Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή τη στιγμή η τιμή του είναι ακριβώς στα 400 Ευρώ. Οριακά είναι κατά τη γνώμη μου. Ωστόσο μετά από λίγο καιρό θα αποτελεί άριστη πρόταση (όταν θα έχει πέσει λίγο και η τιμή του)!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εδω το nokia x6 16gb εχει 370 ευρω και δεν το αγγιζει καν στα χαρακτηριστικα!!!Παντως το sar ειναι 1.04 σχετικα καλο.......

Το οτι το Νοκια Χ6 εχει τιμολογηθει εξωφρενικα,δεν σημαινει οτι πρεπει να κανει το ιδιο και το vivaz:p

 

Ειναι προφανες οτι τα 400ε ειναι οριακα οπως ειπε και ο zxr.Παραπανω υπαρχουν καλυτερες επιλογες,ειδικα απο android μερια που ερχονται παρα πολλες συσκευες.(μην αρχισουμε συγκριση για android-symbian,απλα λεω οτι θα εχει πολυ ισχυρο ανταγωνισμο).

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα οτι 350-370 ειναι ιδανικη τιμη για το κινητο και νομιζω οτι θα την εχει μεχρι τον Μαη.....Αλλα μην ξεχναμε οτι s60 5th edition ειναι ενα αρκετα δημοφιλες λειτουργικο που ειτε μας αρεσει ειτε οχι ειναι πιο δημοφιλες απο το android....επισης δεν υπαρχει αλλο κινητο στην αγορα που να εχει 8mp καμερα να βγαζει Hd video να ειναι τοσο μικρο και να εχει τοσο δυνατο επεξεργαστη....και να ξεκιναει με μια σχετικα καλη τιμη για το τι προσφερει......
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι από τους τυχερούς που το έχουν στα χέρια τους εδώ και 1 περίπου εβδομάδα.Ξεκινάμε: Κάμερα 8.1 megapixels με φλας και hd video (παρα πολυ καλό αποτέλεσμα:cool:). Μέγεθος πολύ ικανοποιητικό και βάρος.Έχει WiFi™ - πιστοποιημένο, bluetooth, Google Maps, TV out και υποδοχή ήχου 3.5 mm (βάζεις ότι ακουστικά θέλεις!). 8GB κάρτα μνήμης,υποστηρίζει μέχρι 16.Για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ξέρετε που και πως. Χρόνια χρησιμοποιώ Ericsson (και τπτ άλλο), αλλά το συγκεκριμένο είναι πολύ δυνατό.Το έχω σε ασημί αλλά και το μπλέ είναι πολύ ωραίο!:D ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι από τους τυχερούς που το έχουν στα χέρια τους εδώ και 1 περίπου εβδομάδα.Ξεκινάμε: Κάμερα 8.1 megapixels με φλας και hd video (παρα πολυ καλό αποτέλεσμα:cool:). Μέγεθος πολύ ικανοποιητικό και βάρος.Έχει WiFi™ - πιστοποιημένο, bluetooth, Google Maps, TV out και υποδοχή ήχου 3.5 mm (βάζεις ότι ακουστικά θέλεις!). 8GB κάρτα μνήμης,υποστηρίζει μέχρι 16.Για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ξέρετε που και πως. Χρόνια χρησιμοποιώ Ericsson (και τπτ άλλο), αλλά το συγκεκριμένο είναι πολύ δυνατό.Το έχω σε ασημί αλλά και το μπλέ είναι πολύ ωραίο!:D ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!

To symbian το εχει κανει καθολου customize η se?Αν και ειναι αρχη,απο μπαταρια πως πηγαινει?Εχεις βρει καποιο bug μεχρι στιγμης?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι από τους τυχερούς που το έχουν στα χέρια τους εδώ και 1 περίπου εβδομάδα.Ξεκινάμε: Κάμερα 8.1 megapixels με φλας και hd video (παρα πολυ καλό αποτέλεσμα:cool:). Μέγεθος πολύ ικανοποιητικό και βάρος.Έχει WiFi™ - πιστοποιημένο, bluetooth, Google Maps, TV out και υποδοχή ήχου 3.5 mm (βάζεις ότι ακουστικά θέλεις!). 8GB κάρτα μνήμης,υποστηρίζει μέχρι 16.Για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ξέρετε που και πως. Χρόνια χρησιμοποιώ Ericsson (και τπτ άλλο), αλλά το συγκεκριμένο είναι πολύ δυνατό.Το έχω σε ασημί αλλά και το μπλέ είναι πολύ ωραίο!:D ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!

 

απο που το αγορασες?

:p
Link to comment
Share on other sites

Από θέμα ταχύτητας; Κολλήματα μέχρι τώρα;

 

Κανένα μέχρι στιγμής!!!Ταχύτητα πολυ καλή με όλες τις εφαρμογές:)

 

To symbian το εχει κανει καθολου customize η se?Αν και ειναι αρχη,απο μπαταρια πως πηγαινει?Εχεις βρει καποιο bug μεχρι στιγμης?

 

Tι εννοείς customize?Για το θέμα της μπαταρίας,αν και το ''λιώνω'' καθημερινά το κινητο και με wifi και εφαρμογες κτλ, φορτιση κάθε 3 μέρες περίπου.Σε ώρες δεν μπορω να υπολογίσω.Bug not yet

 

απο που το αγορασες?

 

Δεν το αγόρασα, μου το έδωσε η spread-it να το δοκιμάσω σαν agent

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

399 στη vodafone. Δεν εχουν συσκευες ακομα τα καταστηματα αλλα βγηκε η τιμη. Τωρα βεβαια αλλαζει και το φπα οποτε ισως αλλαξει και η τιμη στα 410 περιπου.
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα και εγω εχθες το vivaz ωραιο σαν κινητο !

 

καλημερα επειδη θελω και εγω να το αγορασω μπορεις σε παρακαλω να δεις στο βιβλιαρακι με τις οδηγιες χρησης τι sar εχει.σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω

Edited by zxr
Διόρθωση quote tag
Link to comment
Share on other sites

http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/743/526/1267019126/U5i__UG_EL_1232-6069_1.pdf

 

Υπάρχει και το Ελληνικό Manual . Βολεύει περισσότερο...

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

399 στη vodafone. Δεν εχουν συσκευες ακομα τα καταστηματα αλλα βγηκε η τιμη. Τωρα βεβαια αλλαζει και το φπα οποτε ισως αλλαξει και η τιμη στα 410 περιπου.

Kαι στα multirama 399 το εχουν http://www.multirama.gr/products/product?pid=0448878&catid=100400

Link to comment
Share on other sites

 

ξερει καποιος για ποιο λογο τα τελευταια κινητα της SE

εχουν τοσο μεγαλο S.A.R.?

απο το Ρ1 που εχω μεχρι σημερα εχουν αλλαξει τα πραγματα όντως ...τοσο πολυ ομως που τους αναγκαζουν να τα ανςβάζουν τοσο ψηλα?

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω θελω να μου πει καποιος που το εχει εαν το τηλ. ανοιγει χωρις καρτα sim...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την αλήθεια προσωπικα δε με νοιαζει και τοσο πολυ ενα μεγαλο μέγιστο SAR της ταξης του 1. Εφοσον η συσκευη λειτουργει σωστα και το ριχνει γρηγορα στο ελαχιστο απαιτουμενο. Κατι τουλαχιστον που με τα κλασικα SE συμβαινει νομιζω. Αντιθετα με μια συσκευη που ειναι παντα με τερμα σημα η ψαχνει δίκτυο καθε 3ς και λιγο.

 

 

-Προσωπικη αποψη "επιστημονικά τεκμηριωμένη" μιας και βαζω τα κινητα συνέχεια δίπλα σε ηχείο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω θελω να μου πει καποιος που το εχει εαν το τηλ. ανοιγει χωρις καρτα sim...

 

Όχι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα...

ph4nt0m.is.a.hero.who.lives.southern.sun.to.an.

ocean.of.blue.with.his.supergirl.that.stings.him.red

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν η συσκευή, έχει λυχνία ειδοποίησης συμβάντων, που να αναβοσβήνει όταν υπάρχει πχ, μια αναπάντητη κλήση ή ένα νέο μήνυμα, όπως είχε το satio?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...