event will be held at the famous Yerba Buena Center for the Arts in San Francisco.

 

http://iclarified.com/entry/index.php?enid=14032

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

οπως αναμενοταν εξαλλου..

για να δουμε ποσο θα παει η RAM και αν θα αλλαξουν αναλυση οθονης.

Επισης αν εχει καποιο νεο port.

 

απο εκει και περα τα αλλα ειναι λιγο πολυ γνωστα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παλι στα εξοδα θα μπουμε... : )
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι μας περιμένει κι εδώ! Ελπίζω να κράτησω το λόγο μου αυτή τη φορα και να μείνω με το iPad μου...
Link to comment
Share on other sites

οπως αναμενοταν εξαλλου..

για να δουμε ποσο θα παει η RAM και αν θα αλλαξουν αναλυση οθονης.

Επισης αν εχει καποιο νεο port.

 

απο εκει και περα τα αλλα ειναι λιγο πολυ γνωστα.

 

Δεν περιμένω μεγάλες αλλαγές. Η apple μάλλον έχει αποφασίσει να παρουσιάσει τα σημαντικότερα με το iPhone 5.

 

Οπότε μάλλον δεν θα δούμε στο ipad2 τον Α5. Ίσως έχουν βελτιώσει τον υπάρχοντα επεξεργαστή.

Η ram αναγκαστικά θα αυξηθεί για καλύτερη διαχείριση του multi tasking αλλα κυρίως λόγω των πολυ μεγαλύτερων απαιτήσεων απο την προσθήκη μπρος-πίσω καμερας.

Δεν ξέρω αν θα είναι 512ΜΒ που αποδεδειγμένα στο iphone4 είναι αρκετή. Πιθανώς να είναι μεγαλύτερη.

 

Ελπίζω σε μια θύρα αλλα κι εδω υπάρχουν ερωτηματικά.

Την οθόνη την βλέπω να παραμένει στην ανάλυση που έχει.

Μην τρελαθούμε, δεν έχει πρόβλημα.

 

Δεν σκέφτομαι να αντικαταστησω το iPad μου εκτός και αν έλθουν τα πάνω κάτω και δούμε πολυ μεγαλύτερες βελτιώσεις απ αυτές που περιμένουμε.

Σε συνεργασία με το iPhone μου καλυπτομαι.

 

Όπως είναι τώρα, χωρίς κάμερες, γινεται ελάχιστα αντιληπτή η μικρή ram. Το iOS με το καταπληκτικό multi tasking τα βγάζουν πέρα με 256 MB έστω και οριακά σε σκληρή χρήση.

 

Θέλω να κρατησω για πάντα το πρώτο iPad και να αγοράσω αργότερα το 3 χωρίς να το πουλησω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εχουμε καποια προβλεψη για την τιμη ασ πουμε το 16αρι wifi θα ξεκιναει παλι απο 499 $?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω οτι είναι ιδιαίτερα ασφαλές να κάνεις προβλέψεις, ειδικά με την Apple, που όταν θέλει κρατάει επτασφράγιστα μυστικά. Tώρα που ο ανταγωνισμός αποφάσισε να ανέβει πολύ σε χαρακτηριστικά (xoom, galaxy tab 10,1) και κατ'επέκτασιν σε τιμή (από $799), κανείς δε μπορεί να ξέρει τι θα γίνει.
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω οτι είναι ιδιαίτερα ασφαλές να κάνεις προβλέψεις, ειδικά με την Apple, που όταν θέλει κρατάει επτασφράγιστα μυστικά. Tώρα που ο ανταγωνισμός αποφάσισε να ανέβει πολύ σε χαρακτηριστικά (xoom, galaxy tab 10,1) και κατ'επέκτασιν σε τιμή (από $799), κανείς δε μπορεί να ξέρει τι θα γίνει.

 

Κωστή για να πω την αλήθεια, δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιαστηκα απο το Galaxy Tab 10.1

Διάβασα και την μίνι παρουσίαση του Bibon.

 

Εμείς δεν γνωρίζουμε τι έχει στο μυαλό της η apple. Όμως εκείνη σίγουρα ξέρει απο πολυ πριν τι θα παρουσιάσει ο ανταγωνισμός και ανάλογα θα πράξει ώστε να πετύχει τον στόχο της που είναι τα 45 εκατομμύρια iPad μέσα στο 2011.

Δεν ανησυχώ καθόλου γιατί είμαι σίγουρος ότι το iPad 2 θα περιέχει αυτα που πρέπει ώστε να κρατήσει την κυριαρχία του.

 

Έπειτα δεν πρέπει να ξεχνάμε το σημαντικότερο που είναι το όνομα (ποιότητα κατασκευής - σταθερότητα - support) και η τιμη.

 

Το νέο iPad δεν θα κοστίζει περισσότερο απο 100$ σε σχέση με το προηγούμενο κι αυτο λόγο της προσθήκης των καμερών. Κάτι ανάλογο είχαμε στο iPhone4.

Με 800€ στα 16GB το Galaxy είναι πολυ ακριβό. Το αντίστοιχο ipad2 το βλέπω ακόμα και στην Ελλάδα να μην πωλείται πάνω απο 700€.

 

Τέλος πάντων θα δούμε σε λίγες μέρες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Χαζεύοντας στο ebay ανακάλυψα αυτό http://cgi.ebay.co.uk/Thumbies-Button-Gaming-Controls-Apple-iPhone-4-4G-/370484831023?pt=PDA_Accessories&hash=item56429de32f#ht_3981wt_1034 και αυτό http://cgi.ebay.co.uk/Apple-iPhone-4-iphone-4G-thumbies-button-game-controls-/370486355642?pt=PDA_Accessories&hash=item5642b526ba#ht_4005wt_1034

 

Πρόκειται για hardware αυτοκόλητα κουμπιά. Κάθε ένα σετάκι περιλαμβάνει 5 τεμάχια. Ποιός θα κάνει την αγορά για να μας πει εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

http://www.imagehosting.gr/out.php/i1524125_20110223140951.jpeg

 

Σύμφωνα με τον αναλυτή Ming-Chi Kuo της Concord, το iPad 2 θα χρησιμοποιήσει την ίδια ανάλυση 1024x768 του αρχικού iPad αλλα σε βελτιωμένη έκδοση.

 

Η βελτίωση της "επικεντρώνεται στο μικρότερο πάχος ( 30 - 35% λεπτότερη από του iPad 1) και στο οτι θα ειναι αντιανακλαστική ώστε να κάνει ακόμα καλύτερη την εμεπειρια χρήσης σε εξωτερικούς χώρους.

Ο σημαντικότερος λόγος που δεν υιοθετηται η λύση της retina display, είναι το κόστος σ' αυτήν την ανάλυση.

*

Προχωρώντας στην επεξεργαστική ισχύ, ο αναλυτής αποκάλυψε ότι το iPad 2 θα χρησιμοποιήσει τον ARM Cortex-A9 επεξεργαστή διπλού πυρήνα στα 1.2GHz.

Η χρήση διπλού πυρήνα θα μπορούσε να προσφέρει μια καλύτερη ισορροπία μεταξύ της υπολογιστικής ισχύος και της κατανάλωσης ρεύματος.

 

Θα έχει επίσης GPU SGX543 για τα γραφικα, τεχνολογίας διπλού πυρήνα η οποία είναι 200 - 300% ισχυρότερη από του iPhone 4.

 

Για την πλήρη αξιοποίηση του πλεονεκτηματος της GPU αναβάθμισης, το iPad 2 πρέπει να διαθετει μεγαλύτερο εύρος ζώνης στην μνήμη. Θα έχει λοιπόν 512MB RAM, ίδια με του iPhone 4 και την διπλάσια απο το iPad 1, συν ότι ο χρονισμος θα είναι στα 1.066 MHz. (το iPhone 4 είναι στα 800 MHz).

 

Όσον αφορά τις κάμερες, ο αναλυτής αποκάλυψε ότι το επερχόμενο ipad2 θα διαθέτει "εμπρός κάμερα των 0,3 mega-pixel VGA, όπως στο iPhone 4, και πίσω ένα είναι 1 mega-pixel (όπως το iPod touch, και όχι το iPhone 4).

 

Σίγουρα κατώτερες του ανταγωνισμού αλλα προφανώς η apple δεν προσπαθεί να εντυπωσιάσει ανεβάζοντας το κόστος με κάτι που δεν είναι απαραίτητο.

Η μπροστινή κάμερα είναι για Facetime και Photo Booth οποτε τα 0,3 mega-pixel είναι αρκετά για την ανάλυση της οθόνης.

 

Η πίσω κάμερα όμως θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη ώστε να δίνει την δυνατότητα του κάτι παραπάνω απο μια φωτογραφία ανάγκης η ένα πρόχειρο βίντεο.

 

Η έκθεση αναφέρει επίσης ότι η παραγωγη θα γίνει απο την Foxconn και στοχος είναι τουλάχιστον 4,5 - 5 εκατομμύρια τεμαχια στο τελος του πρωτου τριμηνου του '11.

Πιθανολογειται οτι θα μπει στην αγορα στο τελος Μαρτιου η αρχες Απριλιου.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογειται πως θα ειναι αμεσως διαθεσιμο στα κατα τοπους ανα την Ευρωπη apple stores...

Kωστη μπορει να κανουν και κατι αλλο...

 

να ριξουν την τιμη του iPad 1 κατα καποια Ε και να αφησουν το 2 στις τιμες του τωρινου...

 

iPad 1 16 439E.

ipad2 32 539E

ipad 2 64 649E

 

μιλαω παντα για τις εκδοσεις wifi.

δεν αποκλειεται.

Κατα τα προτυπα του iPhone και iPod Touch επομενως να εχουν 2 γενιων μοντελα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το iPad 2 αν δεν έχεις κάποιον να σου το φέρει απο Αμερική, δεν νομίζω να μπορέσεις να το αποκτήσεις πριν το καλοκαίρι.

 

Απο την στιγμη που έχεις iphone4 μπορείς να κανείς θαυμάσια την δουλεια σου και με το ipad1 εκτος ισως απο το θέμα ram, οπου το νέο iPad θα υπερτερεί αισθητά.

 

Θα σου πρότεινα σαν καλύτερη λύση ένα καλομεταχειρισμενο ipad1

Θα το έχεις άμεσα και θα χάσεις ελάχιστα χρήματα αν αργότερα θελήσεις να το πουλησεις για να πάρεις το 2,

 

ευχαριστω φιλε μου το σκεφτομαι αυτες τις μερες αλλα μαλλον θα παω για 16αρι το 1 χωρις 3g αλλιως θα δω για την ανακοινωση την κυριακη του 2.ειδωμεν:)

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ας κάνουμε ένα brainstorming,σχετικά με το τι θα περιμέναμε να δούμε στο επόμενο ipad(cpu-gpu,οθόνη,κάμερες κτλ.).

 

Ήδη οι φήμες δίνουν αρκετή τροφή για σκέψη.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ας κάνουμε ένα brainstorming,σχετικά με το τι θα περιμέναμε να δούμε στο επόμενο ipad(cpu-gpu,οθόνη,κάμερες κτλ.).

 

Ήδη οι φήμες δίνουν αρκετή τροφή για σκέψη.

 

Μένει να δούμε ποια απ αυτα θα παραμείνουν φημες:D

 

Άλλωστε έτσι γίνεται πάντα. Συνήθως ομως οι τελευταίες πριν την κυκλοφορια είναι πιο κοντινές στην πραγματικότητα.

 

Εκει που έχω αμφιβολίες είναι στον Α9 και στην πίσω κάμερα.

Αν ομως δεν βάλει τώρα κάτι τόσο εξελιγμενο σαν τον Α9, θα καταδικάσει το iPad να παραμεινει για ένα έτος πίσω απο τον ανταγωνισμό.

 

Η πίσω κάμερα δεν μου φαίνεται λογικό να είναι μόνο 1mp. Όχι ότι περίμενα τα 5 του iPhone. Σε μια συσκευη τέτοιων διαστάσεων δεν χρησιμοποιείς την κάμερα για να φωτογραφήσεις τοπία.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κώστα η λογική λέει πως το νεο iPad δε θα έχει ανάγκη κάτι καλύτερο απο το τρεχον SoC,εφόσον η ανάλυση της οθόνης θα παραμείνει η ίδια.Το πολύ-πολύ να συμπληρώσουν μνημη.Εκτός κι αν η επόμενη έκδοση του λειτουργικού έρθει με αυξημένες απαιτήσεις.

 

Ομως αν πράγματι έχει αποφασιστεί πως ο "Α5" θα φιλοξενηθεί στο σώμα του επόμενου iphone/itouch,δε βλέπω τη λογική να ξαναχρησιμοποιηθεί ο Α4 στο νέο ipad.Δε θα ήταν συνετό για την Apple να επενδύει σε δύο γραμμές παραγωγής.Εκτός αυτού οι πυρήνες και τα Ghz έίναι τα νέα megapixels.O κόσμος έχει εκπαιδευτεί κατάλληλα απο τα τμήματα μάρκετιγκ και ζητά τα προιόντα που αγοράζει να έχουν αναγνωρίσιμα χαρακτηριστικά,πέρα απο τις ουσιαστικες δυνατότητες.Θα προτιμούσε π.χ "διπύρηνο cpu" στο νέο ipad,κι ας μην καταλάβαινε διαφορά στις επιδόσεις σε σχέση με το παλιο.

 

Με κάθε επιφύλαξη.

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Πάντα έλεγα πως ακόμη και τον Σεπτέμβριο να παρουσιαζόταν το iPad 2, το iPad θα ήταν έως τότε πάλι μέσα στον ανταγωνισμό. Όσο για τη φήμη της κάμερας, δεν μου κάνει έκπληξη. Δηλαδή, πόσο χρήσιμη να είναι μια κάμερα σε αυτό το μέγεθος; Μόνο για ώρα ανάγκης στη κυριολεξία, ώστε να στείλω με email μια φωτογραφία για επαγγελματικούς λόγους στη περίπτωση μου. Βέβαια, δεν είναι κακό να υπάρχει κάμερα, κάθε άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έλεγα πως ακόμη και τον Σεπτέμβριο να παρουσιαζόταν το iPad 2, το iPad θα ήταν έως τότε πάλι μέσα στον ανταγωνισμό. Όσο για τη φήμη της κάμερας, δεν μου κάνει έκπληξη. Δηλαδή, πόσο χρήσιμη να είναι μια κάμερα σε αυτό το μέγεθος; Μόνο για ώρα ανάγκης στη κυριολεξία, ώστε να στείλω με email μια φωτογραφία για επαγγελματικούς λόγους στη περίπτωση μου. Βέβαια, δεν είναι κακό να υπάρχει κάμερα, κάθε άλλο.

 

εννοεις βεβαια οτι θα ειναι στον ανταγωνισμο λογω αππλε και οχι λογω hardware ετσι?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

εννοεις βεβαια οτι θα ειναι στον ανταγωνισμο λογω αππλε και οχι λογω hardware ετσι?

 

Εννοώ την απροβλημάτιστη λειτουργία του, χωρίς κανένα κόλλημα και δυσκολία χρήσης σε σχέση με τα όσα έχουν παρουσιαστεί έως τώρα. Το θεωρώ μεγάλο «ατού» τουλάχιστον από τη πλευρά μου, κάτι που γενικότερα θεωρώ πως είναι κοινός παρανομαστής σε όλους. Να έχουμε δηλαδή μια συσκευή με τα παραπάνω χαρακτηριστικά που ανέφερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να συμβαδίζει η δική μας λογική με την λογική της apple, για τον απλούστατο λόγο ότι η εταιρεία γνωρίζει, προγραμματίζει έχοντας κάνει τα πλάνα της.

 

Με την ίδια λογική που αφορά την χρησιμοποιηση η όχι του Α9, θα έπρεπε και πέρυσι να είχε χρησιμοποιηθεί μεγαλύτερη ram όπως στο iPhone 4.

Παρόλο που το ipad1 δεν διέθετε κάμερες και δυνατότητα κλήσεων, αποδείχθηκε με την προσθήκη του multi tasking, ότι τα 256ΜΒ ram, είναι οριακά.

Αυτό φαίνεται ξεκάθαρα, ανοίγοντας τις ίδιες εφαρμογές σε iPhone και iPad.

 

Νομίζω ότι η καθυστέρηση στην ανακοίνωση του νέου iPad οφείλεται σε κάποιες αποφάσεις που πάρθηκαν την τελευταία στιγμή.

Η πολιτική της apple δεν συμβαδίζει με υπερβολές και προσθήκη άχρηστου hardware για λόγους εντυπωσιασμού.

 

 

Πιστεύω ότι το iPad 2 θα έχει αυτά που χρειάζεται για να παραμείνει στην κορυφή.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Η πολιτική της apple δεν συμβαδίζει με υπερβολές και προσθήκη άχρηστου hardware για λόγους εντυπωσιασμού.

 

 

Πιστεύω ότι το iPad 2 θα έχει αυτά που χρειάζεται για να παραμείνει στην κορυφή.

 

σιγουρα δεν κανουν υπερβολες γιατι

1.δεν τις χρειαζονται αφου το sw δουλευει μια χαρα.

2.πρεπει να εχουν να πουλησουν κατι και τον επομενο χρονο.

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (1st gen - 2010)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...